Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. aug 2015

Ahojte... 😉 po hodinovom oživovani profesionalom...diagnoza znie....odišiel mi hard disk...a ani sa nespytal,či može... 😀 ..no chapete tu drzost? 😀

jacka
26. aug 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pomoc slzý v očiach 😀 😀 😀 😀 😀 😀to si ako dovoluje

denisenko
26. aug 2015

@jacka ako si asi myslel,ze ked dovolenkova sezona,tak berie dovolenku... 😀 ....len dufam,ze som neprisla o vsetky fotky...nemam nic zalohovane...

denisenko
26. aug 2015

Jaaaaj...mamky..uz ste zistili,ci tie vase deturence nezabudli pismenka? Deniskovi sa vobec nechce...sice za leto precital 5 knih,aj matika sa da....ale to pisanie...deesss

denisenko
26. aug 2015

Inak....čital este stare vydanie Pipi Dlhej Pančuchy...len rehoty z izby som pocula...teraz zacal E.T. mimozemštana...ale vraj je to tazke...

jacka
27. aug 2015

ahojte......

@denisenko no dufam že foto prežije.......lebo nám ni 😢 😢 ☹ ....takto sme prišli o foto ked bol maťulo drobec... 😝 ................no písmenka hádam nie...dávala som mu sem tam niečo napísať......aj číta každý večer....s matikou nemusím.......ked niekd ideme dávame príkald.....dokonca aj peťko vie do 10 rátať..... 😀 😀 aj ked na prštokoch ale aj tak dobré 😉 .,,,,,,,,,,,,,,kdeže dobrovolne čítať....... ☹ ☹ ☹ ☹ to nehrozí 😝

katka1819
28. aug 2015

Ahooooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

dnes smer BA až do nedele ...chystáme sa dnes ešte do ZOO, sobota ... do Budapešti do tropikária - oceanária a možno aj tam ZOO 😀 a uvidíme kde všade pôjdeme ešte kuknúť 😅 😉 😀 domov ideme v nedeľu 😉 @utka dáme stretko ??? 😀 😀 😀 píšem ti čísielko na mobil do správy ..keby si sa chcela sa 😀 😀 😀 😉

utka
28. aug 2015

@katka1819 no škoda, že to takto vyšlo...my sme celé leto cez víkendy preč ☹.

utka
28. aug 2015

@jacka ahojky...idete na Letecký deň? My chceme ísť niekam ku Sielnici na kopec pozerať. A podvečer v sobotu do mesta. Bude tam aj Polemic a ten mame my vsetci 4.radi 😉

jacka
28. aug 2015

ahojte....

@utka kor nie....ako ano ..chceme ísť do jánošíkových dier...................na ten letecký.....sme chodili na Sliač kde su kupele...dole sme odstavili auto...lebo to parkovisko je platené...a šli sme pešo......neviem odkial je lepší výhlad.......a cena vstupného sa mi zdá až až........mesto neviem ako sa stihneme vrátiť.....to bude na námestí

utka
28. aug 2015

@jacka vsak to,ze to vstupne je hrozne a neviem kolko by tam vydrzala Lucia...a ten koncert by mal byt na namesti

jacka
28. aug 2015

@utka jéj dakujem 🙂

jacka
30. aug 2015

Juj kedy toto peklo skonci😠😭😥 😝

katka1819
30. aug 2015

Ahooooooooooooooooj 😀 😀 😀 Sme domaaaaa 😉 Bolo SuPeR 😵

utka
30. aug 2015

@katka1819 tak ako sa vám páčilo v Pešti? My sme tam boli pred cca 6.rokmi...

katka1819
31. aug 2015

@utka aaaaaaaale dalo sa 😀 čakala som niečo krajšie väčšie, že ma to úplne že ohromí ( myslím teraz na to tropicarium )a ništ 😅 ale inak bolo super 😀 v centre sme neboli ... bola som prehlasovaná že nie , nabudúce keď bude aj Matulo starší ...veď to poznáš výlety s takým 3-4 ročným to je niekedy o nervy 😝 😀 😉 a toto nieeeeeeeeeeea o toto áááááno a o minútku zase inak 😠 .......................Bratislavská Zoo nooooooo mohlo to byť tiež lepšie 🙂 naj je tam pavilón opíc tie boli super 😀 hlavne malý šimpanz nemal chybu ...sme sa nevedeli naňho vynadívať a dino park bol fajný tam sa mi páčilo najviac 😀 😀 😀 v nedeľu sme ešte stihli kupko a prázdniny ukončené ...dnes už si mladý pánko sadne pekne k písaniu 😅 😅 😅 😀 či nezabudol písmenká 😝 😉

utka
31. aug 2015

@katka1819 no bratislavská ZOO je o ničom...A kde ste sa boli kúpať?

jacka
31. aug 2015

ahojte...
@katka1819 už si dalšia co čakala viac.......nato aký booom je to.....takže tam nejdem 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka ste boli na sliači?

utka
31. aug 2015

@jacka boli sme v Selciach na kopci. Ale uz len na zaver-posledne dve sobotne cisla...

jacka
31. aug 2015

@utka hadam nie v selciach 😉 ..........a pacilo sa?.......nam dnes nad hlavami v bazene ked sme boli robili program.......obaja pusy otvorene 😵 😀 ......a to som myslela ze konecne prextanu skoro po mesiaci hucat.......Viki sa tesi do novej skoly?

utka
31. aug 2015

@jacka ano, v Selciach,preco? No Viki sa aj tesi,aj ma zmiesane pocity...

jacka
1. sep 2015

Ahojte...
@utka som myslela ze pojdete do Sielnici...preco az do BB..?...pojdes prvy den s nim....ci ide sam?

Matulo ma uz nervy....sa mu snivalo že doniesol poznámku pretoze mal prist 1.8 nie 1.9.......jaaaj ...dostal ju cez celú stranu........no pekne.... ☹

utka
1. sep 2015

@jacka ja som krava...ano, v Sielnici sme boli...
Prvy den ideme s nim vsetci. A potom ho uz bude rano vozit Peto cestou do prace a ja budem chodit s Luckou busom po neho. Kym sa nebude citit na to,ze to zvladne sam...

jacka
2. sep 2015

ahojte........
😎

jacka
2. sep 2015

@denisenko
@leninka75
@letty86
@katka1819
@utka ...................................ako ste to dnes zvládli.... 😵 😵 😵 😵

letty86
2. sep 2015

ahojte 🙂
všetkým Vám prajem krásny začiatok sk. roka 🙂
@jacka vikinka má novu učitelku, Matko bez zmien a vy ako? 🙂

katka1819
2. sep 2015

@jacka Ahoj 😵
Matúško má novú triedu a nové pani učiteľky ...boli strašné plače ☹ čo už musí si opäť zvykať ... Peťko po starom len majú tiež novú triedu ........................a ja mám úplne že najviac správu - novinku idem do práce 😀 zajtra už podpíšem zmluvy a ešte musím lekárke potvrdenie vybaviť a snáď neviem možno už aj od zajtra zarezávam ak nie tak od piatku isto 😅 🙂 😉 mám také zmiešané pocity ...dlho som doma bola ... Matulko bude musieť byť v škôlke až do 15-16 hodky už nastálo a Peťko v družine lebo by musel byť sám doma ...také 3 hodky aj keď zvažujem že by to mohol zvládnuť .... však už je veľký chlap ... uvidíme ...............................no a idem pracovať do tej Jednoty asi ako pokladníčka,predavačka ... mám to na našej ulici také 2-3 minútky od nás takže super a dve zmeny to sa bude dať ...treba si na všetko zvyknúť ...jeden týždeň budem s deťmi od 15 hodky a druhý len ráno čo ich odvediem a odprevadím do školy a škôlečky a až večer po 20 tej sa uvidíme ☹ to budem ja zle znášať sa poznám ... 😔 ....... a bojím sa tých výsledkov v škole u Peťka 😝 🙄 😝 predsa len keď mama dozerala na učenie tak to aj tak vyzeralo 😀 tatino naňho nebude mať nervy 😠 ale už som babku zatiahla že sa ona bude učiť 😅 takže chlapec to nebude mať ľahšie 😀 😀 😀

katka1819
2. sep 2015

moji chlapi dnes cestou do školy a škôlky 😀

jacka
3. sep 2015

ahojte.....
@letty86 ....aká si stručná 😵 😵 .....................aj maťko mohol mať inu učku už.... 😝 ................peťko stretol den pred spolužiaka.....ten mu povedal že sa neteší......a inu učku budu mať...tak celkom stres mal ráno...ale dnes pohodička 😵 ..........................ako sa máte,?
@katka1819 to s detičkami budeš celkom máličko..... 🤐 .........tak držím palce nech to dobre dopadne.......a tak blízko robotku to je super vec 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre