Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
5. dec 2009

no idem ja off 🙂

si aspoň niečo prečítam, keďže mi šaškuje telka 😝

dobrú nocku 🙂

zajtra budem prváááááá 😉

jacka
5. dec 2009

no ešteže tak .....aninka.....tak na rok nezabudni 😉

jacka
5. dec 2009

dobre vychovaný...aj druhy bude taký......sa teš...akého budeš mať zatíka....teda zatíkov 😉

jacka
5. dec 2009

nebudeš prvá......však ty spávaš do 8h..a to už Petulo ide spinat von ..tak sa stavím že je budem 😀 😀

jacka
5. dec 2009

letty...kde si??? 😉

dobru nocku a nech aj ku vám niečo donesie Mikluáš ..okrem uhlia 😉 ..... 😵 .... 😔

jacka
5. dec 2009

božinku ja odpadnem...moje zlato si dalo do okna dvojo topánočiek....pokladík.... 😵 😵

utka
5. dec 2009

Prvá 😀 .
Aj Vikinko má v okne topánočky. Večer umýval s tatinkom. A už v nich aj niečo je 😉 .

jacka
6. dec 2009

dobrééé ránko...

utka 😠 ...nemožeš spávať? 😉

takže druhááá 😖

letty86
6. dec 2009

dobre ranko, nepisem, ktora, ozno ma niekto o minutku predbehne, ze aninka 😀
krasneho Mikulasa, moj drobec sa tesiii 😀 a hovori, ze ju veeelmi lubi yMikulas, lebo ma veela darcekov 🙂
vcera som nemohla pisat, manzelik obsadil pocitac a potom dosiel brat s balickom a potom sup ho spat
🙂

letty86
6. dec 2009

aninka, super Mikulas 🙂

jacka
6. dec 2009

ani ja dnes nevarím...muž doniesol zo zabíjačky tolko toho...že celý týžden nemusím k sporáku 😀 😀 ...len neviem či to bude aj jedlé 😝

utka
6. dec 2009

Ahojte. Spávať môžem,ale včera sme museli pripraviť darčeky 😉.
Viki sa tak veľmi tešil z darčekov. Taký bol zlatučký. Potom pridám fotky. Idem dovariť zajačika a povysávať.

aninka29
6. dec 2009

ahojte mamušky 🙂

Simka ma až teraz pustila k pc 😝

jacka
6. dec 2009

utka ..aké darčeky?....myslíš na Mikuláša?.....lebo mi dávame len ovocie a sladkostinky 😉

to je ako napotvoru..ked je muž doma tak si Petulo chrní v kočíku ako nič.....normálne si bude myslieť že si vymýšlam 😠

no aninka....napokon si bola posledná 😀 😀

letty86
6. dec 2009

dobru chut, mamky. pridala som foto, ale na fb, ideme aj my obedovat, ako dobre, ze dnes som nemusela varit 😅
taketo oddychove dni mam rada 🙂

utka
6. dec 2009

Hej, jacka, na Mikuláša som myslela. Tiež dávame len sladkosti,zle som sa vyjadrila. Ale síce dostal aj také svetlo na okno. Takého Mikuláša na mesiaci. Ale bohužiaľ, keď manžel sťahoval fotky, tak mu ich nestiahlo,lebo máme plný disk na notebooku a on ich vymazal vo foťáku ☹.

jacka
6. dec 2009

letty..však aj sem niečo hod.. 😉

utka tak tomu sa vraví smola..... ☹ .....to boli mikulášske?.....

vu ZV bude buduci týdžen kanion..utka nechystáte sa na návštevu? 😉

utka
6. dec 2009

jacka, kedy bude? Ideme budúci víkend do ZV. Hej, aj mikulášske, aj zo ZV z oslavy 40-výročia sobáša svokrovcov...

jacka
6. dec 2009

utka.......11.12.o 16.30 na nám.vo Zv.....a vraj aj trhy budú...tak ak sa bude dať tak sa možeme stretnuť 😉

utka
6. dec 2009

jacka, už som si to našla...ale to nestihneme...My prídeme až neskoro v piatok alebo až v sobotu. Tak asi pôjdeme v sobotu do BB. Ale rada by som sa stretla...

jacka
6. dec 2009

však ja asi ťažko pojdem v piato.....k.ked muž dlho robí...ale už som ho na to prichystala.......ak ked nie tak BB to istí...len tam sa mi pojde s tým najmenším horšie

jacka
6. dec 2009

sa nezdáš utka teraz som ťa videla na fb...ty si všade..... 😉

letty86
6. dec 2009

a Kossice vynechali 😠 tak si to uzite aj za nas 🙂

jacka
6. dec 2009

vynechali..letty........

aninka29
6. dec 2009

ahojky mamuľky už sme domka 🙂 🙂

pekne sme sa poprechádzali..babky si dali medovinku...Simonka kukuricu a ja langoš 🙂

jacka
6. dec 2009

letty neplakaj......budeme na vás myslieť

letty86
6. dec 2009

myslite 🙂
aninka, super, bolo vela ludi?
ja mam dnes dlllhy den, asi tym, ze nic take nerobim 😉
zajtra odchadzame k svokre, tak budem mat za vami abstak 😀 takze az vo stvrtok som az na konovi

jacka
6. dec 2009

letty....ked počujem slovo svokra tak sa mi ježia všetky chlpy....a tak dlho...by ma ...brrr

tak príjemnu návštevu...a užite si to 😉

aninka29
6. dec 2009

letty a ďaleko cestujete?

nebolo veľa ľudí,tak akurát...väčšina ide na trhy až večer...ale čo ja by som tam robila s deťmi po tme 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre