Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
9. apr 2014

@jacka u nás akurat doprsalo, lialo celý den, aj noc..asi 😀 , ked sa nejak míname

jacka
9. apr 2014

som sa šla dopučať na Maťkovi....... 😀 😀 😀 😀 😀 ......................ja už nikdý nepojdem do školý......nikdý sa nebudem učiť........a ja sa ho pýtam......a kde budeš ked nebudeš v škole.....doma.....ale s otcom.....nie s tebou tý ma nútiš učiť sa čítať a písať somariný 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................len škoda že som sa nemohla smiať 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2014

@letty86 sme sa teraz streli....aspon na chvílu...pojdem im vývetrať hlavý..............Peťko aj s kamošom v školke robili zlotu tak aj jeho učka výhodila za dvere s dalšími dvoma.....................jááj akých ja mám doma exetov 😠 😝

jacka
9. apr 2014

@letty86 tu si???....... 😕 😕 😕 abý som sama nekecala 🙂

letty86
9. apr 2014

@jacka no akí si tá zlá 😀 zlatý ocino, že 😀 😝
Matko sa hraje s babami a má jednu kamosku, čo je do neho paf, to keby si ju videla, ked ho zbadá.Marcelko, Marcelko 😵 minule vravela ucitelke: Máme problem? a aký, čo sa stalo? Marcelko mi neprisiel do skolky 😀

jacka
9. apr 2014

@letty86 no to som... 😀 😀 😀 😀 😀 .........dakujem ti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..........to tak ked sa s ním len ja učím...... 😀 😀 😀 😀 žnem svoje 😀 😀 😉
wow..... 😵 😵 😵 .........to je milé 🙂 🙂 🙂 .....Peťulo prišiel včera s pukačkou 😀 😀 od Danielký 🙂 🙂

jacka
9. apr 2014

už pomaličký padám 🙂

letty86
9. apr 2014

@jacka 😉 ja rada poteším 😀
aspon más ozdobku do vlasov 😀 😵

jacka
9. apr 2014

@letty86 ja viem 😀 😀 😀 ............ju vrátil..... 😀 😀 nič nemám ☹ 😀 😀 😀

letty86
9. apr 2014

@jacka vrátil 😖 no škoda, čo už, ale neboj, on niečo prinesie 😀 alebo odnesie 😅 minule si zobral matko také mini auto do skolky, také peknučke...emmke ho dal, tak už nie je

jacka
9. apr 2014

@letty86 u nás tiež miznú autíčka..........a nepribudaju 😅 😉 ...............
musím ísť......sú von bez dozoru tak maju hodý 😠 😀 😉 .......držkajte sa 😵 😵

letty86
9. apr 2014

@jacka aj vy 😵

jacka
10. apr 2014

ahojte............................ 🙂 😉 😵

katka1819
10. apr 2014

Achooooooooooj 🙂

jacka
10. apr 2014

zase nikto??? 😕 😕 😉 🙂 😵

katka1819
10. apr 2014

bože baby od rána mi ten krpec len plače a plače a spí ...poplače si a spí asi od 8,30 hodky,stále dookola .. aj sa už od plaču povrackal ☹ inak teplotu nemá ,keď sa pýtam či ho niečo bolí tak že nieeee ... ja už neviem ,len Petríka spomína ,kde je Peťo a kde je Peťo .......... celé divné ešte som to pri ňom nezažila ,no mám sním bežať k lekárovi či čo 😕 HELP .....................počkám kým príde Peťo zo školy a keď to bude pokračovať no pôjdem s ním na pohotovosť nech ho prezrú veď to nie je normálne toto, sa tu rozrevem s ním a bude 😔 uáááááááááááá 😝

jacka
10. apr 2014

@katka1819 cinkni dr. čo máš robiť....ked sa ti nepozdáva............

katka1819
10. apr 2014

@jacka haha u nás to takto nefunguje že volať doktorovi po ordinačných hodinách ... o 12 tej padla a neni ho tam a súkromné číslo pokiaľ viem nerozdáva 😝 ............................. teraz sa mi pred hodkou zobudil a konečne mi povedal že ho bolí uško ....tak ideme aj tak nech sa mu pozrie na to pohotovosti lekár ...lebo takúto noc ešte zažiť to je na psychiku 🙄 som bola z neho úplne vytrasená ....

denisenko
10. apr 2014

ahojte... 😉 my sme dnes mali na perno.....od ráno do obeda som bola so Simonkom na kontrole na rehabilitačnom v žiline.....a tak som prišla úplne vyšťavená, dala dieťa spať, navarila obed, poučila sa s druhým....zobudila prvé a kolotoč môže pokračovať.....a ešte toto pravé aprílové počasie.....bolia ma aj tie klbiky. ktoré nemám..... 😠 😠 😠
@katka1819 radšej k mudrej, ked sa ti to nezdá...ide víkend 😔 😔 😔 😔

denisenko
10. apr 2014

...a čo som to ešte chela....zabudla som..... 😀 😀 😀 😀 😀 hlane že viem, že som niečo chcela.....to je tá staroba..... 😀 😀 😀 😀 😀 ak nezabudnem, pojdem si to ginko kúpiť..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
11. apr 2014

ráááááááááánečko 😉

tak ja neviem ..... to moje dieťa včera prespalo celý deň ...bez teploty ,len plače .... keď prišiel Peťko s tatom už mu nič nebolo ...potom som vybehla do obchodu a dojdem domov a on zase spí ,že plakal za mnou .... to uško ako som spomínala ho už nebolí 😕 aj kvapky som kúpila ... nakoniec sme nikam nešli však čertoval potom jedna radosť sem tam zakašlal 😅 a o 21 hodke zaspinkal až do rána do 6,30 ....tak včerajší deň už nechcem zažiť to bolo o nervy ............ dnes ho budem len sledovať že čo ak sa to zopakuje ,bežím k lekárovi na konzultáciu že akože čo toto 😝 ja som naučená na hyperaktívne dieťa

jacka
11. apr 2014

ahojte.... 😎 😎

@katka1819 ☹ si si užila ☹ ............nechceš zavolať?....predsa ide víkend..... 😉

jacka
11. apr 2014

@denisenko ako ste dopadli na kontrole?..................ale dnes to výzerá lepšie ako včera..... 😎 😎 😎 ....len zima...zatial 😝 ...............dnes máš čo na pláne..... 🙂

denisenko
11. apr 2014

ahojte... 😉 😎 😎 😎 😎

@katka1819 toto poznám.....raz umiera a o pol dna mu nič nie je.... 😖 😖 😖 keby sa v tom človek vyznal...ale tiež sa prikláňam k Janke, predsa len ...ide víkend........
@jacka 😎 😎 😎 😎 😎 od ráááána.....krása...na pláne...zaniesla som Niska do školy, urobila účet v Tescu, navarila obed....detský gulášik a akože mexické nudle......a včuľ....pustím niečo z youtubu a idem žehliť..... 😀 😀 😀 😀 potrebovala by som ísť na záhradku, 2 dni tam nikto nepolial foliak..... 😠 😠 😠 😠 ale tam je strááášne mokro...no, hádam poobede, ked to trošku ofúka..... 🙂 Simonko...ešte o mesiac kontrola, ale to už aj u primárky, takže nás zrejme uznajú za úplne normálne dieťa čo rado vymýšľa...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2014

ozaj...babenky...prázdniny sú piatok až pondelok???? 😕 alebo ešte nejak inak????? 😕 😕 😕

denisenko
11. apr 2014

@leninka75 Teba v tej práci nejako až moc zamestnali..... 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa máte?

jacka
11. apr 2014

@denisenko prázdniný v stredu idú posledný den.....a pojdu do školý v stredu......................................no vidíš budeš mať na papierý že je normálný 🙂 😀 😀 😉 .........................mne sa tak nič nechce....... 😝 ...idem sa výpekať na 😎 😎 😎 😎

jacka
11. apr 2014

pekný víkend 😎 😎 😎 😎

denisenko
11. apr 2014

@jacka no paráda.,tak Denisko ide zajtra posledný deň...v stredu má turnaj 🙂

katka1819
11. apr 2014

@denisenko
@jacka tak sme boli u lekára ... nič nové som sa nedozvedela ... tie plače to ho muselo niečo bolieť 😅 to mi bolo jasné ,ale popočúval ,hrdielko znova kuknul, bruško prehmatal ... OK aspoň mu dal na soplíky pamycon ..lebo také zelené sa mu púšťajúúúú 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre