Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2010

jacka..... 😀 ja sa už nevytáčam...... 😀

jacka
8. feb 2010

tak si sa zmierila,čo? 😀 😀

mna zas začína bolieť hlava...... 😝

a predsa som dala Peťula von........nech sa nadýcha 😉

leninka75
8. feb 2010

na ahojte!!!.............tak sme to super zvládli!!!!..............hneď keď sme prišli vyšla sestrička, taks om sa jej pripomenula a hneď nás šikovala dnu 🙂 🙂 ................síce sme dostali atb. ale preto, že lilka má v nose zlatého stafylokoka a asi sa teraz prebudil 😠 ..............inak je lilka v pohode, živá, neposedná, takže to asi nebude až také hrozné........do stredy som s ňou doma a potom bude pri svokre.................

jacka
8. feb 2010

no super leni ☹ ..dufam že sa čoskoro vyliečite...... 😉 ............inak by ma celkom zaujmalo....ako na to prišla.....dr.? 😕

leninka75
8. feb 2010

z minulých výterov........naposledy mala lilka v nopse streptokoka, toho sme vyliecili a na kontrolnom vytere zostal stafylokok a dr. vtedy povedala, že to bude riešiť keby niekedy lilka nahodou ochorela no a teraz ochorela......inak ma vsetko ciste, hrdlo, priedusky takze to asi bude ten kok 😠 😠 😠 ............pliaga jedna....

jacka
8. feb 2010

no vyborne ☹ ......som nevedela že to takto funguje.......nuž čo učíme sa celý život 😅

a brala jej teraz výter?

aninka29
8. feb 2010

chjuj....pred chvíľkou sme prišli z vonku..zimááááá...Sabuška ešte dospáva v kočíku 🙂

leni..ach jáj...až ma hlava bolí z tých samých stafylo a strepto a kokov 😝 ☹ ...nech sa nám Lilka rýchlo vylieči 🙂

leninka75
8. feb 2010

nie teraz jej výter nerobila..............ale je to skúsená dokina, takže jej celkom verím................nechcem to zarieknuť, ale našťastie lilka nebýva často chorá.................

jacka
8. feb 2010

aha.....ked jej veríš tak je dobre........však hádam vie čo robí 😉 .......tak nezariekni.......moj Maťulo ešte atb. nebral......ale ked pojde do školky tak ....aj na nás príde

jacka
8. feb 2010

ani ...tu už taká kosa nie....je len -3....a mám normálne s toho tlaky v hlave......radšej nech už svieti slniečko... 😎

leninka75
8. feb 2010

na slniečku bolo dnes fantastikuš, ale v chládku, brrrrrrrrr...............

jacka
8. feb 2010

čo čo čo.....kde bolo slniečko?????.............................ja chcem..... ☹ 😎

aninka29
8. feb 2010

leni vy ste mali slnko????....aj ja už chcem...ja už začínam byť nervná z tej zimy 😝

jacka
8. feb 2010

tak to sme dve.......sa teším na jar.....ale nejak sa jej neche prísť...a rovno šupneme do leta

leninka75
8. feb 2010

hej mali sme slniecko, doobeda.........sak sme boli busom v PB, som sa bála, že vymrzneme, ale dalo sa....

jacka
8. feb 2010

tak si si vychutnala 😎 ...juj dnes mi normálne chýba

leninka75
8. feb 2010

tuším aj zajtra ešte hlásia takú kosu a potom zasa oteplenie.......................bože môj chlap dnes v noci zasa nemohol spať, už nech je z roboty doma lebo som nervava jak pes!!!!............

jacka
8. feb 2010

a z čoho si nervná..nevyspatá si?....

no moj príde až ked budu moje poklady spať 😝

leninka75
8. feb 2010

nervavá som z muža, že je nevyspatý a bude šoférovať............. 😢 😢 😢 ................už som mu volala, že nech si dáva pozor.....

aninka29
8. feb 2010

leninka nebojkaj...určite dojde šťastne domov 🙂 ...ja sa tiež stále bojím,keď manža cestuje 😒 ☹

bože mamky..Sabuška bude mať o pár dní pol rok 😕 ☹ 😵 ..ja som z toho normálne smutná 😢

leninka75
8. feb 2010

dík aninka!!!................bože to fakt už 6 mesiacov!!!! 😨 ................neskutočne to letí......veď ešte nedávno si mala bruško!!!.......................

letty86
8. feb 2010

aninka, konecne som videla kobru a hlavne fesaka 😀
aninka a prečo smutná 😒 ...že tak rýchlo rastie?
leni, neboj, isto si dá pozor a nech sa lilka rýchlo vylieči, Vikuška zatiaľ len soplikouje, tak snáď sa nepridá aj kašeľ 😒

jacka
8. feb 2010

no teda aninka......to letííííí....ja smutim s tebou lebo viem ako ti je ☹

jacka
8. feb 2010

leni ..určite je už domka ....... 🙂

aninka29
8. feb 2010

letty....že je feši? 😵 😵 ...len sa na neho veľmi nepozeraj moja 😀 😀 😀 😉

chjuj mamky....neskutočne rýchlo..ved len nedávno som rodila a aha ☹ ☹ .......jacka aspoň nie som sama čo smúti 😉 🙂 ....mamky aj budete....

letty86
8. feb 2010

😀 ani 😀 😀 veru, že často nepozerám, ale konečne som ho odchytila 😀
joooj, mamky, ja keď pozerám na Vikušku, nemožem uveriť, že je taká veľká a keď si predstavím, že mi za chvíľu pôjde do školy...a potom pubera ☹

aninka29
8. feb 2010

letty na to isté myslím ustavične aj ja ☹

noo...tak sem tam sa na neho môžeš pozrieť 😀 😀 😀

aninka29
8. feb 2010

kuk kuk..kde ste žienky??? 🙂

jacka
8. feb 2010

túúúúú.....

jacka
8. feb 2010

no haloooooo.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre