Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. jún 2010

ahojte.....

prváááááá...... 😀 😀 😀

ahoj utka......ako na pustom bolo....... 😉 ..nezmokli ste?
tak Viki spokojný?...trochu zmeny mal.... 😉

letty86
5. jún 2010

ahojte
ja len na skok 😉 chystáme sa k mamke, budeme tam aj spať, tatík robí nočnú.....som zvedavá aká bude bambulína, lebo keď sme na návšteve, nevie sa zmestiť do kože 😝
kráááásny víkend 😉

denisenko
5. jún 2010

aloooooo......... 😉
ide ma poraziť...od rána makám, sa teším, že pooobede pojdeme konečne aj s dorbcom na kupalisko, už tretí den vyše 3O...a teta Heidi ma hned schladila...vraj, prečo denisko tak strašne kašle???????a to prekašlal non stop celú noc.... 😝 takže zas nič z tohto leta 😝 😝 😝
jacka, párky to istia aj u nás...... 😀 len nie vždy aj rohlík alebo chlebík 😝
utka. a ja som bola v tom, že už máte po mandliach.......... 😀
baby, idem vybaviť u šefky dovoleku...držte mi palce..... 😉

denisenko
5. jún 2010

že dorbcom......hah......drobcom 😀
idem ho zobudiť, asi nebude zas nadšený....... 😖 ale potom večer ho tatinko má problémy nahnať do.postele 😀 😀 😀
pekný víkend, zajtra asi nekuknem 😢 ☹

jacka
5. jún 2010

kuk kuk.......

čau deni....vravím že sa minieme 😀 😀

aj tu hlasia teplo.....konečne.......ale takéto vykyvy ja nemusím 😝 ......včera div nie vetrovka...a dnes kratasy 😝 😝 😝

jacka
6. jún 2010

ahoj...... 😎 😎

ste to počuli...vraj hlásia na buduci týžden niekedy v stredu až 35 😅 😅 😝 😝 ................nie dakujem nechcem...juj vy tehulky vám bude 😝 😝 ..hic.... 😔

denisenko
6. jún 2010

joj, jacka.....sme boli konečne na kupku,ved ešte o 17.3O bolo 30 stupnov..... 😉denisko sa tak vyplaholčil, mal tam kámošky a kámošov zo školky ............ 😉 😉 😉 😉 ale tiež mám toho dosť, mne v práci tečie po chrbte ešte aj v zime, čo sa namakám....nieto ešte teraz 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
akože 35 stupnov, potom z tých horúčav zas búrky a nové povodne?????? 😠
aninku nevytopilo???vraj je pol Košíc pod vodou........... ☹ ☹ ☹

denisenko
6. jún 2010

baby, toto je deniskov výtvor z ich verejnej školkárskej výstavy......hádam to admin nevymažú 😀
mali to normálnu výstavu všetkých ich diel v kulturnom dome..... 😉

jacka
7. jún 2010

dobré.......ránko.... 😎

deni.....dobré 😉 🙂

dufam že už povodne nebudu........ 😔 ..ale takto horuco by nemuselo byť 25 by mi stačilo 😉

leninka75
7. jún 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 😎 😎 .........juuuj zlatíčka neplačte nad teplotami......ja som vo svojom živle 😵 😵 😵 ..........horúco 😵 😵 😵 ..........som čítala takú vtipnú vetu "keď sa po dvoch upršaných dňoch zobudíte do krásneho slnečného rána, tak je zaručene pondelok!!"" 😀........

deni pekný obrázok!! 🙂 🙂 🙂.........hotový umelec!! 🙂 .........ako deniskov kašeľ po kupku???.... 😨
jacka, grilovačka sa vydarila??? 😉 ......

mi sme v sobotu mali fantastikuš kotlíkový gulašik od môjho muža 😵 😵 ......ešte ho mám za hrniec v chladničke, mňam.......včera sme boli na Kohútke, to je chata v Javorníkoch......bol tam už 9. ročník slovensko - moravského bezhraničného valašenia.....veľa súťaží pre deti....naša lilka strieľala z paintbalovej pušky 😀 😀 😀 😀 a dojila akože ovečku.....to bola na drevenej koze prehodená ovčia koža, namiesto vemien bola rukavica s dierkami a detičky dojili 😀 😀.....počasíčko nám vyšlo....supiš - pupiš!! 😉....

leninka75
7. jún 2010

fuha, ráno v rádiu hovorili, že ešte stále sú niektoré cesty zatopené ☹ ☹ ☹ ..........

aninka, vy ako??

jacka
7. jún 2010

ahoj leni...

krásny víkend ste prežili 😵 😎

grilovačka dopadla dobre...len ja som s toho mala figu...robil som medzi tým sirup z bazy.....a ešte som ne
skončila..lebo Maťkovi to velmi chutí tak idem obrať celý strom 😀 😀

dufam že košičanky su v poriadku...... ☹

leni...mám rada teplo..ale toto slniečko veeeelmi pááli......včera bol Peťko s dlhými rukávom aj s nohavicami....

jacka
7. jún 2010

že robil.. 😠 😠 😠 😠 😝 .....už sa s tej prevahy stávam aj ja chlap 😝 😀 😀 😀

leninka75
7. jún 2010

mňam bazový sirup 😵 .......u nás je málo bazy ☹ ☹....ja sa chystám na žihľavový ....
že chlap!! 😅 .......neblázni!!.....vieš, že s nimi sú len patálie 😀 😀 😀 😀

idem na anglinu 😝.........

jacka
7. jún 2010

jáj veru...máš pravdu... 😝 😉 ..od narodenia..... 😀 😀

sme boli v obchode tam normálny nanuk nie je 😝 ....tak čakať do štvrtka 😀 😀 😝

leninka75
7. jún 2010

jeej to bude zasa maťko ako anjelik 😵 😵 😵 😵 .........idem odskočiť do carrefouru, potrebujem pre lilku sandálky........

utka
7. jún 2010

Ahojky. Konečne som sa sem dostala...nejako nám blbne PC a tým pádom aj net ☹.
Bola som ráno na kontrole, samozrejme aj s Vikim...ale mu bolo dlhoooo...A doštičky už zase klesli ☹. Trafí ma z toho ☹.
My sme boli v sobotu v STV. Bolo super. Boli tam Maškrtníčkovia. Vikimu sa veľmi páčilo. A maľovalo sa na tvár a premietali sa rozprávočky. Dúfam, že toto počasie vydrží 😉.
jacka, na pustom hrade bolo fajn, len sa začalo hrozne oblačiť, tak sme sa pobrali peši domov cez les a v polovici sa tak rozpršalo, že dovi-dopo...Tak sme zmokli a ako sa šmýkalo...mala som dva dni svalovku z toho...

letty86
7. jún 2010

ahojte
ahoj, utka,ako dobre, že si nakukla 😉 a tie doštičky ☹ nech sa už konečne umúdria...
my sme boli s vikinkou u lekárky, zas má upchatý noc a zapálené očká, zrejme alergia, zajtra ideme na očné, tak uvidíme, čo nám povie 😒 ...nesmieme ísť na slniečko ☹

letty86
7. jún 2010

deni, kresba nádherná, veľmi sa mi páči, škovný je Nisko 😵 😵

utka
7. jún 2010

Fotky z STV mám na FB 😉

utka
7. jún 2010

Ja som rada, že je Viki doma a nie v škôlke, lebo vraj bola v škôlke salmonela a zápal očných spojiviek....a pri našom šťastí by to Viki chytil medzi prvými...
No tie doštičky štvú aj mňa... Najprv nič, potom ich mám dosťž a teraz zase nič ☹.

leninka75
7. jún 2010

ahojte letty, utka 🙂......

samé nedobré správy od vás babuľky ☹ .......utkine doštičky ☹ ....potvorky jedny 😠 .....a vikinkin nosík a očká ☹....na šľak-trafenie teraz letty, dobré počasie a vy sa musíte skrývať .....dúfam, že to vikinke rýchlo prejde

utka
7. jún 2010

leni, ahojky. Tak ako sa cítiš, tehulka???

leninka75
7. jún 2010

ďakujem utka, dobre 🙂 ......dúfam, že mi tá moja spokojnosť vydrží 🙂 🙂 🙂 .......ale už musím bežkať...pa,pa 🙂

denisenko
7. jún 2010

ahojte... 😉
leni, kotlíkový guláš....ani mi nehovor, už som oslintala celú klávesnicu 😀
utka a vy ste dokedy domka???budú mu to robiť v BA?????
tie doštičky mrzia aj mna, ale vždy lepšie raz dole a raz hore akoi stále len dole, no nie???aspon vidno, že na niečo reagujú.... 😅
letty, dakujem...ja viem že Nisko je umelec 😀 😀 😀 v hre na nervy 😀 😀 😀 myslíš, že fakt alergia???aj ja musím objednať Deniska na alergologiu, lebo tiež ma stále upchatý nos...ale naša detská mi povedala, že už objednávajú asi až na september-oktober.....nneviem, či je to také plné
alebo preto, že je nové obdobie alergii.... 😝 vraj výsledky sú lepšie vidieť vtedy...... 😝 tak som zvedavá ako dopadnete vy....
jacka, kupete sa?????? 😀
aninka, už je nový týžden, halooooo 😲

denisenko
7. jún 2010

a my máme dnes pod mrakom...ale aj tak horúco a od zajtra zas má pražiť......ešte že tatinko mal dnes výbornú správu, že oddnes majú obedy...tak nemusím variť a možeme byť na kúpalisku S krpcom každý den.... 😀

denisenko
7. jún 2010

idem zobudiť Nisa..... 😉

jacka
7. jún 2010

no fíha.....

utka.... ☹ ..už by mohli dostať rozum 😝 ......aby si bola zdravučká ☹ ................................vy ste na pustý šli hore busom?......no nás dážd chytil v aute........ti verím....so svalovicou.......ste šli do po zadku 😔 ...............................................my ked sme šli už preč tak v tom medzi pristáti čo predávali nápoje.....sa Maťko vyštveral na vrch ..tam bol nejaký bunker či čo....a kde šiel dole tak spustil aj drevo so sebou....skoro ho to zabilo 😔

letty...... ☹ ...potom sa ozvi čo ste vybavili......no dufam že to nebude alergia.....chudatko moje ☹

deni......žeby ste mali aj vy alergiu?.....a to čo .....vraj september...... v lete idú na dvoj mes. dovolenku? 😅 😝

nekupem.....ešte máme mokrý dvor....som nechcela dať bazen..hádam zajtra už bude lepšie.........som zvedavá kto koho utopí skor 😔 😝 😉

leni pokupila si?......to sa ti dá takto odkočiť z roboty?......a kedy to ideš na dovolenku?....nejak mi to ušlo či čo 😔

utka
7. jún 2010

jacka, mohli by sa umúdriť...
Hej, hore sme šli busom a dolu pešibusom 😉. Nooo, ten bunker som videla...Ty kokso, tak ste mali kovbojku...fuuu...ešteže sa mu nič nestalo...

jacka
8. jún 2010

dobré ránko.... 🙂

utka....však hádam dostanú rozum....čo na to dr........nezmenila liečbu?........................no ked som ho videla tak som mala pocit že má ruky nohy dolámane....ale chvalbohu mal len oškreté ruky .....a nohy.........ale ten vreskot........................my sme šli aj hore pešibusom 😝 😝 😝 😝 😉 ..MAťko mal s toho radosť 🙂

hrozná hrozná hrozná noc 😒 😔 ....to budem zase nervná..... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre