Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
1. máj 2009

leninka určite nie........tá má program na celý víkend 😉
😀 😀 to by bol super názov.............a po čase by sa k nám možno pridala snažilka mirrinka 😉

jacka
1. máj 2009

to my skor porodíme ako sa ku nám pridá 😀 😀 😀 skor by som povedala že odchádza 😀 😀 😀

s leninkou máš asi pravdu 😉

už ste napapaný???

aninka29
1. máj 2009

áno už sme po obede 😉 .....Simka teraz kuká tv,takže mám kľud pohodičku 🙂
akurát ešte potrebujem vybrať z práčky a ešte poprať zopár vecí ručne 😝 ...........ale najprv si dám kafé,a až potom poperiem 😉
a Ty čo robkáš? Maťko spinká,tak asi tiež oddychuješ 😉

maca66
1. máj 2009

ahojte baby.od matka chytil chorobu adamko.je cely zahlieneny,kasel strasny,nostek neustale zapchaty hoci mu ho casto odsavam.ma aj antibiotika.neda sa mu poriadne spinkat.no strach.hadam sa z toho rychlo dostane. ☹ aspon matko je uz zdravy.a vy ako?

jacka
1. máj 2009

a čo kuká...minimax..... 🙂

ja si spravim čajik ...ale vobec sa mi nechce vstávat 😖 😝 ...dnes ma akosi boli spodok bruška...a to som musela ešte povynášat popol do kuki,kedže nám chodili smetiary tak ktovie či aj s toho ma to nebolí...

ja kukám po albumoch,som tam našla sestru tak som jej pisala...inak si vychutnávama ticho...o chvilu už nbeude...ale aspon tu nie som sama.... 😉

jacka
1. máj 2009

tebe ide ako škola?a skuška máš kedy???

no som zvedava,že? 😅 😀 😉

aninka29
1. máj 2009

maca to mi je ľúto, že je drobček chorý ☹ .....nech sa rýchlo vylieči babuliačik malý 😵

jacka, no jasné že minimax 😀.. ..to je náš celodenný program 😠 ..........neviem sa dočkať večera,aby som mohla kuk na niečo normálne 😀 .........ale väčšinou furt zaspím 😀

aninka29
1. máj 2009

v škole mám pauzu teraz chvíľu,o také dva týždne začíname jazdy a skúšky by mali byť niekedy v polovici júna 😉 .............sa vôbec neučím teraz 😠 .........musím sa už kuk do toho...........ale cez deň nemám kedy a večer som K.O. 🙂

jacka
1. máj 2009

aj mne ide minimax na nervy ...všetky rozprávky dookola 😠

ja večer tiež odpadávam..pokial zaspí sa rozdriemem a potom hajde do hajan....

len sa uč 😀 😀 ...jun je zachvilu tu 😀 😀 😀

jacka
1. máj 2009

maca držte a rýchlo sa vyliečte..to akosi skoro s antb.

a my s aninkou rastieme do širky 😀 😀 😀 😀

aninka29
1. máj 2009

no ja teda dosť do šírky 😀 😠

jacka
1. máj 2009

ved aj ja... 😀 😀 😀

moj poklad je už hore....celkom do ružova sa vyspinkal...no uvidime čo den dá 🙂 😀

aninka29
1. máj 2009

idem si ja trošku oddýchnuť k telke............nejak na mňa doľahla únava 😒

neskôr kuknem 🙂

jacka
1. máj 2009

ved aj na mna...to azto že tu bolo ticho..normálne by som hodila šlofíka... 😔

maca66
1. máj 2009

ahojte.jacka inac to neslo.ma chytene priedusky.hadam sa z toho rychlo dostane.len nech nema teploty.toho sa najviac obavam.matko mal vysoke,v noci sprchovali a s adamkom by som co robila?skoncila v nemocnici,

tak poctivo cely den zvhlcujem vzduch v spalni,odsavam nostek.dvakrat vyvratil tie antb lebo som mu ich dala na plny zaludok,tak teraz uz len na prazdny.vtedy ich udrzi.uz aby bol buduci tyzden,vtedy uz bude na tom urcite lepsie.teraz som doma sama.matko isiel do zajtra k babke.teraz opekaju aj s muzom na zahrade a my s adamkom sme samostatne jednotky doma 😀 stavim sa,ze ked uz budeme moct ist von,tak bude liat ako z krhly 😀 buduci tyzden.

aninka robis si vodicak?ja mam 5a pol roka a zacala som jazdit az v novembri minuleho roka 😀 bola som posr.... sadnut za volant,ale ked som ostala tehotna,povedala som si,ze trepat sa s dvomi detmi k doktorke,po obchodoch a podobne peso a doma mi stoji auto a vodicak v penazenke na okrasu,tak to nie.a sadla som a isla.tak si teraz vycitam,ze uz davno som mohla jazdit a nie kazdeho stale otravovat ked som potrebovala niekam ist. 😅

aninka29
1. máj 2009

maca to mi hovor,o tom otravovaní 😀 😀 😀 .............už sa neviem dočkať kedy budem môcť jazdiť a na každého z vysoka kašlať 😀 a pôjdem si kam chcem a kedy chcem 😀 😀 😀

vonku strašne fúka 😠 chceli sme púšťať šarkana,ale to je až moc silný vietor .........furt ho nesie do stromov 😀 😝
manža so Simkou sa šli pobicyklovať trošku 🙂 .....juj,aj ja by som strašne chcela,ale bojím sa 😒 ............radšej neriskujem 😒
rozmýšľam čo urobím na večeru 😒 .............hmmmmmmmmmmmmm,asi hrianky s cesnačikom 😉

jacka
1. máj 2009

maca ved ja to chápem...len mi je ho luto že má mesiac a už bere lieky ☹ ☹ jasen že inak sa nedá a pod studenu strchu ho dat nemožeš 😠 ...sa rýchlo vyliečte a neboj už zajtra bude lepšie...držkajte ja 😉

ozvi sa že ako sa máte..... 🙂

no mohlo by popršat trávičku už máme vysušenu 😖 😖

jacka
1. máj 2009

ani aj tu fúka idem mi ten vietor na nervy...ale na dvore je predsa lepšie..z každej strany niečo je tak tak nefuka... 😉

Matko ešte poletuje po von som zvedava kedy dorazí..včera sa mu ráčilo až pred pol siedmou 😠 potm chytro jest..kupat ...a spat...a ja sama nestihačka 😀 😀 😀

mne ostali cestoviny tak tam dám vajičko a je po ....Matko to lubi a muž nie je doma nech si dá hoc čo 😀 😀 😀

ale take hrianky..mnami,mnami.... 😉

aninka29
1. máj 2009

no mohlo by cez noc trochu sprchnut 😒 😒.......chudák dedo musí každý den trávnik polievat 😀 😀
hladoši sú doma,tak idem urobit tie hrianky

aninka29
1. máj 2009

jacka ja si dám aj za teba 😉 😉

jacka
1. máj 2009

len si daj..len aby ti nebolo tažko 😉

jacka
1. máj 2009

ja ked počuje slovo "prečo" tak sa mi ježia vlasy.....maminka a prečo fuka....a prečo chodi ocko do roboty..a prečo?????? 😠 😠 😠 😠

ja už fakt niekedy neviem čo mu povedat... 😖

máš to aj ty??? 😉

maca66
1. máj 2009

jacka u nas to veru je.niekedy odpovedam od nervov preto lebo a daj mi pokoj 😀

aninka29
1. máj 2009

jacka no jasné 😉
niekedy ma to baví, som až sama zo seba prekvapená, čo za odpoveď trepnem 😀 ...........ale niekedy ma to vie vytáčat,tý brďo a ako 😅

jacka
1. máj 2009

no super..ešte že som nie s nervami v koncoch sama 😀 😀 😀 ...niekedy som až do vývrtky 😝 😀

aninka29
1. máj 2009

jacka napukala som sa aj za teba 😉
idem sa hodit do sprchy,potomSimku a padla 🙂

jacka
1. máj 2009

takže chutilo... 🙂 🙂

mna to čaká až neskor,ešte musim poliat rávičku..je mi jej luto ako vyzerá 😒 ..ale kedže fuka vetrisko tak o chvilu to vyfuka 😠

aninka29
1. máj 2009

táááááááááááák a mám veget 🙂
ešte by to chcelo niečo sladučké a som origoš spokojná 😀

jacka
1. máj 2009

😀 😀 😀 ja budem vegetit až Matko zaspinká 🙂 😔

som vyšla zo sprchy a Matko mi vravi: Maminka ty pekne voniaš 🙂 🙂 🙂

aninka29
1. máj 2009

😵 😵 😵 zlatko malé

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre