Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
23. sep 2009

dobré ránko 🙂

leni má narodeninky?.....tak všetko ,všetko len to najlepšie Ti prajeme 😵 😵 😵 🙂

noooooooo jacka nikde 😕 .....žeby sa to už pohlo??? 🙂

noc bola dobrá..........Simi už teplotku nemala 🙂spinkala pekne,akurát sa jej dosť ťažko dýcha pre tie sople ☹

aninka29
23. sep 2009

utka a na čo je ten imunoglobulin???.....nejaké vitamínky alebo čo??????

aninka29
23. sep 2009

utka a ako Viki spinkal??? 🙂

leninka75
23. sep 2009

nikto ništ????????? 😨 😨 😨 😨

aninka29
23. sep 2009

leni ja som neviditeľná????????????? 😝 😝 😝

aninka29
23. sep 2009

jacka asi fakt šla 🙂 🙂 🙂 keď sa neozýva 🙂

utka
23. sep 2009

Ale som to doplietla... 😀 Volá sa to Imunoglukán...aninka, je to sirup na posilnenie imunity...
aninka, poraď ešte raz ako rýchlo obaľuješ karfiol. Už som zabudla a nechce sa mi to hľadať. Ďakujeeeem.

aninka29
23. sep 2009

utka myslíš to ako si to zjednodušujem?????? 😉 ...........do misky s krytom dám múku,nahádžem tam krafiol,zavriem,potriasiem,karfiol vyberiem,obalím ho vo vajíčku,a potom to isté urobím aj so strúhankou..dám ju do misky,nahádžem karfiol,zavriem,potrasiem a je to 😉 😉 😉 ............rýchlovka.........nemám špinavé ruky a nepiplem sa s tým hodinu 😀

aninka29
23. sep 2009

mňam karfiol,aj ja by som si dala 🙂 .............ja ešte neviem čo budem variť 😒 ..asi len zbúcham granadír 😝 ......ideme teraz trošku von,je tam teplejšie ako vo vnútri 😝

bubba
23. sep 2009

aninka aj ja tak obaluujem karfiol 😀 som myslela ze aka som vynaliezava 😀 😀 😀 a eru mam 1 v chladnicke.....co s niiiiiiiiiiiiiiiim 😀

aninka29
23. sep 2009

😀 😀 😀 bubbka aj ja som vynaliezavá 😀 😀 ............no čo s ním 😉 ............obaliť,vypražiť a zjesť 😉

utka
23. sep 2009

aninka, ďakujeeem. Idem to teda tak vyskúšať 😉. A ty papáš všetko, alebo si dávaš kôli Sabínke pozor?
bubbka, ahoj. Tak poďme na to! Vyprážaj 😉!

aninka29
23. sep 2009

vvieš čo ja papám skoro všetko 🙂 akurát strukoviny nieeeeee 🙂 ........musím poklopať,nemáme problémy.......ale ja ju už viac dokrmujem ako kojím,tak to bude asi tým 😒

zuzula20
23. sep 2009

Cavte baby, tak jacka je uz v porodnici, isli rano. Ked bude daco nove napisem.

aninka29
23. sep 2009

božinku zuzi 🙂 ..práve som jej písala smsku 🙂 🙂 🙂 ....že ju pozdravujeme a držíme veľmi veľmi prsty 😵 😵 😵 😵

chi chi .........bude ďalšie bábo 🙂 🙂 🙂 ..strašne sa teším 😵 😵 😵 konečne to bude mať za sebou 😵

zuzula20
23. sep 2009

Si zlata aninka, no snad to pojde rychlo a bez problemov. Chudatko bola trosku v strese, keby som mohla idem rodit za nu.

aninka29
23. sep 2009

juuuuuuj,ja jej verím ☹ .....ale ona to zvládne 😵 😵 😵 ...len nech to prebehne rýchlo 😵

aninka29
23. sep 2009

ja som normálne nervozna z toho 😒 .....moja zlatučká 😔

chjoj,idem von...........potom prídem 🙂

utka
23. sep 2009

Joooooj, jacke držíme veľmi, veľmi päste!!!Nech to má hladko a rýchlo za sebou 😉

zuzula20
23. sep 2009

Ste zlate baby, zatial je len na 3 cm otvorena, juj uz aby to bolo. Potom sa ozvem.

utka
23. sep 2009

Ahojte...jacka Vás pozdravuje a odkazuje, že je otvorená iba na 2 cm a kontrakcie má každé 3 min. Takže to asi nebude až také rýchle ☹. Chúďatko...

aninka29
23. sep 2009

joj moja zlatučká 😒 ....písala,že od tretej jej začali kontrakcie.........no teda....keď sa bude tak pomalinky otvárať 😒 sa natrápi moja ☹ ..............chjoj,už nech to má za sebou........moc na ňu myslím 😔

aninka29
23. sep 2009

si predstavte Simonka sa sama pýtala spinkať 🙂 to sa už dávno nestalo.......ale to znamená, že zdravučká nebude ☹

Sabi ešte stále chrapká,už by aj mala vstávať,ale asi je jej dobre vonku v kočári 🙂 .....aj u vás je taký hic ako u nás? 😎

aninka29
23. sep 2009

utka ako? karfiol je hotový?uľahčilo ti to prácu? 😉

bubba
23. sep 2009

akurat idem napisat,ze jacka uz by mohla ist rodit ze som s ikupila vino na oslavu 😀 😀 😀 😀 a ona uz tam...no nie je skvela?? 😉 drziiiiiiiiiiiiiiim palce nech to dopadne secko okey 😵 😵

utka
23. sep 2009

aninka, uľahčilo, jasné...mala som ho ale dosť veľký, tak som ho vypražala vo friťáku asi na 6x...Ale mňaaaaam

aninka29
23. sep 2009

utka to akú veľkú hlavisko karfiolu si mala? 😀 😀 😀 ..............hoď na východ pár kúskov......čakám 😉 😀

stále kukám či nie je nič nové 😒 ........laptop nonstop zapnutý 🙂

leninka75
23. sep 2009

utka, aninka ďakujem za blahoželanie!!!! 🙂 🙂 🙂 ...............utka, máš výbornú pamäť!!!! 🙂 🙂 🙂
tak jacka už išla na to!!!................no konečne, ale jej to trvalo 😀 😀 😀 😀 ..............ale držím prsty, aby sa to rýchlo pohlo ku šťastnému koncu!!! 🙂 🙂 🙂 ............

mirrinka
23. sep 2009

leni,happy B-day 😉 😉 😉 😉
jacka je už v porodke? huráááááááááááááá 😀 😀 😀

leninka75
23. sep 2009

díkes mirri!! 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre