Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
24. jan 2012

@jacka tu som 🙂 ...som volala s manžom 🙂 ...mňa vytáča teraz Simi,ale až tak,že už som riadne naštartovaná 😠 ...idem ich radšej uložiť spať,lebo sa môže stať,že pôjde do postele s plačom

denisenko
24. jan 2012

juj, to bol den...perný......ešte dostať dieťa do postele...... 🙂
@aninka29 @jacka @leninka75.....ako ste to tipovali??????.....ktorá bosorka dostane titul????? drobček sa nemienil otočiť, len riťku stále vytrčal, ale aspon viem čo ma to stále udiera do žaludka....zadoček...... 😀 hlavička dolu, presne ako som si myslela....a pani doktorka sa snažila a provokovala, kým nám neukázalo aké má velké ústa, ked zíva...asi sa nudilo....ale nakoniec predsa niečo ukázalo a vraj velmi pekne...... 😀 na 99,9% chlapček 😉 😉

denisenko
24. jan 2012

idem prečítať Deniskovi rozprávku.....prííídem 😵

aninka29
24. jan 2012

@denisenko hurááááááááááá 🙂 ja mám titul naj bosorky 😀 😀 😀 ..takže to bude Simonko 😵 😵 😵 😵 gratulejšn k ďalšiemu chalanovi 🙂 🙂 🙂 .......ty sa budeš mať pri svojich chlapoch ako v bavlnke 😵 😵

aninka29
24. jan 2012

moje babule sú už v posteli.....tak som pssssst 😉

utka
24. jan 2012

@denisenko tak gratulujem ku chlapovi!!!
Viki má na čele jeden púčik a na ruke jeden púčik...žeby kiahne???

aninka29
24. jan 2012

@utka môže byť 😒 ale to je ťažké potvrdiť,ked to nevidíme....ale kontroluj ho...poriadne ho poprezeraj celého všade,aj za uškami....ked bude mať po telíčku také malinké červené bodočky,tak to budú kiahne 😒

denisenko
24. jan 2012

@utka može byť..ja som mala na ruke jeden a na spánku jeden...a za pol dna som ich mala všade....kukni mu chrbátik..... 😠

denisenko
24. jan 2012

@aninka29 blahoželám...len si daj pozor na bradavice...... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
24. jan 2012

Budem ho sledovať...

letty86
24. jan 2012

@aninka29 to poteší, ked nám tak detičky vychvália, cmuk pre Sabínku 😉
si ty ale bosorečkaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵
@denisenko a na mna si zabudla 😀 😝 ved aj ja som tipovala, síce presne naopak, ale nevadíííííí 😀 veľká gratulka ku Simonkovi 😵 😵 😵 😵

denisenko
24. jan 2012

@letty86 prepááááááč...ja som zabudla že bosorky ovládli východ....... 😀 čo, nevyšlo???? 😀 ...a dakujeme 😉

denisenko
24. jan 2012

jaj, kto mi príde upratať????? tak nič...spracem po tom drobcovi, vyhodím mokré veci z plavárne do práčky, odmalujem sa a som tvrdá ako hašlerka......zajtra idem na normálne sono a do poradne.....si asi zas odčakám..... 😠 dobrú nocku.... 😵

denisenko
24. jan 2012

ešte pozdrav z plavárne.... 😵

jacka
25. jan 2012

ahojte....

@denisenko blahoželám........ja som ti sice priala dievčatko.....ale..som rada že si ma nesklamala a nenechala v tom samú.....

jacka
25. jan 2012

@aninka29 ak sa bude mať tak ako ja ...tak jej prajem pevné nervy........ 🙂

jacka
25. jan 2012

@utka tak ak sú to kiahne ....pošli 🙂

aninka29
25. jan 2012

ahojte 🙂
baby my sme zaspali do škôlky 😝 ...tak sme doma všetky tri...toooo dnes bude deň 😀 😀 😀
@utka tak ako???
@denisenko šikuliatko je Nisko 🙂 nie je to moc vidieť,ale to už pláva sám bez pomoci? 🙂

jacka
25. jan 2012

@aninka29 aj Maťko je doma 😀 😀 😀

aninka29
25. jan 2012

@denisenko ahááá,to on za sebou ťahá tú dosku,či ako sa to volá 🙂

aninka29
25. jan 2012

@jacka aj vy ste zaspali??? 😀

jacka
25. jan 2012

@aninka29 niééééééé 😀 😀 ............

len Maťko vnoci buntošil .........tak ráno som ho nechcela budiť....aj nejaké spolíky má...dúfam že nebude chorý

aninka29
25. jan 2012

@jacka snád nie ste chorí 😕

jacka
25. jan 2012

@aninka29 .........dúfam že nie

aninka29
25. jan 2012

@jacka noo,tak to ho pre istotu nechaj domka,aby v škôlke neochorel ešte viac...ved to nejako vydržíme so všetkými doma 😀 ...ja už teraz vidím,že to bude masaker...a to je ešte len ráno 😝 😀

jacka
25. jan 2012

@aninka29 tu už jea to Maťko vstával o 8h..........aj som ich vyhodila von.....neviem či to pomože 😝

jacka
25. jan 2012

@aninka29 uvidím ako mu bude a zajtra tam pojde

denisenko
25. jan 2012

ahojte.... 🙂 tak všetky deti sa ulievajú...len to moje išlo do školky???? 😕 Lilka chorá, Maťko štrajkuje, Simonka zaspala, Viktorko chorý, ešte nám zostala Vikinka.......nemám prehlad...... 😀
@jacka jasné, že ťa v tom nenechám...... 😀
@aninka29 Nisko pláva sám...ale s krídelkami....tú dosku mali na konci, ako za odmenu....ho na tom hojdala ta inštruktorka ako na lodi a potom to ťahali, a ešte dostali aj šmýkalu k okraju, nech sa zabavia..... 😀

jáj, bola som na poradni...takže asi všetko ok.....sono také predpotopné, ale čo sme chceli vidieť, videli sme...hlavička dolu, aj cikač bolo vidieť..... 😀 😀 😀 😀 a moje panvové kosti sú vraj zatial celkom v norme....teda uvidíme, aké velké bude pred porodom... 😉

utka
25. jan 2012

Ahojte!
Neviem, či sú to kiahne. Na tváričke má ďalšie dva maličké pupáčiky. Doktorke som volala, vraj máme prísť až zajtra, aby si bola istá, ak sa mu ešte viac povyhadzujú...Na tele zatiaľ nemá nič, len ten jeden na rúčke...Horšie je ale to, že v škôlke je dnes a zajtra tá psychologička, tak ju nestihneme...
@denisenko to im na plávaní dovolia mať rukáviky? Či nie to mal?

jacka
25. jan 2012

@utka .....podla mna o nič neprídeš.......u nás bola včera.... ........a ....neodporučila všetkých chlapcov ktorý sú narodený od apríla....vraj sú nezrelý a hravý......a nevedia si zapamätať nejaké kraviny čo od nich chcela....idu mi na nervy......asi nemaju prácu tak lozia po školkach.......zato väčšina dievčat bola prefektné.....ja viem že je rozdiel medzi chlapcom a dievčaťom.....ale zato mu dám teraz odklad????....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre