Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. apr 2011

@leninka75 to fakt celú noc 😵 😵 ..parádička......raz sa aj ja dočkám 😉 ...nemaj blbý pocit..ved mna teší že ti pospikala celú noc.... 🙂

neviem čo mu je už asi 2 týždne ja taký umrnčaný upišťaný........nechce sa obliecť vyzliecť....ísť von dnu.... .....vždy dostane záchvat revu.........mám pocit že s ním treba ako v rukavičkách len aby bol ticho...ach jáj....len mu nechcem vždy vyhovieť ............

nechce mi prísť niektorá navariť 😉 😉 😉 🙂

leninka75
13. apr 2011

@jacka ...........teším sa aj keď je to asi len výnimka, ale neva 🙂................fíha mrzútko jeden 😠 ..........musíš to nejako vydržať 😒 ...........len pekne var, ja idem tiež 😝 ....čo ideš variť?....

jacka
13. apr 2011

@leninka75 .....neva treba sa tešiť aj z maličkosti 😵 😵 a toto poteší velmi 😉 ..........že čo iné mi ostáva 😒 😉 ........fazulovú polievku z rezancamia a kedže som namočila prevela ...tak aj fazulový šalát......škoda že na dnes nemám navarené 😝 ....idem si urobiť konskú dávku na povzbudenie......kávu 😀 😀

leninka75
13. apr 2011

@jacka ....mňam fazulka 😵 ......už piješ normál kávu s kofeínom??

jacka
13. apr 2011

@leninka75 nie nie....bez.....to by už nespal vobec 😝 😀 ...........však pomaličky by si aj ty už mohla skušať..... 😉

jacka
13. apr 2011

šalátik je už hotový.....a Peťko je taký zlatý že nemožem byť ani podráždená.....ale ...pssssssssssssssssst 🤐

leninka75
13. apr 2011

@jacka .......a čo dávaš do fazuľového šalátu??..............naposledy keď som si skúsila dať brokolicu, tak to nedopadlo moc dobre ☹ .......bojím sa ešte také veci......počkám až začne Laurička papkať tuhú stravu.....bodaj by mu to vydržalo 🙂

letty86
13. apr 2011

ahojte 😵 😵 😵 😵
@leninka75 tak to ti krásne pospala laurinka 😵 maťko má dni, že sa zobudí len 2x za noc, ale v poslednej dobe je to skôr výnimka a budí sa často, mám pocit, že to bude aj zúbkami
@jacka tak nech to peťulka rýchlo prejde....asi má len také obdobie náročné pre maminku

jacka
13. apr 2011

=
@leninka75 ....cibulku ,slaninku a párky popražím.....dám do uvarenej fazulky so zeleninou......a ešte surovu ciblue ....pomiešame a mnamka 🙂

hotovo...možeme sa poobliekať šup von....

ty čo varíš?........tak má Lauriška citlivé bruško ked jej to vadilo....... 😔 ....však neboj nič....zachvilučku sa aj ty riadne napapuškáš 😉

jacka
13. apr 2011

@letty86 ahoj..kde si nám bola?........ja mám pocit že tento stav je nejaký predllllllllllhýýýýý 😔 ...a asi je už nervný aj zo mna 😔

jacka
13. apr 2011

@letty86 jéj vy máte dnes presne 6 mesiacov...blahoželám 😵 😵 pusku posielame

tak aj tebe nejak zle spinká.......skus mu dať pol čipku paralenu......na noc...ja som to dávala Peťkovi.....raz či dva krát.....a ako fajne mi spinkal 😉 ....len teraz neviem z čoho je taký 😝 😝

letty86
13. apr 2011

@jacka manža bol doma, tak veľmi nestíham 😀 ...fajnučký musí byť ten šalátik 😉
dnes má maťko 6.mesiacov...neveríííím 😕 😵 😵 😵 😵
včera vikinka vystupovala, vraj to zvládla super, skoda, že som to nevidela....dostala aj diplom, knihu a sladkosti, tak sa tešila

jacka
13. apr 2011

@letty86 @leninka75 a čo maju vai drobčekovia nove?..pochválte sa 😵

jacka
13. apr 2011

@letty86 jéj musela byť zlatučká 😵 ......super že sa nehanbí...ja by som tam Maťka nedostala ani keby som mu slubila modré z neba 😠

fajný je....ty už ješ také to jedlá?.....či si dávaš bacha...

letty86
13. apr 2011

@jacka dakujem, pusinku odovzdám 😵
už si tak bacha nedávam, zistila som, že maťko mi toho dosť toleruje, ale je pravda, že fazuľu, šošovicu, kapustu, brokolicu, karfiol som ešte nejedla....aj čokoládu mi dovolí jesť, hm, nemusel by 😀 ......poznáte to aj vy? ja som vkuse hladná, stále musím niečo jesť 😠 muž len krúti hlavou, ale ja som stále hladná, bude to tým, že kojím a často? alebo čo mi je? 😕 😝 😀

leninka75
13. apr 2011

@letty86 ................jej maťko už má pol ročka!!...............blahoželám!!..cmuky 😵 😵 ...............viki je už veľká šikovná slečna!!......nech vám stále robí takú radosť.....

@jacka ........dobrý šalátik......to budú orgie, keď už budem papkať všetko 😀 😀 😀 ..........a čo máme nové???.........ani neviem......pekne sa prevaľuje a bľaboce.......

leninka75
13. apr 2011

@letty86 ..........z duše mi hovoríš!!.....ja by som jedla stále!!.....ešte aj o desiatej večer 😀 😀 😀

letty86
13. apr 2011

@leninka75 dakujeme 😵 aj cmuky odovzdám 😅
tak som rada, že nie len ja jem ako divá 😀 😉
veru, kiež by nám deti len a len radosť robili 😵

letty86
13. apr 2011

@jacka maťko sa prevráti z bruška na chrbátik, opačne ešte nie, ale snaží sa 😵 a tiež pekne bľaboce a hlavne keď zbadá vikinku....a najnovšie máme zábavku s názvom nie nie nie, začal to robiť pri babke, kýval hlávkou do boka, akoby "vravel" nie a teraz to robí už častejšie aj pri nás a rehli sa pri tom 😅

letty86
13. apr 2011

osolila som si caro 😠
@leninka75 veľmi ti držím palce s tým vodičákom......na mňa sa muž tak hnevá 😠 😠 😠 , že nechcem jazdiť ☹ ale zatiaľ som nenabrala odvahu...stále do mňa hučí a ja nič....

utka
13. apr 2011

@leninka75 asi budem musieť niečo poriešiť s toz antikoncepciou.
Delená strava v pohode. Dole je len 7kg, ide to veľmi pomaly, ale na oblečku to už vidím...ale ešte aspoň 15kg potrebujem dať dole... Hmmmm 😒

leninka75
13. apr 2011

@letty86 .............zlatučký musí byť 😵 😵 😵 ..........no snáď mi to rozhodnutie urobiť si vodičák vydrží čo najdlhšie 😉 .....ty máš vodičák len nejazdíš?

@utka.....pomaly, ale isto.......veď tak sa má správne chudnúť 🙂.........

leninka75
13. apr 2011

ja sa na dnes lúčim......zajtra asi nestihnem kuk lebo ideme na kontrolu na nefrológiu 😝 ......sme objednaní na 9:00 a potom mám nejaké vybavovačky v meste..........pa

letty86
13. apr 2011

@leninka75 tak veru, vodičák mám a nejazdím 😖 ...tak všetko pekne vybav, my zajtra máme nákupný deň, tak kuk az neskor
@utka 7 kg je super, držím palce 🙂
idem o chvíľu po viki, ale ešte kuk 😉
@jacka kde si?

utka
13. apr 2011

No 7kg je dosť, keď máš málo...ale keď máš veľa, tak to skoro ani nie je vidno ☹

jacka
13. apr 2011

@letty86 tu som,...... 🙂 ....sme boli vonku...ale to počasie....hádam bolo všetko.....sneh, dážd,slnko,zamračené,vietor,bezvetrie,teplo,zima..... 😝 😝 😝 ....typický apríl 😝 😝 😠 😠 ....chutilo caro???.... 😀 😀 😀 😉.......................zlatinko Maťko..aký je už chápavý 😵 😵....a už sedká?....a lozí?...či už štvornožkuje


@utka určite to aspon ty citiš....a podla mna dobre robíš že takto pomaličky......ale je aj dôležite si to držať....a hlava čo...prestala bolieť
@leninka75 tak už kecia?:... 😵 moja maličká 🙂 ....a sedká?..............som to ja ale zvedavica 😔 😉

utka
13. apr 2011

@jacka hlava už ako tak prestala, ale ešte to nie je 100% ☹.
Ja viem, že je lepšie chudnúť pomaly, ale delenú už budem musieť asi držať navždy. Ale nevadí.

jacka
14. apr 2011

ahojté,,,,,,,

@utka .....myslíš že navždy?......

dalšia "dobrá" tento raz s MAťkom........nemohol v noci dýchať že má plný noštek...ale nič mu nešlo....som myslela na tu dr. dufam že ani ona nespala.......idem pohladť iného dr ....ale tentoraz pojdem kuk do BB......hlavne že Peťko bol v noci len 3x hore.......ešteže ten spal inak ......by som už nežila 😝 😝

ja chcééééééééém teplo.......... 😖 😒

denisenko
14. apr 2011

ahojte....žienky moje, ja nestíham....a vy ste toho tolko popísali...... 😉
@jacka ja ti tie noci nezávidím......asi by ste mali fakt lepšie tie mandle dať vonku 😕 ...že len 3x hore za noc???to býva aj častejšie??????--.........ja som myslela že on je nespavec len cez den...... 😠
@utka držím ti palce......inak aj ja som kedysi dáááááávno držala delenú stravu.......tam sa dá tak fajn najesť 😵 aj teraz delím......pol dna nejem a potom pol dna v kuse.... 😀 😀 😀 😀 pekne rozdelené na polovicu 😀 😀 😀 😀 a gratulujem k 7-mym strateným kilám......len tak dalej 😵 😉
@leninka75 šikovné detičky veru.... 😉 prečo na nefrologiu??? 😕
@letty86 ...slané caro......aj si vypila??? 😀 bojíš sa jazdiť? aj ja a preto nemám vodičák......ja sa bojím že by som niekoho zabila 😔 😔 😔 a moj muž teraz ešte vymýšla že dodávku kúpiť...... 😖 som z toho.....na vetvy.... 😝

idem ešte niečo porobiť, mám posledné poldnové volno pred dlhými dvomi týždnami, čo sa nezastavím... 😠
tak ešte zbehneme s Niskom na lunapark ....nech si mamu naposledy užije 😵

utka
14. apr 2011

@jacka no uvidím...ak schudnem na takú váhu, akú si predstavujem, tak potom budú aj väčšie prehrešky...aj teraz sú, ale len maličké...hlavne cez víkend...
@denisenko ďakujem pekne...dúfam, že keď som ich už stratila, že ich nenájdem!!! A stratím ešte veľa ďalších...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre