Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. nov 2014

@denisenko zájtra dáme kávičku......ja som mala dnes perno.....varila som palacinky a MAťko chcel parené buchty........potom periny som prezliekala......rýchlo do obchodu reklamovať Maťkovi topánky......zišla farba z podrážky.....ked to videli v obchode tak nechápali.......to tam hodinku okukovali...... 😠 ...hlavne že prachy dali .....bleskom pre Peťka......Maťka........a poobede von pokial je 😎 😎 😎 😎 😎 .........ešte som požehlila....deti som pohádzala do vani....... a teraz mám klud..pokial muž nepríde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............ako zubky? ☹ ☹......ako deti.......čo máte nové?......
@leninka75 žeby od teba bolo srdiečko.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 idem pokukať fotočky......pokial nepríde pracujuca trieda 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. nov 2014

@leninka75 si nám dala zabrať....😀...............pekné fotočky..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵....v poslednej chvíli akurát počujem muža prísť.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. nov 2014

@jacka sa nevyhováraj na muža..... 😀 😀 😀 😀 moj ani doma nebol a tiež som nemala čas.... 😀 😀 😀 chodíme teraz pešo, Simonkovi sa prestáva páčiť kočík....len..ja dolu, ja dolu....ideš pešo? ideš pešo....??? 😀 😀 😀 😀 a už viem, čo chce...ale takto nám trvá cesta do obchodu a spiatky miesto 45 minút....2 hodiny a viac....to vieš, kolko lámp je poceste, ktoré treba objať?...koľko smetiakov, ktoré treba pobúchať?....a to nehovorím o každom kamienku na chodníku.....

denisenko
5. nov 2014

jáááj..sa už celkom teším...padne november a možno už bude moja polovička doma....strááášne by som chcela na víkend do Prahy...... 😵 😵 😵 😵 ako máličko mi stačí k šťastiu, že?..... 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne niekam vycestovať, moje staré túlavé nohy sa ozývajú čoraz častejšie.... 😔 😔 😔 😀 😀 😀

leninka75
6. nov 2014

ahojte!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
@denisenko ............aj aj takú kávičku najradšej 😵 😵 😵 😵 😵 ...............takú bez ničoho a horúcu 😵 😵 😵 😵 ............Peťo ešte kosí??................jaaaaaj tie nekonečné cesty z obchodu 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............poznám 😉 .... a veru občas by som to celkom brala späť......boli to pekné časy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka.............ku mne neprídeš čo to porobiť?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉.............kávičku uvarím 😉 😉 😉 😉 😉...............to fakt zišla farba?? 😅 😅 😅 😅 😅...................to dáke boty z Lidlu?

letty86
6. nov 2014

ahojte 🙂

jacka
6. nov 2014

ahojte.....

jacka
6. nov 2014

@leninka75 no fakt.......čierna podrážka ostala hnedá......predavačka si išla oči vyočiť...že tu dlho robí ale toto ešte nevidela......nie nie v deichmane.......................pre kávičku urobím čo budeš chcieť......akurát som si doniesla na stol...mnam........dufam že zaberie začína ma pobolievať hlava 😝 😝 😝

jacka
6. nov 2014

@denisenko poznám.....a skalky ju najlepšie v puse...........alebo ich napchá do vrecák a potom ja ich periem ako o život 😀 😀 😀 ................................sa musím na niekoho vyhovoriť 😀 😀 😀 😀 ...muž je na to vdačný 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. nov 2014

............dievčatá aj u vás bolo ráno tak teplo???? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ................ja už povyťahované zimné veci a aha ho 😀 😀 😀 😀 .............nie že by mi to nevyhovovalo, kľudne aj do vianoc tak môže byť......... 😵 😵 😵 😵

leninka75
6. nov 2014

@jacka ...žeby som si aj ja uvarila??? 😉 .................nechystá sa ti návšteva keď ťa hlava pobolieva?

jacka
6. nov 2014

@leninka75 ááá už mám po......v pondelok odišla....ktovie či nie dozvuky.....alebo ........striguna chce silou mocou prísť...........tak som mužovi vyčistila žaludok.........teraz na man nemluví 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. nov 2014

@leninka75 aj tu bolo teplo.......a zimné som zas odložila.... 😀 😀 😀 😀.......navarím...len povedz čo.....

leninka75
6. nov 2014

@jacka .................takže máš doma kľud a pohodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................a čo sa stále pchá?? 😨 .................to je tak strašne zvedavá?.............a ako často vlastne ku vám chodieva?

denisenko
6. nov 2014

ahojte.... 😉 😉 veru teplúúúčko...som dala Niskovi do školy Protetiky,...také poltopánky, čo nosil celú jesen...a kričí mi z ulice, že si pripadá, akoby mal papuče, lebo už nosil vysoké.... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 veru..ešte kosia..tento mesiac a konečne už hádam bude klud....kukurica 🙂

tak...a na dnes sa lúčim, idem poobede so Simčom k našim...busom, to bude zážitok...a zajtra ráno k zubníkovi, už sa to nedá vydržať, ani ibalgin nezaberá...... 😝 😝 😝 tak moc nepíšte, nech nemusím zas veľa čítať...nejako leniviem 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. nov 2014

@denisenko ....tak šťastnú cestu bez nervičiek ti prajem a už nech je rýchlo po bolesti...pa, pa 🙂

jacka
6. nov 2014

@denisenko prečo ideš busom?......tak sa držkaj.... 🙂 🙂 ....sa ozvi ako si dopadla.... 🙂 .............a Denisko bude s kým?

jacka
6. nov 2014

@leninka75 to mám .....dva týždne pokoj.........idem si to vychutnať....MAťko chce na plavošku 😀 😀 😀

ja nechápem čo sa tu furt pchá.......ved nechodila.....zvedavá....keby sa radšej o vnučatá viac zaujmali........ 😠 😠 😠 😠

jacka
7. nov 2014

ahojte.... 🙂

jacka
7. nov 2014

@leninka75 kuk 🙂

leninka75
7. nov 2014

ahojte!!! 🙂

@jacka ............čo vieš, možno toto bude nový začiatok a začne chodiť pravidelne 😅 ................
...............a idete na plavošku, či nie? 🙂

leninka75
7. nov 2014

@jacka ...ale jaká frišká (=rýchla) 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
7. nov 2014

@jacka ........všimla si si ako sa tá nová zľakla, keď sme povedali, že sme zvedavé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. nov 2014

@leninka75 ja jej začnem chodiť pravidelne 😠 😠 😠 😠 😠 ..................... 😝 😝 tak ja budem utekať 😀 😀 😀 😀 ...................ona bola odsudená na zánik hned na začiatku......................dnes sme nejak skoro vstávali 😝

jacka
7. nov 2014

@leninka75 neviem či pojdeme...kedže cez víkend tu máme pracantov

leninka75
7. nov 2014

@jacka ...kedy ste vstávali?........koľko toho ešte treba na dome urobiť?

jacka
7. nov 2014

@leninka75 muž ma ráno zobudil ked odchádzal tak tresol bránou 😠 😠 😠 ....od pol 6tej ja a deti docupitali zamnou 😠 😠 😠 .................................na dome?....ešte hodiť farbu z predu.....okolo okien.......a z jednen bok ešte nie je vobec......ale tam nejde polystyrén....... 😝 .................už tu mám ponorkou nemoc...nikam nejdeme.......ale sa bojím toho že ked skončia..........kde bude prvá cesta 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 tak radej nech robia aj do vianoc 😀 😀 😀 a potom znovu 😀 😀 😀

jacka
7. nov 2014

🙂 😎 😀 😵

utka
7. nov 2014

Ahojte...
Vidím, že máme novú júlovku...
@musla12 tak nám niečo o sebe a o rodinke napíš...

musla12
7. nov 2014

Baby lenže ja nemám nikoho v júli ☹ tak radšej tu už neprídem

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre