Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
3. aug 2011
jacka
3. aug 2011

@utka Viki je perfektný 😵 😵

tak to vyzerá že zavítalo ku nám leto...... 😎 😎 😎

denisenko
3. aug 2011

@utka krásna torta....a Vikinko má aký super zostrih.... 😵 ...tak to ti ostal jeden den na balenie???? ešteže sme superženy, však????? 😠

@jacka chýba, veru chýba...aj muž vždy vraví, že nám nemá kto ráno priliezť do postele.... 😔 ...dovolenka? to si sa pýtala mna??????...ved my už sme boli....doma.... 🙂 a je po dovolenke..... 😖 ešte dorábame schody a balkon, tak že pracovne.... 😔 ...zlatý Peťko, kradne omrvinky bratovi...ked mu mama nedá.... 😀 😀 z toho mu nie je zle?ideš na tetan? počkaj, ty si staršia ako ja, že?...tak to ešte nemusím..... 😅

denisenko
3. aug 2011

ozaj, o týžden mám termín tu u doktora, tak som zvedaváááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
3. aug 2011

@denisenko veru ked mu ja nedám sám si ukradne....nie ...vybrala som mu ich s pusiny....a tu trochu čo zjedol ....tak mu neuškodila 😉 ....teba som sa pýtala.....či niekde nejdete chytať bronz 😎 😎
nejradšej by som sa nedala očkovať....neznášam ihly 😝 😝

tak sa nám potom pochvál čo dr.....a kde si si našla??

jacka
3. aug 2011

musím padať...deti su na dvore...a už tam pištia...zase 😠 😠 .............dnes Maťko normálne poobede zaspal...som nechápala 😕 😕 .............ale nech aspon si oddýchol 🙂

denisenko
3. aug 2011

@jacka máme tu stále dusná a vyše 3O...tak bronz sa dá chytať aj na kupalisku...ale sama tam nejdem... 😝 ...doktora mi poradila sestrička u nášho všeobecného....ale musím sa trepať do mesta do nemocnice....čo už 😉 ....a Maťka už poobede vobec nespáva????. 😕 😕

denisenko
3. aug 2011

idem...dieťa moje sa prihlásilo na skype...ideme si pokecať....minule vravel, maminka, tatinko, pomojkajte sa...nech to vídím...... 😵 ..zlaté moje..... 😵 😵

utka
3. aug 2011

@jacka ďakujeeem...
@denisenko tortu piekla švagrinka...mala skoro 9kg. Nooo, Viki má zostrih na pankáča...hihihi...nahovoril ma na to môj brácho a Viki to tak chce mať, tak čo uýž s ním. Ešteže sú prázdniny...
No na balenie budem mať dosť málo času. Okolo obeda ideme do BA, takže až o takej tretej tam budeme. Ale ja dúfam, že mám doma všetko, že nebudem musieť ísť do obchodov. A ešte má prísť Vikiho kamoška mu zagratulovať k narodkám, takže tak...Ale však ako píšeš, sme superženy!

denisenko
3. aug 2011

tak skype sa nevYdaril...už mám normálne pocit, že naschvál......dúfam, že je to len tehotenská precitlivelosť 😠

denisenko
3. aug 2011

baby, tak som sa vyľakala.....ja budem musieť dať asi výpoved...... 😨 celé dni upratujem a luxujem, tie chcemické čističe sú fakt také škodlivé?????.....kto o tom niečo viete?????

utka
3. aug 2011

@denisenko ja si myslím, že je to dosť škodlivé, hlavne v týchto začiatkoch!!!

jacka
3. aug 2011

@denisenko ja súhlasím s utkou.....už som aj na to myslela že ti to poviem...ale nejak nestíham.........vonku teplo....deti tam.....ja s nimi 😉 ...........určite si aj teraz precitlivelá...ja som...ak ti je treba poplakať tak šup...ale nie velmi aby sa bábo v brušku nezlaklo 🙂

@utka tá tortička je prefišná.....to vám kto robil?................vy sa ako máte?......dufam že zoznam máš napísaný čo máš pobaliť................a že som zvedavá...kolko vás vyšla dovolenka?

ja idem zajtra na preventívku...nemám chuť ísť k mojej obvodnej 😠 😠

jacka
3. aug 2011

dobru nocku..... 😔

utka
4. aug 2011

@jacka zoznam mám taký, čo je na nete...pokukám...vyšlo nás to 1340€ aj s polpenziou a poistením...
Tortu robila moja švagrinka, manželova sestra.

denisenko
4. aug 2011

dobré neskoré ránko.... 😉
žienky moje, nepotešili ste ma...ale aj som si to myslela...... 😖 niečo budem musieť vymyslieť.... 😠
@utka a na ako dlho? letecky?...sme my ženy zvedavé, čo????? 😀

utka
4. aug 2011

@denisenko na 7 nocí, letecky...

denisenko
4. aug 2011

@utka tak to si myslím že je fajn cena..... 😉

jacka
4. aug 2011

ahojte....

@utka dobrá cena....... 🙂 ....tých 7dní je tak akurát.......................šikovná švagriná...... 🙂

@denisenko to sme ...a riadne zvedavé 😀 😀

utka
4. aug 2011

No aj ja si myslím, že cena je to dobraaa, ale ja by som brala aj viac ako 7 nocí.
Švagriná je šikovná, baví ju to...

jacka
4. aug 2011

@utka .........tak ty by si chcela viac dní???....prečo si si také čosi nenašla?............................švagrina pečie aj pre iných?....myslím tým či aj pre cudzích ludí?......

utka
4. aug 2011

@jacka no pečie, ale nie pre úplne cudzích...
Nemohla som si také niečo nájsť, lebo mám s manželom spolu len týždeň dovolenku...

denisenko
5. aug 2011

dobré ránko... 🙂
@utka už cestuješ? šťastnú cestu a hlavne vydarenú dovolenku 😉
@jacka aj ty by si chcela takú tortu????? 😅 ozaj a kde je Leninka?????

letty86
5. aug 2011

Dobré ránko 😉 idem zrána, kým mám čas...posledné dni stále niečo zháňame, ideme totiž 13teho na svadbu a od nedele sme u svokry, tak musím do nedele všetko stihnúť...dnes sa idem ešte ostrihať, tak snáď to dobre dopadne 😨
ináč sa mi moc nechce na svadbu, odkedy zomrel môj ocko, nerada tancujem a môj muž by krepčil do rána bieleho 😀 ...a ani tancovať parádne neviem, to aby ste si nemysleli, že áno 😀
@utka užite si dovolenku 😵

letty86
5. aug 2011

nikto? 😨

utka
5. aug 2011

Ahojte.
Ďakujeme pekne...

jacka
5. aug 2011

ahojte......

@utka štastnu cestu.......a užite si poriadne leto..... 😎 😎 kedy idete?...

@denisenko leninka má choru Lilku....a neter na prázdninách...... 😉 ..............ty sa máš ako???....nevolnosti nie sú?

jacka
5. aug 2011

to je iný hnus vonku..... 😝 a že leto..... 😠

jacka
5. aug 2011

tak aj u nás už vykuklo slniečko 😎 😎

vyzerá to tak že tu budeme len my s deni 😉
pekný víkedník......

utka
5. aug 2011

Ahojte. A sme doma... ☹-je mi z toho do plaču. Ale vraj neznalosť zákona neospravedlňuje. Nepustili nás na letisku, vraj dieťa po dovŕšení 5 rokov musí mať svoj vlastný pas a Vikiho má manžel zapísaného v pase...
Takže naša dovolenka je v keli...ešte zisťujeme aké sú pravidlá v Bulharsku, ale zdá sa, že nepôjdeme nikam ☹...Takže sme prišli o 1340€. Mňa asi porazí!!!Prečo práve ja-my??? 😢

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre