Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
16. mar 2010

deni nebolí....no tak normál vypijem 4-5 šálok určite....a ak dostanem večer chuť..tak aj šiestu si dám 🙂

Sabuška zaspinkala...Simuška išla dole k babke a dedkovi,pootravovať 🙂

letty86
16. mar 2010

ahojte, mamky
deni, tak to je počasíčko 🙂
ja som dnes bola v poradni, zatiaľ všetko o.k.
ja nepijem kávu odkedy viem, že som tehu a ani mi nechýba, ja totiž pijem skôr kakao, ako kávu 😀
tureckú nevypijem za nič, ja len nescu a veeeľa mliečka

letty86
16. mar 2010

kde ste, mamky 😕

aninka29
16. mar 2010

ja som tuuu 🙂

letty..super,že je bábo v poriadku 😵 😵 😵

aninka29
16. mar 2010

a caro pijete žienky???...mne to chutí veľmi..aj Simonke......mne to chutí ako biela káva,ktorú som pila v školskej jedálni a po táboroch ako dieťa 🙂 🙂 🙂

denisenko
16. mar 2010

caro som pila ked som bola tehu....inak ja pijem aj nescu, ale sa mi to nezdá ako káva.....poriadny turek, kvapka mlieka a nič cukru....horká a horúca......mnam 😀 a najradšej mám zelenú jacobsku.....som si narobila chute 🙄
letty, tak super.....v 1O tt sa chodí na sono, že????? 😵
aninka, ja si ešte počkám kým budem mocť poslať deniska o poschidie nižšie k strakým otravovať...... 😀
ale aj to bude.....
kde je jacka????

jacka
17. mar 2010

dobré ránko...... 🙂 😎

aninka29
17. mar 2010

dobré ránko 🙂 ..dnes to vyzerá na pekný deň..všade jasno..uvidíme 🙂

deni ja tiež pijem kafé bez cukru 😉 ..ja to mám tak rozdelené.....ráno silný turek,hned nato ešte jedna nesca..ked idem na kafé niekam tak si dám nescu..ak nejdem,tak si nedám..cez obed zase nescu..a poobede zase smrťáka turka 😀 no a potom ked ma chytí večer 😉 😀

jacka
17. mar 2010

ja som bola včera unavená...ledva som oči držala a ked zaspal Maťko tak aj ja.................už aby mala aj ten druhý zúbok von lebo to je na šlak .... 😝

letty...teším sa...že maličký je o.k 😉 .....

ja nepijem nič......tiež len kakao 😉 ......čo ked náhodou kvoli tomu nespí 😖 😀

leninka75
17. mar 2010

ránečko!!!! 🙂 🙂 🙂 ..............

teda aninka, ja som síce kávičkárka, ale toľko ako ty by som teda nezvládla 😉 .......caro!!! 😵.... mnam ......ja si teraz večer namiesto riadnej kávy dávam inku, to je tiež niečo podobné......

jacka a ako často je peťko v noci hore??? ☹

letty, super!!!!!......držkajte sa!!!......

deni, bude ten segeďák???? 😀 😀 .....

leninka75
17. mar 2010

jasno??!!! 😅 😅 .....no to isto!!!...............u nás zasa nechutný zimný deň!!!!! 😖

aninka29
17. mar 2010

leni to fakt???.....u nás je už teraz z rána krásne teplo 😎 ..slnkoooooo 😎 😎 😎 😎

aninka29
17. mar 2010

ja som dnes zase akčná 😀 ..stihla som už vyluxovať podlahy..utrieť prach....idem variť 🙂 ..

aninka29
17. mar 2010

a prosím vás mamky..neposielajte nám tu škaredé počko 😉 ...ďááááááákujem 🙂 😀

jacka
17. mar 2010

aninka tak príd aj sem.......ja som stihla len povešať a Peťka uspať

aj tu je slniečko ale vetrisko.... 😝 😝

leni ..v pondelok som to rátala ...10x za noc sme boli hore...a tuto noc len 7x..tak som vlastne aj vyspatá

leninka75
17. mar 2010

aninka, nesľubuj sa inde, ja ťa stále čakám!!! :- 😀 😀 😀 😀

no vidíš jacka, to máš spánku až až, môžeš rozdávať!!! 😀 😀 😀

včera som išla do kolien z toho môjho malého čerta!!!!...........večer hovorí "držte mi zajtra palce, aby som babine neplakala a nehovorila jej "nehovor mi!" " 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........skoro som cikala, tak som sa smiala!!!!! 😀 😀 😀 😀 ...............dúfam, že zasa bude trošku lepšie, lebo posledné asi 3 týždne bola zasa hnusná, stále scény, revy, jedy.....horor!!!!...............muž ma už s ňou posielal ku psychológovi!!! 😅 , že to nie je normálne čo už robí!!!!!.........................

jacka
17. mar 2010

veru vypatá ..do chrumkava 😀 😀

leni..lenže ku nám to má bližšie 😀 😀 😉 ......tak najskor príde ku mne a potom k tebe...dohodnuté 😉

aninka29
17. mar 2010

mamky nebite sa o mňa 😀 😀 😀 ..tak,aby ste sa nehádali,tak mám riešenie , nedojdem ani k jednej 😀 😀 😀 😀

jacka
17. mar 2010

no ani...tak teraz som sklamaná...idem plakať 😢 ☹ ........................... 😉 😉 😉

aninka29
17. mar 2010

jacka neplááááááč 😀 😀 😀 ...... 😉

jacka
17. mar 2010

žienky no kde ste........

teda vonku je neskutočne......leninka nám poslala severák aby nebolo ľuto že svíti......a taká kosa ostala... 😠 ..kde je tá jar.....či rovno vhupneme do plaviek 🙂

denisenko
17. mar 2010

jacka, veru , tento rok asi rovno z kožuchov do plaviek, vraj to už ktosi predpovedal... 😀
leni, žiaden segedín.....kapustová polievočka s údenými rebrami a dukátové buchtičky 😵 a večer ešte chceme s krpcom robiť pizzu,,,,,,takú mám chuť už dva dni..... 😅
jacka, poznáme také spanie......aj ja vstávam tak 5 až 7 krát.......zakryť, cikať, napiť, cikať, zakryť a tak donekonečna....... 😝 dnes ma vyhodil o polnoci z postele, že on bude spať s tatinkom a ráno z nej spadol....celé oko opuchnuté a trochu rozrazené pod ním..... 😠
aninka, ja už som poluxovala a 2x oprala...tak k nám nemusíš 😀

jacka
17. mar 2010

deni o veru...detto....ked nie jeden tak druhý a stááááále ma niekto budííííí 😠

moje chudatko....to Maťulo ked tresne s postele tak sa šupne rovno ku mne.......no a niekdey ani nevie že je na zemi len počujem rachot 😀 😀

jacka
17. mar 2010

teda ale chcela by som trochu teplejšie........ 😖

denisenko
17. mar 2010

bud rada, že aspon nesneží 😀 😀
aj my máme dnes pod mrakom a len plus 10 😖 a to chceme ísť do piesku, ked sa Niso vyspí.....ale ked slniečko nesvieti, ani chuť nemám....

denisenko
17. mar 2010

Denisko z vlastnej postele nepadá....dávam mu tam stoličku a on tam vždy poukladá všetko možné aj nemožné....on spadol len z mojej...asi tatinko chrápal.... 😀 😀 😀

jacka
17. mar 2010

tak dik....som fakt rada že nepadá sneh.....aj ked k tomu nemá daleko.........a len provokuj s teplotou ....si daj bacha aby ste nemrzli aj vy 😠 😠 😠 ......................... 😉

jacka
17. mar 2010

žeby to chrapanie ho zhodilo???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
17. mar 2010

no a už aj slnko niekto závidel a vzal ho..... 😠 😠

denisenko
17. mar 2010

jacka, nehnevaj sa.....ale nejako nesmelo začalo vykukať tu...to slnko, žeby to bolo to vaše 😀
ale ja som ho nezobrala, čestné pionierske..... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre