Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
30. júl 2009

nemrač sa jacka, potrebujete trošku pohybu..........veď aha, aké ste už 😀 😀 😀 😀

mirrinka
30. júl 2009

leninka ja ti tiež prajem krásnu dovolenku a nafoť veľa fotočiek 😉

leninka75
30. júl 2009

dík babule!!!...........ale zajtra na vás ešte kuknem, dúfam 🙂 ..............

mirri, prečo si zrazu inkognito??? 😕 😕 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

utka
30. júl 2009

Ahojte!!!
Ideme aj my o chvíľu von.
leni, tak ak by sme sa tu už nestretli, tak príjemnú dovču a šťastný let 😉))...a lhlavne krásne počasíčko 🙂.
My sa chystáme v sobotu do Budapešti do Tropicaria 😉.

leninka75
30. júl 2009

ahoj utka!!!...dík 😉 .........to je akvárko, že jo??.........potom podaj referencie......tuším si to niekto vysníval v modrom z neba

jacka
30. júl 2009

ahoj utka...no ako šlo zaváranie 😉

ja by som tiež šla do pešti...ale pre mna je to dlhá cesta ☹

leni to ja len preto že zajtra tu nebudem..idem do poradni 😉

idem napchat tie uhorky do pohárov...kedže tam nenaskákali 😠 😀

aninka29
30. júl 2009

leni aj my vám prajeme kráááááááááááásnu dovolenku 😵 nech vám výjde počasíčko 😎 a vlastne nech vám výjde všetko 😵 😵 😵 .....užite si to.............a snáď aj popracujete na bábatku 😉 😵

my sme boli v obchode............došli sme pred chvilkou domov 😝 fuj nenormálne horúco je vonku 😝 😝 😝 ......chjoj ja zbožňujem tie naše trojhodinové cesty do obchodu 😠 😠 😠

ideme sa o chvilku najesť,lebo nejaka som stráááááááááááášne hladná 😝 robím lečo,mňam .....neviem sa ho dojesť 🙂 🙂

aninka29
30. júl 2009

utka ako?????????sused včera pomohol???????? 😉

jacka ako je možné, že ti uhorky nenaskákali samé do tých pohárov 😀 😀 😀 😀 to čo si dovoľujú 😀 😀 😀

jéééééééééj a prišla mi smska,že si možem vyzdvihnúť vodičák 😵 😵 😵 ale dnes na to kašlem 😝 ani náhodou sa nejdem nikam trepať 😝

aninka29
30. júl 2009

a volala som kozmetičke,tak poobede sa idem krášliť 😵 😵 😵 ....takže z dnešného spánku asi nebude nič 😝

aninka29
30. júl 2009

kde ste ktooooooooooooooo 😝 😝 😝

jacka
30. júl 2009

no hnusoby... 😠 😠 😠 ..ako su to vychované 😝

len si chod pre vodičák..ja by som to nevydržala 😉 ...tak budeš peknučká.. 😵 hádam sa to prenesie aj na Sabínku..nech mám peknu nevestu 🙂

u nás zo spánku už dávno nič..a niekdy by som si tak pekne aj ja pospala 😔 😝

jacka
30. júl 2009

už je tu 30 st....to hádam nemá konca 😝 😝 😠 😠

aninka29
30. júl 2009

jacka už si skončila s uhorkami???? 😉

no dnes nejdem ani náhodou pre vodičák 😝 pojdem zajtra ráno 🙂

mne tááááááááááák začali trpnuť ruky teraz 😢 ...........joj,tak by som si aj ja pospala..........ale ak by sme zaľahli,tak Simka by chrapkala aj do štvrtej a ja mám byť o druhej u kozmetičky 😝 ............takže spinkať nejdeme 😝

jacka
30. júl 2009

skončila 😉

no som myslela že to máš cestou 😅 ....a Simonku dáš kde?

aninka29
30. júl 2009

myslíš, až pojdem ku kozmetičke?................Simka pojde so mnou 🙂 ............ona sa tam zatial pohrá s líčidlami,zje kopu cukríkov a ideme domov 🙂

jacka
30. júl 2009

tak to máš dobre dieta ked ti tam obsedí 😉

no ja budem mať druhe take dobručke,že ani nebudem vediet že ho mám 😀

aninka29
30. júl 2009

no len aby jacka 😀 ................ale prajem ti to 😵

vieš že dievčatá sú iné 🙂 ...........a Simka je v siedmom nebi,keď sa može líčiť a lakovať si nechty 🙂 ...........akurát ja som potom v siedmom pekle 😀 😀

no ideme pomaly 🙂

jacka
30. júl 2009

tak prijemný relax 😵

utka
30. júl 2009

aninka, normálne ti závidím...ja som ešte nikedy nebola u kozmetičky ☹...
Aj Viki obsedí, keď sa chodím strihať. pozerá sa, čo to kaderníčka so mnou dorába 😀 .
Sused včera pomohol, snáď sa mi slivky neskazia 😕

utka
30. júl 2009

No ja som dnes urobila totálnu hlúposť ☹!!!
Bola som kúpiť diaľničnú mesačnú známku do Maďarska a poplietla som našu ŠPZ. Tak som asi prišla o 15,27€. Možno sa to bude dať vyreklamovať, ale nie je to isté. Ja som ale koza!!!

jacka
30. júl 2009

no utka...keby si bola tehotná tak sa ti to prepáči ale takto...neviem,neviem 😀 😀 😀 😵 😉

tak aj tebe obsedí dieta?...tak potom ja mám čo? 😕 😅 😠

ja som bola raz..aj to len kde som začal chodit s terajšim mužom 😀 😀 😀 😀 ... 😉

utka
30. júl 2009

jacka, no neviem, čo mi povie môj drahý, keď mu poviem, aká som bola šikovná s tou diaľničnou... ☹

denisenko
30. júl 2009

ahojte, herečky 🙂
akosi nemám čas ani notebook otvoriť..... ☹
stále pečie, pečie, pečie......už som z toho hicu pripečená....a zajtra mam podpísať zmluvu do práce, 1O dní skušky mám za sebou tak už budem aj oficiálne zamestnaná.....
ani, ja som ešte nikdy za mojich 31 rokov u kozmetičky nebola...mala by som sa hambiť, že?
nepoznáte niečo alebo nejakú terapiu, čo odstranuje pigmentové flaky z tváre?ako som bola tehotná sa to zhoršilo, a odvtedy každým slnkom horšie a horšíe....šak už som jak apač..rovno v strede čela
jacka, už máš plnu špajzku zaváranín?šikula.... 😉

utka
30. júl 2009

Vitaj deni!
Ideme von.Paaaa

aninka29
30. júl 2009

ahojte mamky 🙂

joj,som strašne nešťastná 😢 ..............plačem stále keď sa pozriem na svoju lásku 😢 😢 😢 .........spadla zo stoličky,bože ja ani neviem ako ☹ a rovno na tváričku ☹ .....má celé opuchnuté ústočká 😢 aj noštek 😢 😢 😢 vyzerá ako keby bola napichaná botulotoxínom...............chjoj...........ja som sa tak zľakla 😢 tolko krvi som ešte nevidela...........som myslela,že už ani zúbky nemá 😢 😢 😢 bože dúfam, že to nebude nič vážne......nechcem robiť paniku 😖 ...hovorí, že noštek ju nebolí,len trošku ústočka ☹ ...dávam jej studené obkladíky.......mamky čo mám robiť?????????mám s ňou ísť k dr??????????? 😢

utka
30. júl 2009

aninka, to mi je ľúto...ale naozaj nerob paniku...uvidíš, čo bude zajtra...

jacka
30. júl 2009

aninka....chudatko..ale hlaven sa ukludni a neplač...musiš ukázat aká si silna...obkladíky....dávaj....neboj určite je už všetko o.k......a ked ju skoro nič nebolí tak by som nešla....uvidíš aká bude noc ☹

jacka
30. júl 2009

aninka no ako..ozvi sa 😕

aninka29
30. júl 2009

joj mamky ďakujem,že ma ukludňujete 😵 😵 😵 ..............ale viete aký to je hnusný pocit,keď vidíte, že vaša láska ma bibinko 😢 😢 😢
nám sa to stalo asi okolo šiestej......hneď som jej tie obklady dávala,ale opuchlo jej to aj tak........sa bojím, že až jej to odpuchne tak ju to bude bolieť ☹ ....teraz už spinká babulka..........na nič sa nesťažovala 😵 každú chvilu som sa jej pýtala, či ju nič nebolká..........joj,mi hovorila "neplač maminka,to nevadi, že som spadla" 😵 😵 😵 a ja jej vravím, že už nebudem plakať,ale že ma bolí srdiečko,keď má ona bibinko 😢 a ona mi na to "tu si ľahni,ja ťa vyšetlim 😵 😵 😵

chjoj,sa modlím aby bolo všetko v poriadku.......aby jej to odpuchlo,aby nemala nejak veľmi narazený ten noštek ☹ ....uvidím čo bude ráno................som ju uložila do spálne,aby som ju mala pod kontrolou....ja asi ani spať nebudem 😒

jacka
30. júl 2009

super ani....dufam že sa nič neskomplikuje..a bude všetko v poriadku..... 😉

idem spat..pripravit sa na zajtra 😉

dobru nocku..a pekne sny 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre