Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2012

@denisenko ................. 🤐 ................tak to máte pekne natrieskané.......a ako vedia hned využiť situáciu všetci,že? 😉 😔 😅

jacka
9. feb 2012

@denisenko vieš čo..ja by som neváhala..ked vidíš ten rozdiel.......tu a tam............ved to chce aj tvoj muž,nie?......tiež musí vidieť rozdiel......prečo on chce tu na SK...?

denisenko
9. feb 2012

@jacka no...mi hovor.... 😖 😖 😖 😖 ...ako, dobre, ked sa dá, tak prečo nie.....pomožeme, že? ale nie na úkor mna alebo Deniska...nato som ja strááášne hákliva...... 🤐 ved prišiel kvoli nám, že?... 😕 ja mu stále vtlkam do hlavy...zlatko.....my sme teraz tvoja rodina, ktorá je na prvom mieste...... 😎

denisenko
9. feb 2012

@jacka zas ....on je vonku už asi hádam 10 rokov a má toho tiež dosť.....ale ked ta situácia sa stále na SK nelepší.... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
9. feb 2012

@denisenko ved ja som to tak myslela.......je mi luto ak to nejak inak vyznelo.... 😔

myslíš že si chlap uvedomí....kto má byť na prvom mieste?? 😉 ......

tak to pekne postíhajte.....bez stresu 🙂 ..potom daj vedieť čo ste vybavili v PB 😉

jacka
9. feb 2012

@denisenko aha...takže on sa chce vrátiť na Sk?...akože tu bude mať aj prácu???... 😕

denisenko
9. feb 2012

včera mi moja polovička polichotila:....že jej, ved ty máš len aké malinké bruško.... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
9. feb 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 .............aha ...malinkaté..... 😀 😀 😀 😀 ..............to že ideš rodit pomaličky skoro zajtra mu nevadí 😉 😵 😵

denisenko
9. feb 2012

@jacka chlap pochopí len to, čo mu doslova povieš a ešte sa musíš aj presvedčiť, že naozaj počúval..... 😀 😀 😀 😀 o tie iluzie, že si niečo domyslí som prišla už velmi dávno.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

robota na slovensku a za dobrý plat.......dobrý vtip takto pred obedom..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2012

@jacka by som mu ho nechala nosiť aspon týžden v kuse, či by tvrdil že je malé, že????, 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............to aby ti lepšie chutilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

chlapi......večne malé deti.....všetko ho musíš učiť....inak by boli hotoví 😉.....................a ten tvoj naozaj počúval??? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2012

@denisenko vieš čo...asi jedne den a hlavne jednu noc.....hned by sa zbadal 😉

denisenko
9. feb 2012

@jacka no...možno by jeden den stačil.... 😀 idem zohriať obed....nejaká som hladná... 🙂 čo ste dobre ukuchtili????

jacka
9. feb 2012

@denisenko aj aj som už pozohrievala......ale len Peťkovi mne nejak neberie 😝 ............my ešte máme špenát.....zemiačiky..a vajíčkovu polievku.................a vy čo si dáte?

denisenko
9. feb 2012

@jacka ja si práve dávam vláčika...a tatinko...neviem, čo si dá....ešte neprišiel.... 😠 😠 😠 😠

jacka
9. feb 2012

@denisenko vláčika???? 😕 😕 😕 to je čo?....a kde je?:...

denisenko
9. feb 2012

@jacka neee.....vtáčika... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2012

@denisenko 🙂 🙂 😵 ...dobru chut... 🙂 ...............však tiež ma to mohlo napadnuť.... 😀 😝

jacka
9. feb 2012

ideme do hajan,,,,,...... 😵 😵

utka
9. feb 2012

Ahojte...
Vy ste toho zase popísali...
Ideme sa prejsť do obchodu a do DM-ky...Obedovať budeme neskôr, lebo sme neskoro raňajkovali. Spali sme do 9:40.

jacka
9. feb 2012

🙂 😉 😵😝

jacka
9. feb 2012

fuj to čo je za zimu vonku.... 😝

leni ako návšteva? 😉

leninka75
9. feb 2012

už som freeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

@denisenko @jacka...ale čo by som vás sprdla 😀..vy neviete ešte čo je to odo mňa sprdnúť 😀 😀 😀 ...ja som vás len jemne upozornila 😀 😀 ...šááák porádek musí byt 😀 😀 😀 ......

@jacka...a ty si si čo buchla na ten paralen??? 😀

jacka
9. feb 2012

@leninka75 😀 😀 😀 ...vraj jemne..............tak ja by som nechcela aby si nás sprdla ...na tvrdo 😀 😀 😀
bachla bachla...som zdrogovaná......aby som vládala pre Maťka.... 😀 😀 ...a fúúúúúúúúka vonku 😝

leninka75
9. feb 2012

@denisenko ..placky sú od včera a ak sa nepoponáhľate padnú 😀 😀 😀 ....ale mám čerstvo napečené pizza rožky 😵 😵 😵 ..pre takú tehošku-hladošku by to mohlo byť lákadlo 😀 😀 😀

@jacka...jooooooj dobre dobre návšteva ....babka doniesla kus masa, že na nedeľu 😀..tak hladom neumrieme 😀 😀..s lilušou dala partičku kvarteta potom prišla aj svokra a liluša ich obe natrieskala..svokra sa snažila babke radiť, ale liluša ju zahriakla, že babka prestaň čo si jej hovorkiňa 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2012

@leninka75 to je lákadlo aj pre mna...... 😀 😀
ale držka je .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............šikovná po maminke.... 😵

leninka75
9. feb 2012

@jacka ..dobehni 🙂 🙂 🙂 ..mám dosť

jacka
9. feb 2012

@leninka75 zachvilu som u vás ako na koni 😵

leninka75
9. feb 2012

@jacka ..veď by som ťa tu aj brala.....tááky dlhý deň nejaký dnes od rána sa to vlečie a do večera to je ešte hodííín jejej..muž príde zasa až neskoro...mne sa chce spať, vonku sneží..beeeeeee 😠 😠 ☹ ☹ ☹

leninka75
9. feb 2012

aha letty sa tu ukáže....... 🙂 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre