Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
1. feb 2012

@letty86 čo sú pizzovníky????? 😕

letty86
1. feb 2012

@denisenko 😀 😀 😀 pokúsim sa, ale aby nedošlo k nedorozumeniu 😀 manža má narodky 😵 ale oslavujem aj ja 😅 😅 😅 😵

letty86
1. feb 2012

@denisenko pizzové rožky 😉

denisenko
1. feb 2012

@letty86 tak a to mi musíš dovysvetlovať..........lebo vieš, v tehu to nepáli....... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
1. feb 2012

@denisenko tie narodky, či pizzovníky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
manža má narodky, tak oslavujeme a tým pádom aj ja oslavujem s ním, proste oslavujeme všetci 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉

denisenko
1. feb 2012

@letty86 pizzovníky som pochopila.... 🙂 ahááááá, rodinná oslava........ 😀 😀 😀 ved hádam nebude oslavovať sám...... 🙂

letty86
1. feb 2012

@denisenko 😵 no a vraj ti to nepáli, neboj nič, funguješ na 100% 😉 😵

denisenko
1. feb 2012

@letty86 stačí aj na 50..... 😀

jacka
1. feb 2012

@denisenko že aká skromná.... 😀 😀

jacka
1. feb 2012

@letty86 však pošli aj nám....sa ti to dobre robí pre Maťkovi..verím 😉

denisenko
1. feb 2012

@jacka že skromná...aj to som si pridala..... 😀 kedy idete na ten zápis do BB? tento víkend?

ozaj, čo je s leninkou???????? 😕

jacka
1. feb 2012

@denisenko neviem čo je s nou....dufam že nebude aj ona chorá...
teraz v pondelok alebo utorok.........aj tak stále neviem čo a ako dalej 😝 ....naprosto vygumováno 😔 😉

denisenko
1. feb 2012

@jacka neboj....v lete prídeš na iné myšlienky...teraz je také depkové obdobie, ani rozmýšlať sa nedá..... 😔

jacka
1. feb 2012

@denisenko tak toto bola trefa do čierneho..... 😉
a kočík už máš?....

aninka29
1. feb 2012

bože baby....si neviete predstaviť tú úľavu akú teraz pociťujem 😵 konečne sa najem a vyspím...som úplne hotová...dobrú noc

jacka
1. feb 2012

@aninka29 dobru...len si oddýchni 🙂

denisenko
1. feb 2012

@jacka mám...v albume...nevidela si???? 😕

denisenko
1. feb 2012

@aninka29 už si doma? dobrú nocku... 😵

jacka
1. feb 2012

@denisenko idem kuk.......

jacka
1. feb 2012

@denisenko tak a ešte som aj slepá.... 😠 😠 😠 .....krásny ...velmi peknučký 😵 😵 😵

denisenko
1. feb 2012

@jacka vyberal Denisko...farbu...iná ako zelená byť nemože.... 😀

jacka
1. feb 2012

@denisenko má vkus......a ty si aká krásne tehulka...nechceš ostať navždy? 🙂 ........to máte novu postielku?....a po Niksovi ti neostali veci?

utka
1. feb 2012

Ahojte.
@denisenko áno, čistiereň. platíme 10€ na pol roka, že im v čistiarni perú uteráčiky a posteľné prádlo...
Ráno som volala na Kramáre za Vikiho výsledky, všetko má negatívne, ale ešte sa máme prísť v stredu ukázať.
Naša doktorka nám dala sirup Ventolin. Nemáte skúsenosti? A vraj mám prísť budúci týždeň ukončiť OČR. Takže škôlka nehrozí ani budúci týždeň. Bola som aj v robote zaniesť ešte z minulého týždňa priepustku a ako ma zbadala riaditeľka, zavolala si ma k nej "na koberček". Ale nie v zlom, len tak, že čo ideme s tým robiť, že som stále na OČR, že je to nefér voči kolektívu. No a to, že viaceré kolegyne sú často a hlavne dlhodobo PN, to je fér???Nasrala ma! Ale to je jedno. Tak som jej rovno povedala, že v marci idem s Viki do nemocnice vyberať nosnú mandľu, nech vie. No čo, zdravie dieťaťa mi je prednejšie. Vraj či nemôže byť aj manžel na OČR. Ona asi nechápe, že ja dostávam na výplatu almužnu, že sa nám to teda po finančnej stránke vôbec nehodí, aby bol manžel doma. Jáááj, taká som z toho všetkého znechutená. Je mi do plaču. Však ja by som bola rada v robote, nech je už Viki stále ZDRAVÝ!!!

letty86
1. feb 2012

@denisenko Aj v mojom prípade iná ako zelená nemože byť 😵 v mnohých veciach...mali sme tri kočiare a aj ten posledný tretí je zelený, ale chcela som modrý, ale bol už iba zelený 🙂
@jacka len či by cestou k vám nezamrzrli 😕 tie pizzovníky
@utka ☹ a šéfka nemá deti a nevie, že deti bývajú aj choré ☹

utka
1. feb 2012

@letty86 presne tak...nemá rodinu, nemá deti...

denisenko
1. feb 2012

@utka Ventolin? ....Denisko ho bral ked mal dva roky....najskor zaberal a potom už vobec nie.....aj sestrin malý ho bral, ked bol maličký......to je tuším na alergie 😕 .....pekne si jej povedala.....ved si tam stále sama....sa im nepáči.... 😔
@jacka navždy????? zas asi nie...... 😀 postielku máme novú, teda z MK bazárika.....po Niskovi je, ale už v takom stave, že by sme to museli totálne reparovať a vyšlo by nás to rovnako..... 😨 mám kopu oblečenia po detiskách, tak kočík a postielka sú nové...lehátko sme zdedili po Sofinke.... 🙂
@letty86 mne je farba jedno...ja som chcela čierny...ale Nisko všetko len zelené...vieš ako ťažko sa mi zhánala zelená hrkálka do kočíka???? a zelené lehátko do vane????? 😀 😀 😀

denisenko
1. feb 2012

@jacka mám hotové DVD....5 x Mickeyho klubík....+ 10 krát Vláčik Tomáš........šikulka som...... 😉 😉 😉

aninka29
1. feb 2012

žienky,tak som trošku porelaxovala...a potom som chytila druhý dych...tak som si aj poriadila,poprala,uvarila polievku na zajtra.....detičky sú vykúpané,napapané...zavoláme tatovi a ideme do hajan 🙂 ......aký severák fúka.......a áno....to moje šunes auto som ráno ani nenaštartovala 😠 😠 😠 😠 zamrzlo 😀 😝 ...zajtra sa mi na to bude musieť kuk otec 😝
a ráno zase k zubárke 🤐
a kde je naša leninka?????????????????? 😕

@utka k tomu ani nemám čo dodať 😠 😠 😠 ..sa tu budem zase rozčulovať 😠 😠 😠 😠 neplač..nestoja ti za to 😝 😝 😝
Však ja by som bola rada v robote, nech je už Viki stále ZDRAVÝ!!! 😵 😵 😵 😵

denisenko
1. feb 2012

@aninka29 hej, čo Ti tá zubárka také fajné pichla, že si sa tak naštartovala????? 😀

aninka29
1. feb 2012

@denisenko práveže mi nepichla nič 😲.....som bola statočná 😀 ved som ani nevnímala,že mi vŕta dva zuby....taká "nadrogovaná" som bola 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre