Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. nov 2015

@jacka ......pre istotu som bola s Lolkou, keďže sa jej opakujú prechladnutia či ako to nazvať....Dr. sa usmiala a že máme vydržať...................a o sebe som písala....

denisenko
9. nov 2015

ahojte 😉 😉 😉
@leninka75 ....to asi tak, že už druhý mesiac bojujeme so všetkými možnými školkárskymi bacilmi...ja a Simonko...stále sople, sople, sople....donekonečna 😝 😝 😝 😝 ale našťastie žiadne teplotz ani zápaly tak to je ešte celkom dobre.....

denisenko
9. nov 2015

@leninka75 ..jo jo...že vydržať...presne toto som mala na mysli.....o nerv.... 😝 a Denisko v škole ani nehovorím....nechce sa mu učiť....doslova ho musím do všetkého kopať....výsledky sú potom dobré, lenže tie nervy s tou jeho pubertou...všetko vie, všade bol...on sa nič nemusí učiť a podobne....nejako sa ťažko zmieruje s tým, že násobenie a delenie vyššími číslami sa jednoducho musí naučiť....

denisenko
9. nov 2015

@jacka a vy sa ako máte???

jacka
9. nov 2015

@denisenko ......to mas doma lazaret----.........to solárne slnko nemáte?.....ja na neho nedam dopustiť....... 😎 .................my sme akurát po chorobe........najhoršie mame za sebou už len dozvuky.....Peťkovi ide stolicka ale fajn do krvi ani jest nechce čo boli...........MAťko tiež v puberte...ide ma sibnut..........neviem či ho biť ci tresty či čo...už mam pocit že sa nevprace do kože 😠 😠 😠 ..................................Simonko chodí do skolky či ho nechávas doma?

jacka
9. nov 2015

@leninka75 tak len vydržte....... 😵 😵 😵 ........

leninka75
10. nov 2015

ahojte.....................
@denisenko .....presne si to vystihla sople donekonečna 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...najviac ma štve, že 5 rokov mám decko zdravé jak repu.....keď hocikto z nás ochorel všetko ustála a teraz bum každý druhý týždeň ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ................................

@denisenko @jacka....nechcem strašiť, ale toto čo prežívame so staršími teraz sa bude len zhoršovať 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠 😠 ......my sme naposledy v sobotu mastili prdelku varechou...a teraz je taký pokoj v chalupe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....len do kedy nám to vydrží 😕

denisenko
10. nov 2015

ahojte... 😉
@jacka @leninka75 ach joooo......tá puberta..... 😝 😝 😝 😝 😝 ani tresty, ani zákazy....nič nepomáha... 😝 😝 😝 😝 😝 so Simonkom chodíme do školky...dnes aj tomu zašibkávalo..... 😀 😀 😀 ...ale nebol jediný...asi je niečo vo vzduchu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. nov 2015

@jacka to solárko nemáme...ale neviem si predstaviť, ako by som Simča na také niečo donutila.... 😝 😝 😝 😝 😝 on je veľmi TVRDÝ oriešok....kokosák 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. nov 2015

ahojte.................

@denisenko......na ako dlho chodíte do škôlky?....v tej Bánovej ste už boli?

katka1819
11. nov 2015

Žijem 😝 Ahoooooooooooooooooooooojte 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2015

ahojte-----

@denisenko to verim tiež som ich nešla dostať na "slnko"...ale vzali sme si knižky ..hračky a tak ..zabaviť 😉 😉 ......................to som aj ja zvedko ci ste boli v Banovej 🙂 ...................................mojim zašibkava od pondelka........ale aj mne cakam mrchu tak si idem aj sama sebe na nervy 😝 😝 😝 😉
@leninka75 vy ako chorobky?

leninka75
11. nov 2015

@katka1819 .....ahoj pracujúca žena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ako sa máte? 😉

@jacka ......ani sa nepýtaj ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...mne je už celkom dobre...ale Lolka sa ide ukašlať ☹ .....a hlavne v noci...spí skoro posediačky...stále sa zošuchuje....čiže ju každú chvíľku treba napraviť......des tieto choroby 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ................
......mne je tak dobre na grc z toho čo sa začína diať u nás v robote 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
11. nov 2015

@jacka ......ako tvojim fešákom zašibkáva??? 😀 😀 😀 😀 ...daj nech viem, že nie len moje sú čertiská 😅

denisenko
11. nov 2015

ahojte.. 😉
@jacka
@leninka75 v Banovej sme ešte neboli....čakám, kým bude mať Petrík čas.... 😝 😝 😝 😝 do školky chodíme na 2 hodinky...spolu...už si všetci všimli, že Simonko sa polepšil vo vzťahu k deťom, dokonca sa prekoná a osloví aj pani učiteľku, ked niečo chce...ale to ho tam musím poslať ja....dneska deťom spieval 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. nov 2015

Ahojte...................

@denisenko ...tak, ale to sú príjemné správy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂........napreduje, zlepšuje sa, pomaličky, ale ide to 😵 😵 😵 😵 😵 😵...držím Vám palce!!!................Peťo má ešte prácu na poli?

jacka
12. nov 2015

ahojte......

@denisenko jééééj 😵 😵 😵 😵 😵 super........vidis vsetko chce cas.......paradička... 😵 😵 😵 😵 to sa aj dobre číta.........

@leninka75 moja podla mna máš to zašibkavnia aj doma... 😉 😉 😉 aspon trochu 😀 😀 😉 😉 ...ved potom by nuda bola........nie 😀 😀 😀 😀

jacka
13. nov 2015

Ahojte...

letty86
15. nov 2015

Ahojte dievcence
Mám velku novinku, konecne mám prácu 🙂 🙂 okrem nej aj stres, lebo to som ja 😝 caka ma vela ucenia, pracujem v jednom call centre a majú toho kopec čo musim vediet....tak mi drzte pace, nech to zvladam 🙂

jacka
16. nov 2015

ahojte...

@letty86 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jeeej super 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵......tak nestresuj dobre bude......🙂

leninka75
16. nov 2015

ahojte...............

@letty86 ...parádna správička!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ...teším sa a držím ti palce!!! 🙂 🙂 🙂 ...niekedy nám napíš viac o novej práci 😉

jacka
18. nov 2015

ahojte.... 🙂 🙂

leninka75
18. nov 2015

ahojte.............komu už lezie krkom toto hnusné počasie? hore ruku!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😉

...čo máte nové dievčatá?......

jacka
18. nov 2015

@leninka75 u nás 😎 😎 😎 😎 😎
boli sme vo vazeckej a stanišovskej jaskyni 🙂 🙂 🙂 .......ta stanišovksa super výklad.....................sme prišli domov a rovno ma odvalilo...len spať ....Peťko siel dnes do divadla......Maťko ani neviem...bol na iboborovi........teraz sa chysta na všedka vedka.........a idu nam robit strechu....dnes prisli skridele 😀 😀 ......tak teraz sa ty pochval.... 🙂 🙂 🙂 ako v praci...čo muž a deti.......a ako to vyzera s darčekami na sviakty...
moja teraz ma napadlo..............vy ste mali druheho narodeniny...............tak to aby som sa rovno skrtkovala až do australie....................juuj velmi ma mrzi.......tak všetko najlepšie...vela zdravička a spokojnosti nech sa jej v skolke paci 🙂 🙂 🙂 ......Laurinke posielame obrovsku pusinku..... 😵 😵 😵 😵

letty86
18. nov 2015

ahojte
@leninka75
@jacka dakujem, cez vikend budem mat cas, tak co to napisem 😉

leninka75
19. nov 2015

ahojte.....

@jacka ......ešte stále jaskyňujete??? 😉 😉 😉 😉 ...mne sa páčili obe jaskyne a oveľa viac ako demänovská 🙂 🙂 🙂 🙂 .....fíha ste sa riadne rozbehli s tou chalupou 🙂 🙂 🙂 🙂 ......budete robiť aj tie podkrovné izby pre decká?....
..........no čo sa ti pochválim?! 😝 .....zasa ma začalo bolieť hrdlo 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .....Lolka je ešte doma, doliečuje sa..Karolínka, no škoda reči, drzá, papuľnatá...asi to poznáš ....ale v škole našťastie všetko OK...zdá sa, že zmena triednej im prospela 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....s mužom sa najlepšie porozprávame ráno a poobede cestou z a do práce.............
.....darčeky....pomóc!!!......Lolka ešte v pohode, ale Karolínke sa zle kupuje....oblečko pre baby už mám...ešte niečo z Dráčika....a vôbec neviem čo babkám a dedkom 😝 ......ty si ako na tom s darčekmi?
......no díki za prianie! 😉

leninka75
19. nov 2015

@letty86 .....už sa teším!!!! 😉

jacka
19. nov 2015

ahojte.....

@leninka75 no mrzi ma to že hlava derava.....a ešte to mam aj zapisane o to horšie je to somnou

poznam, aj Maťko sa v spravani prekonava........... 😠 😠 😠 .............len dufam že to Petko nechyti od neho bo ma šibne 😝 .................................tebe sa vracia choroba?....čo si dávas?..............................................juj neviem čo s darčekami......ach jooj 😔

leninka75
20. nov 2015

ahojte.................leje a leje 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka ..vieš čo?....obávam sa, že to správanie je nákazlivé 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝.....som povedala, že sa od nich odsťahujem a vrátim sa keď ich to prejde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

.....len si kloktám peroxidom a cumlem dorytricin.......nemáš nejaký iný tip????

.....už si niečo deťom na vianoce kúpila?

jacka
20. nov 2015

ahoj....

@leninka75 tu neleje ale tma ako vecer o 4tej....... 😠 😝 .............no vidis a ja som im povedala že oni pojdu 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 .....................no ja detom len tamtum striekam ten roztok prelievam a to................juj este som nic nekupila ☹ ....vobec netusím 😅 ...............co idete cez víkend robit?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre