Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2012

@jacka 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

denisenko
13. feb 2012

idem ja od vás....poupratujem balkon, lebo darmo dám Diegovi k tým zvyškom z rybičky aj tanier, celé to roznosil...... 😠 😠 😠 asi som mu mala dať aj príbor.... 😀 😀 😀 a potom po Deniska, musíme nasypať slnečnicu vtáčikom do krmitka, čo zbuchali s tatinkom a budem sa tváriť, že včera sme isto nezabudli.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2012

dúfam, že tju nezostanem sama 😕 ....nejako ma začína bolieť hlava 😔 .......

jacka
13. feb 2012

@denisenko čo moja,,,,,... 😵 😵

@leninka75 asi ostaneš ...ideme pre Maťka.......potom reklamovať vetrovku.....ale ja sa vrátim 😀

jacka
13. feb 2012

@denisenko Diegovi sa nechcelo do IT?.............určite ste nezabudli 😀 😀

leninka75
13. feb 2012

@jacka ...na diega som sa pýtala aj ja a deni ništ 😝 😝 ..som zvedavá či tebe povie 😉 ..čo je s vetrovkou??? 😕..len sa vráť 😵 😵 😵

leninka75
13. feb 2012

jupííííííííííííííí našla som psíka 😵 😵 😵 .......narodil sa 2.2. takže je ešte maličký, ale koncom marca je náš 😵 😵 🙂 🙂

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 tak super....... 🙂 a kde? ......Diego tu ostal....robiť nám spoločnosť.... 😀 ..inak, tentokrát cestoval načierno.....tatinko zabudol zobrať jeho pas...takže zostal v Italii.....síce nechýba, ale ak by som potrebovala očkovací preukaz, tak všetko je tam.... 😠 😠 😠
@jacka to som aj ja zvedavá, čo sa vám stalo s vetrovkou?

moj zlobrík je už doma, ale silou mocou chcel ostať vonku, že ide odhrnať sneh...asi mali toho v školke málo.... 😀 ale je fajn , teplota nad nulou,úplne bezvetrie, tak nech sa vyšantí.......zaniesol aj vtáčikom papať, tak je spokojný 😉

denisenko
13. feb 2012

Denisko si vymyslel, že cukrík ako odmenu si musí zaslúžiť...tak pracuje.....

leninka75
13. feb 2012

@denisenko ..aha takto je to s diegom 🙂 ........aký zlatý nisko a ty,že zlobrík 😀 😀..tá moja potvora mravčala, že prečo si musí poskladať oblečenie, ona to nevie, ach bože prečo musím všetko robiť 😀 😀 😀 😀 😀 ........ten psík je v ráztočne pri prievidzi 🙂

leninka75
13. feb 2012

čo urobila lolka!! 😅 .......sa vyšplhala na prvé poschodie v svokrinej kvetinovej stene...taká tá policová..som myslela, že ma picne, keď som ju zbadala 😝 😝

leninka75
13. feb 2012

nejako mi je dlho 😒

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 dúfam, že nespadla.... 😎 .....zlobor má dneska dobrú náladu.... 😀 😀 😀 😀 až mi je to divné.... 😕 😕 😕 ....som kukala fotos na FB..... @aninka29 sa teda mala....len závidieť....poriadne nahlas.... 😀 😀

leninka75
13. feb 2012

@denisenko ..zlobrík má aj dobré dni? 😀 😀 😀 .........to chce odmenu mamina 😉 .......nespadla..len ju máme tuším za chalana 😀 😀 😀 ..lilka taká nebola..zas ma decko vytláča

denisenko
13. feb 2012

tak to moje dieťa sa asi fakt zbláznil....vytiahol si vonku ten šlapací traktor a brázdi po snehu....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 hej, my máme dobré a zlé dni..... 😀 😀 😀 ale už začínajú nejako prevažovať tie horšie..... 😠 😠 😠 😠

denisenko
13. feb 2012

a už je tu.....ja som vedela, že niečo bude chcieť....internet..... 😀

denisenko
13. feb 2012

Diego stráži budúce bábätko..... 😵

denisenko
13. feb 2012
jacka
13. feb 2012

kuk......... 😵
vy tolko píšete......opice 😀 😀

utka
13. feb 2012

@denisenko nooo, a myslíš, že ako sa to šíri?
@jacka Viki je už fit. Len to kolienko ešte...

jacka
13. feb 2012

@denisenko moj chodí na štvorkolke.......ved no a čo že je sneh....a Peťko po nom opakuje......
aninka sa má.....možeme závidieť...................vetrovku Maťkovu......odišiel zips.......a hned sme aj kupili druhú.....

jacka
13. feb 2012

@leninka75 má svoj den ......ráno bude lepšie...... 🙂

utka
13. feb 2012

@jacka boli ste sa spýtať v tej škole vo ZV?

jacka
13. feb 2012

ma napadlo........dnes boli deti po dvoch týž. vonku....tak šli sa niekam lopárovať......no a neviem do ...kam šli.....ale ....Maťko sa aj s kamošom vykupal ...že vraj v sračkách.......neviem či je to pravda.....ráno sa muž popýta čo sa stalo.......lebo bol kompletne celý prezlečený-.-.-aj slipy aj tielko...takže....teraz možem čakať kedy bude zas chorý......som ich andopovala celaskonm...inunalom....a skorocelovým sirupom.......
@denisenko ....nevieš prečo mi ten moj sirup skysol?...som ho musela vyliať 😕 😕 😕

jacka
13. feb 2012

@utka nie..........som chcela ísť ráno....ale muž sa ponáhlal do práce....a tento týžden neviem neviem.....či to stihneme.........však mne je to jedno ja ho na tú 6 nedám...... 😠 ....aj tak ma prekukol že prečo nechcem ho dať do Zv...ktovie kto mu to povedal 😀 😠

denisenko
13. feb 2012

práve som robila porovnanie pre tehule do marcoviek....dám aj vám, aspon sa nasmejeme........fotka dnes večer a tri dni pred porodom Deniska....to už bol viac ako týžden po termíne....centimetre na bruchu sedia navlas rovnako 😀 😀 😀 😀 ...aj kilá.....len tie týždne....nie.... 😀 😀 😀

utka
13. feb 2012

Ja by som teda nad ZV neuvažovala...len keby tá BB nebola tak ďaleko...

utka
13. feb 2012

@denisenko no supeeer...

leninka75
13. feb 2012

@jacka ...v čom sa to vykúpal???? 😕 😕 😕 😕 ...nechápačka, ale zasa keby som sa lepšie učila 😀 😀 😀 😀 ...som zvedavá čo ti povedia 😅 😅 ....dúfam, že doping zaberie 😉

@denisenko ..jej tak už môžeš ísť rodiť 😀 😀

idem kuk tie aninkine fotos...

dobrú noc!! 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre