Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2012

a najväčší gol bol ten, že na konci ho poslali k takému stolu, že nechh si vyberie z neho nejakú hračku alebo darček, ked bol taký perfektný....a on vstal,a hovorí: zoberiem si to perníkové srdiečko..pre maminku...... 🙂 🙂 tí len zírali, že to sa im ešte nestalo....pre seba si nezobral nič.....jáj, namyslená mamina dneska zo mna bude.... 😉

leninka75
20. jan 2012

@denisenko ..no super!!...odchádzala si ako pyšná mamina, že jo? 😵 ......veď to je výhoda, že ovláda obe ruky 🙂 .........a koľko detí bolo, veľa?.......v cukroške ste boli? 😵

leninka75
20. jan 2012

@denisenko ..si ma predbehla s tou namylsenou maminou 😉 .....zlatý je, fakt rodený gentlenam 😵 😵 😵...to sa veru len tak nevidí......

denisenko
20. jan 2012

@leninka75 bolo tam pred nami asi 5 detí, ale traja pedagogovia, čo robili tie testy a dvaja čo zapisovali.....takže sme tam boli asi 15 minút.....ale potom po nás prišlo viac ludí..no, niektorým deťom to trvalo dlhšie, niektorým rýchlejšie-.....Denisko bol hned hotový, to bol taký dotazník na 3 strany, akože domaluj niečo k domčeku, čo tam patrí, vyfarbi obdlžnik žltou, všetky štvorce červenou a podobne....potom vyfarbi tolko jablk, alebo tolko kociek....nakresliť matemamtické tvary, napísať svoje meno, obtiahnúť predkreslené písmenká...a potom také slová opakovať ako: klavír, klávesy, celé spojenie Saša suší seno, a nejaké podobné....potom mal povedať či sú rovnaké alebo odlišné slova: napr. ona povedala dom a dam...alebo pec a pec....a on musel vždy povedať či je to rovnaké alebo nie....zaspieval im pesničku, povedal kolko je 5+5 a nakoniec niečo také ako chyť si pravou rukou ľavé koleno, kde máš nos a tak...to ju hned dodeptal, že šak to je lahké,to robíme v škollke...som skoro z neho odpadla....

denisenko
20. jan 2012

idem ja..už ma vyhána....maniak jeden internetový.... 😉 v cukrárni sme boli, ale len kúpiť hady....on zákusky nemusí....a ešte sme kúpili boby do snehu a vybavené...ved si zaslúži, že? 😉

leninka75
20. jan 2012

@denisenko ....to bol v pohode dotazník......už sa nedivím, že sa mu to zdalo ľahké 😀 ...veru boby aj hadov si zaslúžil 😵 ....aj teraz internet....

denisenko
20. jan 2012

@leninka75 a ja som sa bála viac ako on, že čo budú od nich chcieť...ale niektoré detičky doslova ani necekli, čo boli také akési vystrašené, asi z cudzích ludí.....ale zas trošku može pomocť aj rodič, tak je to v pohode,aspon na taký malý rozbeh.....niektoré sa asi musia osmeliť...... 😉

leninka75
20. jan 2012

@denisenko ...ale vieš veľa detí má aj malú slovnú zásobu.....naša školská logopedička mi testovala lilku na vývojové poruchy a hovorila, že takú slovnú zasobu čo má ona nemájú ani niektorí druháci.............tak som tiež rástla až do neba 😀

aninka29
20. jan 2012

babule,tak to máme za sebou aj my.....síce som si to predstavovala ináč,ale neva.....totižto so Simonkou som vôbec nebola.....ja som šla do jednej miestnosti ,kde sedelo asi 6 tetušiek vypisovať papiere a Simonku vzali do druhej miestnosti...takže som vôbec nevedela,čo robila a ako 😒 akurát Simka mi povedala,po ceste domov,že mala za úlohu nakresliť postavičku ocka,pomenovať geometrické tvary a obkreslovať čiarky.....a ked to dokončila,tak ju priradená žiačka z vyššej triedy previedla po učebniach,mohla si zahrať na pc a kadečom možnom 🙂 mimochodom,velmi sa jej tam páčilo 🙂 ......a ked som dopísala všetky prihlášky,dotazníky a neviem čo ešte,tak som to šla odovzdať tetuške,tá mi povedala,že príde domov rozhodnutie......tak sa jej pýtam,či je možné,že ju nevezmú,tak mi vraví,nech sa nebojím,že už je prijatá,že to rozhodnutie je oficiálne,aby to bolo čierne na bielom 🙂 tak dúfam,že to bude pravda 🙂 a tiež sme neplatili nič,akurát som dostala zoznam,ktoré treba nakúpiť 🙂
Simonka dostala sladkosti a tiež pekný obrázok,ktorý vyrábali žiaci vyšších tried 🙂

leninka75
20. jan 2012

@aninka29 ...pekne nám to odsýpa..už ste "na poriadku" aj vy............simka bola určite hviezda 🙂...a maminka jej dopriala nejakú odmenu?....

aninka29
20. jan 2012

@leninka75 odmenu dostane Simi zajtra 🙂 dohodli sme sa,že si sama niečo vyberie 🙂 ...dnes by sme to nestíhali,lebo sme hned zo školy utekali pre Sabku ku švagrinke 🙂

denisenko
20. jan 2012

@aninka29 tak vám gratulujeme......ja som vypísala len jeden papier...žiadosť o prijatie..nič viac.... 🙂 kto je další na rade?
@leninka75 ???

leninka75
20. jan 2012

@aninka29 ..tušíš čo si asi vyberie?...

leninka75
20. jan 2012

@denisenko .....my asi nie..skôr jacka...my sme až 1.2......

leninka75
20. jan 2012

ja sa lúčim dievčatá...pekný víkend......a dobrú noc 🙂 😔

aninka29
20. jan 2012

@denisenko ja som vypisovala nejaké 4 lajstre 😝 ..ale do každého to isté v podstate 😀 .....jacka ide tuším budúci týždeň a ak nepojde tak nejak 7 alebo 8 februára,ked si dobre pamätám..
@leninka75 určite nejakú barbie 🙂 ...aj tebe pekný víkend

letty86
20. jan 2012

ahojte,
tak to máme aj my za sebou 😵 u nás to prebiehalo tak, že kým som vypisovala papiere, vikinka kreslila a pani učiteľka sa jej pýtala na to, či už pozná písmenká, či má súrodenca....ked sme to absolvovali, išli sme do vedľajšej triedy, kde bola angličtinárka a aj s tou hodila reč, bola som na nu pyšná, lebo ovláda farby a vie počítač do desať a som rada, že som mohla napísať aj spolužiacky zo skôlky, aby ich dali do jednej triedy.....maminy, ja ked som ju videla sedieť za tou školskou lavicou, taká guča v hrdle a slzy na krajíčku ☹ ☹ ☹ ☹ prišlo mi tak ľúto, že už je taká veľká, mala som na mále, aby som slzu nevyronila, ☹ prečo som ja taká citlivka 😔 😔 ale bola som aj hrdá, že už mám takú veľkú slečnu 😵
stala sa nám aj taká milá príhoda, prišla za nami jedna učiteľka, ktorá ich tam fotila, že kde je mamina tej slečny, čo má také krásne očká 😅 😅 😵

aninka29
20. jan 2012

@letty86 super,že už to máte za sebou aj vy 😵 😵 😵 pyšná maminka 😵 😵 😵 😵 asi to na nás na všetky tak nejak dolieha,že už sú detičky veliké 😔 .........
aj my sme mali možnosť napísať mená spolužiakov.........škoda,že ja som Simku nevidela,ako jej to šlo 😔 ....mohli to aj lepšie vymyslieť 🙂 ........Simonka by si už najradšej šla kúpiť aktovku...teraz riešila s tatikom,že aký peračník by chcela 🙂
baby a používajú sa ešte atramentové perá???..asi už nie,že

utka
20. jan 2012

Ahojte. My už sme u našich.
Tak vy už to máte skoro všetci za sebou...my máme teraz v stredu a vo štvrtok psychologičku...

aninka29
21. jan 2012

dobré ránko 🙂 ....dnes nám svieti slniečko 😎 hned lepšia nálada......len dúfam,že stihneme ísť vonku ešte predtým,kým sa všetko začne topiť a bude člapkanica

jacka
21. jan 2012

ahojte...

ako je vám dobre že už máte.....po...... 😵 😵

som napiekla bezlepkáčom moijim žemličky....lepšie ako minule....može si Maťulo vzaiť do školky.......inak to celkom nechápem s tou mojou školkou...tak jedlo doniesť eeeeee.....to hned na hygienu ..ale chleba..rožky...maslo syry......knedlík to už možem......to je divné toto.... 😝

utka
21. jan 2012

@jacka tak to je divné...
No veru, už to majú po...nás to ešte len čaká...

denisenko
21. jan 2012

ahojte... 😉 ja som dnes ako mechom udretá...... 😝 včera som žehlila do pol noci, dneska od ránaa zas periem.... 😝 medzitým sme boli s Niskom vonku, bolo krásne tak sme šli otestovať nové boby......už druhá jazda bola osudová...tak sa skotúlal, že na tom ostrom zladovatelom snehu si oškrel celú polovičku tváričky....a bolo po schodzi...... 😠 😠 😠 😠 a ja som dnes taká unavená..... 😝 😝 😝 😝
@utka načo psychologičku? potrebujete to?
@jacka a vianočka dopadla ako? 😕
@aninka29 čo, topí sa?????my sme mali krásne a už je tam nejako čierno...som chcela ísť do Tesca, ale naozaj nevládzem...stráááášne ma bolia tie klby, už druhý den....asi skončím na orto, predsa len.... 😝 😝 ..a sestra mi písala, zas sú v nemocke 😔 😔 😔 😔 vraj asi epi záchvat...sakra, sa to všetko nejako serinká......

utka
21. jan 2012

@denisenko u nás v škôlke bude psychologička pre všetkých...niektoré škôlky to majú...A potom budeme mať asi zápis len taký krátky, nie ako vy...ale nie som si istá...31. máme rodičovské, bude tam tá psychologička a nejaká učiteľka zo ZŠ a budú nás obpznamovať o tom, čo bolo a čo bude 😉...
Bože, to vážne? A to neterka odpadáva, či čo? Koľko má rokov???

denisenko
21. jan 2012

@utka tu psychologičku sme mali v školke aj my, ale my sme tu vtedy neboli....ale aj tak zápis bol pre všetky deti rovnaký 🙂 tak sa držte aspon tak dobre ako my.... 🙂 ...neterka mala 2 roky v novembri a povedali, že odpadáva z teplot, lebo sa s tým jej nevyzretý mozog nevie ešte vyrovnať...lenže už odpadla aj bez teploty...takže asi je to o niečom inom.... 😢

utka
21. jan 2012

@denisenko fuha....tak nič moc ☹. Držím päste, nech je rýchlo fit!

aninka29
22. jan 2012

ahojte
@denisenko chjooooooooooj,to ma mrzí ☹ ☹ ☹ 😔 ..snáď malinkej zistia čo najskôr,čo jej vlastne je 😔 ...držím silno,silno prsty,nech je v poriadku 😔
boli sme sa trošku prevetrať,postaviť snehuliaka........celkom príjemne je dnes vonku...........neviem či dám zajtra Simi do škôlky,lebo je najaká zahuhňaná...uvidím
@jacka tak ja potom tiež nerozumiem..chleba,rožky,knedlík není jedlo? 😕 ..ved ked už nosíš to,tak prečo by si nemohla aj iné
@denisenko Nisko je v pohode?....má velmi oškretú tváričku? 😒

denisenko
22. jan 2012

už som tu..... 🙂 a dokonca aj po obede...som sa zas "dožrala".... 😀 😀 😀 urobila som Deniskovi jeho oblúbenú polievočku..kyslú fazulku...a potom fašírky a zemiakové pyré....sme sa obaja zalizovali aj za ušami.... 😀 😀 😀
@aninka29 Nisko je borec....večer som muto natrela trošku heparoidom, tak dnes má len škrabančeky....nič opuchnuté, červené, zapálené...tak som rada.... 🙂 a u nás sneží.....vyzeralo to fajn, ale teraz začal padať taký dážd so snehom, to bude zas kačkanica........ 😝 😝 😝 😝
@utka ešte raz mi vysvetli ako ste chodili na to plávanie? ja som včera našla pre Niska dva kurzy v žiline.....síce už bežia, ale odpísali mi, že može aj teraz pristúpiť......je to dva dni v týždni..po hodine....z toho 40 minút je voda...zvyšok príprava, a podobne.....celý kurz by mal byť 15 hodín.......také niečo ste mali? 😕

jacka
22. jan 2012

ahojte.....
@denisenko tak mu ostali len chrastičky..........ved aké by to bolo keby ste neprišli domov celý.....musí byť nejaká spomienka.............................vianočku som nestihla...robila som rožky a žemličky..potom bublaninu....ešte sme šli k našim.....upečiem ju zajtra .....nebudem robiť tak stihnem,,,,,... 😉 😉 .......................maličke mi je velmi luto......aké máme šťastie že máme zdravé detičky

jacka
22. jan 2012

@utka
@aninka29 ved to ani ja nechápem....to už asi netreba poslať na kontrolu...jáááj......hlavne že tam papá prevarenú vodu a sem tam aj niečo pláva...... 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre