Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
1. okt 2013

@denisenko dnes to mas perne...tak super, zeste nasli kompromis 😉
@jacka čo sa dnes chystáš robiť? aj manzel je doma? ten moj pracuje, tak som sama doma

jacka
1. okt 2013

@letty86 ....dnes .......ešte chcem všetko vybrať zo záhrady.........teda je tam len zeler a petržlen...vnaťku si chcem zamraziť.......len sa nejak nejdem dokopať.....zima je tam...asi to nechám ked chalani prídu.........poobede ideme na logo..........a muž doma nie je....len nech pekne zarába 😀 😀 😀 😀 .............................................ty si na tom ako? 🙂

letty86
1. okt 2013

@jacka tak veru, nech pracuju 😀
ja som na tom rovnako 😝 .......mam upratovací amok 😀 včera som upratovala spalnu a kupelku....všetko vyberám, odtahujem...nenudím sa...dnes som chcela tie okná, ale ten vietor 😝, tak asi obyvačku zmáknem
ako to ide matkovi na logo?

jacka
1. okt 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 .........................
sa nezdáš........okná dobehni ku mne.....tu nefúka ale sú 2st...ak nevadí................mala by som sa aj ja rozhýbať...... 😔 ................................no na logo.......dr, stále vraví že sa zlepšuje........uvidím čo dnes......
taká mini otázočka.....nezbi ma......ako to vyzerá s tvojou robotou?.. 😅

letty86
1. okt 2013

@jacka ked som v tom amoku, tak by som aj prisla 😉 prečo si tak daleko 😠 hned by si mala okná umyté 😉
tak super, že sa zlepšuje 😉
zatial nič 😔

jacka
1. okt 2013

@letty86 vraj daleko---čoby kamenom dohodil 😀 😀 ......................príd sem bývať tu je pekne... 😀 🙂 😎
😔

leninka75
1. okt 2013

ránečko by už asi bolo od veci, že ?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak teda ahoooooooooojte cicušky!! 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎

@jacka...ako sa dá tajiť tehotenstvo??:..a na dedine?? 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 😨.................som rada, že aj Maťko je taký drzáň ako Lilina 😀 😀 😀 😀 .....radšej sa nepýtaj čo by som s ňou najradšej dorobila keď je taká hnusná 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😝 😝 😝 😝 .......v nedeľu ani tá varecha nezabrala 😠 ...5 min bol pokoj a potom znova 😠 😠 😠 😠 ......idem dať inezerát na bazoš, že predám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@letty86 ...som rada, že drobec to tak zvládol 😵 ...ja som to oddialila o rok, ale stále nato myslím 😢 ..ako to Lolka zvládne..ten prštek už má zdravučký? ......potom si ťa objednávam od jacky ku nám 😀 .....všetko mám aj bordel len prídi 😀 😀 😀 😀

@denisenko..... 😵 😵 😵 😵 😵 ..super teším sa, že ste tak dobre pochodili u Dr.!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......ty prosím ťa dnes na tej jóge nezaspi 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .......a že som taká drzá 😀 ...prečo si ponocovala??? 😉

@utka...a teplé obklady si neskúšala??...kamilkový čajík??.....mastičku pupík??? 😨 😨 😨 😨

leninka75
1. okt 2013

@jacka ..čo to vlastne mal Peťko zlé vo výsledkoch??? ☹ ☹ ☹ 😕 😕 😕 😕

utka
1. okt 2013

@leninka75 bruško masírujem a zohrievam, čajík nedávam a pupík tiež používam...

denisenko
1. okt 2013

@leninka75 ja nepredám...ja darujem...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. okt 2013

žienky moje....bola som na rodičku....Denisko dnes dostal svoj prv ý čierny bod...nahánal sa cez prestávku...ale to bolo jedno jediné negatívum..... 🙂 🙂 🙂 písali včera vstupnú previerku z matiky, dneska zo slovenčiny...vraj boli aj 3,4-ky...len 6 jednotiek...a Denisko to mal prvý a bez chyb...tiež som pár cm podrástla.... 😀 😀 😀 😀 😀 s chovaním je to inak celkom ok, vraj: on je taký zlatý, milý, ja som rada, že ho mám v triede...akurát že je vo všetkom prvý a nehlási sa..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. okt 2013

@jacka a že čo som nespala....????..sa ani nepýtaj....Simonko má pomaly 13 kíl, do toho prvé mrazíky.....a odnášajú si to moje klby a chrbtica......ani novalgin nezaberá...... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
1. okt 2013

a jééje...tuším zas meškám....idem hodiť tepláky a bežím... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. okt 2013

Dobré ránko 😉

jacka
2. okt 2013

ahojte 😵 😵

katka1819
2. okt 2013

Achooooooooj žienky 😀 😎 😀

utka
2. okt 2013

Ahojte...dnes je vonku skaredo ☹

jacka
2. okt 2013

@denisenko super akého šikovného chlapa máš doma 😵 😵 😵 😵 😵 .....................aspon ťa zahriali pri srdiečku...dobré veci sa dobre počúvaju..... 😵 😵 😵 😵 ....................................Simonko je stále na tebe nalepený ☹ ☹ ☹ ...........striedaj tbl....
@leninka75 ....teho schovávala....sťahovala sa.....pila fajčila....každému tvrdila že nie je.........že ma miomy .........proste samá lož čo z nej vyšla.........bábo nemalo ani 3kg.... ☹ .............aj tak nechápem ako to mohla....ved doma má dve malé deti.....býva s rodičmi.........som bez slov.....................................výsledky,.....dala nám lieky na železo....že to branie vyzerá na dlhšie..........vynechať hlavne mlieko.........tak kupujem bez laktozy......1,5Oe za liter......asi ho budem prevárať ......to je iný hnus.........ale vraj raz do týždna može jogurt......a teraz mu zas bude chýbať vápnik.....na nervy...ale musím vydržať.....mesiac.................................................vy ako sa máte? 😵

denisenko
2. okt 2013

@jacka fúúú...až sa to zle číta... 😝 😝 😝 železo máte v kvapkách???..ja mu to nedávam....a som zvedavá aké budú výsledky...ma tak napadlo, že by sme mali ísť hádam aj na krv....ale to zas bude katastrofa.... 😝 😝 😝

denisenko
2. okt 2013

@utka škaredo????...u nás svieti od rána..... 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
2. okt 2013

@denisenko kolke ste mali železa?.....Peťko má skoro 2 ..... ☹ .....................ani neviem kolko je norma..... 😝 ......dala sirup...ale chcem vyskušať kvapky.....len niekto povedal vraj zafarbuje zuby..... 😠 😠 😠 .....................ved to ten odber....... 😠 😠 ach jáj....bude vraskot 2 😔

jacka
2. okt 2013

@denisenko ani u nás nesvieti 😝 ..................................počkáááj niečo vylieza...beriem späť 😎 😎 😎
@utka kukni na Lucku .....sa na teba usmeje...........a možu aj traktory padať.... 😵 😵 😵 😵 😵

utka
2. okt 2013

@denisenko tak pošli...
@jacka jasné, že Lucinka je slniečko. Ale lepšie je vonku, keď svieti. No vydržíme aj bez...

denisenko
2. okt 2013

@jacka vyše 4...len minimálne pod normu

denisenko
2. okt 2013

@utka
@jacka slniečko vám došlo???.....poslala som takmer všetko..... 😀 😀 😀 a k nám sa dofučali nejaké mraky...dúfam, že nebude pršať....

jacka
2. okt 2013

@denisenko kdeže slnko....dnes zima riadna 😝 😝 😝 brrrrr.....................a vrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😝 😝 .......som prišla vymrznutá z von ako zo Sibíra 😠 😠 😠 ...............................ktovie kde sa schovalo 😎 ☹

dnes som narástla...vraj MAťko pekne píše............teda viete čo......z mojho pohladu by som to nepovedala......ale hádam učka vie čo hovorí 😀 😀 😀

nejak ste tu žienky po menej ☹ 😒

utka
2. okt 2013

@denisenko nám nedošlo...nevadí. Nezamrzli sme našťastie...

jacka
3. okt 2013

ahojte...........

leninka75
3. okt 2013

ránečko!! 🙂 😉

leninka75
3. okt 2013

@denisenko ,,no teda akého máš doma šikovníčka!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .........sa mi zdalo, že niečo poletuje nad kopcami 😀 😀 😀 😀 😀....a to si bola ty 😉 😉 😉 😉 😉.................joga na chrbticu nepomáha?? ☹.......skús si dať predpísať "Flector" je dobrý na kĺby, svaly.......simčo a dvere nič nové?? 😉.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre