Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
14. jún 2009

utka ahoj 🙂 referuj ako bolo 😉

ivella kúpili sme jej tie dvojradové 😉 .....na tie inline má ešte čas,mala odskúšané aj tie,ale bez pomoci by sa nepohla 😉 .................a veru,sa to nezdá,ale detičky sú veeeeeeeeeeeeeeľmi šikovné 😵 😵
ivella,no zmeny by už mohli byť,však? 😉 .....už nech to máš za sebou 🙂 ...tie posledné dni sú najhoršie 😝

aninka29
14. jún 2009

dobrú nocku jacka 🙂
idem aj ja uložiť Simuľku 😵

utka
14. jún 2009

Bolo super...akurát tá cesta v piatok. Zápchy totálne. K manželovi do práce mi zvyčajne trvá cesta 20-25 min. a v piatok to bolo 45 min. A k naším to zvyčajne trvá 2-2,5hod. a v piatok to bolo 3,5hod.
V sobotu som bola s malým pozrieť sesternicu. Poobede sme boli pozrieť na jednej chate a večer sme si grilovali. A dnes doobeda sme boli na čerešne 😝 ... A poobede zas cesta domov 😒 .

aninka29
14. jún 2009

utka, tak vám rýchlo ubehol víkend 🙂 aj s tou cestou 😉
idem off 😉 trošku urobím kuk na tanec a idem spať 🙂
dobrú nocku 😵 😔

utka
14. jún 2009

Dobrú nôcku tehuľky-spachrošky 😉!!!

siwike25
autor
14. jún 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3397655 Mirrinka kuk,pre teba.
Inač čaute babulky,ako???dobruuu noc. 😀 😀 😀

jacka
15. jún 2009

dobré ránko....

ja by som táááááááák velmi spala 😝 .........aj slniečko je dnes skupe 😝

leninka75
15. jún 2009

ránečko!!!.........ahoj jacka, dnes to bola tesnotka!!! 🙂 .........bude hic!!!

leninka75
15. jún 2009

aha, sme si všetky užívali dobré počiasie!!! .....alebo to bolo tým, že kon štrajkoval??? 😀 😀 😀 😀 ......
jacka, aj moja lilka má nádchu, najskôr som sa zľakla, že sa jej vracia ten hnusný haemophilus ☹ , ale našťastie nie, dúfam!!!
aninka, my máme inline korčulky......... ako mužíček???.....čo ti priniesol??? 😉
ivella, drž sa!!! 🙂
oli, nech sa ti to rýchlo podarí!!! 😉
mirri, ešte chodíte do škôlky?
utka, fajný oddych!!.........čo dobré ste grilovali?? 😝
siwi, aký bol víkend??? 🙂
koho som zabudla????..........bubba, žiješ?? 😎

jacka
15. jún 2009

leni ahoj.......si dobrá.... 😀 😀 😉

veru tesnotka ...dnes ma chytila tulenia nemoc 😝

leninka75
15. jún 2009

to ako že sa chceš tulkať??!! 😀 😀 .......a muž v rotote, nie?? ☹

jacka
15. jún 2009

leni...ani nie..aj ked by to nebolo od veci takué tulkanie...ale ...tulene maju "ruky" do zadu....a preto nič nemožu robit 😝

leninka75
15. jún 2009

veď nerob nič, daj si pohov........šak si zaslúžiš, nie??!!! 🙂

aninka29
15. jún 2009

ahojte maminečky 🙂 🙂 🙂

jacka ja mám dnes asi energy aj za teba 🙂 😉

leninka a Lilka že normálne jazdí na tých korčulkách????? 😵 šikulka malá 🙂 ..........ja sa bojím bojím,aby sa Simka nedolámala 😒 takže my inline trochen neskor 😉

u nás je dnes krásne slnečno 😎 vraj má byť tropikuš horúčava 😝 tak uvidíme

utka
15. jún 2009

Ahojte!!!
Konečne to funguje 😉...

oliinka
15. jún 2009

no dufam,že čo skoro sa budem zase tehulkovať 🙂 🙂 🙂 snad ten výtok nebude nič hrozné znamenať.malý mi spí už od jednej,muž konečne prišiel z roboty a tak pijeme kafčo.paťko ide v septembri do školky aj vaše detušky????????? 🙂

utka
15. jún 2009

oliinka, neboj, budeš tehulkovať, len sa tým veľmi nezaoberaj 😉.
Aj môj drobec ide v septembri do škôlky. Raz sa teší, raz nie...

oliinka
15. jún 2009

no nezaoberať........jednoducho babetko chceme a akosi to po tabletkách nechce ísť.no paťko sa v školke bol pozreť,ale sme na seba dosť navazaný tak nviem ako to pojde

oliinka
15. jún 2009

nikto tu nieje??????????????,babule kde ste? 🙂

utka
15. jún 2009

Viki sa do škôlky tešil, lebo si myslel,že tam budem s ním...
No ja viem, že ho chcete, ale keď na to nebudeš tak myslieť a pôjde to spontánne, tak to bude asi lepšie 😉

jacka
15. jún 2009

no konečne............... 😀 😀

oliinka...nebude smutna..ked to má príst tak to pride 😉 ...a tak ako utka píše....nemysliet..ako my a šup 😉

teda dnes sme tu mali 31st...skoro som skapala za živa 😝 ...aj v tieni bolo dusno...teraz aspon fuka vetrík 😉 .........aj by som Matkovi napustila bazen...ale kvoli nádche ...nejdem riskovat 😉

idem niečo zbuchat na večeru...som hladná ako vlk..... 😀

jacka
15. jún 2009

nikto??? nikde??? 😅 😝

halooooooooooooooooooooo 🙂

oliinka
15. jún 2009

no mi sme sa akurát navečerali,robyla som opekané zemiaky a výprážala karfiol a tatarská a zeleninka.no asi máte pravdu,nemyslieť nato a ono to príde samo 🙂

aninka29
15. jún 2009

mamky mne zase štrajkoval koň 😠 😝
idem jesť 🙂

utka
15. jún 2009

Ahojte. teraz sme došli domov...vonku je síce teplo, ale pod mrakom. Sem-tam kvapne kvapka dažďa...
Dnes bol Viki taký zlý...je tvrdohlavý ako baran ☹

siwike25
autor
15. jún 2009

Awojky kočulky,u nas troška kvapkalo.Dnes sme sa cely den tulali,aj som sa obdarila tričkom 😀 😀 😀 ,heh 😀 .A pobede sme boly na novom ihrisku.
Utka v sobotu ideme do blavy,do inchebi,bude tam den policajtou,tak sa ideme trošku tuuuuuuuulat s tatinkom a simonkom,budu tam vystupovat všelijake skupiny a zaujimavy program bude 😀 😀 😀 😀

jacka
15. jún 2009

moja lásočka už chrapká...poobede ani za svet 😠 ...zato teraz..jedna radost 😉

utka aj moja Matko bol dobručky...zato ja som bola jeden nerv...chudatko aj mi ho bolo luto ☹

aninka .......dobru chut 😉

jacka
15. jún 2009

idem sa pekne uložit do gauča..a pomaličky chrapkat aj ja.... 😔

dobru noc.... 😔 --dufam že to už bude zajtra lepšie 😉

ivella
15. jún 2009

ahojte,tak ja stale kinderko,na 2.5cm otvorena...tak som si dala chilli obedik,uz mam poslickov....snad sa niekedy zmenia na kontrakcie
nic ma nebavi,vonku strasne dusno,idem do sprchy

aninka29
15. jún 2009

jéj,dnes ide pecka film 🙂 keď nezaspím,tak si kuknem 😉 ........ale pochybujem 😀 😀
tatík šiel hrať futbal 🙂 ........som ho nechcela pustiť,koňoša starého 😀 😀 😀 ,ale nakoniec som ho pustila,ale pod podmienkou, že mi zajtra pojde kúpiť šatočky 😵 😵 😵 ..............nebude si on lietať ako vtáčik letáčik 😀 😀
tu bolo celý deň desne horúco 😎 .prijala by som taký nočný dáždik 😉
dobrú nocku mamky 🙂 😵 ..zajtra som tu 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre