Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2012

@leninka75 skus sa jej spýtať na šlapky do sprchy..... 😉

leninka75
8. feb 2012

@jacka ...........takto 🙂 ☹ 😀 😖 😅 😝 😉

leninka75
8. feb 2012

@jacka ..vidíííííííš 😉 .......ja som uvažovala, že sa opýtam na kojo klobúčiky..tie nemá na 100% 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2012

@leninka75 opýtaj sa 😀 😀 😀 ....počkaj aká bude zaskočená 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2012

@leninka75 nooo....tak to fakt netuším ako sa máš.... 😀 😀 😀 ......

leninka75
8. feb 2012

@jacka ..a kde sa stratila ?? 😕 ...už určite hrnce vylizuje, a že kopy navarila 😀 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2012

@leninka75 asi jej dávno zle nebolo 😀 😀 😀.................neboj ešte niečo o nej popíšeme a ona sa ukáže...😀

jacka
8. feb 2012

dalšia sa stratila.... 😕

leninka75
8. feb 2012

😀 @jacka ,,ktorá??? 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka si ma potešila, že aj mna to čaká...... 😀 ...super, kuchyna vyluxovaná.....tatinko mi ešte na skype zakýval a može cestovať.... 😉 ..ešte počkám na tu fašírku...nakoniec som ju strčila do rúry....naplnila klobáskou a vajkom.... 🙂 🙂 🙂 nechce sa mi stáť nad tým horúcim olejom..... 😝 tak už mám fraj...... 😉

utka
8. feb 2012

@jacka to je v meste, na Jilemnického...Tam chodila aj neterka.

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 kojo klobúčiky...nemám...ani pri Niskovi som nemala....to treba??????, 😕

denisenko
8. feb 2012

@jacka šlapky mám...ružové...som si dneska kúpila v Tescu.... 😵 😵 😵 😵 😵 aj ponožky..... 😵

utka
8. feb 2012

@denisenko a jednorázové nohavičky???

leninka75
8. feb 2012

@denisenko ....pri Lolke som ich chvíľu používala...mala strašne silný cuc..takže kým si pokožka na bradavkách zvykla.....to bolo bolesti 😝 ....čo si to všetko navarila?.....už som stratila prehľad, daj rekapituláciu 🙂

jacka
8. feb 2012

@utka ale na Jilemnického su dve školy?.....nie?.....už tam nechodí?.......

denisenko
8. feb 2012

@utka ...jo jo.....to mám ako prvé...aj ked nám tvrdili v Partizánskom, že to sa nesmie...ha ha ha...by som si chcela predstaviť tu hlavnú sestru ako behá po chodbe len s vložkou.... 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 tak si pre istotu dokúpim.....alebo...čo ja viem....my sme boli zvyknutý na bolesti od odsávačky, myslíš, že je to horšie????? 😕 ...varila som polievku, zemiaky na kyslo s volským okom, potom bravčové soté na šampionoch, španielske vtáčky a faširky v rúre...už sú hotové..tak ohromne vonajú...ale ja už som plnááááááá 😝 😝

utka
8. feb 2012

Minulý rok bola deviatačka...
Jedna je tuším cirkevná...

jacka
8. feb 2012

@denisenko ja som ich tiež nepotrebovala.........tie kojo klobučiky....ževraj dieťatko potrebuje citiť pokožku.....neviem.................škoda že sme sa skor nerozprávali...bola by som ťa dostala na tých šlapkách 😀 😀

@leninka75 potom sa ti ako odnaučalo od nich kojiť?....v pohode?.....

jacka
8. feb 2012

@utka no ja mám v tom chaos.....tak teraz .....ktorá je jednotka....a ktorá cirkevná?? 😕 😕 🙄

jacka
8. feb 2012

@utka toto som aj ja našla.....a to je tá jednotka?.....to sa nemožu týto zvlončania normálne vyjadrovať 😠 😠 😠

utka
8. feb 2012

Jilemnického 1 bude asi jednotka a Jilemnického 2 bude asi tá cirkevná...

denisenko
8. feb 2012

@jacka no, včera by ste ma chytili ešte bez kopy vecí....ale dnes som všetko dobehla..... 😀 😀 😀 len pribalím príbor....šak nech sa aj najem....a neviem, tie podložky do postele...kolko si mám zbaliť??? kúpila som si celý balík...že 10 ks, ale to všetko je také objemné, ved budem potrebovať kufre jak na 2-týždnovú dovolenku.... 😝 😝 😝 😝

jacka
8. feb 2012

@denisenko ty si mala odsávačku????..aj su ju normálne používala????..lebo mne bola zbytočná....ja som bola viac spokojná ručne stručne 🙂

jacka
8. feb 2012

@denisenko no škoda.......
nám v porodnici dali vela vecí...od plienok......po veci...takže ti neviem poradiť či a kolko podložiek....

leninka75
8. feb 2012

@denisenko ...fúha!!!...to už skoro ako na krstiny 🙂 🙂 🙂 ........a gulášik ti ešte zostal?:....neviem porovnať, ja som odsávačku nepoužívala......ale mala som také hlboké krvavé rany... ☹

@jacka..úplne v pohode zasa začala piť "na živo"...bála som sa , že nebude chcieť...ale bolo to OK.........

denisenko
8. feb 2012

@jacka no, ja len na odsávačke....ale ti poviem...radšej by som ju tentokrát vobec nevytiahla.... 😝 každý den, každú hodinu...dva mesiace..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
8. feb 2012

@denisenko ..v PB tiež dávajú tie podlžky do postele.......aaaaaaaaaa vlhčené utierky na ritušku pre simonka máš v taške??....

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 že na krstiny...si ešte počkáme...rozmýšlame, že asi v lete..... 😉 gulášik..zostali asi 3 litre...už su v bezpečí v mrazáku....... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre