Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. jan 2012

@leninka75 to bolo všetko??? 🙂

ideme sa poobliekať......budu ako snehuliaci vonku je pekne zima.....-12 😝 ....dufam že mi fakt nezamrznú 😀 😀 😀 😀

aninka29
27. jan 2012

ahojte 🙂 zubisko je vonku 😝 zatial nič nebolí,ale doka ma upozornila,že kým sa mi rana zahojí,tak ma to bude bolieť...super..takže čakám,čo bude,ked mi vyprchá injekcia...a zajtra ráno k nej mám naklusať znovu,nech mi zase prečistí ranu 😝
@jacka u nás je teplejšie -10 😉
ja idem deťom pripraviť na obed mäsko plnené šunkou a syrom....polievku máme od včera 🙂 ...

leninka75
27. jan 2012

@jacka ....upratujem 😝 😝 .......tak tu moc nemám čas ťukať.... ☹ ......peťko sa ti zdá, že sa pohoršil?...

@denisenko....dobre nakúp!!.. 🙂 ..kam pôjdeš, do auparku či do mirage?......

@aninka29 .....snáď nebude bolieť ani keď odznie injekcia......zajtra je sobota, tvoja dr. robí?......jej taký obed sme mali včera a bude aj dnes 😉

aninka29
27. jan 2012

@leninka75 dnes máme rovnaký obed 😵 ...dokina nerobí víkendy....ale ked má pacientov /napr.ako som ja/,že treba ošetriť ranu alebo niečo,tak dojde 🙂 ...ona je taká zlatá,že aj ked o polnoci jej zavoláš,tak dojde......ona má totiž ambulanciu vo svojom "víkendovom dome" 🙂 .................ešte stále mám polku tváre strpnutú.....Simka sa zo mňa smeje,že smiešne rozprávam 😀 a to som ešte bola zaniesť tlačivo na daňové 😝 😀 a ja že čo sa tá pani na mňa kukááá 😀

leninka75
27. jan 2012

@aninka29 ....taká dokina je na nezaplatenie!!. 😵 ....hlavne keď nevieš kedy ťa začne čosi v puse bolieť.. 😝 ............to sa človek asi aj smiešne ksichtí s umŕtvenou polkou tváre 😀 ......................moje baby sa už aj nadlábli, obe vstali pred šiestou tak im už od raňajok pretrávilo....aspoň vidím, že sú už zdravé keď im chutí 😵

leninka75
27. jan 2012

@jacka..ešte mrznete?...

letty86
27. jan 2012

ahojte 🙂
@aninka29
@leninka75 fajnotky ste navarili, my dnes pečené kuriatko, tento týždeň vyberá jedlá Vikinka, tá by rovnako ako tvoja Sabka, len masko papala
@aninka29 vy ma fakt nečítate 😀 😀 😀 😀 ja netuším, kedy bude karneval, ale kostým máme, ako som už píslala 😀 😀 snád si to dovtedy vikuška nerozmyslí, že chce niečo iné
@leninka75 Matulko má už soplíky 😖 ale zatia nekašle

aninka29
27. jan 2012

@letty86 tak aj ty máš doma mäsiarku?? 😀 😀 😀 ...aaale čítame aj teba.....ked to je všetko také nezapamätateľné....ale spomínam si už,že si písala že vy už kostým máte 🙂 my budeme so Simi vyberať dnes..snád sa už rozhodne,nech jej to objednám,aby to do karnevalu došlo 🙂
a začína ma bolieť huba 😔 😔
@leninka75 moje idú papať teraz...už im tu rozvoniava mäsko 🙂 ........veru taká doka je na nezaplatenie..fakt klobúk dole pred ňou 😵

letty86
27. jan 2012

@aninka29ved jasne, aj mne sa to stáva 😀 ten nápad chirliderky je perfektný 😵 😵 😵 to by bola Simi originálna 😵 my máme neoriginálny 😀 kostým víly, Vikinke sa veľmi páči,má krídla, paličku, tak sa vytešuje, chystáme sa na karneval aj do centra a už vyhlásila, že v rovnakom tam nemôže ísť, vraj to chce zmenu 😀 😀
tak nech rýchlo prejde tá bolesť 😖

aninka29
27. jan 2012

@letty86 ved nemôže ísť dvakrát v tom istom 🙂 to by bolo 😀 😀 😀 ...ach tie naše princezné 🙂 🙂

baby mňa to už bolí strašne ☹ auuu....už som sa aj nadopovala liekmi....boooože..........už ani náladu nemám...budem vrčať až do večera 😝 ..aj manža si to stihol odskákať....pred chvílkou volal, a ja som ho hned zrušila 😀 😝 ..to všetko tá bolesť je na vine 😖

aninka29
27. jan 2012

@jacka ty kde si?....aby sme sa večer v správach nedozvedeli,že v okrese Zvolena stoja tri krásne ľadové sochy 😉 😵

jacka
27. jan 2012

@aninka29 zamrzla som 😀 😀 😀 😀

jacka
27. jan 2012

@aninka29 ale ma to ťažké ten tvoj manžel 😉 😀

aninka29
27. jan 2012

@jacka hovorím...ľadové sochy sú z vás 😀 😀 ...šupito pod deku nech pomaličky odmŕzate 🙂

aninka29
27. jan 2012

@jacka 😀 😀 vieš ako to chodí 😀 😀 ...

jacka
27. jan 2012

aj ja niečo kuk už na karneval....ale za počižanie pýtaju 7e..nie je to vela???

jacka
27. jan 2012

@aninka29 ....peťulo je pod perinkou a sladko spinká 😵 😉 .................Maťko tu kuk no počkaj .....a ja sa nemožem zaktyť...lebo závisláčim 😀 😀

jacka
27. jan 2012

@aninka29 ved to že viem..... 😀 😀 😀 ...........hlavne že si to deti neodniesli..... 😀 😀 😉 😉 ozaj Simku si nechala doma?

aninka29
27. jan 2012

@jacka dosť 😒 ....ja som videla v dráčiku za celkom dobré ceny kostýmy..nejakých 13 eur ......zase,ked kúpiš,tak máš tú výhodu,že potom ten kostým ponosí aj Peťulo 🙂 ..ja mám minuloročný odloženy pre Sabi.....najskôr som ho chcela predať,ale rozmyslela som si to...ved aj ona pôjde do škôlky,tak využijeme

aninka29
27. jan 2012

@jacka chjáááj,do večera ďaleko...ked ma budú zlostiť,tak schytajú aj ony 😀 ....Sabka sa furt vyzlieka do hola 😠 😠 a potom sa ide sama obliekať....tak to keby ste videli.....tu ruka,tam noha 😀 😀
@jacka Simi je doma...nedala som ju do škôlky 🙂

letty86
27. jan 2012

@aninka29 to máte výhodu, ked máte detičky rovnakého pohlavia, ja vílu asi ťažko navlečiem na Maťka 😀
@jacka všetky bacily ste isto tou zimou vyplašili 😅

letty86
27. jan 2012

@aninka29 sabke je horúco 😅 maťko si tiež najnovšie vyvlečie jeden rukáv z body a chodí s holou rúčkou a tou druhou chytá vyzlečený rukáv..zábavisko 😀

utka
27. jan 2012

Ahojte.
Ráno sme boli u doktorky. Vraj dýchanie je v pohode, kašel je už pekný, vlhký. A to kolienko môže byť z tejto virózy. A kiahne? Mám si zapamätať, že mal takéto púčiky. Ona to nevie identifikovať, ale tým, že berie lieky od imunoalergologičky, môže byť, že to boli kiahne a tie lieky mu to potlačili...
Kolienko som mu natierala len alpou, ale včara som mu ho večer natrela aj gelom Flector. Ale aj tak bol v noci 2x kvôli tomu hore, že ho bolelo. A dosť aj kašľal, ale mám pocit, že to trošku ustupuje...

utka
27. jan 2012

Ja som uvarila bolognské špagety, ale ešte sme nejedli, neskoro sme raňajkovali.
U nás bolo okolo 9-tej -4 stupne.

aninka29
27. jan 2012

@letty86 😀 nooo,to by bolo divné 😀
@letty86 ja jej dám horúco.....len pred chvílou som zatvárala okna....vetrala som vo velkom 🙂

aninka29
27. jan 2012

@utka dobre,že to Vikimu ustupuje 😵 ..a tie kahne......je možné že ich máte,aj nemáte 😒

aninka29
27. jan 2012

idem si dať kávu..neviem či urobím dobre,ale musím...dnes som mala iba jednu a ja takto neviem fungovať............a potom sa pôjdeme aj my vonku trošku zahrať na ľadové sochy 😀 😀 😀 😉

jacka
27. jan 2012

@aninka29 vieš čo ...o tom vyzliekani nechcem ani počuť....to je Peťkov rituál pred kúpaním..vteda musím zakurit na plné pecky.....sa povyzlieka a behá tu ako o život.......a ked to vidí aj Maťko tak sa k nemu pridá....tak to tu vyzerá ako v lete v horúčavách......ale obaja sú spokojný ked tu možu taký pobehovať.....a ked je už Maťko vo vani tak sa mu tam vtrepe...ten zas jačí že von chod Peťo........jáj mám tu večer veselo 🙂

jacka
27. jan 2012

@aninka29 ideš nám konkurovať?.....ja chcem byť v správach 😀 😀 😀 😀 ............detičky ti čo robia?

jacka
27. jan 2012

@utka žeby ho bolelo kolienko s toho???.......hm.....som netušila že aj niečo také má spojitosť 😕 😕 ............vy máte kedy zápis?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre