Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2012

@aninka29 treba ich "vyvenčiť"von.....nech sa tam vybláznia 😉

aninka29
20. jan 2012

@jacka to áno,do spádovej oblasti....ale ja ju nechcem dať sem 😝 ...škola sa mi vôbec nepáči....nemyslím výzorovo 😀 ...ale celkovo...od učitelov,aktivity..a celkový prístup.....to ju môžem rovno učiť ja doma,ak by som ju mala dať sem 😝 😝 😝 .......len aby sme fakt neskončili tu 😠 😠 😠
manža je v Holandsku

letty86
20. jan 2012

@jacka aj Vikinka to má rovnaké ako maťko, tiež sa sťažuje, že ju nebaví tak dlho ležať 😉 málokedy vraj spí
dnes išli posledný den na plaváren, tak je z toho smutná, plavkyna moja 😀

aninka29
20. jan 2012

@letty86 ja ju dávam do mesta na Staničnú...a ak ju nevezmú tam,tak na Požiarnickú...........školu na valale ee 😝

jacka
20. jan 2012

@aninka29 ved to...ani moj nejde do "svojej" školy......či tu alebo v BB.....ja ho ani omylom nedám do tejto školy čo patrí...to radšej pojde o rok

jacka
20. jan 2012

@letty86 už vie plávať?.......ved s nou možete chodiť vy,nie?cez víkend........ako velmi im vadí že musia ležkať...hned by som s nimi menila 😵

letty86
20. jan 2012

@aninka29 držím palčeky, nech vám tá prvá vyjde, nech ste spokojné 😉 😉 😉 máš dobré referencie na tú školu, že si sa tak rozhodla?

aninka29
20. jan 2012

@jacka to asi urobím aj ja...ak to nevyjde 😝 .....sem ju nedám 😝
idem si baby očistiť auto od snehu......nepopíšte toho veľa 🙂

jacka
20. jan 2012

@aninka29 neboj nič...ja pojdem zachvílu von...ale nechce sa mi 😝
tu je tak teplo že sneh aj sám spadne..... 😝 neviem načo to nakydalo..... 😠 😠

letty86
20. jan 2012

@jacka vraj už pláve bez rukávnikov, tak už niečo vie, Moravcová 😀 ...no môžeme, ale na plavárni v meste je vraj dosť studená voda, tak to nebudem riskovať a do tej, kde chodia teraz, tak je pre školy, nie pre verejnosť, tak počkáme, ked bude teplejšie

aninka29
20. jan 2012

@letty86 áno velmi dobré 🙂 ...chodí tam dosť detí mojich známych...aj manža tam chodil....je to dobrá škola.....je v podstate zameraná na jazyky... dieťa tam bude mať v staršom ročníku veľa možností,prejsť do jazykovej triedy....nevravím,že pôjde aj Simi,jej možno jazyky nepôjdu...ale aj tak....myslím si...nie,som o tom presvedčená,že v tejto škole ju naučia a pripravia dobre do budúcnosti 🙂 ...aj čo sa týka strednej.........

jacka
20. jan 2012

@letty86 😵 😵 😵 ......
veru do studenej teraz nie........... 😉 😉 ...............to je super že per školy je zvlášť plaváren 🙂

jacka
20. jan 2012

no idem už ....zatial pa 😉

jacka
20. jan 2012

@aninka29 no vidíš.....ja skor hladám školu aby tam varili bezlepkovo...a aby tam vzali aj Peťka......tá v BB je na to zameraná...tak preto tam chcem

letty86
20. jan 2012

@aninka29 tak to je super 🙂 🙂 🙂 aj tá naša je zameraná na jazyky, no uvidíme, dúfam, že bude všetko o.k., že budú detičky spokojné, to potom budeme aj my 😵
@jacka veru, je to fajné 😉

aninka29
20. jan 2012

už som tu 🙂

letty86
20. jan 2012

@aninka29 ty si aká šikovná 😵 🙂 keby som muž, chcem ťa za ženu 😉 😵

aninka29
20. jan 2012

@letty86 😀 😀 😀 no neviem či by si ma chcela,keby si ma viac poznala 😀 😀 😀

letty86
20. jan 2012

@aninka29 chcela chcela 🙂 😀

aninka29
20. jan 2012

idem baby ukuchtiť ten granadír.........okolo obedu pôjdeme do mesta,zložíme sa u švagrinej,vypijeme kafčo a od nej potom pôjdeme do školy,býva blízko pri nej 🙂 ......dúfam,že Sabka tam bude chcieť ostať bez nás....o čom pochybujem 😝 ....lebo to je taká moja prísavka 😀 😵

letty86
20. jan 2012

@aninka29 tak to pekne všetko vybavte 😉
môj matko je už hore, úsmev na tvári a môže pokračovať v šibalstvách 😅 😝

denisenko
20. jan 2012

ahojte... 😉 bola som zaniesť Deniska do školky, v banke a na nákupy....na to ľadové pole čo je tu miesto cesty a chodníkov som si mala radšej zobrať korčule...... 😝 😝 😝 ale prišla som bez ujmy na zdraví, žiaden pád sa nekonal...len mi to trvalo tak polhodku dlhšie..... 🙂...dokonca ma aj jeden pán lutoval, že by teda nechcel byť na tom lade v mojom stave.....no, aspon niekto so mnou súcití 😀 😀 😀 😀 😀
@letty86 Vikinka je šikulka, že chodí plávať...ja som povodne chcela dať na kurz drobca, ale nejako to nevyšlo a teraz neviem, lebo to je v žiline, či to ešte stihnem 😝
@jacka a nebudeš mať potom problém dochádzať do BB? či bývate blízučko?....no veru, ťažké, ked človek musí vyberať tak, aby boli všetci spokojní....my tu máme len 2 základné školy, jedna cirkevná druhá štátna...tak nemám moc na výber..... 🙄

denisenko
20. jan 2012

ach jáj, baby ja už niekedy fakt nemožem......chodím malými krokmi a tak si to zas odniesli moje klby....a to je len ráno........sakráááááááá.......keby som si aspon mohla dačo šupnúť od bolesti.......... 😠

aninka29
20. jan 2012

@denisenko nezávidím ti.....ale vydržíš 🙂 ....ja som také zažívala pri Simonke....jednu nohu som doslova ťahala za sebou....strašná bolesť 😒

denisenko
20. jan 2012

@aninka29 ja už si pripadám niekedy ako auto do šrotu..... 😢 ale aspon som si kupila 2 nočné košele do nemocnice, tak som si urobila radosť 😀 😀 a nám vyšlo slniečko....tak nech pekne svieti, aspon ten lad roztopí, lebo ked si predstavím,že ešte raz tam musím ísť a cez celé mesto až do školy...už len tá predstava ma desí..... 😠 aj vy idete dnes, však?

aninka29
20. jan 2012

@denisenko počkaj porodíš a budeš si pripadať ako novučičké porsche 😉 😀 .....aké košielky si si kúpila,tie také kojo kojo s diduškami "vonku" 😀 ...ja som jednu takú mala,ale hned som ju aj vyšmarila....zdala sa mi taká smiešna....
@denisenko veru aj my dnes ideme....tak si držme navzájom prsty 🙂

aninka29
20. jan 2012

som sa konečne objednala k zubárke.....brrrr.....pred sviatkami som bola na preventívke,bude som mnou robota,ako na kostole😀 sa už na mňa tetuška teší 😝

denisenko
20. jan 2012

@aninka29 také....jedna je len taká klasika...tričko a vpredu má gombiky....druhá má rozopínanie po stranách a velký obrázok bociana s bábätkom a pod tým že.....prekvapenie......sú fajn, také A-čkové strihy, len tá velkosť...že M ...som síce tehuľa ale nie som slon.....ale za dva meskiace ešte možem byť.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2012

@aninka29 zubárka? mi ani nehovor......ja pojdem, až ked ma zas bude niečo bolieť....dobrovolne ani keby sa čo dialo..... 😀 😀 😀 😀 ja sa strááášne bojím..... 😀 😀 ale hlavne, že Deniskovi vždy hovorím, že u zubára je super, len popozerá zúbky, kazíky dá preč a hurá, ide sa domov....keby vedel, aký zbabelec je jeho mama, tak by tam nikdy nevliezol...ani len do čakárne.... 😀 😀

denisenko
20. jan 2012

@aninka29 držím, držím....ale to vyrozumenie, či nás zobrali sa posiela tuším do konca marca, že? alebo to nám povedia hned? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre