Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. nov 2010

@aninka29 ..veru super darček...čo viac si možem priať.....

pekne ste sa rozkecali.....

jacka
15. nov 2010

@aninka29 ...perfekt foto.......malinká je už aká velikánska.... 😵 😵

aninka29
15. nov 2010

@jacka ahoj moja...kde si bola???....detičky sú už zdravučké?..Maťko už šiel do škôlky?

jacka
15. nov 2010

@aninka29 ...tu som.....no nie sú celkom fit.......Maťulo je už v školke...ale ešte spolíkoval.....a sem tam pokašlal...však ked bude zle tak ostane zase doma.........a Peťkovi ide 11 zubok...tak ten soplíkuje tiež..... 😝 ...odsávam mu......

ideme sa najesť...chcem dať Peťula skor spinkať...lebo..ideme s Maťkom k logopedovi......tak aby som ho nemusela budiť....

aninka29
15. nov 2010

@jacka potom daj vedieť ako ste dopadli u logopeda.....dúfam,že dobre 🙂 ...........ja idem so Sabkou vo štvrtok na očkovanie...už teraz mám stresy z toho 😖

jacka
15. nov 2010

@aninka29 ...to je tam na dlhšie..........nás budu očkovať v januári.........fuj.... ☹

aninka29
15. nov 2010

@jacka no v každom prípade,dúfam,že tam dlho chodiť nebudete.............Simušku dokina zatiaľ nerieši 😖 ......Simka nevie povedať R.....ostatné všetko pekne ovláda.......
ja sa veľmi obávam toho očkovania...keď sa mi malá zase tak zájde ako naposledy,tak ja neviem ☹ ...bojím,bojím

jacka
15. nov 2010

@aninka29 ....uvidíme....ona sama nevedela dokedy.... 😝 ............

neboj.....dufam že sa nezájde.....poplače...pomojkáš...a bude dobre 😉

denisenko
15. nov 2010

ahojte.... 😉 som sa bola trochu flákať po meste a úradoch....uf....ale už som tuuuuuuu 😀
@aninka29 oslava zdá sa , že sa vydarila, že????? 😀 jatiež verím tomu, že si bosorka...ale v dobrom..... 😅

@mirrinka z nášho Deniska ešte v 30-tom bolo dievčatko...... 😀 😀 😀 a že prečo má obliečky mačka Kitty, že áno??? 😀 😀 😀 ale držíme palčeky, aby sa nepomýlili...... 😉

denisenko
15. nov 2010

ozaj, aj utka už zarezáva???? 😨

denisenko
15. nov 2010

@jacka idete prvý krát k tomu logo?????

jacka
15. nov 2010

@denisenko ..už druhý krát...no hroza...pokial začne spolupracovať 😔

mirrinka
15. nov 2010

@denisenko to ešte chápem,ak sa z dievčatka "stane" chlapec....ale naopak? ved ked tam raz vidia tie "gule" tak ako potom zmiznu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. nov 2010

@mirrinka no neviem...........musím sa zamyslieť, mne to už tak dobre nepáli......... 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. nov 2010

@jacka tak sa držte.....skús Maťka niečím podplatiť 😀 😀 😀 😀

aninka29
15. nov 2010

@denisenko veru,vydarila 🙂 ....supiš pupiš 🙂 🙂 🙂

ženy ja som k.o. 🙄 🙄 🙄 😝 😝 😝

utka
15. nov 2010

Ahojte!
veru, už zarezávam...Som síce v kancelárii, ale toľko máme roboty, že nestíham ☹...
aninka, keď zž si taká bosorka, tam povedz aj mne kedy budem mať druhé bábo???

denisenko
15. nov 2010

dobrú noc,herečky....... 😉 Idem napchať doDeniska ešte palacinku a spať...ak sa podarí.... 😅
@aninka29 to bude asi vo vzduchu, aj ja som k.o. 😨
@utka príjemnú prácu 🙂

aninka29
15. nov 2010

@utka joooj moja,to ti neviem povedať takto presne...ale dúfam,že to bude čoskoro 😉 🙂 .....šup sa do častého romantikovania s mužíčkom 😉 🙂 🙂
@denisenko zase máte palacinky? 😀 .......pošlem k vám mojho muža....ten by ich tiež furt jedol.....dobre,že je tak málo doma..lebo inak by sme ich mali každý druhý deň 😀 😀

dobrú noc mamky...idem spať....už ani nevidím od únavy 😔 😔 😔

utka
15. nov 2010

deni, ďakujem.
aninka, no keby boli doštičky v poriadku...
Dobrúúúúúúúúú...

jacka
15. nov 2010

@utka ...určite budu.....však ťa hádam nebudu večne trápiť.....

tak žeby dnes poslednááááá 😉

jacka
16. nov 2010

ahojtéééééé 😉

tak žeby prvá 🙂

utka
16. nov 2010

Ahojte...na chvíľu som kuk...

aninka29
16. nov 2010

ahojte
@utka určite budeš čoskoro fit 🙂 ....prajem ti to veľmi,aby si bola zdravučká 🙂

Simonka je v škôlke......Sabuška celú noc teplotovala,dvakrát sa povrackala ☹ ☹ ☹ ....aj teraz má teplotu...spinká môj anjelik.....dúfam,že nebude choručká ☹

aninka29
16. nov 2010

dnes oslavuje svoju 20tku naša bubbka,ako napísala mirri 😉 🙂 🙂 ...tak píšem aj sem.......bubbka,prajem Ti všetko naj naj naj k narodeninám 😵 😵 🙂

leninka75
16. nov 2010

ahojte!!!.............nejako včera nevydalo.....Laura bola od obeda nejaká mrzutá...potvorka malá 😉 ............už sme boli aj trošku vonku, síce mudra povedala,že až koncom tohoto týždňa, ale nedalo mi to keď je vonku tak príjemne 😎

@denisenko .............vitaj na rodnej hrude!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............
@mirrinka ............jej tak budeš mať párik ako letty!!! 🙂
@letty.............práve včera som rozmýšľala, že koľko už má Maťko a dnes čítam, že mesiac....pánabeka to letí!!.......a Maťko nejako viac grcká, keď si zahusťovala mliečko?...............aj ty dávaš malému kanavit?
@bubba..............blahoželám!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@jacka ...........na logopédiu idete 1x?

jacka
16. nov 2010

ahoj leni........možno sa jej nepáčilo vonku 😵 .....ja mám dnes Peťka mrzutka....som mu vonku nedovolila zazvoniť susede na zvonec...tak pol hodku vrieskal ako divý.......ani na dvore nechcel byť..ani na rukách ani na zemi.....nikde...... 😝 a konečne aj tu je slniečko a my sme museli domov...........som ho povyzliekala ....celý bol mokrý od jedu...a hned stíchol.... 😝

jacka
16. nov 2010

@leninka75 ...jáj nie 1x .....už sme tam raz boli.........a ešte to bude asi na dlhšie.......doma ho to čítanie prestalo baviť.......tak neviem ako ho prinútim .....opica malá

leninka75
16. nov 2010

ideme my zasa trošku von.......aj tak mám dnes net na dve veci.........neskutočne pomalé je to 😠 😠 😠 😠

denisenko
16. nov 2010

ahojte.... 😉 ja zas nestíham...... 😝 je tu moja druhá sestra s malými...3 a 1 ročnou....tak máme potechu------hukaju tu akože sirény a potom dieťa 😀 ale už mám vybavený preukaz poistenca....som na neplatenej materskej dovolenke... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre