Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
12. jún 2015

ahojte 🙂
@jacka ako malo k stastiu treba 😀 ale aj mne stacia take 25ky 🙂

letty86
12. jún 2015

@katka1819 @utka a vy co tak inkognito, dievcence, lajkujete, ale tuk neurobite 😕

katka1819
12. jún 2015

@letty86 noooooooooooo pokukám sem tam lajknem si ma odhalila ...nič u nás nového a čo je to vždy napíšem .... 😉 pekne je slniečko to je môj čas tak sme vonku veľa ... bicykle, a babätkovské dievčatka u nás ...vymýšlať deťom program ...lebo nudáááááá 😝 😝 a dala som sa najnovšie na bylinky teda chodíme zbierať lístočky a kvetinky .... a ešte jedno nové začala som chodiť na jumping - skákanie na trampolínkach - to je cvičenie pre mňa 😀 .............. víkend niečo chceme podniknúť asi pôjdeme od Bojníc je tam teraz akcia Rozprávkové niečo ...že kukneme 😉 alebo nejaké dobré kupko 🙂

denisenko
12. jún 2015

@jacka mi hovor....potrebujem pracovať na záhrade ako soľ, ale v týchto horúčavach to nejde.... 😝 😝 😝 😝 doma som už aj klímu zapla....a najväčší HLOD týždna....zajtra bude prehorúúúúco a naši starkí pozvali celú rodinu grilovať...tak ešte prikúrime..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2015

mna inak tak napadlo, že ak bude moc horúco a Petrík bude domka, mohli by sme ísť na Oravskú priehradu a lodkou na Slanický ostrov.....tam by mohlo byť chladnejšie.... 😉

katka1819
15. jún 2015

Ahoooooooooj 😀 😀 😀 tak sme boli ... 😉 😵 rozprávkový zámok bol SUUUUUUUUUUUPER 🙂 baby odporúčam a zoo jasnačka klasika 😉

jacka
16. jún 2015

ahojte....

😅 😕

leninka75
16. jún 2015

Ahojte.........................
@katka1819 ...........my sme boli minulý rok, bolo to super, ale nikdy viac..............to 2-3 hodinové čakanie v rade mi za to nestojí 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
16. jún 2015

@leninka75 my sme čakali možno 30 minút 😀 😉 asi to majú teraz lepšie zorganizované ...púšťali dovnútra každých 10 minút ...potom na nádvorí asi 15 minút ...úplná pohodka 🙂 teraz v pohode aj nabudúce .... a ľudíííí bolo veľa 😝 vyskúšaj 😉 😉 😉

katka1819
16. jún 2015

Ahooooooooooooooj 😀 😎 😎 😀

leninka75
17. jún 2015

Ahojte...br aká kosa............ 😝 😝 😝

jacka
17. jún 2015

ahojte.....

@leninka75 no zima je ...ale aspon sa dá dýchať..... 😉 😉 .........

denisenko
17. jún 2015

ahojte....
@katka1819 tak ste sa mali super...mna odrádza iba jediná vec...Simonko.... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ako ste oslávili?
@jacka veru ...aspon sa dá aj niečo robiť...som museela presťahovať celú skalku...ani mi nehovor..... 😝 😝 😝 v celej záhrade sucho ako na skale a tam vyrábať nové miesto...čistý zázrak...ale inak svoje kvietky pred tým pažravým hryzcom nezachránim...... 😔 😔 😔

baby...len taká malá otázka...ako sú na tom vašei školáci?....ja ked som zistila, že písomky sa budú písať ešte do stredy budúceho týždna skoro ma vystrelo....už ma to nebaví......nebolo to kedysi tak, že už od polkovice mesiaca sa neučilo???

@utka Zuzi na FB si mala také účesy y krátkych vlasov...nemáš niekde ten link?

utka
17. jún 2015

Ahojte. Ja mam Vikiho doma uz od stredy minuleho tyzdna. Bolela ho hlava a mal zvysenu teplotu. Vo stvrtok uz aj kaslal. V piatok a v sobotu bol celkom ok. A od nedele obeda zase teploty. Vcera mal uz crp 52,tak dostal atb. Pisomky maju uz len tenyo tyzden. On si ich pojde napisat v pondelok rano naraz vsetky ☹.
@denisenko skusim najst ten link v pc s poslem ti.

jacka
18. jún 2015

ahojte.....
@denisenko to čo tam máš za hlodavca..nejak som to na fb nešla rozoznať..........len aby sa ti tam nenasťahovať na druhe miesto...neda sa ho aj inak zbaviť?..............Maťko ma všetky za sebou.....dnes idu na výlet.....už aj tak nič nerobia len neplechu...kuk aku dostal poznámku........

jacka
18. jún 2015

@leninka75 teraz je chladno....vonku 5 st.......že užas.... 😝 ...ale aspon svieti 😎 😎

leninka75
18. jún 2015

ahojte.................ja chcem teplé rána aj večery ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

@jacka ..............dúfam, že si sa pobavila!!!! ..........tie deti už toho majú tiež plné zuby....vaša učka to je extra prípad, tuším za každú cenu sa potrebuje na niekom vybúriť 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
18. jún 2015

@leninka75 bolo mi to smiešne.....ale som sa nemohla pred ním....... 😀 😀 😀 ...............to vieš ked musíš tak musíš.... 😀 😀 😀 😀 ..................neboj ešte rána budu teple....ale to je celkom brrr 😉

leninka75
18. jún 2015

@utka ...juj teda ...nech ste skoro zdravý!!!.............

@denisenko ...dievčatá mali oslavu tak rôzne, väčšina ľudí im blahoželala už na Lilkinom prijímaní......ale potom o týždeň sme si tak len my 4 všetko spolu oslávili 😵 😵 😵 😵 😵
...........ani mi nehovor o tých písomkách 😠 😠 😠 😠 .........naši posledné 3 týždne každý deň písali minimálne 1 písomku...deti si tak parádne pokazili známky.....neskutočne mám v zuboch terajšiu Lilkinu triednu!!!! 😖 😖 😖 😖 😖.....už nech sú prázdniny.... ..dnes a zajtra majú naši riaditeľské voľno, lebo 9-taci majú obhajobu záverečných prác..... inak Lilka je od pondelka doma lebo sa jej prebudil ten zlatý stafilokok ako angína, takže má atb.......

leninka75
18. jún 2015

@jacka ..a kam idú na výlet??...........

leninka75
18. jún 2015

..ozaj, že akú návštevu sme mali včera večer!!! 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 ..............farár osobne doniesol Lilke CD s fotkami z prijímania 😉 😉 😉 😉 😉 ....................

jacka
18. jún 2015

@leninka75 až 10km od Zvolena......boli tam aj vlani.......asi pojdu aj o rok 😀 😀 😀 😀 .............fantázie sa medze nekladu 😀 😀 😀 ..................................musím ísť zaviesť tam kam patria...................a dnes má Peťko den otcov v skolke 🙂 🙂

jacka
18. jún 2015

@leninka75 tak to je super vec..osobný odber..... 🙂 😉

leninka75
18. jún 2015

@jacka ...to idú na tú farmu???..... 😉 ............ocinko ide do škôlky?? 🙂 .................

....rada by som ešte pokecala, ale mám kopec roboty, tak zasa niekdy...pa, pa!!! 🙂

utka
18. jún 2015

Ahojte.
@leninka75 dakujeme...
@jacka dobra poznamka...

jacka
18. jún 2015

@utka tiež si myslím..... 😉 🙂 ................idete niekam aj na dovolenku?...to čo je Vikimu že mu takto skáče teplota?

jacka
18. jún 2015

@leninka75 nič lepšie ako si pokaziť známky na konci roka......fakt teda.......................to ma zas toho koka či ešte stále je v nej?........myslíš že atb zaberu?............................vy idete niekam na dovolenku?

denisenko
18. jún 2015

ahojte..kuk jedným okom.... 😉
@utka zuzi, díky.....už som kukala.... 😵 😵 😉
@jacka 😀 😀 😀 😀 ja viem, že to by nemalo byť smiešne, ale ked si tak dala záležať, že to vyzerá ako slohová práca...... 😀 😀 😀 😀 ...na záhrade mám hryzca...alebo krysa vodná....miluje vlhko a zdržuovať by sa mal len tam...robí tunelu tesne pod zemou, tak to vidno...lenže vo vlhkom kúte som mala kvety, plachtu a koru, talk sa mu tam darilo...teraz som to presťahovala na suchý koniec, všetko som odstránila....pod novú skalku som musela dať pre istotu pletivo, aby sa tam nedohrabal, keby náhodou...ale tam nepojde....inak..odkedy sme to vlhko odkryli a suší sa to teraz, tak tam nebol....svina jedna....dám tam beton, už som sa rozhodla....a na to postavíme krb..tááááák a ked ma naserinká, tak ho ugrilujeme..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. jún 2015

@utka Denisko len soplí, už druhý týžden, ale to on vždy pred koncom školského roka....dá ráno aerius a je to dobré.... 😉
@leninka75 a my ešte stále žiadne fotky ani video...asi pojdem na výzvedy do školy.... 🙂

naši písomkz nepíšu celý mesiac....ale...dnes bol koncoročný diktát....zajtra písomka z matiky a geometrie a prírodoveda......pondelok slovenčina, gramatika a literatúra a utorok vlastiveda.....hlavne že utorok je už 23.ho a mne vygooglilo, že má byť klasifikačná porada....tak to tej triednej nezávidím..... 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre