Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. jan 2015

@denisenko ano ano škaredá si...... 😀 😀 😀 že si neurobila kukuk......ale zato že bola tvoja mamina máš odpustené............mne sa Maťko tiež dlho odplienkovával......a tu je..............to cikanie po mimo....ja som sa vždy na to zlostila.....že sa nevie trafiť....s takým malým to takej velkej misy...............juj a čo nás čaká v tretom..či radšej nevedieť...................ja som o tej rozprávke ani netušila..................ale presne ako vravíš.....nie je to len o deťoch........a presne to vystihli.......je to na rodičoch ako si ich vychovaju........

denisenko
15. jan 2015

@jacka 😉 😉 😉 😉 tak tak tak

utka
15. jan 2015

Ahojte...
Dakujem baby,ste zlaté...

leninka75
16. jan 2015

ahojte!!! 😉 ....................bambuľky ste OK??.....lebo ja som nejako nie vo svojej koži..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝 😝 .............nejaké blbé depkoidné obdobie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
16. jan 2015

@denisenko..........no vybrané slová to je teda kapitola 😝 😝 😝 😝 😝 ..............keď sa ich učí po písmenkách (po m, s, r atď) nemá problém....ale keď píšu diktát, a je tam mix tých slov .....tak už tam špekuluje a nedajbože má napísať nejaké odvodené, tak koniec...všade dáva "i" ....a keď sa sústredí na vybrané slová, tak ignoruje tvrdé spoluhlásky 😝 😝 😝 😝 ..............asi to chce len tréning....písať a písať...............

leninka75
16. jan 2015

...........počuli ste o novom sociálnom balíčku??,...........vláda zvažuje dávať rodinám kde sú rodičia zamestnaní a majú školopovinné deti šeky na dovolenku na SK........... 🙂 ...celkom zaujímavé........

leninka75
16. jan 2015

@jacka ...ako to vyzerá u vás na cestách???...........

leninka75
16. jan 2015

@denisenko ...simonko je expert!!! 😀 😀 😀 😀 .............ja som takéto pri babách nepoznala...takže pevné nervy a veľa trpezlivosti!!! 😉

utka
16. jan 2015

Ahojte.
@leninka75 tak tie dovolenky by boli super.Depky mám sj ja...uz chcem jar.
Od stredy tu mame svagrovcov,ale dnes uz odchadzaju...boli so starsou na kontrole po roku od transplantacie kd.Je ok.Dnes isiel manžel na skolenie,bude preč do zajtra...zase sama s detmi. A taaak...

utka
16. jan 2015

Pár fotiek...

jacka
16. jan 2015

ahojte---........

@utka juj aká je už veliká 🙂 🙂 🙂 🙂 ...si nepísala že máte takéto starosti a ako ko......dobre?....kto bol darca niekto z rodiny?......
@leninka75 cesty dobré....prečo?....................vonku tma ......nejak hnus ...to neverím že sa stane 🙂 😉

katka1819
16. jan 2015

Ahoooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

denisenko
16. jan 2015

Ahojte
..že depkoidne..vonku tma a zima

leninka75
16. jan 2015

@utka ..pánečku, že aká veľká slečna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....................vyzerá byť taký malý šintrík 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ............už sa vie aj sama trošku zabaviť?...................
............máte ťažké obdobie v rodine....držte sa!!!

leninka75
16. jan 2015

@jacka ...tu bolo zasa šmykľavo 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .....švagor spomínal, že budúci týždeň majú byť zasa silné mrazy, nepočula si nič???

jacka
16. jan 2015

@leninka75 počula....ale vraj to už zmenili..........no a na dnes ..aj ja chcem byť meteorolog........kde je to slnko......ha???....máš pravdu...depka to dnes istí...... ☹ ☹ ☹ ...............ráno tu bolo teplo......asi 4st.......včera bolo klzisko na ceste.........fuj a to čo sa stalo tá reťazová havárka.....ufff.... 🤐 🤐 🤐

utka
16. jan 2015

@leninka75 ,
@jacka veru, uz je to velka slečna.Je to zbojnik...Viki bol oproti nej kludne dieta.Uz sa aj sama zabavi,uz stiham vselico pri nej. Nooo,mali sme aj taketo starosti v rodine.Je to dcera svagrovej druhej manželky z jej prvého manzelstva. Má 17 rokov. Darca bol neznamy...

leninka75
16. jan 2015

@jacka .no jo čítala som ....švagor robí paniku 😀 😀 😀 😀 😀 ..............ja také správy radšej nečítam 😔 😔 😔 🤐 🤐 🤐 🤐 ................nemám to rada.......

.........ideme zajtra plesať 😵 😵 😵 .............školský ples 😉 ..............

............pekný víkend!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
16. jan 2015

my ideme zajtra asi k našim...tak pekný víkend 🙂

utka
16. jan 2015

Aj vám babenky pekný víkend.
Ja emám dnes doma mužíčka, tak spím obkolesená detičkami. Nebudem každú chvíľu zakrývať jednu, ale dvoch... 😝 😀

katka1819
16. jan 2015

Pekný víkendík kočice 😀

jacka
19. jan 2015

ahojte..... 🙂

denisenko
19. jan 2015

ahojte 😉
@katka1819 krásne fotky.... 🙂
@utka Zuzi ako mamina, lepšie?
@jacka že...sám vojak v poli.... 🤐 😀

konečne mám PC v lepšej forme...aj s notebookom boli na generálke u brata, trak hádam to pojde lepšie.... 😀 😀 😀

jáááj...depku mááám...toto počasie ma jedného dna zabije....

jacka
19. jan 2015

@denisenko no konečne aspon niekto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................ani nevrav o depke....jedna hroza......to je ako hnusná jesen a nie zima.........to chcem už radšej jar...... 😎 😎

juj Maťko má tento týžden týžden písomiek.....vraj nejde ani chodiť.....dnes mali z aj..... 😀 😀 😀

letty86
19. jan 2015

ahojte 😵

letty86
19. jan 2015

mam doma dvoch marodov, matulo dens dostal atb a manzel je seknutý, tak je doma, ide v piatok na kontrolu, vraj to mozu byt platnicky ☹ taky bol skriveny, ze ho ani na snimok minule neposlala, aby neskreslilo vysledky.....v poslednej dome je seknuty kazde dva mesiace....ale teraz asi najhorsie 😖

katka1819
19. jan 2015

Ahoooooooooooojte 🙂 🙂 🙂

tak u nás chorobné obdobie pokračuje ☹ Matulko cez víkend teplotoval ...vrátil sa aj kašeľ aj sople 🙄 a to minulý týždeň dobral atb 😔 noooo nemal až také vysoké crp ...teda teraz žiadne atb ..dal mu klasicky pamycon ,flavamed od kašľa to máme novinku a nejaké lieky na imunitu broncho vax ...a sme objednaný vo februári na imuno-alergo......

@denisenko ja tiež nemám rada tento čas ...na december sa síce veľmi teším ale keď skončí to Vianočné obdobie tak konec .... jááááá chcem leto ,teplo ,slniečko 😅 😉

denisenko
19. jan 2015

fúúúha..... ako je tu "veselo".....@katka1819 @letty86 skoré uzdravenie marodom.... 😉 ja som radšej ticho, aby som niečo neprivolala..... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
@jacka he he...že nebude chodiť do školy....ono si ho to počká, takže žiadne riešenie 😀 😀 😀 😀 naši píšu tak priebežne, ale polročné ešte nemali.... len začínam mať obavy, lebo je toho nejako v poslednej dobe dosť na učenie...ale hadam zvládneme....

jacka
19. jan 2015

@denisenko v poslednej dobe dosť často 😀 😀 😀 ...občas si tu sama koníkujem 😀 😀 😀 😀 ...ja mu dám že nebude chodiť........na to by som sa kukla 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 ................mám dojem že ich učka nejak šetrí.....dnes nemali ani ulohy..... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
@katka1819 nech je tu už jar aj choroby pojdu zo zimou do kelu.......
@letty86 heš heš choroby preč..... 🙂 🙂 🙂 .........tak to máš doma radost seknuteho muža ☹ ☹ ☹

utka
19. jan 2015

Ahojte.
Tak choroby sú aj u nás... Keď sme mali tatina na školení, spal s nami aj Viki. O pol jednej sa zobudil, že mu je zima na nohy, že sa mu trasú. A zrazu šúúúp a fičal vracať. Takže sa chúďa zgrcol až-až. Mal aj zvýšenú teplotu. Na druhý deň už aj hnačku a teplotu. Večer teplota "odišla". Už je na tom oveľa lepšie, ale dnes a zajtra je ešte doma. A včera večer zase Lucka vracala. Dnes už je OK, ale od noci zase preháňa mňa a cítim sa KO. No takže tak...

@denisenko maminku idú zajtra operovať.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre