Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
8. okt 2012

@mucinkaa29 tak to je super!!!

letty86
8. okt 2012

ahojte
@utka
@jacka
@leninka75 veru, zlakli sme sa všetci...ale pekne sa jej to hojí....plačkala doma, strasne sa bála šitia, ale ked sme čakali v nemocnici, tak už to bolo lepšie, a ked jej lekárka povedala, že to sa nebude šiť, tak bola zlatučká 😵 sme jej my ukázali naše šitia, tak sa jej trošku ulavilo, že v tom nie je sama 😉 ...matko bol doma, prisla k nemu babka

letty86
8. okt 2012

@jacka ja som už dnes bola v lidli 😉 keby ste videli, kolko mamičiek tam bolo 😕 a dochodcov samozrejme tiež...ja mám rada veci z lidlu, mne sa mnohé osvedčili 😉 😉 pozerala som budničky, pekné sú...ja som vikinke chcela kúpit tie lyziarske gate(na sánkovačku), ale zdali sa mi úzke,asi by ju tlačili 😝 vikuska pribrala do bruska, maminka mi ju cez prázdniny fajnovo vykrmila 😅 ...kupila som jej čižmy a mikinu...som bola nervná z tých ludí, samý kociar, samý vozík a málo miesta 😠 bola som s kamoskou, tá isla do roboty na 10tu, tak som ani vela casu nemala, tak by som aj viac nakúpila 😅
@utka vy už ste mali fotenie? viki je feši 😉
@mucinkaa29 nemôže to byť tvrdnutie bruška? ja som to mávala pri detoch, to na chvílu tak akokeby strpne brusko...myslím, že mi dali na to magne B6...ale porad sa s lekárom

mucinkaa29
8. okt 2012

@letty86 No take pociti mam,stiahne my krč brušino a za chvilku sa to uvolni.Chodila si na infuzky?

letty86
8. okt 2012

@mucinkaa29 tak zrejme to bude ono...okolo 6teho mesiaca som to mala...ale určite to konzultuj s lekárom...infuzie som nemala, iba v tabletkovej forme magne B6

utka
8. okt 2012

@letty86 nooo, už ich fotili... 😉

letty86
8. okt 2012

@utka bude mat peknú spomienku...a perfektne sa tvári....také velké sú už tie naše deti, že? 😔 😉

mucinkaa29
8. okt 2012

@letty86 nooo hej hej,neviem presne ale viem že pri simonkovy som toto nemala,tak to asi bude to 🙂No tie naše detičky su veeeeelke ale stale male 🙂

utka
8. okt 2012

@letty86 to je jesné, aj my budeme mať spomienku. Tvári sa veselo, lebo ujo fotograf im tam všeličo rozprával ako napr." Ďalší pán na holenie"...a to bolo pre nich nesmierne smiešne 😀

jacka
8. okt 2012

@letty86 aj ja som kúpila bundičku a oteplovačky...ale musím vymeniť......tie sú dlhé.......ja ked som bola tak skoro nikto....tam nebol.....ale toto čo píšeš sa mi stáva v lidli dosť často.........hrabu a prehrabúvaju..........................Vikinka je v škole?.........daj foto ako vyzerá 😅 .............ešte že sa nič horšie nestalo.....hlavne to očko ☹ 😉

jacka
8. okt 2012

@utka ty už asi makáš ..že??:.....

jacka
8. okt 2012

viete čo mi učka povedala?.....na Peťka?.......... 😠 😠

jacka
8. okt 2012

vraj má zelené soplíky....... 😠 😠 😠 😠 ..............asi sa mi niečo z nich stane.... 😝

utka
8. okt 2012

@jacka tu sooom...ešte nemakám, ale už každú chvíľu...Zelené soplíky??? Hmmm...

jacka
8. okt 2012

@utka už sa ti to blíži....ale aj fajront.... 😉
ale nemá zelené...len aké vodové......... ☹

leninka75
8. okt 2012

..vy kecalky ukecané 🙂

leninka75
8. okt 2012

@letty86
@jacka ..dobre ste nakúpili!!! 🙂 ... u nás dostanú pár kusov a tie sa rozoberú hneď ráno ☹

leninka75
8. okt 2012

@jacka ....Baskervil papká granule a jablká, a babám čo majú v rukách 😀 😀 😀 😀 😀 .....ak si neustrážia majú po tom 😀 😀 .....nebýva s nami, brrr......ja zvieratá v byte nemusím, podľa mňa patria do svojho prirodzeného prostredia 😉 .........keď bol šteniatko a priniesli nám ho tak bol asi 3 hoďky dnu..........
......Peťko ešte stále soplí? ☹ ...........kvapky už dobral?....

leninka75
8. okt 2012

@utka ....božinku Viki vôbec nevyzerá ako prvák, skôr druhák..taký vyspelý mi príde 🙂 ...ale fešáčisko veliký!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
8. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 asi velmi neustrážia.... 😉 ..............ja len kvoli ten foto.....sa mi zdalo že je dnu...... 😉 ..to vieš moja zvedavosť.... 🙂
máme už len nasivin.......a vincentku......to mám zas dokolečka.........či pojdem k dr..nech ju šlahne 😀 😀 ☹

utka
8. okt 2012

@leninka75 ďakujeeem...Nooo, pôsobí staršie...
@jacka veru, za chvíľu padám...Dnes na hudobnú...

jacka
8. okt 2012

strašne studený vietor tu fúúka.......ani nejdem von s nimi.....pre istotu.....ale ked trošku prestane tak som tam hned... 😉

jacka
8. okt 2012

@utka kde všade chodí?

utka
8. okt 2012

My sme kúpili v Lidli inhalátor. Viem, že @denisenko má doma, ale nemáte aj vy niektorá? Neviem, čo mu mám do neho kúpiť, či len Vincentku, či niečo iné. Teraz síce má len trochu soplíky, ale možno by nebolo zle inhalovať.

utka
8. okt 2012

@jacka chodí pondelok a štvrtok na hudobnú a v škole majú v rámci družiny krúžky, tak sme ho dali na Malý ekológ a Šikovné ruky. A od 6.11. začína plávanie-to bude mať utorok a štvrtok...

jacka
8. okt 2012

@utka to má riadne vela.......stíha aj oddychovať 🙂 😉

začal aj Maťko kýchať........som zvedavá...čo bude dalej.... 😉

dobrú nocku......pekné sníčky..... 🙂

jacka
8. okt 2012

@utka to predávaju aj tam?.......fíha.........neporadím ti.....neviem........škoda že som o tom nevedela ☹

mucinkaa29
8. okt 2012

Kočky prosim radu,ktoryyyyyyyyyyyyyyyyy?neviem sa rozhodnut

utka
8. okt 2012

@mucinkaa29 mne sa viac páči červený...
@jacka no nemá toho až ta veľa...no uvidíme. Veru, aj v Lidli také srandy predávajú...

denisenko
8. okt 2012

@mucinkaa29 ked ferari, tak jednoznačne červene 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre