Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. nov 2010

@aninka29 to si behala s oboma detičkami?....teda klobuk dole......ja mám dosť s nimi nakupiť potraviny 😠 😠

denisenko
20. nov 2010

@jacka mám skúsnosti, že pred vianocami už darčeky pre deti nie sú ani v obchode 😝 tak som sa poistila..... 😀
zajtra už cestujeme k starkej......teda takmer domov....dvere vraj budú v piatok....som zvedavá.... 😔
@aninka29 teda fakt, klobúk dolu...ja mám dosť s týmto mojím jedným..... 😠

za dva týždne nám príde aj mikulášsky darček...tatinko 😀

aninka29
20. nov 2010

no musím ich ťahať zo sebou.....verte...je to o držku niekedy 😀 ...ale dá sa.....síce som celá spotená...po príchode domov,by som najradšej ľahla a spala od vyčerpania 😀
@denisenko chi...pekný darček 🙂 🙂 🙂
@jacka nakúpené? 🙂 .....len prosím nenapíš,že si už aj ty nakúpila vianočné darčeky.....nenechaj ma v tom samú 😉

jacka
20. nov 2010

@aninka29 ...........ja ked prídem s nimi z obchodu....tak možem rovno do sprchy..... 😝 😝 .................to som ešte nebola na darčeky.....len potraviny.....neboj nič......
@denisenko ...vy nemáte doma tatinka?........ja viem ....na poslednu chvilu by som nechcela nakupovať....ale ......no mám kedy 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2010

ahojtéé...... 🙂

utka
21. nov 2010

Ahojte!
Oslavovali sme Martina, manželove narodky a aj neterka mala narodky.
Neterkám som pokúpila tepláky a sprcháče, našim sme kúpili komodu, svokre ešte chcem ručný mixér...a Vikimu:kolieskové korčule, lego kamion, lego hasicskú stanicu, spoločenské hry, nejaké oblečko a všeličo možné...
Našim som ešte dala robiť knihu s Vikiho fotkami, manželovi stolový kalendár s Vikiho fotkami a ešte si chceme niečo spoločné. Buď kameru alebo rádio do auta...

leninka75
21. nov 2010

ahojte!!......................konečne nám ide net!!! 😵 .......................hurááááááááááááááááá.....
aj ja už mám vianočné darčeky.................boli nakúpené ešte pred pôrodom 😉 ..................zajtra hádam kuknem viac....

aninka29
21. nov 2010

ahojte 🙂
@utka no teda...čo si vykúpila celé hračkárstvo v Ba? 😀 ......super.....Viki musel byť veeeľmi dobrý,keď dostane toľko darčekov 😵
@leninka75 aj ty sa pochváľ,aké darčeky si pokúpila..nech sa inšpirujeme 😉 🙂

ja to tieto Vianoce vyriešim s darčekmi pre deti poskromnejšie..a to z toho dôvodu,že bude u nás aj neterinka....tak aby sa jej nekrivdilo...a zase nemôžem pokúpiť kopu vecí ešte aj pre ňu....chápete..a to ešte nerátam synovcov a krstniatko...............ja aj tak svojim dievčatám stále čosi kupujem....takže tak.......a nakupovať začnem začiatkom decembra,aby sa nepovedalo 😀...jacka pridáš sa ku mne,že.....v decembri začíname my 🙂 😉
baby,konečne som si kúpila bundu 😵

.......dúfam,že zajtra dám Simonku do škôlky....dnes vôbec nekašlala.....uvidíme ráno,ako bude 😖

dobrú nocku 😔

utka
21. nov 2010

Nieee, nevykúpila som celé hračkárstvo...Ale ja kupujem za všetkých, keď viem, čo chce...
Aj ja potrebujem bundu, ale nedám za ňu 100€ 😠 .
Aj Viki do soboty rána začal sopliť a trochu pokašlievať. Však bol dva týždne v škôlke, tak prečo nie??? Ale zajtra ide do škôlky...Dúfam, že neprídu teploty.

letty86
21. nov 2010

ahojte 😉
tak sa veselo nakupuje 😅 , aj ja už niečo mám, hlavne mám poriešenú svokru a mamku, vikinke som nakúpila oblečko, objednala hojdacieho koňa, jedného nehojdacieho sme kúpili, lebo vikuska je zbláznená do koníkov 😅, ešte nejakú knihu a drobnosti musím dokúpiť
@leninka75 ako Laurinka?
@aninka29 kde si si nakoniec kúpila bundičku?

utka
21. nov 2010

Dobrú noc. Zajtra urobím kuk v práci.

jacka
22. nov 2010

ahojte........
no len si pekne nakupujte......ja budem zase posledná 😝

inak vonku to vyzerá fakt na riadnu depku 😝 😝 😅 😉

denisenko
22. nov 2010

dobré ráno.... 😀
@jacka čo si dnes vstala lavou nohou, ked tak pesimisticky hned zrána? 😕
idem sa snažit vybavit doktorov, ale ako naschvál moje dieta dnes trhlo svoj rekord....vstal o 8.15 😅
a zistila som že nám zateká komín.... 😝

leninka75
22. nov 2010

ahojte!!!...............
@aninka29 ..............juj moja ťažká otázka, že čo som nakúpila!!............veď už ani sa neviem...ale skúsim pospomínať.....naša lilka je momentálne zbláznená do hallo kitty...tak dostane vysávač hallo kitty, farmu a zmrzlináreň hallo kitty, plyšovú hallo kitty,.............potom takú chobotnicu čo drží ceruzku a sama kreslí......plávaciu bábiku od sestry.....stojan na maľovanie...knihy..nejaké oblečko.....voňavku...obliečky....a už neviem.......

@letty86 ...............laurinka je zatiaľ strašne dobručké bábätko!!!!...............až sa to bojím takto napísať, aby som to nezakríkla!!!..............napapká sa a spinká, občas keď sa jej nechce spinkať, tak tichúčko ležká a všetko už obzerá.......raz za deň sa jej podarí prespať aj 5 hodín 🙂 🙂 ...................len nejako často štikúta.....maťkovi sa nečkáva???.........................už ste boli na kontrolu na ortopédii???...................nás to čaká zajtra....

@jacka ..............ale zlatko, čo je to dnes??? 😕 .............zápáľ si nejakú sviečku, možno ti to trošku vylepší náladu......mne teraz horia skoro stále...............................

idem si pomaličky umyť okno na jedálni a obyvke, hádam už môžem..................

jacka
22. nov 2010

@denisenko .......zle sme v noci spali..ide nám další zubok....takže sa už vlastne tlačia 4 stoličky....ešte ani jedna nie je poriadne vonku 😝

@leninka75 ----no neviem či mi to pomože 😉 ...ale idem vyskušať..... 🙂

aninka29
22. nov 2010

ahojte mamky 🙂
Simonku som do škôlky dala 🙂 ...nekašle,iba trochu soplíkuje....nevadí,že
@leninka75 len pekne pomaličky s tými oknami...moc sa nevysiľuj ešte...a dávaj pozor,aby si neprechladla 🙂 .....krásne darčeky dostane Liluška 😵 ...len ja sa od teba inšpirovať nemôžem....Simi všetko toto má...ja fakt neviem čo jej kúpiť 😖
@utka ani ja by som nedala za bundu 100eur..aj keď sú pekné..... na maximum dve zimy toľko nedám 😝
@letty86 prešla som odznovu celú optimu..už som nedúfala....ale nakoniec som kúpila v kenvele..takú akú som si predstavovala...nechcela som športovú,také mám dve...ale niečo elegantnejšie,k čižmičkám,aj cena bola dobrá 50eur...a je tam teraz akcia,nakúpiš za 66eur,dostaneš to za 33eur....ale do frasa,ja som aj tak zaplatila skoro 100ku 😠 😕 ..môj manžel je už zo mňa určite zúfaly 😀 ..môžem ja zato,že sa mi všetko páči.......a prišla som na to,že kabát,ktorý som si kúpila minulý rok je mi fest veľký...to znamená,že som za rok aj celkom pekne schudla 😀 😀 😀
@jacka veru zapáľ si nejakú voňavú sviečočku..hneď ti bude lepšie na duši.........to počasie morí aj mňa..a riadne 😝 😝 😝

aninka29
22. nov 2010

@jacka štyri stoličky naraz??...fúú...tak to nezávidím..určite to Peťulka bolí ☹ ...Sabka má dve stoličky úplne vonku....a teraz má pauzu..nevidím nič nové na obzore

aninka29
22. nov 2010

@denisenko po akých doktoroch idete??.......komín vám zateká vo vašom novom domčeku?

letty86
22. nov 2010

ahojte 😉
@denisenko tak to máš riadneho spachtoška 😉
@jacka tak ti posielam veľa energie, je až z východu, tak by to malo pomôcť 😅
@leninka75 no super, že je laurinka taká dobručká 😵 😵 , ja som to tušila, že budeme mať kľudnejšie detičky ako tie prvorodené 😵
Maťko je tiež pohodový, tiež sa to bojím aj nahlas vysloviť, tak klop, klio, klop..aj Maťkovi sa stále čká, mudra vravela, že je to o.k., čká sa mu po papkaní, ale aj keď ho prezliekam a je mu chladnejšie. S nožičkami sme boli, všetko o.k., na kontrolu ideme 8.12. kázal nám baliť na široko, všade čítam, že sa už nemusí baliť, ale on nám to odporúčal, teda cez deň, v noci nemusíme...
si sa minule pýtala, dávam mu vigantol, aj kanavit...Maťko cez deň prespí 2 -3 hodinky, viac nie, ale v noci potiahne 5 hodín a potom zas sa budí po 2 hodinách
zajtra ideme do poradne, som zvedavá, koľko pribral 😵 a v stredu ideme na kožné, maťko má na chrbátiku taký červený fliačik(hemangiom), mudra vravela, že by to malo do roka zmiznúť, vstrebať sa, nemali to vaše detičky?

letty86
22. nov 2010

@aninka29 tak super, že si si kúpila, takú akú si si predstavovala 😵, ja som minule behala po optime kvôli oblečku na krstiny, tiež som už bola v koncoch 😠 nič pekné elegantné som nevidela, nakoniec som si kúpila v reservede blúzku a sako a tiež som tam peknú sumu nechala 😠 prišla som domov unavená ako pes 😒 jaaaj, tých zúfalých manželov je viac 😀 no môžeme mi zato, že sa chceme parádiť 😵, že 😝
tak to musíš byť aká tenučká 😵, veď na všetkých fotkách si štíhla, teraz musíš byť špáratko,aj ja chcem 😖

leninka75
22. nov 2010

@letty86 .............tak aj ty si užívaš druhé bábätko!!! 😵 😵 😵 ...............ja len dúfam, že im to pekne vydrží a budú stále takí dobručkí 🙂 ................ja na široko nebalím, uvidím zajtra čo povie dr.................my máme prvú poradňu po mesiaci..a vychádza mi to okolo 3.12...............veľa ti ešte chýba zhodiť do pôvodnej váhy????.....................ja zatiaľ oblečko na krst neriešim, aj keď by som mala, ale ja brucho budem mať ešte pekne dlho.....aj pri lilke tak bolo, takže ani nedúfam, že to teraz bude inak................no čo vydržím 😉 .......................niečo hádam v skrini potom vyhrabem...........a pod kabátom je to aj tak jedno a potom obed budeme mať u nás doma, takže tiež je to jedno 😀 😀 😀....................s hemangiomom skúsenosti nemám, takže neviem poradiť ☹...............lara má zasa jednu komôrku v obličke zväčšenú, takže v januári kontrola na nefrológii, ale ževraj sa to samo upraví......a ozaj, chodíš každý deň s maťkom von???

@aninka29 ...........ty mi pripomínaš moju sestru......nakupovala dcére hračky v predstihu a hocikedy si zmyslela a teraz už nevie čo jej má na vianoce kúpiť 🙂 🙂 🙂 ..............budeš to mať ťažké, ale určite niečo vymyslíš!!! 😉 😉

@jacka ................kedy plánuješ peťka odstaviť???

aninka29
22. nov 2010

@letty86 k špáratku mám ešte hodne ďaleko...ešte stále sa musím zbaviť 4 kíl 😝
@leninka75 keď ja som taká....ja nedokážem niečo kúpiť s tým,že to odložím 😖 .....preto vás obdivujem,že to dokážete 🙂 ....a kvôli tomu nakupujem všetko tesne pred 😉 ..............aj dnes napr. dojde balík pre Simušku,aj som rozmýšľala,že tie veci odložím,a dostane ich pod stromček.......ale ja to proste nedokážem,tak dlho ukrývať 😖 .....no čo už....ale ja určite niečo pekné a potrebné nájdem 🙂

leninka75
22. nov 2010

som vám ešte chcela povedať akú hru má teraz lilka obľúbenú 😀 😀 😀 😀 .....................hra na pôrodnicu 😅 😅 ..........zbalí si tašku, zvyčajne chodí 2 dni dopredu......ide na príjem...potom leži na lehátku, tatino je sestrička aj doktor aj manžel..............meria tlak, teplotu.....potom sa ide rodiť, cisárskym.....potom sa lilka rozkáže preložiť na iné poschodie, potom pomaly začína chodiť......samoška, že jej treba nosiť dieťa....potom začne kojiť, bolia ju z toho prsia, tak potrebuje kalciovú masť.....no a nakoniec musí sestrička poobliekať bábo a tatino si ich odvezie domov.....toto všetko trvá asi hodinu a náš tatino už z toho šalie, lebo má tú výsadu, že to musí hrať s lilkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
22. nov 2010

@leninka75 podarená je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...to musí byť fantastický pohľad na nich 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. nov 2010

@aninka29 .......hlavne na zúrivého tatina 😀 😀 😀 😀 ................ale nech si užije dcérenku 😀 😀 😀

denisenko
22. nov 2010

už som tuuuuuu....... 😉
@leninka75 s tými oknami......by si ešte asi nemala, ved vianoce sú daleko, no nie? 😵
@jacka tak to ti nezávidím...4 zúbky nararz....aj Denisko býva posledné dni jedovatý, ale tomu zuby iste nejdú... 😝 skor z toho počasia, že nemože íst von...a ešte že nechodí do školky, každý den sa ma pýta, či detičky v taliansku sú v školke...aj on by šiel....škoda, nemožem splnit 😔

po doktoroch...bola som si už prehodiř karty, u detskej ok, aj na alergologiu mi dala papiere, len sa tam akosi nemožem dovolat.....u mojej novej budúcej obvodnej dnes neordinujú...tak nič 😝

bola som aj v školke, ale že zápis je až v marci...tak to urobím po novom roku....ale denisko obzeral triedy a páčilo sa mu....a ešte som bola na mestskom úrade, že sa chcem vydávat a oni mali obednú prestávku.... 😀nič, stavím sa v stredu......už sa vydávam piaty rok, tak to už tolko počká... 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. nov 2010

a stále prší....sa na to možem

leninka75
22. nov 2010

@denisenko .....fíha deni.......bude svadba???? 😵 😵 😵 ..................juj, tak sa snaž, aby to už vyšlo!!!!...............a ako je to teda s vaším pobytom na sk???........ lebo podľa toho vybavovania, to vyzerá, že už tu zostanete??....či nie??...........vysvetli mi to prosím ťa 😉 ..................ja som taká šikovná, že už mám umyté všetky okná...okrem lilkinho, to by som sa moc naťahovala, nechám tatinkovi 😀 😀 😀 ................

juj tá moja laurička, chcela som ísť s ňou von a kým som stihla nachystať veci už zasa zaspala 😔 😔 ...................

leninka75
22. nov 2010

pôjdem sa pomaly nachystať do škôlky...............pa, pa 🙂

utka
22. nov 2010

Ahojte!
Ja som dnes bola doma s Vikim. V noci mal záchvat kašla a plač, že kde má hlas. tak hnusne kašlal-štekavo, čiže má laryngitídu. Boli sme aj u dokiny, vraj som hotová lekárka, keď som jej povedala, čo som mu naordinovala...
V piatok na kontrolu. Zajtra a pozajtra bude doma manžel a potom príde svokra...
Deni, tak vy už načisto zostávate tu? A manžel príde už tiež nadobro?
leni, ty si teda šikulka...a Lilka je zlatá, že na pôrodnicu...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre