Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
10. jún 2009

Simka už chrapenkuje 😵 😵 ja si kuk nebo a idem tiež 🙂
dobrú nocku ženičky a detičky 🙂

jacka
10. jún 2009

dobru aninka...padám aj ja....som dnes večer totálne unavená

dobru noc..pa 😔

tak zajtra 🙂

mirrinka
10. jún 2009

ahojte 🙂
sewas oli,vitaj v klube 😀 no my sme dnes boli na prehliadku u dr.,tak máme čerstvé info o výške a váhe - 16 kg a 99 cm 😉
idem dať sprchu a potom vyprevadiť mužíčka na nočnú....pa pa 🙂

bubba
10. jún 2009

16 kg???? uuha 😀 mirri ty jake pekne cislo si mala ze 3333 moje oblubeneeeeee 😀
utka vyliezaj 😀 😀 😀

utka
10. jún 2009

Bubba, tu sooom

bubba
10. jún 2009

utka nesklamala si 😀 😀 😀 😵

utka
10. jún 2009

Ja viem 😉. Ja nikdy 😀 . Ako bolo na MDD?

utka
10. jún 2009

Dobrú noc. Poslednáááá (ak mi to nepokazí bubba 😉 )

jacka
11. jún 2009

dobre ránko.... 😉 😎

ahoj leni 😉

leninka75
11. jún 2009

Ránečko!!!.........ahoj jacka!! 🙂 ......idem najskôr počítať.......

leninka75
11. jún 2009

Jacka, ako pipík, už nebolká??? ☹ ........

aninka, ako s varením, už vieš??.......ja idem asi urobiť šampíkovú krémovú polievočku (zasa narástli, potvory 😉 ) a buď rizoto alebo zemiakovú babu, ešte uvidím 🙂 ........

utka, bubba vy máte nejaký kódovaný jazyk, kto bol , kde na MDD??? 😨

oli, neboj nič paťko to všetko dobehne, a keď hovoríš, že ho bavia vkladačky, puzzle... veď to sú všetko ťažké veci!!!.........a ešte ťa budú uši bolieť keď sa mu jazýček rozviaže!!! 😀....a keď si písala, že ste asi najmenší, tak aké má drobček miery??

tak babuľky, včera to už bolo OK, žiadna teplota, ani grc, tak to asi fakt bola len taká ťažoba a zo slniečka!!!!......moja lilka aj keď som ju kojila a cucla si trošku viac mliečka, tak jej vždy vyskočila aj teplota...pýtala som sa na to Dr. ale ma vysmiala, že z prejedenia to byť nemôže, ale ja som s malou bola celé dni, tak som to mala snáď odsledované, no né!!??........a dnes ráno bola lilka zlatá v jasličkách, neplakala!!! 🙂 čo sa strááášne teším a ukazovala učke aké má tatino pekné nové tričko!!!.......učka sa potom smiala, že oni tam všetko vedia, tá moja dcéra všetko vykváka.....ešteže sa s mužom nehádame, lebo aj to by vedeli!!!!! 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2009

leni...pindík neboli...ale chrasta ostala ☹

a mám pocit že MDD je den deti 😕 😅 ......nemýlim sa 😅 😕 😕 ...

a leni kedy sa hádate po nociach 😀 😀 ...tak rapotačka je to riadna 😉 ...pusinku mám asi po maminke?nie? 🙂 😵 ........super že neplakala...aj tebe sa ide lepšie do dopráce 😉

ja som dovarila polievku a zapiekla som cestoviny...a buchtičky som nerobila...piekla som jaternicu...

juj vonku je zas hic.... 😎 ....

mirrinka
11. jún 2009

avoooooj 😉 u nás pod mrakom a nedávno pršalo ☹

leninka75
11. jún 2009

hííí, to mal až do krvičky!!! ☹ .......bobček, malý!!! 🙂.......... ako môže mať lilka pusku po mne, veď ja som tichučká, skromná, utiahnutá žienka, čo povie muž to je pre mňa zákon!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........jasné som spokojnejšia, keď lilka neplače a aj sa teším na poobedie (čo sa teda vždy, ale teraz viac) 🙂......zajtra si beriem dovču a budeme s likou doma gazdovať a čakať tatina........jacka a tie zapekané cestoviny zalievaš vajíčkom v mlieku?? .......... na dnes hlásili silné búrky hlavne tu v ZA kraji, v poprade, a tuším aj niekde na východe!!!!!!......dúfam, že budem mať šťastie príde niečo, keď pôjdem domov!!! 😀 😠

leninka75
11. jún 2009

a jacka, ja sa neviem hádať, ja sa ofukujem a prestanem sa rozprávať!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. jún 2009

ahoj mirri!!.......objednala si tú šmýkaldu??

aninka29
11. jún 2009

dobré ráno 😉
aj u nás je pod mrakom ☹ čakám kedy sa rozprší ☹ .........ach jaj,som sa tešila, že bude pekne 😝

leni Vy sa fakt nehádate???????????neverím 😉

ja urobím mäsko dnes kvoli manžovi 😵 ,nech sa naje 😉

aninka29
11. jún 2009

už leje ☹ 😝 😝 😝

jacka
11. jún 2009

leni ak ty si tichučka,skormna a utiahnuta tak ja čakám dievčatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale ved hádky upevnuje vzath...a mi ho máme ako ocel 😀 😀 😀 😀 odkedy som tehotná 😀 😀 😀 😉

zalievam vajíčko s mliekom...so smotonou mi to velmi nebere 😝 😅

neboj nič burka ta akurát chytí ked pojdeš domov 😉

jacka
11. jún 2009

ani u nás je hic...ideme do do kratasov.......a asi pojdem po chládku...uff..je tam zas dusno 😝 ..ak budeš dobrá tak ti pošlme trochu slniečka...chceš??? 😉 😎

no ideme sa poobliekat pokial nepečie tak silno.....

ja sa vrátim............... 😀 😀 😀

aninka29
11. jún 2009

jacka pošli 🙂 😵 budem mať lepšiu náladičku 🙂 práve mi volal manža, že príde asi až zajtra 😢

aninka29
11. jún 2009

aj ja by som chcela ísť trošku von 😒 no hádam prestane pršať 😖 aby sme sa mohli ísť trošku počlapkať 🙂

oliinka
11. jún 2009

tak u nás svieti slniečko,je venku pekne.leninka75 moj drobec má 12,5 kg a 90 cm.manžel je vysoký má 190 cm a ja 156 cm,takže neviem teda či bude po tatušovi vysoký.ale ja ked som začala s mužom chodiť tak sme vyzerali ako velký a malý kamarát,ale protiklady sa priťahuju,no nie?no dufam,že sa rozkecá,on by tak strašne chcel a niekedy mu to nejde

utka
11. jún 2009

Ahojte!
No MDD je deň detí, máte pravdu 😉...
U nás sieti slniečko, vypršalo sa včera večer 🙂 .
Včera sa mojej kamoške narodilo mimčo. Krásne princeznička Laurinka 😉 . Dnes ju ideme pozrieť do pôrodnice. Huráááá. viki sa teší a aj on by takú chcel 😀 .
Ja ale pred tým ešte musím absolvovať panoramatický snímok zubov. je to v meste a mám tam ísť sama autom. Tak mám z toho trochen boja, ale musím sa odvážiť a ukázať všetkým, že to dokážem 😀 .
Ja som na obed robila čínu s ryžou. Kupujem v obchodíku taku fajnú mrazenu zeleninku, že Wok Thaise. Je to fajné...

utka
11. jún 2009

oliinka, neboj, aj narastie, aj rozkecia sa. Môj manžel bol vraj vždy najmenší v triede a teraz má 186 cm. A môj malý do dvoch rokov nepovedal iba mama a tata a teraz kecia, až ma uši boli. Veď ešte budeš chcieť, aby bol aj ticho 😀

siwike25
autor
11. jún 2009

Awojte kočky,Olinka vitaj cicka 😀 😀 😀
No vidim že bola reč o hmotnosti,simi ma 18kg a 104cm 😀 😀 😀 po tatinkovi 😀 😀 😀 .
Olinka ani moj simi nerozprava,iba par slovičok a ........ 😀

utka
11. jún 2009

siwi ahoooj.

utka
11. jún 2009

Viktor ešte spí...dnes cez obed určite nebude spať, ale to my vyhovuje dnes 😉...

siwike25
autor
11. jún 2009

Utka awoj ešte stale spinka????heskyyy 😀 😀 .Ja som poupratovala cely byt a aj navarila.Simonko je vonku s dedom a o 12-00 idem do roboti 😀

leninka75
11. jún 2009

ani, never!!! 😉 😉 .....mama s mojím biogickým otcom sa často hádali pred nami a už vtedy som si povedala, že toto robiť nebudem, tak asi preto!!! 😉 ..........a mužík je stále v škótsku?.... tuším tam bol naposledy, či si to mýlim??? 😕....len sa teškaj, aby si ho tým čím skôr pritiahla domov, a poriadne na neho mysli ne sa mu tam dobre čká!!! 😀 😀
utka, riadny šlofík!!!! 😅 .......
oli, veď to nie je málo, moja lilka si asi rok držala váhu 12,5 kg a to zje všetko čo nezje ju!!!!! 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre