Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2013

@leninka75 aku gulu ako robíš?..............si šikulka 🙂 🙂 🙂 🙂 .......................ja som kupila ozobu v lidli......teda na okno...........nemala som viac času.... na pozeranie.......Peťko si tam našiel spolužiaka.....tak som behala za nimi 😝

jacka
25. nov 2013

@utka ako sa má Viki?

jacka
25. nov 2013

@letty86 pijavička je slabota...... 😀 😀 😀 ......som ani netušila že ja až taký ...mamičkin 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2013

@letty86 .....a Maťkovi je lepšie?..

letty86
25. nov 2013

@jacka 😀 😀 no vidíš, čo sa nedozvieš, ked ste bez Matka 😀 ...Matko sa rozkaslal, zajtra kontrola, si dr. myslela, že to len také bude 😀 😀 isto od stredy ešte nepojde do skolky 😉 zas mi pribudne šedina 😅 😝
@leninka75 ty si šikulka 😵 potom nam to aj ukáž 😵 ...@jacka ta gula tak nejak vyzera

jacka
25. nov 2013

@letty86 wow.... 😵 😵 😵 to je krááásne 😀 😀 ........určite to aj ja zvládnem ☹ ☹ .................................... 😀 😀 😀 😀 😀 veru samé prekvapenie je to moje dieťa 😀 😀 😀 😀 .................................to pekne....aj Maťko na tom tak bol.........potom šup na atb.......daj si spraviť výter....uvidíš 🙂 ..............farbička schová šedinku 😉 😉 😉

denisenko
25. nov 2013

@jacka tak zatiaľ sme u dr.neboli...ešte si odtiaľ donesiem bacily 😀😀 a aj tak nám dá len kvapky do nosa a stoptusin...si kúpim aj bez nej 😖

jacka
25. nov 2013

spomalený kon 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
25. nov 2013

@letty86 krásne 😉

jacka
25. nov 2013

@denisenko si hotová doktorka 😀 😀 😀 .................odtial si možeš doniesť koooopec vecíííí 😀 😀 😀 😀

letty86
25. nov 2013

@denisenko
@jacka hádam si nemyslíte, že som to robila ja...tu gulu 😀 😀 😀 ...ale je krásna 😵 😵

jacka
25. nov 2013

@letty86 .......................krásna je...o tom potom.... 😵 😵 ................. 😀 😀 😀 😀 ale celkom si ma prevedčila 😀 😀 😉 😉

letty86
25. nov 2013

@jacka matko má vačšinou laryngitidu...teraz mu tiez tak hlasok berie 😖
@denisenko idem kuk tie antihistaminika....nam tiez stale bud fenistil, alebo dithiaden

letty86
25. nov 2013

@jacka 😀 😀
@denisenko PROMETHAZIN máme teraz

jacka
25. nov 2013

@letty86 no pekne ☹ ☹ .....som zvedavá ako zajtra dopadnete...

jacka
25. nov 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2013

ale sa tá moja rodná BB.......ukázala riadne svetu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

letty86
25. nov 2013

@jacka 😀 😉 ....nekasle vela, ale taký je viac zahlienený, aj soplikov má viac, také vodnate.. si stále pýta vleckovku 😀 sem tam si utrie do rukáva 😀 😝 ešteže nie su zelené 😝 a fukat ešte nevie, stále opačne 😖

letty86
25. nov 2013

@jacka jaaaj, veru ☹ a niekto z vás patri do BB, nejak neviem vás tak do krajov zaradiť 😀

jacka
25. nov 2013

@letty86 .....mám dali u dr. trifed zelený.......aj na pohotovosti povedal že je velmi dobrý.........ani nechcem vedieť prečo 😝 ...............čo mu dávaš do nošteka?.........neboj naučí sa fúkať... 😀 😀 ..... 🙂 😉 ..Vikuška sa drží?......chodí sama zo škol?.....zajtra sa držte...mi ideme tiež....... 😝

len ja sama so z BB 🙂

letty86
25. nov 2013

@jacka pozri si diskusiu o tom triifede na mk....vela deti je z neho vraj agresivných...uplne vraj zmenia spravanie po nom 😕 😕 ...a nám ho mudra vkuse davala 😔 aj zltý , aj zelený.....ja neviem, či by ma napadlo....deti ho znásali dobre a mna by ani nenapadlo, že také niečo moze byť zo sirupu....

viki sa drži....uvidime...u nich je angina v triede.....diki, aj vy sa drzte 😉

letty86
25. nov 2013

@letty86 nechodí sama.....ani do, ani zo skoly....ale chcela by, ale nie, nie, ešte ma na také samostatné vychádzky cas 😀 😝 ........matkovi davam nasivin a morsku sol

@jacka

jacka
25. nov 2013

@letty86 vieš čo...kašlem ja na takéto diskusie.....tu sú velmi premudrelé ....ja mne sa s toho dvíha žlč.......a nezbadala som na nich nič výnimočné...stále boli rovnaký..........divýýý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................angína?...no super.......vraj tu v okolí je chrípka......-.....dúfam že mojich to obííííde 😝 ...................

jacka
25. nov 2013

@letty86 to mne Maťko povie nechod somou...pojdem sám.........odíte z auta.....a čau 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ......mám poct že je až privelmi samostný...... ☹ ☹ a velký 😢 ☹ 😉 ..........

jacka
25. nov 2013

@letty86 sama sebe píšeš 😵 😵 😵 😵 ..............bacha na nasivin.....návkový ☹ ☹ ........sestra sa toho nevedala zbaviť.....takže u nás len vincentka..... 😉 poprípade pamicon

letty86
25. nov 2013

@jacka mna to trosku vystrasilo 😕 hlavne, ked to hlavne viki fakt casto brala 😖 a ja keby sa zmení správanie, tak si myslím, že preto,že su chorí....sirup by som neobvinovala.....a premudrelé sú 😀 😀 to je ich kopu 😝 😀

jacka
25. nov 2013

@letty86 všetko z rezervou............... ☹ ani nám nie je dva krát príjemé ked sme choré.....deti nie sú iné 🙂 ......................... 😀 😀 😀 😀 tie premúdrelé si nech založia svoju tému ktorá je naj........ 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
25. nov 2013

@jacka hanba mi, vincentku nepoznám 😀 😝 😝 ....ja skor tu morsku sol......nasivin som len len chvilu, lebo už nemá upchatý....matko má také obdobie, že bud si nechá v pohode nakvapkat a potom také, že za ním behám a prosím, nech sa nebojí 😝 ....pamycon je na predpis, že?...ten máme, až ked sú tie soplíky také zelené, tusím je to atb

som zistila, že si písem sama 😀 mi prislo upozornenie od samej seba 😅

jacka
25. nov 2013

@letty86 mne nepíše tvrdé i..... 😝 ..................je na predpis...ale niekde aj predajú 🙂 skor dám do nošteko to ako tieto čudá...............Vincentka je dobrá ......aj na pitie........na trávenie....Maťko sa mi po nom rozjedol.....aj na klokatanie......aj na ostatok 🙂 .................. 🙂 ..................................si mala mna vidieť.....ako som dávala Peťkovi do ucha....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
25. nov 2013

@letty86 ideš pre Vikušku? 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre