Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
18. máj 2010

dík....ale asi nemám hrubé párky, takže nič..... 😠
hadam urobím dukátové buchty........to možem dať aj do mratzáku a vytiahnuť na inokedy, také mám najradšej, nemusím variť na dva razy..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. máj 2010

som dnes dala deniskovi do školky úúúplne nové tepláky a on mi poobede vraví, že ahah maminka ja som vobec není špinavý...tričko od pera a tepláky...ja neviem, už tretí den praží slnko a on ich mal celé od blata...vodníček moj 😀
najde vodu ako virgula.....

jacka
18. máj 2010

ja robím s normálnych párkov......a na druhú stranu dávam klobásku 😉

veru ja tiež dukátky dávam do mrazáku.....potom mám rýchly obed 😉 😀

denisenko
18. máj 2010

už ma vyhadzuje od PC...vraj on chce pozerať staré vlaky.....jeho posledná úchylka 😎
ešteže má tetu Heidi, tá ako dochodkyna s ním pravidelne vždy ked ho má na starosti cestuje vláčikom....a je úplne jedno kam,........ 😀 taká ochotná pani, splni mu všetko čo na očiach vidí...... 😉

jacka
18. máj 2010

ja som zvedavá aký mi bude chodiť domov...ten tiež musí do každeho blata spadnuť 😠

už aby aj tu bolo slniečko 😎

jacka
18. máj 2010

taký malý a uchylný 🙂 🙂

denisenko
18. máj 2010

no hej, dva roky všade videl gtraktory...teraz vlaky...a my dvaja s tatinkom sme už ako on...že, ahá aký vlak.... 😀

jacka
18. máj 2010

no vidíš..nám z mužom hrabe z bagrov..nakladačov a pod...... 😀

denisenko
18. máj 2010

normálna bitka o notebook....šiel kakakť, tak ma pustil na chvilku 😀
des aj s malými tyranmi, že? minule mi Peťo hovoril, že on v nedelu varil obed a pozerá, denisko je ticho...sam si zapol počítač a šiel sa hrať.....skoro odpadol.... 😀

denisenko
18. máj 2010

😉 idem...musíííím...práca volááááááá a ešte nemám večeru...tak zatím
dobrú noc 😉

jacka
19. máj 2010

krásne 😎 ránko......

deni ako v práci?

leni....halooooo---kde si?

leninka75
19. máj 2010

ahojte!!! 🙂 ........
jacka, tak krstiny boli v pohode??? 😉 ........
aninka, už si reklamovala???......
deni, tak kaluže sú vaše!! ......

bavili ste sa o mierach detičiek, tak mi máme doma pavúka ....samá ruka, noha.....103 cm a 15 kg....a pri tom je ako kyselina 😀.......

ja som mala od piatku hnusné dni......tak som ochorela, ako už dávno nie, celá sobota v posteli, v noci som nespala, čo ma tak dusilo.....v nedeľu na pohotovosti mi dr. povedal, že mi nič nie je, aby som išla do postele a liečila sa ako naše staré matere čajom 😠.........v pondelok som musela ísť na krv, včera už celkom OK.....dnes som už v robote.......už to chytá aj môjho muža, tak teraz čakám či Lilka odolá alebo nie........nas...á som na svokru, videla aká som chorá, ale celý čas nechala Lilku pri mne nech sa to aj na ňu nelepí 😠 😠 😠 😠 😠...........inak kiahne už celkom dobre, dokonca už odpadlo zopár chrastičiek 🙂......a dozvedela som sa, že to chytilo 16 detí, zo 40...celkom slušný počet nakazených........idem teraz na anglinu, potom ešte kuk...

letty86
19. máj 2010

dobré ránko
jacka, ty tak skoro hore 😉 aj mňa to o chvíľu zrejme čaká.a taaak som si zvykla, že celú noc prespím,jaaaj, no ťažké to bude 😀
leni, vitaj 😉 a rýchlo sa uzdrav, snáď to na lilku neprejde 😒 svokre je tiež ťapa 😝 sa o ňu mohla postarať 😠
u nás zas prší, už som ubitá z toho počasia 😠

denisenko
19. máj 2010

pekný den, maminky.... 😉
nám zas praží od rána , bude krásny den...hádam aj na bazen..... 😀
leni, prepáč, tie kaluže sú naše......... 😢 ale neboj po dvoch týždnoch bude lepšie 😀
a skoré uzdravenie ti prajeme.... 😉 a už vedia, kto tie kiahne doniesol? 😠
ja mám dnes volno, už obedujem...hurrá.....mala som predsa len ísť do práce, lebo ta kočka miesto mna nemohla ale mala som včera malú nehodu v robote v kuchyni, tak mi šef vybavil u šefky volno...som sa chcela zarezať 😀 😀 a kooopa krvi...ale inak v pohodičke 😀 😀 😀 že šťastie v nešťastí...inak by som musela zarezávať 😀 😀

denisenko
19. máj 2010

jacka, už je lepšie????? 😨
aninka.......?????????? 🤐 🤐 🤐 🤐

denisenko
19. máj 2010

asi už neprší, ked tu vediem monology.... 😀
idem chlapom upiecť dukátové buchtičky, ale prííídem..... 😀

leninka75
19. máj 2010

ďakujem dievčatá, .....slniečko mi treba, aby som bola úplne fit..........

deni, preboha kde si sa rezla??? 😨 😨 ☹ ........máš to moc??..........my sme mali buchtičky včera, decko mi ich ofrfľalo, tak som ich jedla sama.........neviem kto priniesol tie kiahne, ale teraz ma štve, že do škôlky chodia prváci, lebo im prerábajú triedy a dovliekli tam vši!!!!!!...........jedno lepšie ako druhé!!! 😠 😠 😠

letty, kedy máš najbližšiu poradňu??........ja mám prísť až v 20. týždni, to vychádza na 14.6...........

denisenko
19. máj 2010

čože, vši????????denisko mali kontrolu štátnu v školke myslím na jesen...ale nikto nemal, tak fajn...inak ani ma to moc netrápi, ked ja ho šmykám strojčekom na čísle 5 😀
rezla som sa len na lavej ruke rovno pod necht...len trošku...ale asi hlboko, lebo krvi bolo dosť....ale už je fajn.... 😀
ja som obedovala cestoviny, ja tie buchty též nemusím.... 😀ale chlapi povedali, že OK...tak som im kupila aj rum ovú aromu do pudingu 😀 😀 😀 😀 😀budú ma viac lubiť.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. máj 2010

deni...šikovnica si...že krvi ako na zabíjačke 😉 😀 😀 .....................trochu je lepšie......už mám na prsníku flak.....ale zatial bez teploty.....tak natieram a natieram 😝

leni som rada že si sa ozvala........a hlavne sa rýchlo vylieč.... 😉

veru jedno lepšie ako druhé........ 😠

letty........na to vstávanie som si zvykla...aspon si viac porobím 😀 😀 .....a skoro mám navarené...............dufam že vy dve budete mať také detičky ako aninka....... 🙂 .....vraj po krste lepšie......no tak omyl....už nespáva po pol hodke ale po 20min 😝

denisenko
19. máj 2010

jacka, to prvý krát počujem...že po krste lepšie.... 😀 ale vy ste to mali akosi inak, či?
inak, moj šef mal navarenú zrovna ryžu k večeri, šak sme mohli krvavnice narobiť 😀 ale oni to tu nemajú 😀 😀
to je dobré, ked máš flak? alebo horšie?ja neviem, ja som odsávala..... 😝

jacka
19. máj 2010

nemali sme inak.......prečo?..........to mi tu moje kamošky 80 ročné povedali že sa deti zyvknu polepšiť 😝 😀 😀

no nie je lepšie...ale aspon viem kde je zápal.......... 😉 .........ja mám živú odsávačku a nejak ja jej nechce mliečka...tak dufam že sa neodstaví........Maťko bol lepší jedák...tomu som len prsník ukázala a hned bol prisatý a toto čudo judo ☹

že krvavnice 😀 😀 😀 😀 😀 ..nevedia o čo prichádzaju 😀 😀

jacka
19. máj 2010

deni prečo si odsávala?

leninka75
19. máj 2010

teda deni, teba tam musia na rukách nosiť!!!.......aj upraceš, aj krv daruješ.... 😉

jacka, čo to čítam??!! 😕 😕 😕 ........chytá ťa zápal prsníka??!!!! ☹ ☹ ☹ ..............aj pri maťkovi si to mala???......čím sa natieraš??........že vraj pomáha obklad z listov kapusty.....listy, trošku poklepať, priložiť a nosiť to aj celý deň........

jacka
19. máj 2010

deni.......ja ako popoluška 🙂 😵 😉

chytá leni...ale kdeže už poznám príznaky......tak som to podchytila dosť skoro.......kalciovou mastičkou ...hrubu vrstvu...........bolí to jak šlak....hlavne ked prikladám Peťka.....a asi mu nejak ani nechutí ☹

bruško rastie?.....vám sa to nejak velmi rýchlo kráti 😵 ...už viete čo to bude?

leninka75
19. máj 2010

jacka, že bruško 😅 😅 😅 😅 ..........riadne pupčisko už mám, ale neviem z čoho lebo ani jesť mi poriadne nechutí ☹ ........ja ešte neviem čo to bude len tak tušákovo 😉 ........možno toho 14. mi dr. povie.........

kedy sa ti začal ten zápal???........

denisenko
19. máj 2010

leni, a ty naozaj nevieš z čoho???? 😀 😀 😀 😀 😀
a čo tušíš? prezradíš? 😉
jacka, pravdu máš, nevedia o čo prichádzajú...také jaterničky,mnamky... 😉
dnes som automechanik...opravujem deniskovi autá...ja neviem, prišiel zo školky, sadol na nočník a čuduj sa svte....tri autá su bez koliesok za 5 minút...preborník 😀
odsávala som, lebo inak to akosi nešlo..... 😢

jacka
19. máj 2010

leni ...už v nedelu večer mi nebolo dobre...a ráno už ked začal bolieť prsník som vedela kolká bije 😝 😝

však prídi aj ku nám...mne Maťko nedovolí..vraj oco opraví 😝

tak už pupčisko?...čo budeš vravieť v septembri 😉

denisenko
19. máj 2010

jacka, myslíš že Petko nechce piť pre ten zápal? či už je velký chlap.....???? 😀
ja si neviem predstaviť, ako sa koja deti do troch rokov, nie sú už na to privelké?????

denisenko
19. máj 2010

idem si spraviť asi kávu.....a k tomu pár sušienok.....už som po obede druhý krát 😀
denisko je tvrdý, som zvedavá dokedy....včera strašil ešte o pol desiatej...a ráno len očká šúchal.... 😝

leninka75
19. máj 2010

deni a ja som fakt myslela, že to z jedla rastie 😀 😀 😀 😀 .........tušáka mám na chlopa ... 😉

no v septembri sa už ani nepohnem........len naložiť na fúrik ....... 😝 😝 😝 .......a voziť

juj jacka, dúfam, že ťa to dlho trápiť nebude ... ☹

pánečku, som sa práve dozvedela, že naša "dzezina" je mediálne známa....
boli sme v TV lebo u nás niekoho zapichli 😕............kde to ja žijem??? 😖......a to som sa doma cítila bezpečne, že ani večer som nemala problém niekam skočiť........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre