Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. apr 2009

utka špenát a fazulovu polievku 😉
Aj my ideme ku strige mrche už v sobotu a v nedelu naspät 😀 Tak dlho by som sa zbláznila...klobuk dole.... 😀 🙂

mirrinka
23. apr 2009

ahojte. 😉
no,dnes asi žiadny výlet nebude,lebo je zimááááááááááá 😝 brrrrr 😝 😝 😝 😝 snád nebude aj pršať ☹

leninka75
23. apr 2009

ahoj maca!......neboj zhodíš!.........jacka, a čo máš dobré??? 😝 ............nám tu stále prší ☹ ☹ ☹

leva
23. apr 2009

A.....HOJTE 😉 tak pozeram ze nam uz temu zavreli.Dnes je ozaj zimisko,studeny vietor fuka,no do mesta musime,so Simi na tanecnu.

leninka75
23. apr 2009

ahoj leva!!!............jacka, tak fazulačku by som si dala!!!!.......mne včera aninka narobila chute s guľášom, tak som večer varila a už sa naň teším 😝 😝 😝 ............utka, za málo!!!...ty sa máš, takú fajnú svokrušu, že aj kvietky posadí!!!! 🙂 🙂 🙂 ........

leninka75
23. apr 2009

ozaj jacka, úprimnú sústrasť ☹ ☹ ☹ ..taký blbý víkend!!!! 😖

aninka29
23. apr 2009

ahojte 🙂

sme doma,idem sa najesť lebo zomrem od hladu 😀
u lekárky všetko v poriadku,všetko je ako má byť,bábika je otočená tak ako má,doktorka popočúvala srdiečko.......bije ako zvon 😅 .............akurát mi dala nejaké liečiky na chudokrvnosť 😝 ............ale to som mala aj pri Simke 😉

leninka75
23. apr 2009

ahoj aninka!..........tak to je skvelá správa, teším sa s tebou!!!!! 🙂 .... a dobrú chuť!! 😉

jacka
23. apr 2009

ahojte....

ani super že je všetko v poriadku 🙂 ,dobrá správa 🙂 🙂

no leni dakujem 😖 vobec sa neteším...je tam vraj napäta situácia 😖 😝 tak by som tam najradšej ani nešla 😅

aninka29
23. apr 2009

leni som ostala hotová z názvov tých kvetov 😕 .............vôbec neviem o aké druhy ide,ale nevadííííííí 😀 😀 😀 ,hlavne že Ty vieš 😉
ja som kúpila petúnie a muškáty 😉 ...utka tie komárovske nemali,takže neviem ich názov,ale zistím,lebo ich veľmi chcem 🙂 🙂 🙂
mirri,domašu náhodou poznám aj ja 😉 ..........keď som bola mladá,som tam furt chodila 😀 😀 😀
jacka no teda,Ty máš jeden super víkend pred sebou 😒 .........ale zvládneš,neboj 😉

maca,to je super, že drobček nemá žiadny problém s tým čo popapáš 😅 ...........neboj,schudneš,ani sa nenazdáš 🙂

bubba,raz za rok je dobré,keď si aj paničky z mesta popreťahujú svalstvo 😉

inak, čo sa týka počasia, u nás je pekne 😝 😝 😝 ........ráno to síce vyzeralo na celodenný dážď,ale teraz pekne svieti slniečko 😎

jacka
23. apr 2009

ja mám tiež petunie ale moje vlastne,vlani som si pozbierala semiačka a teraz len čakám pokial začnu kvitnut...

no to mám super vikend,bodaj by skončil

aj u nás je pekne 😎

leninka75
23. apr 2009

tak to len my sme tu taký hnilý kút!!!!??? ☹ ☹ ☹ .........aninka, ani nevieš ako dlho mi trvalo kým som si tie kvietky zapamätala!! 😖 ....ale keď to stále kupujeme, tak som sa naučila 😉 😉 😉 .........jacka, sa nezdáš!!! 🙂 ...a daria sa ti petunky?....mne vždy chytili nejakú pleseň a boli kaputo!! 😠

jacka
23. apr 2009

to mi ani nevrav,že plesen....by ma švihlo.... 😠 😒 😖 zatial klop,klop...

utka
23. apr 2009

Ahojte. Vy sa tu už vykeciavate, detičky vám určite už spinkajú...my sa len zberáme do postele. A keď sa drobec vyspí a tatino príde z práce, fujáz na stredné Slovensko 😉.
Už aj tu trošku vykúka slniečko, ale je kosa!!!
aninka, super, že je všetko OK 😉.

jacka
23. apr 2009

utka ta ta budeme na strednom slovensku vitat 😀 😀

jacka
23. apr 2009

ak idete do dudiniec tak ti v sobotu zamávam...pojdeme okolo... 😉

leninka75
23. apr 2009

tak si to utka uži!!!!............ja už pomaličky pôjdem, pa, pa 🙂

bubba
23. apr 2009

ahojte...
MACA nie je to skvele ze ty si v 47 TT????to bude bolestivy porod ked to pojde von 5 kilove 😀

bubba
23. apr 2009

noteda baby aj u nas e dnes hnusna zima fuf keby radsej prsalo ale nist 😠 😠 nech mi prsi do tej urody co som posadila 😀 😀 😀 teraz sa cele leto budem chodit o to starat polievat to atd...fuj presne ako minuly rok 😅 😅
este mam stale svalovicu 😝 hrozne...
na balkon si aj ja dam kvetinky ale kedze stale daco manzel robi okolo domu tak zatial nic...momentalne mam okolo balkona postavene lesenie (to ako pre milencov) 😀 😀 takze tak 😝

jacka
23. apr 2009

bubba 😀 😀 😀 😀 😀

utka
23. apr 2009

jacka, ideme do Zvolena...a aj keby sme šli k našim, tak ja by som ti nezamávala, lebo bývajú 9km od Dudiniec...
Ja som ešte nemala na balkóne kvietky...len kedysi som pestovala paradajky a čípoš papričky 😉

jacka
23. apr 2009

utka 😀 😀 si dobrááááá..paradajky...mnam

tak ti aj tak zamávam,už ked budeš vedla nás 😉

aninka29
23. apr 2009

😅 😅 aj u nás to vyzerá na poriadnú búrku 😀 ............ale nejak mi to už nevadi 😀
presadila som si kvietočky,som so sebou maximálne spokojná dnes 😀 😀 😀
manžel šiel na nákup 😉 .........každých päť minút vyvoláva 😠 .....to som mohla ísť radšej sama 😝

zajtra sa chystá na ukrajinu,a ja nemôžem ísť s ním,lebo mám neplatný pas 😝 😝 😝

som sa rozhodla, že večer urobím zemiakové placky 😉 ...........manža o nich sníva odkedy je doma 😀 ...........keď ja ich táááááááááák nerada robím 😝

jacka
23. apr 2009

kto nám sem posla mrcha počasie 😠 😠 ..zima a dážd...

ani to je dobrý nápad...ale ja si robim chute na pizzu idem pisat drahemu kedy pride aby kupil 🙂 ..ale asi s toho niš...určite bude makat do večera 🙂 ..tak spravim hádam aj ja tie placky... 😉

to s nákupmi poznám 😀 😀 a čo ide na UK? 😅

utka
23. apr 2009

Hmmm, baby, zemiakové placky mám aj ja rada. Asi navrhnem svokruši, nech urobí 😉.
leninka, asi nepôjdeme do Nimnice...O ničom spoje máme...dlho by trvala cesta.
Pôjdeme predsa len do Piešťan. Som našla celkom fajn víkendový pobyt 😉.

aninka29
23. apr 2009

jacka chce si ísť nakúpiť oblečko,lebo vraj nemá čo nosiť 😉

aninka29
23. apr 2009

jáj utka závidim, ale uži si to 😵

jacka
23. apr 2009

nemá čo nosit???? 😀 😀 😀 😀 😀 ja umrem...to si može s mojim podat ruky 😀 😀

aninka29
23. apr 2009

jacka ja radšej no comment na svojho muža 😉

jacka
23. apr 2009

akože čo závidíš,,že ide k svokre alebo že jej spraví placky 😅 Ja by som ee...nikdy jej nepovedala aby pre mna niečo toto hento tamto... 😝

utka tak ty si ideš riadne vegetit 🙂

muž pride neskoro pizza padla.., 😒 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre