Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
12. júl 2010

@jacka a keby si s tým išla k Dr.????........lebo fakt to máš už nejaké čudné!!!!.........zavolaj mužovi nech ti cestou kúpi hlavu kapusty 😉 ...........na výstave boli napodobeniny pyramíd, oblečko aké sa nosilo, sochy, tutanchamónov sarkofág a také kadejaké veci.......pekné to bolo a hlavne netreba chodiť do múzea v Káhire 😀 😀 😀 😀......... no veď aspoň niečo dobré je u našich 😉 😉 😉..............len prídi, zober deti.....voda ich umorduje a budú ako lilka včera 😀 😀........sa pýtala spať už o 19:30....čo je u nej skoro.....bežne chodí až okolo 21:00 a v sobotu sme vonku grilovali tak išla spať až o desiatej 😀 😀 😀

jacka
12. júl 2010

@leninka75 ....ked sa bojím že mi dá atb....... 😔 ........
tak bolo super .... 😵 ...ešte to tam je?.....

neviem či by ich to umorilo............akurát len to žeby som im vybrala baterky 😀 😀 ....len neviem kde ich majú 😀 😀 😉

aninka29
12. júl 2010

ahojte žienky 🙂 ....za chvílku ideme na očkovanie....
idem si vás prečítať

aninka29
12. júl 2010

@jacka aj teplotuješ??? ☹ .....podla mňa by si s tým mala skočiť k dr...ale ten ti dá určite tie atb ☹
@leninka75 fajný víkendík ste mali 😵

leninka75
12. júl 2010

@jacka ale niekedy to bez tbl. nejde ☹ ☹ ☹ ..........a už dosť dlho trpíš 😢 ..........porozmýšľaj nad tým...alebo mu aspoň zavolaj............tá výstava už bude končiť ☹

@aninka29 ahoj ani 🙂 ........sabuška dostane do nôžky??? ☹ ..........ozaj a ako vírus??.....dievčatá odolali??? 😨

utka
12. júl 2010

Ahojte.
Pozdravujem vás od našich. ideme sa kúpať do bazenika. Nemám net, len som s tatkom na Obecnom úrade na chviľku. paaaa

aninka29
12. júl 2010

sme doma žienky
@leninka75 áno...do nožičiek..................malá sa mi tááák zašla ☹ ....sestrička ju musela fŕkať vodou ☹ ...ja som sa strašne zľakla.....ked už nepomáhalo ani fúkanie do pusy ☹ ...som sa tam normálne rozrevala.....dievčatá našťastie odolali...všetky sme ok...........sesternica tu už nie je....ale príde ešte budúci týždeň
@utka ahoj...... 🙂 užívajte si

leninka75
12. júl 2010

@aninka29 juj moja si trpela ja za ňu!! ☹ ...........teda to sa riadne zašla 😕 .......

leninka75
12. júl 2010

padám z tohoto skleníka 😝 ..........pa, pa 🙂

denisenko
12. júl 2010

ahojte......fuj, hiiiicc...... 😝
my sedíme stále doma, denisko má ešte do večera ATB, ale aj tak nechcem riskovať bazén, ved v nedelu už cestujeme.... 😀 😀

@leninka75 tá výstava je dokedy?????ja zhánam tú egyptskú sochu šakala...ja to volám mačkopes, toho boha Anubisa, stráááášne som to chcela, už ked sme boli na dovči v Egypte...ale som si nekúpila a teraz lutujem.... 😅

@aninka29 to ju tak zobralo to očkovanie???chudatko, denisko a ni necekne,odmalička je hrdina na injekcie 😀

@jacka ked nájdeš kde sú tie baterky, hned daj vedieť...aj nám by sa zišlo vybrať ich 😀 😀 😀 ach, jaj...bazéééééénik........ja ho tak akurát pucujem 😝 😝

denisenko
12. júl 2010

😒 zas nikto....asi všetci močia nohy v bazene..... 😒 😎
tak obed dovarený a o chvílku pádlujem do práce... 😖 fakt sa mi chce..... 😖 😖 😖 😖

jacka
12. júl 2010

kuk.... 🙂

jacka
12. júl 2010

@aninka29 .....božinku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .....ja by som tiež revala.......juj len dufam že my nebudeme takto plačkať 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹

@leninka75 ...no ved uvidím....teplotu stahujem ......... 😝 .....dufam že zajtra budem bez.......a bude len bolieť.....ktovie či sa mi to nevrátilo zato že ma tam Peťko kusol 😕

@utka ....ahoj utka......si zlatá že na ná takto myslíš.... 🙂

@denisenko ...jasné že močíme ...a nielen nohy 😉 .......len chod pracovať ...niekto predsa musí 😉 ........................a s tými baterkami ....si rozmyslím či ti poviem 😉 😉 😀 😀 😀

leninka75
13. júl 2010

ránečko!!! 🙂 ...........my sme včera večer napustili taký väčší nafukovací bazén, dúfam, že ho cez deň slniečko vyhreje a keď prídem z práce tak som tam 😵 😵 😵 ..........mne je tam voda po pás, takže keď si sadnem po krk vo vode 🙂 🙂

@denisenko ..prečo máte zasa atb??? 😨 😨 ........výslava konči tuším dnes.......anubisov som videla aj v tescu alebo potom v takých tých "etno" obchodoch.......juj sa tešíte na sk, že ??? 😉

@jacka ......tak ako s teplotou?? 😕 ...vás kedy čaká očkovanie??...

@aninka29 .......dúfam, že sabka to zvládla bez teploty..... ☹

jacka
13. júl 2010

dobré ránko..... 😎 😎

@leninka75 ..ty si ma predbehla pokial sa ja rozhýbem,.... 😔

jacka
13. júl 2010

.....juj leni.....že po krk......hned by som menila...... 😉 .......neboj vyhreje...už teraz je 20 ...pečie.......fuj 😝

jacka
13. júl 2010

teplota už dufam nie je......ale bolí....... 😖

som chcela povedať že som MAťkovi kupila tie kuzelne slamky......vypil dve......ale asi s deci mliekom 😕 ..aj to je uspech...... 😉

leninka75
13. júl 2010

@jacka ...veď keď neprší aspoň kvapká...aj deci je lepšie ako nič!!! 🙂 🙂 🙂 .......a ako sa tváril???.....chutilo mu to???........a tie ochutené mliečka antiviro si neskúšala???.....vyzerá to ako krabicový džusík....možno by sa dal opinkať 😉 ........

jacka
13. júl 2010

@leninka75 ...aj to som skušala.........aj som si ho sama vypila 😖 .................aj ja vravím lepšie ako nič 🙂

ako v práci?....dokedy si tam?.....................a bruško poslucha? 🙂 😵

leninka75
13. júl 2010

@jacka..... to je teda malá potvora!! 😠 ...... teraz máme v práci veselo 😉 .....celý týždeň máme detskú univerzitu a dnes sú deti u nás, tak im všeličo ukazujeme v labákoch 🙂 🙂 🙂 .......práve som bola pozerať muchy, komáre a vážky na mikroskope.........keď lilka trošku podrastie aj ju sem vezmem...bude sa jej to páčiť!!!.........malinkej je asi tiež dosť teplo lebo je nejaká kľudná 😀 .......
neviem čo navariť na zajtra lilke 😒 .....asi sa moc nemám pýtať, že poraď, čo???? 😉 😉 😉.....

letty86
13. júl 2010

ahojte, mamky
dnes to tiež vyzerá na horúci deň, sa v autobuse riadne zapotím 😒 ale už sa na svojich taaak teším 😅

@leninka75 prajem lilke kááááásne narodeninky a všeeetko najlepšie, nech vám robí len a len radosť a krásne si užíva detské chvíle, posielam pusinky 😵 😵 😵

jacka
13. júl 2010

@leninka75 ..som veadel že som na niečo doležite zabudla... 😔 😝

Lilke všetučko naj..naj...naj......nech je dobručká ..a nech ju rodičia posluchaju....a nech má krásnu a zdravučku sestričku.... 😵 😵 ....posielam pusky 😵 😵

leninka75
13. júl 2010

@letty86 @jacka ....ďakujeme babuľky!! 🙂 🙂 🙂 ....odkážem a pusinky odovzdám 🙂 🙂 🙂

veď včera sme s mužom robili lilke do polnoci narodeninovú výzdobu.....naťahali sme girlandy, povešali sme balóny a lampióny.......som volala svokre, že ako sa ráno lilka tvárila........že bola nadšená 😵 😵 😵..... škoda, že sme to nevideli ☹.........potom neskôr bola volať aj deduša a ukazovala mu to.......skúsim odfotiť 😉.......

@letty86 ...oddýchni si u svokruše a poriadne si uži tatina a vikinku!! 🙂 🙂 🙂 ........a keď budeš pri PC nezabudni na infošky 😉 ....

letty86
13. júl 2010

@leninka75 tak to musela byť lilka very happy 😉
ďakujem, budem oddychovať, v dome majú fajnučký chládok, sa teším, lebo tu v byte sa idem uvariť 😒
pc tam nebude, tak sa ozvem až potom
opatrujte sa, uživajte si leto 😵 😵

jacka
13. júl 2010

@letty86 .....príjemný oddych..... 🙂

@leninka75 ..super....Lilka musela byť zlatučká 😵 ..veru len pofotť 🙂

leninka75
13. júl 2010

😝 😝 v kancli máme tak hnusne, že sedím a po chrbte mi tečie pramienok potu 😝 😝 😝 ..........začalo hrmieť.....žeby prišiel dážď?? 😕 ....

utka
13. júl 2010

Ahojte. Zase som na úrade, tak som vás prišla kuk...som trošku pripečená od slnka, ale aspoň Viki má rozum a je vo vnútri, v chládku 😀 ...

aninka29
13. júl 2010

ahojte žienky 🙂 ...Lilinke prajem všeeeeetko len to najlepšie na svete k dnešným narodeninám....hlavne veľa zdravíčka 😵 😵 😵.posielam cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuky veľké 😵 😵 😵
.fuuuuuj,dnes horúco....na zomretie 😝 😝 😝 😝 ....trošku nám tu poobede sprchlo...ale fakt len trošilinku
Sabuška je v pohode.....teplotky neboli....taká som rada 😵 ...už spinká chrobáčik......Simonka je ešte vonku...špehuje cez plot susedu,kedy vylezie von...aby mohla ísť popletkovať 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. júl 2010

ránečko!! 🙂 🙂 🙂 .....

@utka len sa trošku popripekaj, aby si potom v chorvátsku nemala šok zo slniečka 😉 😉 😉

@aninka29 ďakujeme!! 🙂 ........teším sa, že sabi to tak dobre zvládla 😵 😵 😵..........simka je tuším celá maminka 😀 😀 😀...

@jacka ......a s tebou je čo?? 😕 😕 😕

my sme mali včera super deň!! 😵 😵 ....lilka nás už čakala pri bráne....samoška netrpezlivá 😀 .......priniesli sme jej tortu....takú zelenú húseničku 🙂 .....lilka sa hodila do gala 😉 ......prišla aj lilkina krstná a sestrenička, tak sme mali takú mini párty........expresne rýchlo boli darčeky rozbalené 😀 😀 ..............a tá radosť!!! 😵 😵 😵 ...........a lilka sa večer ešte aj kúpala v bazéne....voda mala horko-ťažko 22 st., ale asi to nevadilo, lebo ani von nechcela ísť 😀 😀 😀.....do postele som sa dostala zasa až o pol noci a ráno o piatej budíček 😝 😝 😝 😝..........zasa mi tu budú celý deň oči klipkať 😔 😔 😔........

jacka
14. júl 2010

dobré ránko....

@leninka75 nešla nám včera elektrika......som len trpla čo bude z mrazákom...ale nič katastrofálne..našťastie

tak pekná oslava......čo budu aj foto?.....hlavne tá zelená husenička by ma zaujmala..... 😉 .....a taká vleku práty budete kedy...už už stačilo.... 😉

@aninka29 -.......celá mamina je tá tvoja najstaršia,že? 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre