Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
1. feb 2011

@utka 😒 makáš za dve, no nič moc 😖 sa ti ani nečudujem, že si unavená...no chudák manžel 😀 😀

denisenko
1. feb 2011

@utka tak to ti nezávidím...... 😒 a ak náhodou ti Viki ochorie tak čo??kto bude robiť?
@letty86 kam si dala foto? na koníkovi neníííííííí ☹
@jacka ja som si kecala cez obed...... 😀

letty86
1. feb 2011

@denisenko musí byť, keď si ja kliknem na môj fotoblok, tak sú, ťa mám v priateľoch, tak by si to mala vidieť

denisenko
1. feb 2011

@letty86 sú tam len tie z 5. januára....alebo mojmu parostroju už dnes šibká 😀

utka
1. feb 2011

@letty86 veru...keby aspoň nejaká odmena za to bola...ale nič...a vraj zatiaľ ani nerátajú,že by noiekoho prijali miesto tej kolegyne,čo ide na materskú ☹...

denisenko
2. feb 2011

dobré ránko..... 😉
brrrrr.....aká kosa..... 😝 síce len -4, ale v noci asi bolo podstatne viac.......voda vo fontánach je zamrznutá... 😝
Denisko už v školke, aj ked sa mu nechcelo.......ale ked som mu povedala, že ja ostanem v školke a on doma bude variť, prať a upratovať, tak si to rozmyslel........ 😀 vraj nevie uvariť tatinkovi kávu, ked príde na obed... 😀 😀 😀 😀

jacka
2. feb 2011

@utka ..tak nič moc v práci...ale ty si šilkuka..zvládneš to..... 🙂
@letty86 ..idem kuk foto....... 🙂 ....určite sú krásne 🙂

@denisenko ešte že si ma v tom kecaní nenechala samú 😀 😀 ...............aj my tu máme len -10.......ale po slniečku a chýru ani slychu 😝

leninka75
2. feb 2011

ahojte!!................trošku nám poľavili mrazy na -6 🙂 ..............

@denisenko ...........dnes prvá???. 🙂 ................pekne svoje dieťa strašíš!! 😀 😀 😀 .................že domáce práce 😀 😀 😀 ...................to moja by hneď brala len aby nemusela do škôlky...............opica malá 😀....

jacka
2. feb 2011

@letty86 ..krásne fotky..... 😵 😵

leninka75
2. feb 2011

@utka ...............rýchlo vyliečiť a tiež šup na materskú 😉 ...

@letty86 ..............máš nádherné detičky!!!! 😵 😵 😵

@jacka .........vy tam máte stále nejaký silný mráz 😝 ...................slniečko sa nám skrýva ☹ ☹

jacka
2. feb 2011

táááááááááák sa mi nechce von... 😝 😝

jacka
2. feb 2011

@leninka75 ved mi to ideš už na nervy 😠

leninka75
2. feb 2011

@jacka ............nechooooooooooooooooď 🙂 🙂 🙂

jacka
2. feb 2011

@leninka75 ....musíííííííííííííííííííííííííííím 😝 😝 ......poobede asi nepojdeme......

leninka75
2. feb 2011

@jacka ....keď musíš, tak utekaj...... 😉

ja idem poupratovať a pôjdeme na poradňu...................pa 🙂

denisenko
2. feb 2011

žienky, hodinu som vysávala...... 😝 to tak dopadne, ked je tu chlap dva mesiace sám..... 😀 moj manžel si zmyslel, že budú aj s Deniskom chodiť na nejaký kickbox, či čo..... 😀 vtipálek.......vraj dnes sa pojdu asi prihlásiť a potom ma budú doma masakrovať....... ☹ 😀
@leninka75 ideš na 3-mesačnú? 😵 hod potom miery......... 😵
@jacka ani mne sa nechce chodiť von....ešte šťastie, že v školke sú vonku takmer stále.....ale na obed tu máme okolo 9 stupnov, a slniečko stále svieti.......zlenivela som...... 😝

denisenko
2. feb 2011

@letty86 už mi to otvorilo všetky fotky....včera to nešlo....krásny je zlatúšik 😉 ......aké pekné detičky máme, že????? 😀 😀 😀 😀 baby, nezaložíme im modelingovú agentúru???? 😉

utka
2. feb 2011

@jacka jasné, že zvládnem, ale jkeď človek ukáže, čo v ňom je a že stíha, tak to iní zneužijú...a do nekonečna za niekoho ťahať sa nedá...
@leninka75 keby to bolo také jednoduché s tým vyliečením sa ☹...
@letty86 detičky sú zlatučké...

denisenko
2. feb 2011

@utka o tom zneužívaní....dobre poznám...... 😒 😠 ....len sa nedaj, ved aj ty sa musíš šetriť........ 😵

jacka
2. feb 2011

@utka -----ver zase nemožeš ukázať všetky svoje kvality 😉

jacka
2. feb 2011

@denisenko ja chodím s Matkom aj ked príde zo školky.-......asi mi už šibe s tým čerstvým vzduchom 😝 😒

denisenko
2. feb 2011

@jacka tak ale tochodíš aj s Peťkom, či ako? 😅 nám sa moc po školke nedá....prídeme pred tretou a ideme spat, zobudím ho o pol piatej, kým sa naje a učlovečí......už je tma...takže akurát tak nejaké nákupy alebo sme už len doma a hráme sa.... 😅

denisenko
2. feb 2011

.......ješkove nohy........surfujem si po nete a zabudla som, že musím cválať po dieťa do školky......budú mať radosť....ha ha ha 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. feb 2011

.....stal sa dneska v školke normálne zázrak......detičky boli na prechádzke...majú tam nejakú polročnú temu o domoch....tak sa boli popozeráť kto v akom dome býva........skoro mi oči vyskočili, ked mi to Nisko zreferoval.... 😅

denisenko
2. feb 2011

tak zas nikto....idem aj ja offf...... 😉

utka
2. feb 2011

Však aj ja hovorím, že sa musím šetriť a nezničiť sa v práci...ja by som sa mala šetriť a hlavne nestresovať aj kôli doštičkám...
Viki máva skoro každý deň zase domácu úlohu v škôlke...ale som rada, tam sa veľa naučí. Veneujú sa im maximálne. Dnes prišiel s tým, že koľko máme Národných parkov, nektoré aj vie e aj niečo o chránených rastlinkách splietal...

denisenko
2. feb 2011

@utka teda.....máte doma malého mudroška...... 😉 Denisko zapotil, že on chce pizzu.......snažila som sa z toho vyvliecť, ale zahlásil: ja chcem jesť pizzu,pozri sa aký som chudý a hladné bruško mám........no, kto by mu to odmietol???? 😔

utka
2. feb 2011

@denisenko super....Dobre to vedia tie naše detičky , čo na nás zaberá...

jacka
3. feb 2011

dobré ránko....

@denisenko 🙂 ...to je dobrééééé....poznaju nás ..vedia čo na nás platí 😉

@utka ...dobrá školka...to je nejaká súkromná?...kolko detičiek tam chodí?

jacka
3. feb 2011

@denisenko tak si si aj ty dobre pokecala.... 😀 😀 .......................................ked príde zo školky tak ešte ide spať? tam nespí?......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre