Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
20. dec 2013

@jacka ...typický Baran...veru...veliteľ... 😀 😀 😀 😀 😀 Denisko ...ked ho už moc niečím trieska po hlave, tak mu to vráti....jemne.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak....ustúpi...alebo nakričí....

denisenko
20. dec 2013

som ja len zvedavá, na tie boje pod stromčekom....zaužívaný zvyk, že darčeky vyberá Denisko asi dlho nevydrží..... 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. dec 2013

@denisenko znamenia s parohami sú už vraj .......také......................................že jemne..... 😀 😀 😀 😀 ...... 😀 😀 😀 😉 😉 😉

jacka
20. dec 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......nemožem s teba 😀 😀 😀 😀 ...... u nás to ide na striedačku.....inak to nedopadne dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. dec 2013

@jacka ja som tiež parohatá...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ahááá...už viem, prečo celej domácnosti šéfujem...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ked vyrastie, sa pobijeme...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. dec 2013

@denisenko pánečku....pojdete proti sebe.........nuž som zvedavá na víťaza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................ved niekto musí šefovať...inak to celé padne 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. dec 2013

@jacka veru, veru.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. dec 2013

@denisenko musím padať.........cestý sú divné........... tak jemne 😀 😀 😀 ......na ne 😀 😀 😀

denisenko
20. dec 2013

@jacka ..hlavne opatrne.... 😉

utka
20. dec 2013

Ahojte...
Naša princeznička má dnes 5 mesiačikov. Ako to letí...už vie prdieť pusou a urobiť indiána, keď jej robím rukou po puse 😀

denisenko
20. dec 2013

joj, sa tu niekedy poriadne rehlím nad témami...asi položím otázku aj ja: zmizlo nám slniečko, určite ho niekto ukradol....mám zavolať na políciu??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
20. dec 2013

@denisenko tak to by bola téma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. dec 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................daj ja ti prispejem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. dec 2013

Dobrú nôcku 😉

jacka
20. dec 2013

@denisenko dobru nocku 😵 😵

utka
20. dec 2013

Dobrú noc a pekný víkend!

denisenko
21. dec 2013

Pekný predvianočný víkend 😉

jacka
21. dec 2013

@denisenko aj vám ..... 😵 😵 ....predstav si ...dorazilo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 teším sa...mám už vianoce 😀

denisenko
21. dec 2013

@jacka tak to mi je jasné,dneska srnky neboli 😀

jacka
21. dec 2013

@denisenko čo ste ich postrielali 😀 😀 😀 😉 😉 😉 .....................ako dobre to padlo 😵 😎 😎

leninka75
22. dec 2013

Ranecko..... 🙂

leninka75
22. dec 2013

.....4. adventna nedela v plnom prude 😉

jacka
22. dec 2013

ahojte.......

@leninka75 veru presne ako píšeš......... 😀 😀 😀 😝 sa teším na utorok ked už bude klud 😀 😀

leninka75
22. dec 2013

@jacka ....ja si normalne hladam robotu.....nejaka som bola moc sikovna a teraz nemam do coho pichnut....ty si ako na tom?

.....dobru nocku...

letty86
22. dec 2013

ahojte 😉
@leninka75 ty si iná šikulka 😵 😵 ja ti neviem, ale ja mám stále do čoho pichat 😝 😉 ...som mala perný týzden, kozmetička, kaderníčka...hádajte, kto bol potom na Matkovej besiedke najkrajsí 😅 😅 😅 ...haha, ale snaha bola 😀 😉 ešte som stihla aj vikuskine vystupenie v meste a napiect koláčiky a je nedela 😕
@jacka 😵

denisenko
23. dec 2013

Krásne predvianočné ránko 😉

denisenko
23. dec 2013

na tretí krát príspevok odoslaný...huráááá.... 😠 😠 😠 😝 😝 😝

utka
23. dec 2013

Ahojte...
Už len raz sa vyspíme 😀

jacka
23. dec 2013

ahojte........ 🙂 🙂

@leninka75 ...ako som na tom?....úprimne...kašlem už na to.....kukala som s deťmi rozprávku..potom sme sa hrali......teraz sa hraju ..spolu.....ja som si požehlila.......a na dnes končím..... 😀 😀 😀 😀

jacka
23. dec 2013

@letty86 tak budeš kočka na vianoce....super.....určite si bola najkrajšia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............................moj Peťko nechce na besiedku.......hotová trauma s toho 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ...................budu aj fotočký s besiedký 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre