Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. sep 2014

@katka1819 tak to máš pravdu...... 🙂 😉 ...................držím palce aby bolo lepšie 😎 😎 😎 😎

jacka
4. sep 2014

no nemohlo byť takto cez prázdniny??? 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎

jacka
4. sep 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 vy sa nezdáte....by som to do neho nepovedala.... 🙂 🙂 🙂 🙂 .................................tak vy ste iný extrem....že oškreté nohy že si tak neodrezal...... 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
4. sep 2014

ahojte.
Naši sa ešte neučia. Zajtra idú do Detského múzea. A od budúceho týždňa im začína plávanie. Budú mať 2x do týždňa v rámci telesnej. A bude to trvať dva mesiace.

letty86
4. sep 2014

ahojte 🙂
@jacka matko to zvladol celkom fajn, prvý den bol iba do 12tej, lebo den pred skolkou mi plačkal, ze tam nechce spat......od včera už spi, neplače, ale ráno mi povie, ze tam nechce spat....vikus sa uz dnes uci podla rozvrhu

letty86
4. sep 2014

no, zienky, uhorková sezona skoncila 😉 🙂
kde ste

jacka
4. sep 2014

@letty86 to nikto nevie 😒

jacka
4. sep 2014

@letty86 tak aj vy už zarezávte?....Maťko mali dnes branné.....a pýtam sa ho kde ste boli???.............v počítačovej triede..ha ha ha 😝 😝 😝 😝

letty86
4. sep 2014

@jacka 😒 nasi už zarezavaju, 6 hodin dnes mali, aj domacu

letty86
4. sep 2014

@jacka noo.super branné 😝 a petko ako?

jacka
4. sep 2014

@letty86 nechce chodiť domov 😠 😠 ............6 hodín???......moje nervy.... 😒

jacka
4. sep 2014

@letty86 bohovské branné......ani desiatu nestihol zjesť......jedol v aute cestou domov 😝

jacka
4. sep 2014

@letty86 už si ušla?...tak idem aj ja pomaličky deturence chystať do hajan......nech je klud.....🙂

letty86
4. sep 2014

@jacka tak to riadna zmena u Petka 🙂 som tu jedným očkom 😉

jacka
4. sep 2014

@letty86 to teda...ako ma super vystresoval....a teraz pozri ho....opica jedna.......................tak ja druhým 😉
Vikuška spokojná?....... 😵 😵 jej sa chcelo do školy? 🙂

letty86
4. sep 2014

@jacka veru, riadne zmena a soky 😅
viki zatial spokojna, aj na kamosky sa tesila, matkovi sa chcelo do skoly?

jacka
5. sep 2014

ahojte....
@letty86 aj MAťkovi sa páči....zatial pokial sa neučia 😀 😀 😉 ...............Peťko skušal moje nervy 😠 😠 😝 som rada že mám po.....uff 🤐

jacka
5. sep 2014

@leninka75 ???????????????????????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅
@katka1819 vy ako dnes? 🙂

katka1819
5. sep 2014

Ahoooooooj 🙂 a pekný víkend žienky moje 😵

@jacka trošilinku lepšie aj keď ráno sa mi povrackal od palču ,ale keď sme došli tam už toľko nevyvádzal 😉

jacka
5. sep 2014

@katka1819 😵 😵 😵 😵 😵 .....

aj vám pekný víkendík 😎 😎 😎

denisenko
6. sep 2014

ahojte... 😉
@katka1819 my sme toto mali s Niskom....6 týždnov v letnej školke...preplakal celé dni jednej zlatej učiteľke na rukách....na všetkých fotkách do jednej je uplakaný....ale....musel...prežil.....aj ked..... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ...dodnes má následky...trvalé..... 😔 😔 😔 😔 😔

naši sa už normálne učili.... 😝 😝 😝 😝 😔
@jacka počkaj koľko kníh budú mať v ďalšom ročníku..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
6. sep 2014

@katka1819 a k tomu vracaniu...ked začal chodiť do školky na slovensku, to už mal 5,5 roka...vracal každé ráno....dllllho.....potom sme to vyriešili psychologicky...dostal coculine tabletky a jednoducho po tých sa vracať nesmie, no nie????....placebo efekt fungoval...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. sep 2014

@letty86 tak to ste na tom podobne s učením ako my...naši mali 6 hodín včera, posledná TV...prišiel domov totálne zničený.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. sep 2014

@utka Zuzi, vy máte tuším samé vymoženosti...ale v dobrom... 😉 😉 😉 😉 ako Lucka, ked nie je Viki doma???

denisenko
6. sep 2014

@leninka75 stratila si sa.....?????? zrejme zarezávaš...a poriadne....

utka
6. sep 2014

Ahojte...
@denisenko Lucka celkom fajn. Občas sa prehra aj sama.Dokonca mám pocit,že aj menej pláče a hneva sa.Asi jej robil Viki dosť napriek 🙂

letty86
7. sep 2014

ahojte 😉
tak nám tu prsí a vyzeralo to na taký pekný slnečný dnik
@denisenko a čoze ostalo niskovi 😕

katka1819
8. sep 2014

Ahoooooooooooj 😀 po víkende nás čaká príchod do školky dnes už do 12 tej 😅 mám lepííííí už teraz ako to dopadne 😅 a náš zbojník číslo jeden Peťko v pohodeeee stretla ma výcha z družiny vraj sa z neho stáva pekný výkuk 😅 😕 😀 😝 a novinka je že sú s bratrancom Ľubkom spolu v tej družine tak to bude dvojka 😨 😀

@denisenko moja aké následky má Nisko.... nestraš ma 😕 ☹ 😅

jacka
8. sep 2014

ahojte.....

@denisenko no veru aj ja som zvedavá na Deniska? 😕 😕 😕 😕

letty86
8. sep 2014

ahoje 😉
my sme ale zvedavice 😅
@katka1819 tak tie zaciatky nezavidim...presli sme si minuly rok......ale ani teraz sa mu nechce ist.....hlavne spinkat tam velmi nechce....ale zatial neplače, len sa pokusa vyjednávat
@jacka ako sa mate?

co je s Lenkou 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre