Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
18. júl 2009

dúfam, že vám dážď nepokazil oslavu 😉

jacka
18. júl 2009

už je po daždi 😠 😠 ..ale aspon fuka.... 😉 a trochu sa schladilo 🙂

nepokazil len teraz začalo a už aj skončilo 😝

len sa nechystaj ...ved tu budem jedina tehulka...a budem si tu písat sama so sebou.... 😝

si šikulka ked už máš na zajtra....ja neviem čo idem varit..neznášam to 😝

aninka29
18. júl 2009

no moc vám nepopršalo 😝 ...........a ja som už začala sťahovať haraburdy zo záhrady 😝 aby nám ich náhodou neodfúklo až k vám 😀
no ja som si mäsko len dala do pacu,aby cez noc postálo,takže varenie ma tiež zajtra čaká 😝 ........chjoj,ja už tiež neznášam furt vymýšľať niečo iné 😠 ..........ale teraz mám fakt fajný jednoduchý recept od kmotruši 😉

jacka
18. júl 2009

už zase prší...ja to nechápem...ale ved nech len..

som si poriadila...lebo prišli aj sestry..tak bolo to tu ako ked padne bomba 😀 ..a ešte k tomu aj Matko 😝 ..a teraz ho ideme kupat....a do hajan.. 😉

jacka
18. júl 2009

už spinkáme..... 😔

jacka
18. júl 2009

dobrú noc.... 😔

aninka29
18. júl 2009

dobrú noc jacka 🙂
ja sa idem učiť testy 😝 ..............som nemohla kuk,lebo prišli domov hladoši 🙂

dnes sa toho veľa popísalo 😒

mirrinka
19. júl 2009

dobré ránko 😝 prváááááá 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. júl 2009

druháááá 😝 mirri a ty tu čo???? 😉

dobre ránko... 🙂

aninka29
19. júl 2009

tretiáááááááááááááááááá 😝 😝 😝

brééééééééééééééé ránečko mamky 🙂

mirri? 😕 ..........normál nezvyk 😀

aninka29
19. júl 2009

včera večer začalo pršať 😵 taká búrka bola 🙂 ...........ale aj tak sa nedalo spať v noci,mne bolo strašne horúco 😝 aj keď vonku fúkal vietor 😒 ....ani pootvárané okná nepomáhali ☹
aj teraz je chladno 🙂 a zamračené 🙂
mne sa už polievka varí 😉 ..vypijem kafčo a pustím sa do mäsa 🙂 ..........na kupko sa nejde,takže si pojdem precvičiť kúželky s manžom 🙂

aninka29
19. júl 2009

jacka a čo varíš????????? 🙂 čo fajne si vymyslela 😉

jacka
19. júl 2009

ahoj aninka.... 😉

bravčove na horčici s cibulkou...a s ryžou.....

ved aj tu dnu je teplo....ale aspon že už vonku sa dá dychat...tak burka trafila aj ku vám 😀

my by sme chceli poobed ist s Matkom do kina...no neviem ako to dopadne 😕 😅

jacka
19. júl 2009

hotovo..už by som aj jedla keby bolo viac hodín... a polievku som prekorenila tak ju Matko jest nebude 😝 ..tak mi treba 😠

aninka29
19. júl 2009

jacka čo si zamilovaná???????? 😉 🙂

my sme si odskočili precvičiť tie kúželky,kým bublala polievka 😉 ...........tu neďaleko je také cvičisko a je tam plno starých pneumatík,tak sme si postavili garáž aj slalomky 🙂 ..........konečne mi to ide 😵 ......treba len trošku cviku 🙂 ......pojdem si to ešte preskúšať večer 😉
aj ja už mám obed skoro hotový......akurát dokončím mäsko a tiež ideme jesť 🙂 ..........ale hladoši ešte nie sú doma,šli niekam von 🙂

jacka,tak nech vám to kino výjde 🙂

a dobrú chuť k obedu 🙂

jacka
19. júl 2009

no asi som..lebo som aj ryžu zabudla osolit..... 😝 ...to maličke mi bere asi rozum 😝

pomaličky pojdeme..som zvedava kolko tam vydrží 😕

dobru chut..ani 😉

aninka29
19. júl 2009

ďakujeme,už sme po 🙂..........ideme si trošku oddýchnuť,a snáď aj pospať 😉

tak si to užite 🙂.............no to som aj ja zvedavá ako dlho tam Maťko vydrží 😉

aninka29
19. júl 2009

haloooooooooooooooo 🙂

boli sme zase na cvičisku 😉 ........joj,šlo mi to fakt dobre 🙂 no uvidím zajtra, či nebudem šaškovať 😀 .........a ešte keby sa mi tak chcelo tie testy učiť,tak to by bolo super 🙂 ...........idem si potestíkovať trošku 😝

jacka
19. júl 2009

jej ha..ešte že sa možeš pochválit 😉

zajtra držím palce.....a len testíkuj 🙂

ja idem zajtra do poradni...dufam že sa maličky otočil k východu..inak 😠 😵

aninka29
19. júl 2009

jacka ako bolo v kine?????????Maťko vydržal do konca? 🙂
zajtra držím prsty 😉 ,no snáď sa babuliatko otočilo 😵 ........a naozaj.......ostáva Dávidko alebo je už v pláne iné meno? 🙂
aj ja idem zajtra do poradne do nemocky, po jazde 😝 ..........mohli by mi urobiť aj utz 😒

utka
19. júl 2009

Hlásim svoj príchod. Bolo nám super, ani som na net nestihla nakuknúť. Idem si Vás prečítať. 😉

denisenko
19. júl 2009

halo, halo, aj my sme už tu! 😀
denisko už spinká, taký malý jedovatý čertík......
popísali ste dosť, utka aj ja idem čítať 🙂

aninka29
19. júl 2009

čavte mamky 🙂 ......veľa toho na čítanie mať nebudete 😝 .............sme tu len my bruchane 😝

aninka29
19. júl 2009

fuj mne je táááááák strašne teplo 😝 😝 😝 ...........a to aj prší sem tam 😖

jacka
19. júl 2009

no ahojte....aspon sa tu nestiredaju naše mená 😀

v kine?...vydržal do polovice...potom zapotil že maminka ideme preč s tadeto je tu tma 😕 😕 😀 😀 😀

denisenko
19. júl 2009

čaute "bruchane" 😀 aninka, nám tu v piatok poobede začala strašná burka s prestávkami to trvalo až do soboty obeda, tak si vieš predstaviť ako je tu fajn...... 😉 dnes svietilo slniečko, ale ten vzduch, žiadna horúčava......už mi závidíš? nemáš čo od zajtra su zas 36-ky 😝 😝 😝
jacka, verím že sa drobček otočil.....chlap si dá načas 😀

utka
19. júl 2009

Už som dočítala...
No v BA musela byť včera dobrá búrka. Moje muškátiky 😢 , špinavé okná 😠 ...

aninka29
19. júl 2009

jacka aspoň, že do polovice 😉
deni,veď aj u nás začala včera večer taká búrka a pršalo celú noc v kuse,ale vzduch stál 😝 ............na nervy...........však aj dnes celý deň,raz svieti slnko,raz prší..ale aj tak sa potím ako kvik kvik 😝

denisenko
19. júl 2009

ani, my sme mali ráno len 13 a taký vzduch že drobec si pýtal aj bundu, no fajn.... 😉
utka,neplač..... 🙂

aninka29
19. júl 2009

utka mne spadol z okna jeden truhlík s muškátikmi ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre