Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2009

ani...hocikedy 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2009

však ja som sa naplakal že ako rozdelím lásku..či sa to dá.....ale som živý príklad toho že ked chceme tak sa dá všetko 😉 😵 😵 😵

nedala by som ich za nič...akurát by som s aninkou menila na týžden 😀 😀 😀

letty86
10. dec 2009

jejj, tak ste ma poteisili, aj tym, ze ste to aj vy riesili, aj odpovedou 😉

aninka29
10. dec 2009

jacka,však aj ja ti prajem krásne dobré dievčatko 😵 😵 😵

idem mamky...Simka obsádza pc...a potom sa ideme krášliť......neskôr dojdem 🙂

letty86
10. dec 2009

jacka 😀 😀 😀 a verim, ze na tyzden 🙂 viac by si nevydrzala a trosku sily nacerpala, alebo ani pol dna by si nevydrzala 😀

letty86
10. dec 2009

aj ja idem, zatial sa majte 🙂

jacka
10. dec 2009

sa majte...idem ja tiež..... 🙂 .....hrabať v kuchárskej knihe čo zajtra 😠

leninka75
10. dec 2009

fuuuuuuu som sa napráskala.............ale bola fantastikuš............a aj ten punč 😉 .........aj všetko ostatné 😝 😝 😝 ......pa

jacka
10. dec 2009

pa leninka......dufam že si si dala j za nás

ja neviem čo s tým mojim najmenším...zas spal len hodku...ako ten vydrží do kupania...ani srnky netušia...ja mám nervy 😠

aninka29
10. dec 2009

kuk kuk..aj ja som tu 🙂
leni pa pa....určite ti je teplúčko po tom punči 😵

aninka29
10. dec 2009

haloooooooooooo

jacka
10. dec 2009

hu húúúú 🙂 😉

jacka
10. dec 2009

ani čo si si pokupila?

aninka29
10. dec 2009

jacka...sebe tak akurát farbu na vlasy 😀 ...večer si zafarbím 😉 nech som čančaná na krstiny 🙂 ...a zubnú pastu...lebo mi došla 😀

Simuške som pokupovala nejaké oblečko pod stromček 🙂

jacka
10. dec 2009

v čom ideš?.....aku farbu?..sama si budeš....farbiť......

zubna pasta je fakt doležitá 😀 😀 😀 ...viac ako farba na vlasy 😀 😀

aké oblečko?.....som volala ráno mužovi tak ma potešil že pojde v sobotu do roboty.....tak to aby sa vianoce posunuli o mesiac....lebo aj Maťko....aj Peťko budú bez darčekov...a muž.....tomu dám čo.....uhlie....nech ide do pekla..............kuriť

aninka29
10. dec 2009

volal mi manža...že možno dorazí v noci domov....ale nie je to isté...chjáj,bola by som rada,keby došiel

jacka
10. dec 2009

super........určite dojede.........hlavne nech dojde celý 😉

aninka29
10. dec 2009

jacka neboj...zmákneš to...nakúpiš všetko naraz pod jednou strechou a bude 🙂 ...do vianoc ešte času dosť 🙂

sama si budem farbiť 😉 ...stále si farbím sama...teda keď nejdem ku kaderníčke na nejaký iný strih alebo melír 🙂

kúpila som jej mikinku,tričká s dlhým rukávom,čiapku...ale tú vyhrabala,tak ju má už teraz...spodnú bielizeň.....ešte jej dokúpim nejaké nohavice,sukničku

jacka
10. dec 2009

no...si šikulka.......aspon už máš pokoj........ja vńeviem ...už som mávala takto aj pobalené.....vieš čo už som s toho nervozna.....aj z muža.......aj z toho že nesvieti slnko 😠 😀 😀

aninka29
10. dec 2009

aj ja som už zo všetkého nervózna jacka...aj z darčekov aj z muža 😝 😀

idem ja chystať niečo mňam na večeru...neviem čo

jacka
10. dec 2009

ja som spravila pečený chlebík......teda hrianky.,,......s cesnakom a kečupom 😉

ale čo idem zajtra variť.... 😠 to neviem...asi nič 😀 😀

aninka29
10. dec 2009

ja som sa rozhodla...bude maďar guláš a basta 😀 ....a urobím veľa,aby bolo aj na ďalší deň 😉 ...lenneviem či niekde kúpim knedľu 😝

mňam...dala by som si hrianky 🙂 ....dobrý nápad jacka...urobím zajtra na raňajky 🙂

ja som nachystala chlebíky so šunkou 🙂

letty86
10. dec 2009

ahojte, mamule...
aninka, ty si sikovnica 😉
ja som mojej milovanej robila pirohy, no viete ako sa mi chcelo, ale co pre nu nespravim...
a nasla som recept na grecky salat, tak manzel mi volal z robotky, nech spravim, to bolo sup sup, nie ako tie pirohy 😀
Vikuska ich prave papa, ja som ochutnala obe jedla a mam dost 😠

letty86
10. dec 2009

ja neviem, co zajtra 😠 uz sa tesim, ked budem varit iba sem vikend, ale kedy to bude???? teda myslim obedy....asi tiez urobim masoro, manzel bude rad

jacka
10. dec 2009

kuk... 🙂

jacka
10. dec 2009

moj jeden poklad spinká......a mohol by aj druhy 😀 😀 😉

pirohy?????........tak teraz by som ich robila celý den....a neboli by ani dobre...lebo by som bola nervozna z robenia....kedže Peťulo nespí v kuse ani pol hodku 😝

aj moji su mäsový.....ja by som prežila.....stačilo by v nedelu 😅

aninka29
10. dec 2009

kuk....aj môj jeden poklad spinká 😵

pirohy?...dala by som si...aj grécky šalát....mňam mňam

aninka29
10. dec 2009

no kam ste zmizli mamušky?

jacka počuj...dávaš malinkého očkovať proti rotavirusom?.....moc o tom neviem...idem si niečo prečítať....každý tu straší o tom 😖

letty86
10. dec 2009

to som, mamky 🙂
uz mam manzelicka domka, tak sa mu idem venovat 😉
zajtra pridem

aninka29
10. dec 2009

no...takže zajtra volám dokine a poradím sa s ňou....čítala som, že je najlepšie to očkovanie skombinovať s prvou a druhou dávkou základného očkovania...my budeme teraz očkované druhou dávkou,tak sa popýtam, či sa to ešte dá....malo by sa to ukončiť do 24.týždňa veku dieťaťa

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre