Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
2. sep 2010

@letty86 ...............tak si pekne užite 🙂 🙂 🙂 ................pa

aninka29
2. sep 2010

@leninka75 jackin Maťko a Peťko je pre moje holčiny....takže nič ženy...nebite sa...ale máte smolu...my s jackou sme už dáááááááááááááávno dohodnuté 😀 ........a kde je moja?...sa neviem dočkať,čo nám povie
ja využívam čas,kým Sabka spinká a zbieram všetky sarapaty zo záhrady...všetko je už odložené,akurát trampolínu zloží tatík až dojde boh vie kedy domov 😝 ...idem ešte vyčistiť Simkin domček...a šupnem ho dovnútra niekam

aninka29
2. sep 2010

@letty86 pa pa..aj vy sa opatrujte 🙂

leninka75
2. sep 2010

@aninka29 .............šak to je dávno jasné, že ty už máš maťka s peťkom podchytených 😀 😀 😀 ................

aninka29
2. sep 2010

hotovo...dom čistý,presťahovaný... 🙂 😀

@leninka75 no ja vám to len pripomínam.......aby ste nazabudli 😀 😀 😀
Sabka ešte spí........idem sa pustiť do niečoho ďalšieho.........joj,veľmi mi chýba moja láska ☹ ...také ticho je tu,ako nikdy

jacka
2. sep 2010

teda ste toho popísala ..čítať budem neskor......

tak mi sme bez plaču 😕 ...zatial...som tam sedela dve hodky.......potom som zmkizla....a okolo pol 12 volať či tam bude aj spinakať...alebo ako.....ale vám poviem ...fajnu kosu tam maju...zajtra berieme teplé tepláčiky

idem chytro dať Peťkovi jesť....do man sa nič nezmestí.....také hrozne ticho je tu....velmi mi chýba 😢

aninka29
2. sep 2010

@jacka jeeej,tak to je super,že to Maťko vzal v pohode 🙂 🙂 klop.klop.klop..nech je to tak aj naďalej 😵 ...ešte si musíš zvyknúť ty....aj keď to potrvá istú dobu...... 😖

leninka75
2. sep 2010

@jacka .............tak som na teba myslela, že ako drobec 😕 .....................fajn, že zatiaľ dobre................a ty si po čase zvykneš, neboj 😉 😉 ............a ty si neplakala??..............lebo ja prvé razy hej 😢

jacka
2. sep 2010

akurát som volala....že ani náznak žeby som mu chybala........opica jedna......že nemusí spinkať...len ležkať...budu vraj kuk rozprávky...a že už aj neplechu robil.....ach jáj......

@leninka75 ..si piš že som plakala....že pre istotu včera večer....aby som nemusela tam...aj teraz mi ušla slzička... 😅 ......no neviem či si zvyknem......hrozne mi chyba 😉

jacka
2. sep 2010

@leninka75 ....tebe to dlho trvalo....pokial si si zvykla?

@aninka29 ..a ty ako?.....čo Simka?

Peťko tu má zrazu tolko hračiek... 😉

jacka
2. sep 2010

idem ešte čo to porobiť.....ale určite prídem 🙂

leninka75
2. sep 2010

@jacka ............mne to zvykanie trvalo rok kým chodila do jaslí...............a teraz?............. zatiaľ neviem...........ale určite to chvíľku potrvá..........a hlavne keď zostanem na MD.....ja doma lilka v škôlke ☹ ...............

leninka75
2. sep 2010

mám boja, že sa mi pokazila mraznička!!! 😠 😠 😠 ..............idem vybrať kuracie krídla, že na zajtra dám do pácu....a čo nevidím....v jednom šuflíku rozmrazené mäso!!!!!!!!!!!!!!!!.......................vypla som ju, že ju komplet rozmrazím a potom uvidím či naskočí alebo nie...................ale radšej keby áno!!!! ..................

jacka
2. sep 2010

@leninka75 ..no super........ 😔 ......dufam že naskočí 😉 ........tak radšej to ÁNO 😉

to je asi ine ked ide do jasličiek......však predsa len je tam iný vek..........čo taký 4ročný...vie všetko 😉

mirrinka
2. sep 2010

baby a neviete ako to je s predškolskou dochádzkou? niekde som počula,že je povinná,niekde že nie....a tiež, že zase škôlka je povinná predškoláka uprednostniť pred menšími deťmi a vziať do škôlky...nemáte nejaké čerstvé info o tom? 🙂

jacka
2. sep 2010

@mirrinka ...presne tak ako píšeš....školka je pred predškoláka povinna........a mala by uprednostniť tieto detičky 😉

inak ako sa máš?...bruško rastie?.....a čo tušák?....chlapček?.....ešte tebe niekoho do páru nech si nie sama.....tak že deni snaž sa 😉

ideme trošku von...... 😉

aninka29
2. sep 2010

@jacka ja budem až poobede vedieť aký mal dnešný pobyt v škôlke priebeh..ja radšej nevolám 😔 ...ale tak,dúfam,že je všetko v poho.......no super..prvý deň v škôlke a už robí Maťko neplechu 😀 😀 😀 dobréééééé....tak to má byť 🙂 🙂 🙂 🙂

@mirrinka čo ja viem......tak je povinná prípravka,t.j. ten posledný rok v škôlke......pred nástupom do školy..to musí byť....a tie "malé" triedy sú nepovinné....
inak,viete ako som sa narozčulovala nad tou škôlkou..že mi Simi nevzali......krepaňa jedna riaditelka...veľmi ťažké srdce mám na ňu.....si predstavte,že polovica detí je tam trojročných...../toto si s ňou vyriešim..to nenechám len tak..nech o mne vie..beda jedna...koncom roka,pojdem osobne za ňou a vypýtam si prihlášku pre Sabinku....no,a potom začnem 😝 😝 😝 😝 /.......hlavne,že pre moju štvorročnú,čo tam má prihlášku dva roky miesto nebolo...ja jej ukážem ......sa mi ani nevie do očí pozrieť.....dobré nie 😀 ..ale tak,je mi ľúto..musela som pocirkusovať trochen 😝 ....

mirrinka
2. sep 2010

@jacka no tak dúfam,že na bud.rok nás niekde vezmu - pre istotu si pôjdeme pre prihlášku už teraz 😀
bruško rastie ,sa mi zdá že nejako rýchlejšie ako v prvom tehu,no nie je to až tak viditeľné hlavne z predu,no ja zo svojho pohľadu "z hora" určite vidím zmeny ...a večer je teda oveľa väčšie ako ráno alebo cez deň 😀 zajtra budem volať o výsledky z odberov a hned s aobjednám do poradne... 🙂
no tak dúfam,že tu nebudem sama tehu potom ked kočky porodia,tak sa snažte niektorá fakt 😀 kedže sa tu tehulkuje po dvojiciach,tak ma v tom snád nenecháte samu 😀 😀 😀

leninka75
2. sep 2010

muž ide večer odniesť PC ku kamošovi na vyčistenie, takže neviemkedy sa sem najbližšie dostanem ☹ .................majte sa krásne!!!!....................pa 🙂

aninka29
2. sep 2010

@leninka75 papa 🙂 ..a ukáž sa čo najskôr 😉

@mirrinka snáď ťa nikto nenechá v štichu.......deni..ty by si sa mohla pridať.......alebo utka ty.....alebo naše stratené duše bubba a siwi... 🙂

aninka29
2. sep 2010

moja druhorodená je origoš smetiar prvej triedy 😠 😠 😠 😠

aninka29
2. sep 2010

už len 2 hodky...a idem pre Simonku...juchu....šampáňo nachystané...čokoládky tiež..môžme oslavovať

denisenko
2. sep 2010

@utka aj my prajeme všetko naj, naj, naj......hlavne zdravíčko, šťastie, lásku, dobrú rodinku a vela peniažkov 😀 😀 😀 😀

@letty86 už ste popárili aj drobcov v brušku????,vy ste šikovné maminky..... 😉 ešte sa ti chce cestovať????dávaj na vás dvoch pozor...... 😉

@leninka75 jasné, svadbu dohodneme.......ani to nebudú mať tak daleko...... 😀 😀 😀 😀 a prečo ste ešte dnes nešli do školky? výnimka, že maminka je doma???? 😎

jacka
2. sep 2010

@aninka29 ...aj ja som odratávala.... 😉 ..ale už sme domka......boli sme kupiť pizzu....tak sme oslávili........juj...sa teší že pojde aj zajtra......som zvedavá dokedy mu to ostane...dufam že čo najdlhšie 😉
ako Simka........aj ráno v pohodičke? 🙂

jacka
2. sep 2010

utka....všetučko najlepšie.....velmi vela zdravíčka.......ostanté príde aj samo 🙂 .....aby si mala čo najlepšie výsledky .....

denisenko
2. sep 2010

@aninka29 tak ako???? žiadne slzičky????
@jacka správny chlapec...čertuje hned od začiatku....nech vedia, že nebude len tak sedieť v kúte, no nie???? 😅
si ho nechala na celý den? a aj Peťko bol ráno v školke? 😵
@mirrinka no tak ani netuším, či sa pridám...možno..... 🤐 😵 😎

denisenko
2. sep 2010

@jacka tak vidíš, akého máš doma hrdinu...... 😉 ešte aby si aj maminka zvykla a už to bude ok.... 😀

denisenko
2. sep 2010

a my pojdeme do školky až 13-teho.....alebo neskor???no neviem, ešte nič neprišlo, ale tu sú ešte prázdniny.... 😉

jacka
2. sep 2010

@denisenko .......plný suhlas.......nech vedia hned od začiatku...čo ich čaká 😀 😀 😀

no musím si zvyknuť nemám velmi na vyber.....ale nebolo mi to všetko jedno 😔

to máte nejak dlho prázdniny?....a ked si dala Niska?..či ti pomáha...

aninka29
2. sep 2010

hu huuu..hlásim sa aj ja šťastná prešťastná 🙂 🙂 🙂
Simuška vôbec neplakala..vraj sa krásne hrala....aj spinkala....postúpila na post pani učiteľky 😀 /som vedela,že bude generál 😀 /....učitelka vravela,že oni sa pred ňou môžu schovať 😀 ....takže tak......a ešte mi beťárka jedna povedala "mami,plišla si skolo"......no uznajte.....ja som tu v strese z toho všetkého a aha...ale som rada,že dnešný deň dopadol takto pekne 😵 😵 😵 ....doma mi porozprávala všetky príhody,vraj sa jej tam veľmi páči...a že ráno vstane skoro,aby tam mohla byť prvá s pani učiteľkou 😀 ...no dobre

@jacka som rada,že vy ste na tom tiež dobre....Maťko je šikulko 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre