Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. okt 2012

@letty86 ja som musela vymeniť.....stráááááááášne dlhé ........zbytočne by to zodral............a toto sa mi zdá je ltt...(len tak tak)....ale vynosí............................ 🙂 ............
no mna skrine čakaju........ale netuším kde dám tie Peťkove malé veci.....len sa mi to tu kopí a kopí 😝 .................................... fotku aj Vikušky ...... 😵 ...aj tak všeobecne ako ste narástli?-------...........a Vikinka ako v škole?...chodí aj do družiny?

mucinkaa29
9. okt 2012

@jacka toto nam ponukla znama za super cenu,tak zatial bude tento a potom tento predam a kupim si červeny a hotovo,už som mu to vysvetlovala,heheheeheheheh:Pri simonkovy som mala novy rezervovany ale neoplati sa kupit novy kočik,potom ho nevieš predat za dobru cenu,tak som sa rozhodla pre tento ZATIAL 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. okt 2012

@mucinkaa29 že aká si ty prešibaná 😵 😀 😀 😀 😀 😀 .................a akého chápavého máš muža....... 🙂 ...mna by niekam poslal 😀 😉

mucinkaa29
9. okt 2012

@jacka prečo nepredaš po Petkovy male veci,ja to budem hned predavat a hotovo neni kde skladovat 🙂

mucinkaa29
9. okt 2012

@jacka to my on povedal,heheheh lebo ja som chcela hned aj ten červeny ale hned ma zrušil,heheheheh 😠 😠 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. okt 2012

@mucinkaa29 ..to je super, že si darovala veci do pôrodnice 🙂 🙂 🙂 ....to by mohli všade zaviesť, určite by sa maminy zo slabších rodín potešili 😉 ..len zasa by vznikol problém so skladovaním atď ☹ ..škoda.......aleže si kúpila úplne iný koč!!!! 😀 😀....aj ten vyzerá dobre!!!.......simonko už má svoju izbičku??

leninka75
9. okt 2012

@letty86.....si sikulka, keď máš skrine hotové!! 😵 ......veru najhoršie je sa do toho dokopať, potom to už ide 🙂 ....a čo tvoj malý pomocníček, už nevyhadzuje?. 😀.......

leninka75
9. okt 2012

@utka.......ale veď ešte sa môžeš tešiť na materskú, možno sa to podarí 😉 .........nechceš to prekonzultovať aj s iným dr.???......nadšenie pre gormitov už Vikiho prešlo? 😉 ......

utka
9. okt 2012

Ja asi budem tiež cez víkend riešiť skrine. A okná mám umyté, takže pred Vianocami sa už na ne asi vykašlem...

utka
9. okt 2012

@leninka75 však jasné, asi to skúsim ešte s niekým prejednať. No Gormiti a Hero Factory sú trošku bokom, ale hrá sa aj s tými...

leninka75
9. okt 2012

@jacka ..."zublíci" to sú také zvieratká s magnetom....zbalia sa do guličky a keď ho postavíš na ja neviem pník, v ňom je zasa magnet a zublík sa rozbalí.......raz v "mekáči" to bolo v happy meale a obe sa s tým celkom rady hrajú......

leninka75
9. okt 2012

..naši prváčikovia písali diktát!!!! 😅 😅 😀 😀...a určite neuhádnete akú známku dostala Lilka 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. okt 2012

@utka ....ja som chcela teraz umyť okná lebo sú od múch hrozné 😝 😝 ..ale tie potvory ešte stále lietajú a sadajú mi na ne, takže ešte počkám do mrazov a potom 🙂...mne tie mušiská tak lezú na nerv 😠..hnusoby sa tisnú dnu do tepla 😖...vám to na byte nerobia?.......

utka
9. okt 2012

@leninka75 no pochváľ sa, čo dostala...a to aj tak nechápem, že diktát...to sa už koľko písmen učili???My nemáme okná od múch, našťastie. Len ten hnusný prch všade...

utka
9. okt 2012

@leninka75 ja som sa ponukla, že budem do školy kopírovať, keď budú niečo potrebovať. Tak včera učka poslala dva papiere z matematiky. Vraj päťminútovka...

leninka75
9. okt 2012

@utka ....no hádaj 😀 😀 😀 ......vedia M S O L I E U A ..no a z tohoto písali a vraj budú aj z matiky, že im učka povie dve čísla, tie napíšu a porovnajú, ktoré je väčšie 🙂 🙂 ........to má Viki výhodu, môže si to doma natrénovať 😀 😀 😀 😀 ..ha-ha-ha 😀 😀 😀

denisenko
9. okt 2012

@mucinkaa29 kukni v mojom albume, aj ja mám taký istý, len iná farba.....budeš spokojná, ak cestuješ...ale s fusakom ho tam natrepem len tak tak...a od 4-roch mesiacov je v šporřáku.....ale neva, ved to ide na ležato..... 😉
@jacka presne to, čo sa to krúti...tiež tomu moc nerozumiem, ale čo už....aj chalani v triede taký majú, tak sa s nimi hrá..... 😝

utka
9. okt 2012

@leninka75 a to akože písané??? No neviem, tak tipujem, že 1! Nieeee, Vikimu to neukážem. Ale jemu matika ide 😉. Na rozdiel od písania ☹...

leninka75
9. okt 2012

@utka ..šikulka uhádla 🙂 ..ja viem, že mu to neukážeš 😉 ....nie písané ale tlačené ....

leninka75
9. okt 2012

..Lolka vstala idem ja od vás ... 😉

utka
9. okt 2012

@leninka75 ahaaa...a to akože im diktovala písmenká? Sranda. Naši začali malé písané a, á

jacka
9. okt 2012

kuk....žienky....... 🙂

bola som u dr.......detičky sú zdravé....a vodovy soplík neznamená že je chorý 🙂 ......mám papier zajtra ho má ta ....trúba.... 😠 😀 😉

utka
9. okt 2012

@jacka tak super... Viki sa akurát nahrieva suchým teplom...Infralampou. Ty si neskúšala peťka nahriať?

jacka
9. okt 2012

@utka som videla že to v lidli budu mať....aj som uvažovala...len sa bojím že to budu vyhodene prachy ☹

utka
9. okt 2012

@jacka ja som kúpila v zdravot. potrebách...a veľmi pomáha. Mňa aj doktorka na krčnom takou nahrievala.

jacka
9. okt 2012

@utka verím že to pomáhala.....my sme to doma tiež mali......len sa bojím že tam nebude chcieť sedieť..........

jacka
9. okt 2012

idem ja dnes už stačilo.......ale aj zajtra je den.... 🙂 ....akurát ide muž domov....nech ma nevymákne 😀 😀 😀 😉

dobrú noc.... 🙂

denisenko
9. okt 2012

@utka
@leninka75 teraz som uplne mimo,to čo tí vaši už vedia? Deniskova uča vravela,že sú pozadu 😖 ,ale až taj? Naši pisali A,a,á. I,i,í a začali e. A pisomku mali z prirodovedy.
@jacka myslis ze tej najmudrejsej pani učitelke bude to potvrdenie od doktorky stačíť? 😀. Hlavne že sú v poriadku

utka
9. okt 2012

@jacka jááááj. No Viki sedí. 5 minút mu stopujem...
@denisenko naši včera začali písané a, á...

utka
10. okt 2012

Ahojte...
Dnes som prvá??? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre