Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
15. aug 2009

jezíííííííííííííš mangel to oblo naraz!!!Dakujem dakujem uz som sa bala...

gratulujem vam nech je malinka zdrava a mamina tiez 😵 😵 😵

utka
16. aug 2009

Tak ešte raz gratulujemeeee...!!! 😉

siwike24
16. aug 2009

Aninka gratuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulujemeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😉 😉 😉 😉

denisenko
16. aug 2009

jej, už máme novú členku, gratulujeme aninka a skoro sa zas vráťte aj nejaké foto by to chcelo 😉
som zvedavá na podrobnosti a určite nie jediná 😀
ešte raz gratulujeme!!!!!!!držte sa

bubba
16. aug 2009

😀 😀 😀 😀 kedy pijeme?

leninka75
17. aug 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 ................juuuj to bol teda drasťák!!!!! .................ale už je to OK!!!.................aninka, sabinka nech ste zdravučké a rýchlo doma!!!!! 🙂 🙂 🙂....
bubba a ty si ešte nazačala piť??? 😕......ja mám toť fľašku pri PC a zalievam Sabinku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
17. aug 2009

ahojte,no reku ja ze sa dohodneme a budeme spolu 😀 😀 😀 kto vsetko idete do skolky od septembra?teda decka myslim...nemozem zohnat cvicky pre malu 14-tky(21) 😅 bude asi bosa.ide zatal len na 4 hodiny

mirrinka
17. aug 2009

jupíííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 Sabínka,konečne,ty sa nám ale dala nervov 😀
prajem vám veľa zdravíčka a šťastíčka 😉

bubba
17. aug 2009

herecky,
tak dnes sa moja mala zavrela s ciernou fixkou do stanu......a hrooooooooza strach jak sa potetovala...hlavne ze nechtiky mala vymalovane jak garde dama....bohovsky to s tou ciernou vyzeralo..inac asi jej oblubena farba lbo ona sice tvrdi ze je to ruzova ale ked kresli alebo maluje tak prim hra vzdy cierna 😅 😅

keby ste ju videli jak vyzerala...noch sak na fb su fotky ale nie je to cele dobre vidiet ona mala ruku komplet vyfarbenu az skoro po plece 😝 😅 😀

utka
17. aug 2009

Tak ahojte...V nedeľu v noci sme sa vrátili z Chorvátska...škoda ☹. Bolo supeeeer!!! Teraz sme ešte vo ZV u svokrovcov a do BA prídeme až v piatok 😉.
Fotky dám ba FB, len mi to nejako nejde ☹.

bubba
17. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som zvedavaaaaaaaaa 😎

leninka75
17. aug 2009

no bubba, ešte že si tu inak by tu bolo fakt mŕtvo!!!!...........tak tvoja cicka bola kočka 😀 😀 😀 😀 😀 ..........aj my ideme od septembra do škôlky............treba cvičky???? 😨 😨 😨 ............šak jej kúp také plátenky..........ideš do roboty bubba???

ahoj utka!!!.........ani nám sa nechcelo z dovolenky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

utka
17. aug 2009

leninka, tak rozprávaj ako bolo 😉

bubba
18. aug 2009

leninka no chcela by som do roboty ale zatial nic nemam takze tak....cvicky vraj treba na cvicenie ale som sa rozpravala s maminami ze decka aj ak cvicia bose....a rozpravaj a fotky daj 😀

mirrinka
18. aug 2009

bubbka,tak to sme na tom rovnako - aj ja by chcela,ale zatiaľ stále nič ☹ my máme do škôlky klasika papučky a ešte tie gumené šlapky (do vody),v tých sa jej chodí najlepšie... od septembra ide už do inej škôlky,tak som zvedavá - ešte sa musím popýtať kamošky ako prebieha ten prvý deň,lebo my sme do tejto škôlky nastúpili len tak z dna na den v priebehu šk.roka 🙂

utka,leninka - tak čo? kedy sa dozvieme nejaké pikošky z dovolenky? 😀

denisenko
18. aug 2009

ahojte, babizne 😀
nam denisko do škoky potreboval len papučky na prezutie, mal guove šlapky a to bol všetko. už pred dvoma týždnami skončil a naspat ide až 15.septembra, tu su prázdniny tri mesiace, nie dva 😝
a s prácou na slovensku... to sa obávam aj ja, preto radšej makám tu, aj ked n 😝 ekedy som z toho poriadne na nervy 😖
a vy dovolenkárky sa neponúkajte, šak už rozprávajte, ved všetci čakáme.. 😀
na zdravie, aninka a sabínka... dáme si s deniskom do nosa aj za vás, máme čajíček 😀

bubba
18. aug 2009

kde makas "tu"denisenko? 😀

utka
18. aug 2009

No ahojte...Fotky na Fb sa mi nedaju dať... ☹
Pikošky nemám žiadne.Bolo super!!!

bubba
18. aug 2009

musis ich zmensit aj ja som na to minule prisla.zvycajne mavam okolo 1-2 mb a tie ktore idem dat na fb si nakopirujem do extra zlozky dam ich zmensit aspon o polovicu a potom idu jedna radost...etse skus...

utka
18. aug 2009

Však ja si tam dávam už skomprimované...a nejde mi to ☹

denisenko
18. aug 2009

ale, utka, určite sa vyhováraš a nechceš aby sme ti závideli 😀 😀 😀 😀
bubba, tu- to znamená pri Bolzane v Sudtirole, ale mám prácu tak do 1O. novembra ak ma nevyhodia 😀
a potom dalšia sezona až od velkej noci, no neviem čo budem robiť cez zimu, Slovensko je asi pas,že? 😒
joj, dnes bolo volno tak supeeeer a zajtra, zas... 😖 😖

denisenko
18. aug 2009

ozaj, kedy pride jacka, vie niekto?

utka
18. aug 2009

denisenko, si ma odhalila 😀 !!!
Ale nieeee....
Aj ja si hľadám prácu.

denisenko
18. aug 2009

utka, a ako?v blave by to nemalo b yť až také zlé, či?
ja by som už najradšej mala niečo vlastné, ale tak možno o desať rokov... 😀 😀 😀 😀 ak sa dožijem 😀
na slovensku som naposledy pracovala v roku 2OO2, to bolo asi dosť dávno, že?

leninka75
19. aug 2009

Ránečko!!! 🙂 🙂 ...............deni a čo si robila na slovensku???.........tuším si ekonómka či nie??? 😕 ...
bubba, mirri s robotou je to asi všade biedne, držím palce, aby sa vám niečo podarilo nájsť!!! 🙂
utka, ako Viki zvládol cestu???.............páčilo sa mu more???
No tak teda naša dovolenka:..... v deň odchodu scéna -ja nechcem ísť na dovolenkúúúúú!!!!........v deň odchodu z Korfu - a prečo sme tu boli tak krátko, ja ešte nechcem ísť domov!!!.........skoro som ju rozdrapila!!!.........let tam aj späť v pohode len pri odlitaní z Korfu lilka vyvrátila čaj lebo lietadli dosť prudko stúplo inak dobre, uši neboleli 😉 .........mali sme nočný prílet lilka celú noc hore, ona nie je unavená, do hotela sme prišli asi okolo 4:00 ráno, našťastie nám hneď dali izbu, tak sme aj trošku pospali..........strava super, pribrala som 5 kg!!! 😀 😀 .......aj lilka tak jedla!!!!.........a všetko čo videla nás musela aj ona.........neviem si vynachváliť all inclusive.........ak by sme nekupovali darčeky, tak neminiem ani cent!!!!.....more pokojné, teplučké, len mi vadil kamienkový vstup do mora, potom už bol piesok, ale tie kamene na neskutočne tlačili do nôh......bazén pri hoteli sa páčil lilke, hlavne detská časť.......inak je to krásny zelelený ostrov, tráva je tam aj na pláži, čo som zatiaľ nikde inde nevidela........gréci sú trošku lajdáci, blízke okolie hotelov super, ale ostatok zanedbaný.....stihli sme jeden výlet loďou na blízke ostrovy Paxos a Antipaxos, bolo tam krásne prístavné mestečko Gaios.......z diaľky som videla zámoček cisárovnej Sisi.......to naše stredisko Dassia bolo pokojné, super oddych....celý hotel bol zariadený v námorníckom štýle....milý personál.....z jedálne nebol problém si vyniesť jedlo....chýbalo mi tam nejaké ihrisko pre deti a mohli by tam urobil väčšiu pešiu zónu....lilku potrápili komáre, doštípali ju tak, že jej spuchli ručičky, boleli ju a urobili sa jej pľuzgiere, tak sme radšej volali doktora....dostala masť a antihistaminikum a bolo OK....ona je na štípance citlivá aj doma, ale nie až tak ako tam.......prestala mi tam cez obed spávať, tak som happy 😀 😀 ......myslela som, že slnko ju umorduje, ale zlaté oči....to zajko duracelko je oproti nej lemra!!!!.......a nespávame už ani doma........tak zúrim, ale musím si zvyknúť a nejako inak si organizovať domáce práce....zatiaľ mám ešte dovolenku, ale od pondelka už musím do roboty 😖 😖 😖

leninka75
19. aug 2009

taká som šikovná!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............kuk vyrobila som nový album!!! 😉 😉 😉

siwike25
autor
19. aug 2009

Awojte kočky,ako sa tu mate???Vela ste toho nepopisali 😀 😀 .Ako vidim je tu tema praca ani mi nehovorte,už som si dala 2 žiadosti do nemocnice,tak uvidime.A zajtra mam volat ohladom na jeden inzerat ako predavačka do butiku,no som zvedava čo mi povie.Tak mi držte palce.Dufam že sa mi poštasti niečo 😉 😉 😉 .A nastupit by som mohla hned sečgra by mi davala pozor na maleho 😀
Leninka suproveeeeeeeeeeeee fotky,bolo vam veeeeeeelmy dobre 😉 .Mi chceme ist na buduci rok do chorvacka,dufam že nam to už naisto vide. 😉
Bola som zo Simonkom u toho urologa,chvala bohu mu nerobil nič s pipikom ale dal na kremik a 2xtreba natierat aby sa to povolilo 🙂 .
Aninka kedy dojde domou???????neviete?????????
A mam jednu dobru spravu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,BUDEM SA VYDAVAT"""""""""""""""""""""""""""""""" 😉 😉 😉 .Na buduci rok v aprily,spojime to s mamininou 60kou. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Nič velke,dvaja svetkovia a dovidenia, 😉 😉 😉
Je tu niekto????????????, 😉 😉

siwike25
autor
19. aug 2009

Ozaj dnes mam 26r hheheheheheh 😀 😀 😀 😀

mirrinka
19. aug 2009

Siwi,všetko najlepšieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
19. aug 2009

siwi, blahoželám!!! 🙂 🙂 ..............prajem veľa lásky, zdravíčka a šťastíčka!!!.....cmuk-cmuk!! 🙂 🙂 ...............ty si také mláďa??!! 😅 😅 😀 😀 ................hmhmhmhm tak nevesta, supééééér!! 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre