Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. jan 2010

dobré ránko....... 🙂

další krásny den pred nami 😀 😀 😉 🙂 😵

aninka29
12. jan 2010

ahojte...mali sme návštevu,tak preto tak neskoro 🙂 😉
jacka vzdala som to,lebo nikde nikoho nebolo 😀 ...fňuk 😢 😀

poobede idem ku kozmetičke 😵 už načase..obočko mám ako brežnev 😀

aninka29
12. jan 2010

mamky kde ste???? ☹

viete ako dlho mi trvá kým naťukám súvislú vetu 😠 😝 ...niečo hrozné.....ach jáj

aninka29
12. jan 2010

žienky,leninka vás pozdravuje...zase jej nejde koňoš 😝 ..že večer urobí kuk 🙂

ale asi ani vám nejde,ked tu nieste...fňuk fňuk

jacka
12. jan 2010

kuk......tu som 😉

jacka
12. jan 2010

sme boli u zubára........sa ani nepýtajte ako sme dopadli.....o dva týždne dalšie skuška....... 😝

inak mi ide kon pekne na city.......bud sa nedá odoslať..alebo hodinu načítava.....ja neviem prečo s tým niečo naspravia....... 😠 😠

jacka
12. jan 2010

aninka neutekaj....... 😉

jacka
12. jan 2010

no dobre tak idem aj ja..nadýchať sa čerstvého vzduchu 😉

aninka29
12. jan 2010

jacka a ako bolo u zubára?...Maťuldo to zvládol?...a čo mu robili?...a prečo o dva týždne znovu?

jacka
12. jan 2010

ani......strašne bolo.....nechcel ani dnu vojst........nedaj bože otvoriť pusu...a o tom žeby mu mal niečo robiť......nehrozí...som sa hanbila ako pes 😝

a o dva týždne to skusime znovu......som zvedavá 😠

letty86
12. jan 2010

ahojte
tak mi sme dnes mali nejake vybavovacky s manzelom a este zajtra poriesit banku, postu, no aspon den rychlo zbehne
Vikuska uz dnes bez slziciek v skolke 🙂
joooj, jacka, aj mi chceme s malou zajst k zubarovi, este sme neboli, tak nech sa na nu pozrie, ale placu sa aj ja obavam, ona biele plaste tiez nemusi

letty86
12. jan 2010

kuk...nikto nikde 😕

jacka
12. jan 2010

kuk..ja som tuúúúú... 🙂

aninka29
12. jan 2010

kuk kuk..tu som 🙂

boli sme na návšteve u kmotrušky...sme sa zdržali trošku...pred chvílou sme došli domov,tak chytro šup Sabku do vane,napapať a už je v postieľke 🙂
Simušku okúpem neskor...dáme si spoločný kupeľ 🙂

jacka
12. jan 2010

vieš čo letty...to bol s ním ako sen.......mlel si len svoje že chce ísť domov........no hroza...som zvedavá čo to bude o dva týždne.......ach jaj

šikovnica je..ked neplačkala....prvý den to takej dlhej dobe.....som velmi zvedavá ako sa mne pojde do roboty po 6 rokoch 😝

aninka29
12. jan 2010

joj,moj krásny Maťulko...bál sa moj krásny ☹ ...takže mu nič nerobili?a zúbok ho ešte bolí? ☹

mamky,ja už mám so Simkou jednu prehliadku za sebou...a úspešne 🙂 ....to bude asi preto, že Simka tam so mnou chodila ako na klavír 😀 ......pekne krásne ju zubárka povozila hore dole s kreslom 😀 ...Simuška na ňu vycerila zubiská,dostala odmenu 🙂 🙂 🙂

jacka
12. jan 2010

aninak tak romatika s dceruškou.......a čo budeš robiť ked sa ti Sabínka zobudí 😕

jacka
12. jan 2010

vieš my sme nie zvyknutý chodiť po dr......prvý krát kde sme šli s Peťkom.....tak sa držal zárubne že on dnu nejde......až neskor pochopil že jemu nebudu robiť nič..................neviem či nemá traumu z dr...ked sme vlani boli u urologa.......ked mu tam robil zle 😝

aninka29
12. jan 2010

môže byť jacka,že z toho ☹ ...ked sa Simuška narodila,a musela som s ňou chodiť na rizikovku a neurologiu....tak ja neviem či ona cítlia ten doktorský pach aleo ja neviem čo....ale ona začala plakať až vrieskať,ešte len čo sme vošli do čakárne,a plakala dovtedy,kým sme nevyšli von...plakalA všade...u každého jedného doktora...aj u našej dokiny ☹ ..trvalo nám to do roka ☹.... .potom to prešlo

jacka...ja viem, že sa maličká nezobudí 😉 ..a by sa náhodou zobudila...tak ju budem určite počuť......nechávam si otvorené dvere do kúpeľne...mám totiž fóbiu ☹ 😝

letty86
12. jan 2010

aj Vikusku je uz vikupkana, teraz papa chlebik, najnovsie len to chce na veceru, hrianku s masielkom
my sme s Vikuskou chodievali ked bola mala na gastro, tam jej kazde tri mesiace brala krv a k detskej dr. len na ockovania, tak ma chuda dost, vzdy caka nejaku zradu ☹ ....ale od septembra bola dost chora, tak si uz trosku zvykla

letty86
12. jan 2010

vykupkana, joooj, mamky, mne uz drbe, totaaaalne, je to jasne

aninka29
12. jan 2010

letty...chápeme 🙂 ...každá z nás tu má preklepy a koľkooooo 😀

aninka29
12. jan 2010

jáj,jacka ty si chcela vedieť, že čo urobím ked sa fakt zobudí......no čo..vybehnem holá z vane,schmatnem uterák a bežím k malej 😀 😀 😀

letty86
12. jan 2010

pozeram, ze mi sme dnes....no, ide mi, dobre, dobre, este jedna materska a som jasna ☹ 😅
dakujem za chapavost a vase pripadne preklepy....hned mi bude lepsie 😀

letty86
12. jan 2010

ani 😀 tak, tak, na holaka, len nech dieta neplace 😀

aninka29
12. jan 2010

hej 😀 😀 😀 😀

počuj letty..nechcem sa robiť viac sprostá ako som 😀 ....ale povedz mi ako si dám darček od teba na nástenku..ja som magor z toho 😠 😝 ...bavím sa o fb..hej,aby ste vedeli 😉

letty86
12. jan 2010

vies, ze ani mne sa to stale nepodari 😀 😀 mala by vyskocit tabulka a das moznost, ze zverjnit na mojom profile, ale nie vzdy je tam ta moznost, takze niekedy to prijmem a neukaze sa mi to v profile

aninka29
12. jan 2010

nooo...mne to neukázalo asi nikdy..pri nijakom darčeku..tiež príjmem a nič 😝

leninke nejde ani doma koňoš,tak neviem..čo to

idem mamušky skočiť do vane

dobrúúúúú nocku 🙂

letty86
12. jan 2010

aj tebe, aninka, aj vam mamky, mne uz aj fb blbne, najvyssi cas vypnut pc 😉

jacka
12. jan 2010

no pekne.....mamušky.....tak som sama ako prst

pekne ste si pokecali......takže nehrabe len mne.....ak ste počuli ten buchot ...tak to mne padol kamen zo srdca 😀 😀

dobru nocku 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre