Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
19. dec 2014

@jacka ozaj...naši mali mať dnes skrátené vyučko...ale im to vedenie školy zatrhlo, tak normálne že 6 hodín...som včera volala triednej, lebo som to nepochopila....ale že im aspon spraví voľný program..... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
19. dec 2014

@denisenko no paráda.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ takto pred sviatkami.....teda Simonko a teplota žiadný velký kamoši....... ☹ ☹ ☹ juj držte sa...nieže zas skončíte tam kde nemáte ☹ ☹ ☹ .............................................ale stále si vravím že mám čas........a potom nestíham.... 😖 😖

jacka
19. dec 2014

@denisenko bože to čo im v tej škole šiši???,,.....................nechápem ani ja........ 😠 😠 😠 😠 ...................tiež nemaju rozum na správnom mieste 😠 😠 😠 😠

jacka
19. dec 2014

@denisenko ...si sa nepochválila že máte dalšie výročie svadbý......aj si niečo dostala....aspon božtek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
19. dec 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešteže Ťa mám......ja som úúúúplne zabudla...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. dec 2014

...chceli sme ísť na večeru...tradične...ale.....Simčo to zmenil... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
19. dec 2014

@denisenko nevadí pojdete inokedý..... 😵 😵 😵 ....Simonkovi je ako?

denisenko
19. dec 2014

@jacka ..noooo...2 hodinky sa to dá....potom to vyskočí, len postonkáva.....a tak dookola.... 😖 😖 😖 dnes je u nás aj živý betlehem, kapustnica, do Žiliny na punč sme mali ísť zajtra...a nebude nič....neva...hlavne ked nebude nemocnica

jacka
19. dec 2014

@denisenko juj moja tak sa držkajte...........abý vám teplotka už len klesala.... 🙂 🙂 ................možno zajtra bude lepšie 🙂 🙂

jacka
19. dec 2014

toto mi Matulo doniesol zo školý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .........................tá plechovka to je kvetinka v plechovke...sú tam semiačka a treba zalievať............a ten druhý je obraz zo sadrý...... 🙂 🙂

denisenko
19. dec 2014

@jacka Ty si dostala krásne darčeky...... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
19. dec 2014

@denisenko že..... 😵 😵 😵 😵 vieš ako ma to zohrialo pri srdiečku.....jááááj....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
20. dec 2014

Ahoooooooooooj 😵 😵 😵

katka1819
21. dec 2014

A Ahooooooooooooooooj 😀 😀 😀

jacka
22. dec 2014

ahojte.......... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

letty86
22. dec 2014

ahojte
Prajem Vám krásne vianočné sviatky, užite si ich 😵 a vsetko naj v novom roku 😵

katka1819
22. dec 2014

Aj ja prajem Všetkým mojím kočenám a ich rodinkám @leninka75 @denisenko @jacka @letty86 @utka Kráááááááásne Vianočné sviatky a Šťastný nový rok a hlááávne veľa veľa veľa zdravíčka 😀 😵 😀 😉

leninka75
23. dec 2014

ahojte....ja už dva dni s vyloženými nožkami 😵 😵 😵 😵 😵 .........dnes v noci príde ježiško so stromčekom....Lolka sa teší už od Mikuláša 😵 😵 😵

@denisenko ..už ste v poriadku??? ....

@jacka ...krásne darčeky 😵 😵 😵 😵 😵 .........sú na čestnom mieste??? 🙂 🙂 🙂

jacka
23. dec 2014

ahojte.........

@leninka75 aj u nás príde dnes v noci....som zvedavá kolko krát výlezu z postele.....mám pocit že to budeme robiť do pol noci 😀 😀 😀 😀 ....................jasan.,...maju svoje miestečko..........................aj ja už nohý ......ešte požehlím a končím......vianoce sa možu začať 🙂 😀

jacka
23. dec 2014

viete čo máme 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
23. dec 2014

ahojte... 😉
@leninka75 už sme ok.....zázračné uzdravenie..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale tak...aspon ako tak fungujeme... 😀

žienky moje, neviem kedy zas prídem, ale som veľmi rada, že vás tu mám.....tak..... @jacka @leninka75 @letty86 @utka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
23. dec 2014

@denisenko na a ja som kde ☹ 😅 😝 ja neštastný zemepán ...

katka1819
23. dec 2014

dnes som v jednom kole 🙂 ale sa vytešujem ... zajtra príde Ježiško 😵 Ahooooooooooooj 😀

utka
23. dec 2014

Blížia sa tie krásne chvíle vianočné,
prežite ich v láske, šťastí, harmónii spoločne.
Nie sú dôležité dary,
ale v novom roku nech sa vám darí.
Zdravie nech slúži k spokojnosti
a dom aby ste mali vždy plný hostí.

jacka
24. dec 2014

ahojte.... 🙂 🙂
@denisenko dakujem za srdiečko.....krásny darček si dala.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....................aj ja som rada že ťa poznám....aj ked sme sa nikdy nestretli....hádam sa niekdy stane zázrak 😵 😵 😵

žienky moje...kráááásne vianočné sviatky.......plné pohody a lásky.........aby ste si našli pod stromčekom to po čom túžite 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
24. dec 2014

@katka1819 určite to bolo aj pre teba....nebud smutná 😵 😵 😵

leninka75
24. dec 2014

ahojte!!!
....mile moje konikovske priatelky prajem vam aj celym rodinkam krasne vianoce plne radosti, stastia, lasky a rozziarenych ociciek 😵 .....

leninka75
25. dec 2014

ahojte..... 😉 ...a neprejedajte sa 😀

jacka
25. dec 2014

ahojte...........

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 ledva funím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................poznáš rozprávku wall.......?....tak nejak bý som sa najradšej videla ako ludkovia .....v lodi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................

denisenko
27. dec 2014

@katka1819 jooooj.......nejako mi to asi zmizlo....moja.....platilo to aj pre Teba.....tak sa veľmi ospravedlnujem......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre