Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. okt 2012

@utka to iba ja začínam stresovať z vianocami?... 😔

jacka
9. okt 2012

aha vidím slniečko... 😎 😎

utka
9. okt 2012

@jacka s doktorkou som dnes nebola. Minule mi napísala, že neodporúča otehotnieť, pokiaľ sa to neustáli... Ja sa nejako neteším na Vianoce ☹...

jacka
9. okt 2012

@utka hm....smutné ☹ 😔 ......to ako často tam chodíš?....
prečo sa netešíš?... 😕 ☹

denisenko
9. okt 2012

@utka dakujeme 😉 tak to maš poriadnu dilemu :$
@jacka ja už som sa pridala 😀 ha ha,že riadiť k vianociam 😀 ja ešte nemam k veľkej noci,čo už bola 😀 ale už pomaly poškuľujem po darčekoch 😉
@leninka75 štitna je akože v poriadku,sono bolo ukažkove,tie blbe hormony zatiaľ pripisalí popôrodnemu vyplavovaniu hormóonov,len to treba každy mesiac sledovať,či sa to upravuje

Hej, simčo je ešte kojeny 😉

utka
9. okt 2012

@jacka teraz som bola tuším po dvoch mesiacoch...Neviem, prečo sa neteším...Asi zase ten zhon a veľa peňazí pomíňaných. Viki by chcel všetko ☹.
@denisenko veru, mám dilemu. 😢

leninka75
9. okt 2012

@jacka ..a vieš, že ja som sa dnes rozhliadla po domácnosti a povedala som si, že by nebolo od veci začať upratovať 😅 😅 😅 😅 ........aspoň skrine..odložiť letné veci a vyložiť zimné a tak 😉 ...darčeky, jasné už riešime..máme zoznam čo sa ktorej páči...Lilke sme už aj kúpili, chcela takú tašku čo si môže sama vymaľovať....a nedávno obzerala takým mega "zublíkov".......a ty už vieš čo chlapcom?....

leninka75
9. okt 2012

@denisenko .....to som rada, že to máš v poriadku!! 🙂 ..už len nech sa hormóny umúdria 😉 ...a čo ten váš tatinko, niečo nové s prácou? 😕

jacka
9. okt 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ............. 😀 😀
ved si nedávno okná umývala 😀 😀 😀 .................................po čom poškuluješ?...daj aj mne tip.... 🙂 ......................super aspon dáka dobrá správa...... 😵 ......každy mesiac?.....kedy to ty stihneš behať ešte po dr.?...........obdivujem ťa 😵 😵 😵

leninka75
9. okt 2012

@utka ..jaaj zasa depka!!..... ☹ ...neber to tak vážne, keď nebude všetko tip top tak nebude..ide skôr o tú vianočnú atmosféru a domácu pohodu 😵 😵 😵........s darčekmi to si už musíte sami určiť hranice 😉 .......

jacka
9. okt 2012

@leninka75 zublíky?...---to je čo?.... 😕 😕 ........................kuk aj ja.......aj som kupila takú spoloč. hru.....dopravné značky......a vláčik ..ale ten neviem či mu dáme.....a ešte mali v tescu také hračky vo výpredaji tak tam sme kupili ....bager aj s prilbou..........no raz neviem.....mám pocit že je na niečo velký a na niečo zas malý.....to bude des ešte.....a chuda Peťko ..tomu ani len netuším 😔

jacka
9. okt 2012

@utka ved aj moji by chceli všetko.....ale tento rok bude trošku skromnejší........maju toho aj tak dosť.....a potom sa len vadia 😠 ..viac sa chcem zamerať na oblečenie.......

jacka
9. okt 2012

@leninka75 pekne si to napísala......presne ..ide o tu atmosferu a vonu... 😵 😵 😵

leninka75
9. okt 2012

@jacka ..ja mám pri deťoch presne ten istý pocit....čo sa týka hračiek ☹ ........a tiež som nakupovala v Tescovom výpredaji 😉 ..skúsim nájsť zublíka 🙂

utka
9. okt 2012

@leninka75
@jacka no ja viem...a hlavne o tú radosť našich detičiek. Len neviem, či mi dajú dovolenku medzi sviatkami. A deti idú do školy až 8.1. tak to zase budeme musieť Vikiho "odložiť" niekam na týždeň ☹.

utka
9. okt 2012

Ja už asi tiež začnem nakupovať...ale asi cez net, lebo nič nestíham...

jacka
9. okt 2012

@leninka75 ty chodíš do tesca do PB...?.....................................asi máš tiež takú "dobrú" skusenosť s hračkami 😔

jacka
9. okt 2012

@utka tebe je zas smutno....ťa to drží od včera? 😔 ☹

jacka
9. okt 2012

@leninka75 .....mne to asi nepáli......nejak som nepochopila o čom je tá hra.... 😅 😔 .....asi som dlho sama.... 😔

denisenko
9. okt 2012

@jacka 😀 😀 😀 denisko by tiež chcel všetko 😖 teraz bude mať meniny,tak si vybral beyblade čo svieti a vydava zvuky a pdod stromček asi niečo z lega 😖 a simonkovi toho spievajuceho psika 😉

jacka
9. okt 2012

@denisenko o je to čo tam strčí takú somarinu a potom sa to krúti?.........................spievajúceho.....to bude radosť.... 😵 😵 😵

jacka
9. okt 2012

@denisenko a mužovi.....?.....a kedy príde?....či je už doma?

utka
9. okt 2012

@denisenko Viki má tiež takého...on teraz na tom fiči. A ešte lego Ninjago.

@jacka som smutná, lebo ma to nebaví už v práci a tešila som sa, že pôjdem na materskú. A budem mať vyriešené aj všetky prázdniny...No ale človek mieni, pán boh mení... 🤐

letty86
9. okt 2012

Ahojte 😉
@jacka chces foto vikinky s bolačkou, ci tak všeobecne 😅 ..ides menit gatuše? ja som pozerala122/128, dlzku som neriešila, ale v páse sa mi zdali uzke pre moju bruskovú bambulu 🙂
@leninka75 ja som si už skrine upratala, taaaak dlho mi to trvalo a taaak sa mi nechcelo 😝 ale už to mám...ja som aj kopu veci nabalila a odniesli sme v sobotu k svokre a aj hračky....v nasom 3izbovom byte sa skladovat nedá....a stále niečo pribudne, no ale nekúp, ked sa tie poklady tak tesia 😉 ja mám nejaké oblečko a z hračiek neviem...vikinka bude písat list a matulka isto potesí traktor a iné prostriedky 😵
@mucinkaa29 červenýýýýý 😵

mucinkaa29
9. okt 2012

Ahoooooooooooj kočky a je rozhodnute ,kupily sme uplne iny 🙂))) zatial,velmy dobra cena 🙂 🙂 🙂 🙂 a potom si kupim ten červeny a just 🙂

mucinkaa29
9. okt 2012

Tento

mucinkaa29
9. okt 2012

Je to chicco 3 kombinacia+sme dostali ešte jednu autosedačku a aj stoličku na papanie zadarmo 🙂Už sa cely perie a bude vonavučky a je v super stave 🙂

mucinkaa29
9. okt 2012

@leninka75 ahoj su tam aj po simonkovy veci,ale večina sa my nepačila tak som to darovala tu unas porodnice,fuuuuuuuha ako sa tešili,vela som dostala od kamošiek a niečo som aj pokupila tu na modrom konikovy 🙂
@jacka ja by som brala obi dva,ale už nemožem ale ten červeny si aj tak kupim ,heheeheheh 🙂 🙂 🙂

jacka
9. okt 2012

@mucinkaa29 ty si ale šikovnica..........ja som kočík kupovala asi dva mes. pred porodom................... 😉 čo na to tvoj muž že budte mať dva kočíky....či ani nevie a ani nebude vedieť 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre