Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
20. apr 2009

Žeby poslednáááá ☹
No my sme boli tiež vonku skoro do 20-tej...
jacka dobrú a držíme palčeky 😉

utka
20. apr 2009

Dobrú nôcku 😨

jacka
21. apr 2009

dobre ránko..... 🙂

utka dakujem 😉

leninka75
21. apr 2009

no pekne potvorky!!!............ja idem ako na istotu do juloviek, vytešujem sa, že prvá.........a vy ste zdrhli sem!!!! 😠 😠 😝 😝 ............tak znovu - ránečko!!!!!...........jacka, dnes to ideš na poradňu???........ak áno, tak držím pršteky!!!! a som zvedavá čo to bude!!!! 😉 😉 😉 ..............utka, Nimnica je kúsok od nás, nič moc tam nie je, ale na oddych asi stačí......... čo viem je tam soľná jaskyňa, teplý bazén, nejaká cukroška a toť vsio!! ..........blízko je do Púchova a do PB......... a ak tam pôjdeš, nechceš sa stretnúť??? 😉

leninka75
21. apr 2009

to je hrozné, keď tu nie je jacka, tak tu nie je s kým si pokecať!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mirrinka
21. apr 2009

ale som tu jááááááááááá !!!!! 😀

mirrinka
21. apr 2009

no ked som tu ja,tak nikde nikoho 😠

mirrinka
21. apr 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mirrinka
21. apr 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
21. apr 2009

Ahojteeee...
Ideme von 😎 .
leninka, ja si chcem oddýchnuť, tak to by mi stačilo...No stretnúť sa môžeme, len či bude čas, keď tam budeme len na víkend 😉))

leninka75
21. apr 2009

utka, nechcem sa natiskať, ale ak chceš môžem ti dať telefón do IP ak ak by si mala čas nemáme problém sadnúť do auta.........inak je to od nas možno 8 km, ani to nie, bežne tam chodima na cajgloch 🙂 🙂 🙂 ..........................viete čo tu máme::::::::::::: svadobné koláče, mnam mnam mnam........ženil sa nám doktorand, tak priniesol!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
21. apr 2009

ozaj maca písala do juloviek!!!!! 😉

aninka29
21. apr 2009

Ahojte 🙂

jacka ešte nedošla?????..............som zvedavá 🙂

u zubárky bola pohoda,prečistila mi kanáliky na jednom zube,takže dalo sa 😉

pečiem rezne 😝,nejak nič nestíham v poslednom čase 😝 ............ale nevadíííííííííííí 😀

aninka29
21. apr 2009

už sme najedené 🙂
o chvíľu hodíme šlofíka 😉
a vy nikde ☹ ☹ ☹

utka
21. apr 2009

leninka, oki, daj číslo na teba...ja sa rada s tebou stretnem 😉
aninka, aj ja pečiem, ale kuracie stehná s vitana omáčkou...mňam...

aninka29
21. apr 2009

sme sa pred chvíľou vrátili od kmotruši,boli sme na kávičke 😉 ,Simka nechcela spinkať 😠
teraz je s dedom na záhrade a ja idem žehliť 😝 😝 😝

utka myslíš tú omáčku,čo hodíš do sáčku tie stehná a dáš zapiecť???????? Chcela by som to vyskúšať

utka
21. apr 2009

aninka, ty sa ale máš, keď sa ti má kto o Simonku postarať 😉...
Hej, je to tá omáčka...asi. Dala som stehná do zapekacej misy, omáčku zo sáčku rozmiešala v šľahačkovej smotane a zaliala ňou stehná...Celkom je to chutné... 🙂

aninka29
21. apr 2009

aha viem čo myslíš,je to fakt mňamky 🙂 ............ale myslela som niečo iné. 😉
ja zvyknem zapekať kur. prsia v syrovej omáčke zo sáčku 😉

jacka nás ale napína 😕 😕 😕

utka
21. apr 2009

aninka, no toto je tiež syrová omáčka...
nooo, jacka si z nas utahuje 😉

aninka29
21. apr 2009

no vidíš 😉 😉 😉 ...........a dala si mi super tip, pozajtra urobím,lebo mám tú omáčku 🙂
zajtra nevarím,akurát polievočku nejakú 🙂

Viki ešte spinká?

aninka29
21. apr 2009

no idem,Simka chce ísť kolobežkovať 🙂

utka
21. apr 2009

Už je hore...Ideme aj my von.Len Viki nechce brať bicykel. Som zvedavá, kedy sa naučí bicyklovať ☹.

aninka29
21. apr 2009

utka my sme mali náš bickoš vonku až dvakrát 😀

ma skoro porazilo z tej mojej podarenej dcérky 😠 ...........šli sme sa kolobežkovať na ihrisko,ale keď sme tam došli,tak prdlina začala revať, že ona nechce kolobežku,ale "elektlicku motolku" , lebo jeden chlapček ju mal 😒 .........tak sme šľapali naspäť domov pre motorku,potom späť na ihrisko a moja milovaná sa na ňu z vysoka vykašlala a začala sa naháňať s deťmi a zbierať kvetinky 😝

jacka kde si?????????? 😕 ...........napíš niečo, nech vieme že ste ok 😉

aninka29
21. apr 2009

😝 😝 😝

jacka
21. apr 2009

tu som ...všetko o.k. neskor sa ozvem....viem čo budeme mat 🙂

aninka29
21. apr 2009

jacka no teda 🙂 ....................Ty nás ale naťahuješ 😠
hlavne, že ste je v poriadku 🙂

utka
21. apr 2009

Ahojteeee!!!
My sme už pri telke...Viki ešte síce nie je okúpaný, ale za chvíľu ide do vane 😝 .
jacka, veď nenapínaj...
aninka, to poznám...my si vezmeme niečo von, odstavíme na ihrisku a už si to ani nevšimne...Ešteže to využijú iné detičky 😀

jacka
21. apr 2009

babenky nestíhačka...som upachtene...moja predtucha sa naplna... 🙂 😉 ...ale je celý a zdravy,klop klop....to je najhlavnejšie 🙂

zajtra sa ozvem...pekný večer
dobru noc... 😔

utka
21. apr 2009

jacka, takže chlap!!!
Tak gratulujemeeee!!!
Dobrú nocku ti prajem.

siwike25
autor
21. apr 2009

Helooo baby už som doma aj ja ,boly sme ešte pred domom pit kawu.Už ležime v posteli.Dnes som bola nakupovat,zas na simonka,heheheh,krasne trička 2 a 2 trenky a platila som 90sk,heheheheh 😀 😀 😀 😀 .Už sa tešime na autosalon mc donalda,už nech je piatok,v sobotu ide Simi s babkou a dedom do cirkusu 😉 😉 😉 😉
Jeeeeeeeeeeeeeee tu niekto????????? 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre