Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2010

tak sa na dnes lučim ......akosi som nie vo forme 😝

dobru nocku..pa zajtra 😉 😔 😔

aninka29
25. feb 2010

dobrú noc jacka 🙂 ...snáď už bude zajtra lepšie 🙂

aninka29
25. feb 2010

ja si idem nachystať ovocie...nech mám čo chrustať pri telke 😀

ale príííídem.....síce tu aj tak nikto nebude 😝

denisenko
25. feb 2010

joj, babule...moc nebosorujte.... 😀
ja fakt neviem, či sa mám smiať, alebo plakakť....moj drahý dnes prišiel s novinkou, že ideme domov tak max na týžden....šefko mu nakázal, vraj kooopec roboty.......tak najskor 2 týždne...potom 1O dní....teraz týžden....no do pondelka ešte daleko...... 😝 pojdeme aj na tri dni 😝 😝 😝 😝
a vybavovačiek na mesiac.... 😝
joj, není dnes dobrý den...... 😖
aninka, ked ti to nestahuje, nemáš to moc velké? aj mne to robilo, že max 7OOkB....a moje fotky že 2,4MB 😠
a ešte máme aj zavretú nemocnicu v Topolcanoch, ako mám ísť na sono?ježkovy oči.......

denisenko
25. feb 2010

idem ešte kuknúť nejakú plávajúcu, farby som už vybrala.....a tiež sa asi pojdem na to všetko vyspať 😝
že ráno mudrejšie večera????????
jacka, do

denisenko
25. feb 2010

sakra, ešte aj tento konííík...... 😠
jacka, dobrúúúú noc.... 😉

aninka29
25. feb 2010

jáj deni...ale aj tri dni je niečo 🙂

aké farby si vybrala???...a kam pôjde aká????...so ja zvedavá 🙂 😉

mne nejde stiahnúť foto z mobilu do pc......inak,ja musím zmenšovať všetky foto

idem aj ja...ešte musím povešať prádlo.....ja dnes celý deň periem...vlastne ja periem každý deň 😀 😝

dobrú nocku 🙂

denisenko
25. feb 2010

aj aj perem každý den....maniačky 😀
farby ......hlavne oranžová a v spálni taká vínovobordová......sa tešííííím 😅
dobrú....... 😉 😉

jacka
26. feb 2010

dobré ránko........ 🙂

len perte ...perte.....a kto vám to požehlííííí 😀 😀

leninka75
26. feb 2010

ránečko!!!!............... juuuuj ale ste prajné potvorky!!! 😀 😀 😀 😀 ................a viete čo???...........momentálne ma ten môj tak nasiera, že tehu nehrozí!!!! 😠 😠 😠 😠
ako jacka????...............chcela som ťa už včera opýtať, ale nešiel mi kon................je tam niekde blízko vás Orovnica????.................
aninka kedy si začala experimentovať s farbami????...........kukala som tú svadobnú foto a veľmi ti pristali tmavé vlasy...............nechceš sa ku nim vrátiť??........................a blahoželám k narodkám!!!!!............veľa lásky, zdravíčka, štastia, spokojnú rodinku a veľa euráčikov prajem!!!..............posielam vééééééééééééľku pusu!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .................božinku 27!!!! .............aj ja chcem!!! ☹.....................
deni a kedy to prídete domkov????.............. 😉.................a niekto vám stráži domček keď ste v cudzine???
letty, neboj bude lepšie!!!!!.......................inak všetko OK????............

aninka29
26. feb 2010

dobré ránko 🙂 ...leni ďakujem 😵 😵 ..chjáj....už 27 😀 ..

deni a v spálni dávaš všetky steny také sýte farby???....či to zjemníš???

ja už začnem snáď v marci obývačkou,spálňou,a potom chodbou a kuchyňou naraz...tam chcem rovnaké farby...a detskú a pracovňu nemaľujem,lebo sa to maľovalo minulý rok.....vymaľujem ich o ďalší rok...keď budeme robiť detskú aj Sabinke....spálňu budem mať fialovú/len rozmýšľam ako...či dám jednu alebo dve steny sýtejšie...neviem...chodbu a kuchyňu žlté...ale že žlté ako slnko...také sýte
a obyvka bude zelená...to bude isto jedna stena,že sýta zelená..ostatné jemnejšie...a doladím tam nejak aj nádych béžovej..len ešte musím pošpekulovať ako 🙂
a maľovať sa bude keď nebude manža doma...ten by ofrflal všetko 😝 😀

jacka
26. feb 2010

aninka......ja sa tiež pripájam.....atiež posielam...... 😵 😵 😵

leni....trochu dalej od nás....pri Novej Bani...alebo Žarnovica.....prečo???

a ja chcem 27........ ☹ 😉

aninka29
26. feb 2010

jacka ďakujem 😵 😵 😵

vy píšete ako keby ste mali oslavovať 50tku...veď ste len o pár rokov staršie.....ten rozdiel tam ani nie je 😉 🙂

leninka75
26. feb 2010

jacka, tam by malo byť to tréningové centrum a tym by som mala chodiť prednášať............len keď som pozerala spojenie tam od nás, tak to je tak na 3 dni.....jeden cesta tam, niekde prespať............druhý deň prednášať a tretí zasa cesta domov!!!!!...............na porazenie!!!!! 😠

dobré typy aninka na farby!!!!........tiež nad tým premýšľam lebo u nás začala posledná najhnusnejšia fáza prerábania...............brúsenie spojov v sadrokartóne a to je prach už všade a aj steny sú strašne zaprášené, takže nás asi tiež čaká maľovanie........................a chcela by som tiež sýtejšie farby...............

jacka
26. feb 2010

však ja ťa prichýlim...... 😉 ...... 🙂 a kedy máš ísť?

ani počkaj ked budeš mať po 30.......uvidíš tu oslavu 😀 😀

aninka29
26. feb 2010

leni....tak už toho nemáte veľa....vydržať vydržať 🙂 🙂 ...daj aj ty tipy aké farby budeš dávať....nech sa inšpirujem...a zmením 🙂

jáj,jacka veď toho sa bojím..tej 30tky 😀 ...to už potom ide všetko tak rýchlo 😝 ...ja nechceeeeem 😀 😀 😀

jáj leni..a tie moje vlasy....vieš mne keď prepne..tak mením.....ja som začlaa červenou ohnovou,potom bordová,potom čierna,trvalá,sťahovať čiernu na blond...dva týždne som mala ružové vlasy 😀 😀 ...blond,medzi to melír,potom hnedé,zase čierna,bordová,zase sťahovanie na blond...všelijaké melíry....a teraz zase blond 😀 ..aaale teraz sa chcem ísť ostrihať...len neviem kedy.....a chcem si dať nejaký melirík zase..len neviem aký 😝

leninka75
26. feb 2010

si poklad jacka!!!!...............to ešte neviem kedy, ešte neprišiel harmonogram................

včera som kukala počasie ne joj-ke a oni fakt idú byť zasa mrazy ☹ ☹ .......................to načo????.............už som chcela čižmy odložiť...................

aninka29
26. feb 2010

ja som už včera vytiahla botasky....hej,pozerala som aj ja.....a som z toho nešťastná 😢 .......v utorok sa mám stretnúť so spolužiačkou a deťmi v meste...hlásia teplo...tak dúfam,že bude 😎

jacka
26. feb 2010

leni 😉 ........ja viem 😀 😀 😀 😀 😉

to vážne hlásia?.....ani neviem chodí spávať s Maťkom tak neviem čo vo svet nove 😝 ......ale je to možné 😒

ani....tak ja keby som takto experimentovala s vlasmi tak na hlave máš už parochňu 😉

aninka29
26. feb 2010

ja zatiaľ môžem 😀 ....mala som ich husté...teraz ich mám polohuste...tak ešte môžem 😀 😀 😀

dnes je u nás hnus......hmlisto,mrholisto 😝 😝 😝 ...ale musím ísť do obchodu niečo pokúpiť 😝 .....a dnes urobím ryby na zelenine,budem mať pokoj aj zajtra a mám od včera fazuľovú polievku 🙂

leninka75
26. feb 2010

fíha aninka!!!!.................a akú máš pôvodnú farbu vlasov??.........................keď premyslím farby tak poviem!! 😉 ................................................do stredy ešte príjemne teplo ale potom 😝 😝 😝 😝 ..............na dnes hlásili vietor a veru za oknami sa už čosi hýbe!!! 😒

leninka75
26. feb 2010

ja asi urobím dnes na večeru langoše a zajtra upečiem jelitá a bude.............ale čo na nedeľu??? ☹

jacka
26. feb 2010

mnam langoš......to by som si dala........ale ja mám na prd recept.....tak ak vieš z hlavy tak napíš 😉

obed navarený...Peťulo už vyspinkaný.....pojedme zachvilu do toho hnusu von 😝 😝

ja som jelitá robila minulý týžden...ale mnami mnami 🙂

jacka
26. feb 2010

ale aj na palacinky mám chuť..... 🙂

jacka
26. feb 2010

to fakt fučí....som bola dať psovi ranajky....a hnus von 😝 ........

leninka75
26. feb 2010

z hlavy neviem ☹ ...........kuk doma a napíšem....................nejako sa mi nič nechce, žeby to bolo tým piatkom 😀 😀 ................................havino aj obed dostane?? 😉 ....................či len raz za deň....

letty86
26. feb 2010

ahojte
Aninka naša krásna, všeeeetko najkrajšie k narodeninám, veľa lásky, zdravia, pohody a radosti z mužíčka a detičiek, cmuky, cmuk 🙂
deni, podľa tehu kalkulačky by som mala byť v 6.týždni a 5 dni, vo štvrtok idem k dr. tak snáď budem vedieť viac, zatiaľ mi brali krv a ten ultrazvuk, mením lekárku, lebo moja pôrodníčka má už svoju ambulaciu,tak idem k nej, tak nech sa o mňa pekne stará, nech je všetko o.k.
dám vám moje tipy na farby 😉 Vikinka má oranžovo-žltú izbu, chodbu máme bielu, spálňu zelenú, obývačku oranžovú, kuchyňu vanilkovú, ja som celkom spokojná, zatiaľ ma to neomrzelo,(ale to príde 😀 😀 😀) rozmýšľala som aj nad zelenou obývačkou, lebo je to moja naj farba, ale máme aj zelenú kúpelku, tak som zvolila oranžovú
jeeej, aninka, tak si si prešla farbami 😀 ja som mala dlhé roky červeno-medenú, ale ma omrzelo, tak som prešla na hnedú, jeden čas som mala aj čiernu, teda skôr tmavohnedú, ale to bolo na mňa veľa,ale mužovi sa veľmi páčia čierne, tak to bol taký kompromis, na blond by som odvahu nemala 😀

denisenko
26. feb 2010

halooo.....ale ste popísali 😀
aninka, myslím na to blahoželanie už od včera....ale až teraz som sa dostala k PC- tak všetko najlepšie, šťastnú rodinku, pevné zdravíčko a kooopec lásky, cmuuuuk 🙂
farby na hlave mením aj ja.....už som mala všeky...od čiernej, oranžovú, platinovú blond, kriklavo ružovú, červenú...teraz také hnedomedené, ale chcem ryšavejšie.....a raz sa mi podarila aj zelená 😉
aninka, v spálni chcem iba jednu stenu a strop vínovú, je to podkrovie, ostatné biele, aj podlahu bielu ale vínový hunatý koberec na nu 🙂
letty, ja som akosi na oranžovú...a kuchyna...ešte nemám ani potuchy 😎 jedálen biela, ale krb oranžový, tak aká kuchyna....poradte...je to otvorený priestor...... 😉
a aby som nezabudla......VIKTORKO....všetko najlepšie, slniečko 🙂 🙂 🙂

leninka75
26. feb 2010

ahoj letty 🙂 ................takže ešte cca 6 týždňov nevolností a bude dobre!!!! 😉 .................takže dokinu, ku ktorej chodíš budeš mať aj pri pôrode????......................to sú také príjemné farby ako u aninky 🙂 .............ja som u kamošky videla modro - žlto - oranžovú obyvku a celkový dojem bol fajn.............

letty86
26. feb 2010

jeeej, veru, Viktorkovi všeeetko naj 🙂
deni, oranžová je super, kamoška vždy hovorí, že jej je u nás príjemne, vraj ju tá oranžová veľmi ukľudňuje, je to taká optimistická farba, tak som rada, že som ju vybrala 🙂,máme takú jemnú oranžovú
deni, mne by sa možno páčila aj oranžová kuchyňa, ale taká jemnejšia, lososová, alebo taká, aby farebne ladila s krbom..
ano, leni, tak to bude, bude ma rodiť a budem k nej aj na poradňu chodiť, juuuj, ešte taký dlhý čas s nevoľnosťami ☹ , ty sa na manželíka nehnevaj, nech rodíme spolu 😉 približne 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre