Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2009

neboj letty...len robíme srandu....kde by sme šli však je nám tu dobre

ani...príd aj ku mne ....ja som len prach utrela a tým to haslo 😠 😠 .......

jacka
3. dec 2009

kde je slniečko???? 😠 😠 😠

aninka pokladík pošli aj nám ..len tak trošku...viac 😵 😉 ...dik 🙂

aninka29
3. dec 2009

jacka posielam 🙂 ...máme na rozdávanie 😎

ideme von mamušky 🙂

jacka
3. dec 2009

fuj..mňa tam už nik nedostane.......len ak aninka pošle slniečko......som kuk máme tu až 3st. 😝 😝

príjemnu prechádzku.....ja pojdem dať Petka o chvilu do kočíka a možem pracovať dalej.....len sa mi nejak zatváraju oči 😅

leninka75
3. dec 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂.............zasa sa mi podarilo obsadit studacky PC 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀....................jacka, este nespis 😔 😔 😔 😔................letty, to mi sa tak rady doberame........to nebolo vazne s tym odchadzanim................fuj uz mam plne zuby toho upratovania tu 😝 😝 😝 😝 😝................chvalila som sa vam...........zvolili ma do rady skoly ako zastupkynu za skolku a dnes mame schodzu.............tak sa mi nechce 😝 😝 😝 😝 😝 ..............juuuuj taka strata casu.........ale co uz............pa vecer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
3. dec 2009

juj leni.....spím postojačky..ledva žijem....však ty ma chápeš.....ne 😉

musím si ist poriadiť...Petulo konečne...dufam....aspon an tri hodky zaspal........a ked si sadnem tak už sa mi nebude chcieť...... 😝

aj to počasaaie je tak dobré na spanie......a večer budem k.o.......tak ak bude muž niečo odomna chcieť tak to teda bude vidieť 😀 😀 😀 ..........ani sa s ním nebudem vládať porozprávať 😒

pa večer leninka.........ozaj že som zvedavá...ako je to s vaším snažením..nič nám netajíš? 😵 😵

jacka
3. dec 2009

nepochválila si sa.......no fíha....blahoželám k postupu...len tak dalej 😉

juj musím isť kočíkovať..zatial pa

letty86
3. dec 2009

tak som rada, ze ste s tym odchodom len zartovali 😀
U nas je krasne pocasie, boli sme na chvilu von a v banke, juuj, mam taku zlost na VUBku, stale nam nieco vyparatia 😠 zmenim banku, lebo su hrozni, informuju len o tom, co sa im hodi a potom ja cvakam za nic, juuj ☹
Moja Vikinka zboznuje halusky, ale mna vzdy boli ruka, kech ich tam hadzem.
Jacka, ti verim, ze mas dost, pri mojej nespavej a uplakenej dcerke som si tiez uzila, mna to tak zaskocilo, lebo som si naivne myslela, ze take male babatka len spia, papaju a trosicku placu 😀 som si myslela, co vsetko stihnem a niekedy som sa nemala cas ani najest, ine veci nespominam...ale tak vyrastla z toho

jacka
3. dec 2009

tak ja sa s vami nebavím.......u vás svieti slniečko......a mi tu máme hnus..žeby som s toho 😢 😠 .............ktovie kde aninka poslala slniekčo že ku nám nedorazilo ☹

no som si konečne doriadila...asi 100x som bola hopsať.....a teraz možem čakať kedy sa zobudí...takže veget žiadny 😝 😝

letty ..kedy hodíš foto 😵 😵

aninka29
3. dec 2009

kuk kuk 🙂 ...jacka ja nechápem, prečo k vám to slnko nedorazilo 🙂 😉 ...ale teraz je to už jedno...aj tak bude za chvíľu tma 🙂

letty a daj si aj do pasu info o tebe...odkiaľ si a tak.....klikni si na nastavenia a píš 🙂 a potom to ulož 🙂

aninka29
3. dec 2009

mamky ja začínam chytať paniku 😝 z vianočných darčekov....nemám ešte nič nakúpené...ja neviem kedy to všetko stihnem 😝 ...počkám až dojde domov manža a pôjdeme spolu...lebo sama s dvomi deťmi to nezvládnem 😝 ..a Simka nemôže ísť s nami v žiadnom prípade do hračkárstva...to by som jej musela dať všetky darčeky už teraz 😀 😝

jacka,ty už máš niečo nakúpene?..povedz, že nie...nech nie som sama 😀

letty a ty čo kupuješ svojej princezničke Vikinke? 🙂 ...daj tipa 😉

jacka
3. dec 2009

kuk............ 😉

jacka
3. dec 2009

aninka....všetky moje darčeky su stále v obchode 😖

jacka
3. dec 2009

neviem kedy sa budu kupovať........a neviem čo sa bude ..... 😝 😝 😝 😝

to je všetko na prd.....muž o večera v práci...cez víkend ide na zabíjačku......takže neviem..... 😔

jacka
3. dec 2009

ak budem mať niečo kupené tak len tie trička ak dojdu.....

my tu máme taku hnusnu hmlu že slniečko sa ani zajtra neprederie ☹

jacka
3. dec 2009

haloooooooooo.....kde ste

hu húúúúú 😀 😀 😀

aninka29
3. dec 2009

tu som 🙂 ...Simi kukala rozprávku na pc,tak som nemohla 🙂

ja pôjdem budúci piatok nakúpiť všetko naraz,nech to mám z krku 😝

zajtra asi pôjdeme do mesta...trošku sa poprechádzať....popozerať,dokúpiť nejaké vecičky do krstín 🙂 ...tak nech je u nás krásne slnečno aj zajtra 😉

mirrinka
3. dec 2009

ahojte herečky.....jak sa máte? čo nového? leninka už je tehu? dúfam,že som niečo nezmeškala 😉

jacka
3. dec 2009

aha spriaznená duša 😉

Petkovi som dala olovrant...juj fajnotku som mu navarila 😀 😀 😀 ....len asi dostal zo zlého prsníka ...druhy mám už ako skala...tak nech si chytro pýta druhy chot 😀 😀

to je najlepšie všetko naraz......hlavne kde vieš čo 😉

prajem vám slniečko...ale viac ho prajem nám 😎 😎 😉

jacka
3. dec 2009

mirri....vitaj medzi herečkami 😀 😀 😉

aninka29
3. dec 2009

čau mirri 🙂 ...ty sa pochvál,ako ste na tom so snažilkovaním 😵

aninka29
3. dec 2009

no kde ste ženy????????

jacka
3. dec 2009

a mirri je fuč 😉 😉

tu aninka......

aninka29
3. dec 2009

no čo už jacka...zvykajme si..že len prídu a hneď odídu 😝 ...ale potom nechápem,načo sa moje krásne na niečo pýtajú,keď aj tak hneď zmiznú 😝

jacka
3. dec 2009

ja by som ti aj povedala......prečo....ale ty si inteligentná tak nemusím...pochopíš,že? 😉

aninka29
3. dec 2009

nemusíš jacka 😉

jacka
3. dec 2009

som vedela.... 🙂

normálne som hladná.... 😝

aninka29
3. dec 2009

aj ja som dnes nejaká hladná...ale to preto, že mám dostať mrchu....by som zožrala všetko čo vidím 😝 ...aj to brušisko ma dnes bolí ako fras 😠

jacka
3. dec 2009

už máš normálne mrchu???....uff....tak dufam že mne dorazí čo najneskor 😀 😀 ............mávala si aj pred porodmi bolesti?

do kelu stupila som na hračku...až mi slzy vyhrkli

jacka
3. dec 2009

ty brdo nejaký balík mi príde..... 😕 😕 ktovie čo??

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre