Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. mar 2015

@leninka75 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
27. mar 2015

ahojte.... 😉 a nezaprší a nezaprší..... 😠 😠 😠 😎 😎 😎 😀 😀 😀 aspon som sa dostala k veciam v skrini.... 😀 😀 😀 a pol dna reparujem autíčka....automechanik v domácnosti..... 😀 😀 😀

denisenko
27. mar 2015

@jacka veru...u nás je veselo.... 😝 😝 😝 😀 😀 😀

jacka
27. mar 2015

@denisenko to máš pravdu......niekdy až príliš veselo 😉 ..............................aj tu sa ráno riadny pustil lejak...ale zachvilu bol fuč..teraz fučí a svieti 😎 😎 😎 ...........................pošlem ti aj ja zopár ks autíčok 😀 😀 🙂 😉

denisenko
27. mar 2015

@jacka kludne pošli....lepiacu pásku, náhradné kolieska, šrobováky a lepiacu pištoľ mám v pohotovosti.... 😀 😀 😀 😀

jacka
27. mar 2015

@letty86 vidím ťa 😵

jacka
27. mar 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 idem si pre krabicu od banánov a pošlem 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

letty86
27. mar 2015

ahojte
@jacka doma som bola a tak rozne 😀 ....u kadernicky, s viki na nauku chodievam, vonku s matulom, uz sme bicykel vytiahli.....nič nove...viki v skole fajn, matulko tiez ma obdobie, ze neprotestuje, len som soplik ho uz tyzden trapi.....uz konečne vie vyfukat nos...aleluja 😀
u nás krásne slnečno 😎 , ale asi teiz dojde dazd

jacka
27. mar 2015

@letty86 takže bežné dni...... 😵 ....mal problém noštek vyfukať?......tak blahoželám 😵 😵 😵 .................aj moji na bicykloch.......ked ich vidím tak mám pocit že kde sa strepu tak sa prizabiju....kamikadze .......čím rýchlejšie tým lepšie 😠 😠 😠

letty86
27. mar 2015

@jacka no som sa dockala....vkuse som vytahovala odsavacku na vysávač 😝 viki ani neviem, ze nos nevedela fukat
u nas za blokom je taky chodnik, cesta a tam decka na korculiach, kolobezkach, bicykloch....male, velke.... 😖
tiez mam oci na stopkach...ti velki jazdia ako blazni a ti mali zas tiez 😀 😝

jacka
27. mar 2015

@letty86 ...juj moji neznášali odsávačku...to si radšej vyfukali nos .... 😀 😀 😀 .....................................ved to nedávaju pozor nikto ☹ 😝 ....si to ani neuvedomuju 😠 😠 😠

letty86
27. mar 2015

@jacka moja viki sa bala odsavačky, ale pouzivala som ju, len ked bola mala, potom uz vedela fukat....matko raz chcel, raz nie, ale poslednu dobu sa vobec nebal.....ani to ucenie mu neslo 😅 zahlasil, dajme vysavac 😀
u nas sa teraz tak zatiahlo a fuka, asi bude riadny lejak 😝

denisenko
28. mar 2015

ahojte.... 😉 boli sme s Deniskom v Nitre na výstave.....tatinko ostal doma so Simčom 😀 😀 😀 😀
@jacka niečo pre tých tvojich.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. mar 2015

he he..tapetovanie skončilo..... 😀 😀 😀 😀

katka1819
29. mar 2015

Ahooooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂 Sme doma ... 😀

jacka
29. mar 2015

ahojte.........

@denisenko juj škoda že sme o tom nevedeli ☹ ☹ .................. 😉 😉 ako tatinko prežil.... 🙂 😎 😀

jacka
29. mar 2015

@letty86 moji ked videli odsvačku a vysávač tak utekali kade lahšie.......... 😀 😀 😀 rozhodli sa že budu radšej fukať do vreckovky 😀 😀 😀 ................aké ste mali počasie?....tu včera des fuuukal 😠 😠

jacka
30. mar 2015

ahojte....

kto vymyslel tento múdry posun času...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 ...........

leninka75
30. mar 2015

ahojte....................................
@denisenko ...............šoférovala si?? 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka ..neboj zvykneš si... 😉 😉 😉 😉 😉

@letty86 ..............mávate pravidelne náuku?? ...............

leninka75
30. mar 2015

@katka1819 .....ako bolo na výlete?? 🙂

denisenko
30. mar 2015

ahojte.... 🙂 🙂 🙂 🙂
a nezaprší a nezaprší....ani vietor nezafúúúúka...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a to bude celý apríl takýto, predpokladám....bléééé 😝 😝 😝 😝 😝 😝
@leninka75 ...šoferovala*?...iba ak traktor..... 😀 😀 😀 sme boli s Petríkovým šéfom a jeho deckami.... 🙂
@jacka ani ja som o tom nevedela, mna len v piatok večer postavili pred hotovú vec....... 😀 😀 😀 😀 ale aspon som si urobila voľný den..... 😀 😀 😀 😀 😀
@katka1819 ako bolo???? 😕
@utka ako ste na tom? už lepšie?
@letty86 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
30. mar 2015

@katka1819 chalani skákali po tom vankúši...a pom jednom dni je presne taký, aký má byť..... 😀 😀 😀 😀 strááášne su spokojní..... 😉 😉 😉 😉

denisenko
30. mar 2015

a ešte jedna rodinná foto z februárovej oslavy.....starká mala 65

denisenko
30. mar 2015

vlastne takto....žeby sme aj Simča videli..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
30. mar 2015

Ahojte...
@denisenko na figu. Lucka stale teplotuje a Viki dnes zase a kašlú...ideme na pohotovosť

denisenko
30. mar 2015

@utka Zuzi, nezávidím....skoré uzdravenie

katka1819
30. mar 2015

doooooooobre bolo baby ...až na tú cestu 7 hodinovúúúú tam a 7 naspäť 😝 ale aspoň že spali celú cestu 😉 sme vyrazli podvečer o 19 tej a okolo 02.00 sme boli na mieste .....................pobehali sme akcie v Plzni - kuk foto na FB a to sme nestihli dino park lebo otvárali až 1.Apríla 😖 tak boli chalani nešťastný trošken,ale sme sa dohodli že v lete ideme opäť na predĺžený víkend tak potom ....

denisenko
30. mar 2015

@katka1819 tak to verím že boli spokojní..... 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
30. mar 2015

a teraz tapetujem ja 😀 😀 😀 bratia Mištríkovci s synátormi .... Techmania ,Planetárium, a ja som tam so švagrinkou viac na FB .....a to sme ani celú tú Techmaniu neobišli tuším ...veľa toho bolo a boli sme tam 4 hodky 😅 deti mali už dosť 😝 😀 😉

utka
30. mar 2015

@denisenko dik...
Boli sme na pohotovosti, crp do 8, takže nejaká viróza...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre