Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
30. okt 2014

@letty86 http://www.cas.sk/clanok/297972/dobra-sprava-se... našli sa babule malé 😵 teda ale otras toto zažiť ....

jacka
30. okt 2014

@letty86 ale len sa prehovorte...to je také peknučké 😵 😵 😵 cmuk... 😵 😵 😵
@katka1819 veru brrr....ešteže sa našli.....ktovie čo je to za rodina ☹ ☹ ☹

utka
30. okt 2014

Ahojte...
@jacka a zase ste tam mali nehodu som pocula...

jacka
30. okt 2014

@utka ☹ ☹ ☹ ☹ veru......dlho im to trvalo ☹ ☹ ☹

katka1819
30. okt 2014

kukajce ja v novinách na titulke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

letty86
30. okt 2014

@jacka no cosi, ziadne prehovaranie, ja som bola len namakko, uz som mimo dietatka maleho a pri zmysloch 😀 😀 😀 😀 ale je to krasne, ale stacilo 🙂
@katka1819 jeeeeej, celebritka nasa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj penazenka ladi s bundickou, tak to muselo byt na titulku 😵 😵 😵 😵 si pochudla, ze

jacka
31. okt 2014

ahojte.....
@letty86 jaká herečka je s teba 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@letty86 som včera videla taká dva drobce ročné....ledva to chodilo...len za ručičku....do kočíka ani slychu.......aká som bola rada že ich mám už velkých....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. okt 2014

ahojte... 😉 ja zas nestíham...ale akože...tentoraz úúúúúúúplne..... 😠 😠

denisenko
31. okt 2014

my sme boli od víkendu u našich.....ja urobiť zúbky...aj tak ma bolia... 😔 😔 😔 😔 Deniska som vypýtala zo školy a teraz pekne krásne dobiehame učivo...des...otras, za tri dni že násobilka 3,4,5...aj delenie.....hlavne, že doteraz nič nerobili....a zrazu...bum a naraz..... 😝 😝 😝 😝 mužík bol sám doma so zverou, tak si viete predstaviť...a na dnes sa nám nahlásili gratulanti...tak jednou rukou pečiem barana, druhou želatínu na koláčik, jedným okom dávam pozor na Simča a druhým kontrolujem Deniskove písanie......a celá nešťastná kukám na tú kopu prádla na žehlenie, čo moja drahá polovička poprala...asponže zvery majú už čisto, kúpelka tiež ako tak...jáááj..a kedy budem robiť tie chlebíčky...neviem...idem sa dať naklonovať 😀 😀

denisenko
31. okt 2014

@jacka kukuk 😵 😵 😵 😵

jacka
31. okt 2014

@denisenko no ahoj stratená nezvestná......... 😀 😀 😀 .......páne beka sa nezdáš......to sa dá aj fungovať? 😅 😅 ....................................velmi vela aj Maťko preberaju v škole....len nech nie je chorý......lebo to je des ☹ ☹ ..................................čo ste Deniskovi kupili?..........dáš aj foto barančeka? 😵 😵 😵 a koláčika?.... 😵 😵 😵

jacka
31. okt 2014

@denisenko ach joo že ma hanba nefackuje ...ale poriadne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Simonkovi prajeme to srdečnejšie všetučko najlepšie....vela vela zdravíčka a lásky...... spokojných rodičov a dobrého bračeka....velký cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
31. okt 2014

ahojte 😉
@jacka juuj, si ma vychválila, ale Katusku si chcela, ale nevadi, potesilo 😀
@denisenko konečne si urobila kuk, ved si tu chýbala 😵 Simonkovi všetko naj a tak dopredu aj Deniskovi k zajtrajsim meninkam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
31. okt 2014

@letty86 ano ano.....ale však aj teba vychválim rada 😵 😵 🙂 🙂 🙂

jacka
31. okt 2014

idem sa pochváliť....dali sme včera auto do opravy......niečo vytekalo.......a pri skušobnej nabural .....naštasie.....zo zadu....ale nie vela.....že zoženu nový nárazník...ten druhý je na to horšie 😀 😀 😀

letty86
31. okt 2014

@jacka mozes, smelo do toho 😅
no pekne 😖

jacka
31. okt 2014

@letty86 ale musíš byť v novinách.... 😀 😀 😉
😝 ešteže sa horšie nestalo..... 😉

jacka
31. okt 2014

@letty86 Vikuška ako v škole?.........chodí aj do klubu?.....

letty86
31. okt 2014

@jacka vikus dobre, zatial nema ani jednu 2ku 😕 😵 sikovnica moja, chodieva ja do druziny
@denisenko nasi maju inú matiku 😕 ziadne nasobenie a delenie, ale učia sa trojciferne cisla

denisenko
1. nov 2014

ahojte... 😉
@letty86 @jacka dakujeme....decká sa tu včera vybláznili, dneska ideme k Ninke na oslavu....má 1 rok...a potom večer svietiť.....

jacka
1. nov 2014

ahojte........

@denisenko Deniskovi všetko najlepšie.... 😵 😵 😵 😵 😵 .............................čo podostávali chalani?....

@letty86 veru to je šikovnica..... 😵 😵 😵 žeby po maminke? 🙂 🙂

jacka
2. nov 2014

ahojte........... 🙂 😀
@leninka75 ......našej štvorročnej slečne...prajeme len to najlepšie.......a posielame velký cmuk 😵 😵 😵 😵 ........................ako ste sa mali????? 😎 😎

letty86
2. nov 2014

ahojte 🙂
@leninka75 Laurinka všetko len to najkrajšie k narodeninkam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@jacka jasne, po mamičke 😀 🙂

jacka
2. nov 2014

@letty86 však inu odpoved som ani nečakala 😎 😵 😵 😵 😵 🙂

leninka75
3. nov 2014

ahojte!!!....................

@denisenko ...............chlapcom prajem dodatočne len všetko naj naj...........pevné zdravíčko, úsmev na perách a iskričky v očkách!!...........a posielame cmuuuuuuuuuuuuuuk!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@letty86 @jacka .............ďakujem dievčatá ste milé, že ste si na nás spomenuli!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
3. nov 2014

@jacka .............fajne bolo!!! 😵 😵 😵 ..........v hoteli výborne varili........ bola tam celý deň pre deti animátorka............detský kútik bol k dispozícii non-stop..na recepcii sa dali požičať kadejaké spoločenské hry ...taká perlička vytiahla som si kartičku a že pantomímou ukáž električku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........v hoteli bol aj bazén (vstup sme mali v cene) ....v sobotu večer tam bolo kúpanie pri sviečkach 😵 😵 😵 😵 .............v piatok bola vonku halloween párty - vyrezávali sa tekvice, pre deti boli pripravené tvorivé dielne a súťaže, potom po zotmení bola ohňová šou, púšťali sa balóny šťastia a na koniec bol koncert Ploštín Panku......v sobotu sme boli v Stanišovskej jaskyni, úžasný zážitok, chodili sme po jaskyni s čelovkami 🙂 🙂 🙂...a celá bola vyzdobená strašidlami + odohrával sa tam príbeh a deti zachraňovali Červenú čiapočku a hľadali kľúč od brány, aby sme sa dostali von 😉 😉 😉 😉 😉 .............prekvapilo ma vstupné, že 1 E 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅...................a parkovanie zadarmo a tiež aj fotenie 😅 😅 😅 😅 😅.............potom sme boli ešte v dedine obzrieť kostolík, kaštiele, prírodnú kaďu s termálnou vodou a chceli sme ísť aj do pozemnej mincovne,ale to už baby výrazne protestovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀..................stál za to ten víkend!!! 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
3. nov 2014

ahojte... 😉
@leninka75 dakujeme...a tiež Laurinke želáme všetko naj, naj, najlepšie....cmuk na líčko... 😵 😵 😵 ste mali krásny víkend.... 🙂

jacka
3. nov 2014

ahojte...
@leninka75 ste si riadne užili 😎 😎 😎 ....takže budu aj fotočky.... 🙂

letty86
3. nov 2014

ahojte 😉
@leninka75 vy ste mali teda krásny víkend 😵 , baby museli byť nadšené, stihli ste aj narodky oslávit?.... a fotecky by potesili 🙂

katka1819
3. nov 2014

Ahooooooooj 😵 doma sme bez netu ...tak som išla navštíviť maminku a píšem od nej 😉 hlásim u nás všííícko OK 🙂 sa ozvem neviem kedy 😅 paaaaaaaaaaa

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre