Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
5. máj 2014

Toť moja balkonová kukurica 😀😀

jacka
5. máj 2014

@denisenko tak si pekne počkám do roka..........poznáš to..na dobré veci sa čaká 😵 😵 😵 ................pánečku aká si šikovná....ja žasnem 😀 😀 😀 ....................však skoč aj ku mne......dáme tú kávičku 🙂

jacka
5. máj 2014

@denisenko čoooooooooooooooo ...teda už som o všetkom počula a o tomto teda nie.............. 😀 😀 😀 kde to ja žijem.......a už si to mala aj vlani ...?....ale teba tam tiež vidno... 😀 😀

denisenko
5. máj 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 ešte keby som tak bola Dlhý, Široký a Bystrozraký....jedným krokom som u teba a dovidím až domov, či Simčo spí....... 😀 😀
@letty86 ahoooj 😉

jacka
5. máj 2014

@letty86 ..dakujem 🙂 ....................ale ja sa musím opýtať....že prečo bý na neho sadol........som prííííííííšerne zvedavá 🙂 😀 😀 😀 ........................a palček má pekne zahojený?.....

denisenko
5. máj 2014

@jacka nie, nemala...mala som ju v záhrade a vobec nevyšla....a zostalo mi pár zrniek, tak som bola zvedavá, že či nevyšla preto, lebo ju niečo zožralo, alebo bolo vadné semeno...a ahá...aké prekvápko.... 😀 😀 😀 😀 musím ju presadiť do záhrady, ale čakám na tých zamrznutých, lebo vraj kukurica je háklivá na mráz..... 😉 ale o kukurici na balkone som ešte ani ja nepočula........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 niekto musí byť prvý....... 😀 😀 😀 😀

jacka
5. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........neboj tý bý si to zvládla.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
5. máj 2014

@denisenko teba je fakt škoda 😀 😵 😵 😵 si sikovnica.....ja som si doniesla od svokry pazitku a vnat petrzlenovu.....mam to ako ty kukuricu 😉 ....a to sá dá takto kukurica 😀 ....ja som pestovatel pozorovatel, ja s vami na tu temu moc nenahovorím 😅 😉

jacka
5. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 daj si kukuricu patentovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................................mne v záhrade tiež nezíde..............tak chodím inam.,..nepýtaj sa kam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
5. máj 2014

@jacka a k tým zverom som ti ešte chcela.....sused z jednej strany má holuby....strááášne moc, sused z druhej chová papagáje....tiež asi 100...a na kopci stále békajú býci, čo sa tam pasú.....takže my sme tu ako v ZOO 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. máj 2014

@letty86 ja zas pestovateľ začiatočník...ale vidíš, dá sa.... 😀 😀 😀 mne naopak pažítka minulý rok nevyšla...... 😀 😀 😀 😀

jacka
5. máj 2014

@letty86
@denisenko je schopná aj zemiaký na balkone........... 😀 😀 😀 😀 😀 tá sa nebojí ničoho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................................................pažítku lubim..... 🙂 🙂 ale len ja 😝

denisenko
5. máj 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 žeby do obchodu???? 😀 😀 😀 😀 😀 alebo niekde kde majú 100% zľavy???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. máj 2014

@denisenko už len vstupne treba výberať..................... 😀 😀 😀 😀 😀 ....a mý ked prídeme tak nám dáš zlavu 😀 😀 😀 🙂 😉

letty86
5. máj 2014

@jacka 😀 si zvedavá čo 😀 ten dátum 5vý mi príde taký betársky 😅 asi tak by som to tak pekne a jednoducho zhrnula 😀 😉

jacka
5. máj 2014

@denisenko tak kukurica výrastie a pažitka burina nie..............ja tu umieram... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. máj 2014

@denisenko nie nie....do obchodu nechodím na kukuricu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
5. máj 2014

@jacka ja pažitku ani velmi nejem,teda už jem 😀 som si vravela, že zdravé a vyskúšam 😉

denisenko
5. máj 2014

@jacka zemiaky...dáááj pokoj.....to ani v záhrade....podľa mna zbytočná drina a výsledok neistý..... 😔 😔 😔 som si ráno bola kúpiť ešte nejaké priesady od takého uja, čo predáva na trhu, už ma tam pozná....a mal krásne hrušky, tak som si vzala, a on že či pre maličkého....vravím: nie, moje deti ovocie a zeleninu nejedia...to len ja... 😀 😀 😀 😀 😀 tak vraj to zo zeleniny sú také pekné baby...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 poteší, hneď zrána..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. máj 2014

@letty86 to vieš som príšerne zvedavá,..... 😀 😀 😀 .......................no neviem či sa s tým uspokojím..ale asi budem musieť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. máj 2014

@letty86 ty si čistý partizán....a nepovie a nepovie.....a potom že kto je beťár...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. máj 2014

@jacka veď vravím...na 100%výpredaj ...kukurice..... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
5. máj 2014

@jacka nie do obchodu 😀 😀 😀 ja už potom viem 😀 , svokra má ja kukuricu,dala aj do mrazu, tak sme chrumali aj teraz, ked sme boli
@denisenko zlatý ujo 😵

jacka
5. máj 2014

@denisenko veru drina okolo zemiakov...tiež ma nebavia 😠 😠 ...................ale čo sa budem nudiť že 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 .....................tak idem aj ja jesť zeleninu........ 🙂 😀 🙂 🙂 🙂 ...................si narástla že áno.... 😀 😀 😵 😵 😵

denisenko
5. máj 2014

@letty86 aj ja som chcela mraziť, ale zas až tak veľký mrazák nemám, aby som tam popchala všetko, čo by bolo treba..... 😖 🤐 😅

jacka
5. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale mi to trvá pokial mi ten výpredaj dojde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. máj 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 rastiem, rastiem...ja už len tak smerom do zeme........ 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
5. máj 2014

@denisenko ved som prezradila 😀

denisenko
5. máj 2014

@jacka to vieš, dobré výpredaje sú len pár krát do roka....a ked nestihneš, máš smolu....... 😀 😀 😀 😀

jacka
5. máj 2014

@letty86 aj ja mám v mrazáku.... 😵 😵 😵 ......musím deťom uvariť 🙂 dobre že vravíš.....

@denisenko od nej sa nič nedozvieme 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. máj 2014

idem od vás.....musím niečo aj navariť.... 🙂 ale sa mi s vami dobre nasmialo...pekný den 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre